Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 14 Ιούλ 2019, 16:15

η σπασαρχίδικη βία του κλόουν είναι απερίγραπτη, πρέπει να προταθεί για τιμητική διάκριση ο τσοσμπά που επέδειξε ιώβειο υπομονή και επαγγελματική αυτοσυγκράτηση αντί να τον μπαγλαρώσει αβασάνιστα

υγ: τα λέγαμε και στο μουσείο που πρωτομπήκε το πρωί, πολλά προβλήματα θα λυθούν όταν αρχίσομε να πειράζομε την υπόφυση με την αυξητική ορμόνη
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27193
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 14 Ιούλ 2019, 16:16

Και σε αυτό το ψυχάκι ο πόκο ανάθεσε τη λύση του πιο σύνθετου προβλήματος που έχει αντιμετωπίσει ο ελ κοινωνικός σχηματισμός στη σύγχρονη ιστορία του
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

fagano3

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από fagano3 » 14 Ιούλ 2019, 16:25

Daje έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 14:09
Θα πεσει ωραιο γαμησι με τη Δαναη το βραδυ.
Ηταν γερο αφροδισιακο το σημερινο.
Να δουμε απο βδομαδας (που λεει και ενας γνωστος) τι θα σκαρφιστει για να την αναψει.


https://www.youtube.com/watch?v=E2cXdj2p36k



https://www.youtube.com/watch?v=FKJMszPq0bM

Άβαταρ μέλους
Dante Alighieri
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 24 Απρ 2019, 00:13

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dante Alighieri » 14 Ιούλ 2019, 16:26

ST48410 έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:13
Το πράγμα είναι ακόμη περισσότερο κωμικό από ότι μπορούσα να υποθέσω.

«Λίγα λεπτά αργότερα μου επέστρεψε το διαβάτηριο αλλά ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω τοποθετήθηκε στη μέση του διαδρόμου, με τους αγκώνες σε έκταση και εμφανώς επιθετικά, αφήνοντάς μου λίγο χώρο για να περάσω χωρίς να τον ακουμπήσω. Με το διαβατήριο στα χέρια, καθώς τον περνούσα από τα αριστερά, ο δεξιός μου αγκώνας ακούμπησε τον δικό του. Τη στιγμή που αυτό συνέβη (αναπόφευκτα λόγω της στάσης του) αντέδρασε βίαια. Τον κοίταξα και του είπα ότι ήταν ανάρμοστο για έναν αστυνομικό να συμπεριφέρεται έτσι σε έναν επισκέπτη. Σε απάντηση, μου άρπαξε το διαβατήριο και μου ζήτησε να σταθώ στον τοίχο» γράφει ο Γιάνης Βαρουφάκης για το πώς ξεκίνησε το επεισόδιο.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... rl-de-gol/

Αφελής ερώτηση. Έχει δικαίωμα ο Βαρουφάκης να αναρτά video στο οποίο εμφανίζεται ο αστυνομικός χωρίς την άδειά του; Στην περίπτωση με το παρκαρισμένο αυτοκίνητο κάτι λέγαμε για προσωπικά δεδομένα. Εδώ τι;
Οτι δεν εισαι προκατειλημμενος τωρα και εξεταζεις αντικειμενικα τα γεγονοτα! Αυτο που έβαλες δειχνει οτι δεν ειναι κωμικο το πραγμα. Επιπροσθετως ψαχνεις να βρεις τι μπορεις να χρησιμοποιησεις κατα του Βαρουφακη.

Γενικα ως φορουμ ειστε χαμηλου επιπεδου. Βλεπω και τον συντοσισμο αλλωστε που επιτρεπει τις χυδαιοτητες. Δεν ξερω αν μιλανε ετσι σπιτι σας αλλα στην κοινωνια οφειλουμε ολοι να τηρουμε καποιους κανονες.
Μιλαμε για πραγματικα σκουπιδια.
Hec est vipera versa in viscera genitricis

Άβαταρ μέλους
mnimes_istorikes
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: 26 Μαρ 2019, 13:40
Phorum.gr user: mnimes_istorikes

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mnimes_istorikes » 14 Ιούλ 2019, 16:29

Στη φάτσα ο Γιανης ειναι σαν Αλγερινός που κάνει το βαποράκι.Αν έχει κώλο ας κάνει αυτές τις μαγκιές σε USA η Ισραήλ.Με το πρώτο Α τον είχαν ξαπλώσει κάτω με το taser.
Μνημόνια μεχρι να σβήσει ο ήλιος....

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70267
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Ιούλ 2019, 16:31

Έχει παίξει πριν αρκετά χρόνια παρόμοιο σκηνικό. :lol:

Υπήρχαν και βίντεο αλλά δεν μπορώ να τα βρω.

Σύλληψη του νομάρχη Πειραιά Γ.Μίχα στο αεροδρόμιο των Βρυξελλών

https://www.in.gr/2006/12/20/greece/syl ... ryksellwn/


Οκ, τώρα είδα ότι το αναφέρατε.
Εγώ έψαχνα για το βίντεο γιατί είχε περισσότερη πλάκα, έπαιζε και η Γεννηματά στο σκηνικό. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 14 Ιούλ 2019, 16:35

Dante Alighieri έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:26
ST48410 έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:13
Το πράγμα είναι ακόμη περισσότερο κωμικό από ότι μπορούσα να υποθέσω.

«Λίγα λεπτά αργότερα μου επέστρεψε το διαβάτηριο αλλά ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω τοποθετήθηκε στη μέση του διαδρόμου, με τους αγκώνες σε έκταση και εμφανώς επιθετικά, αφήνοντάς μου λίγο χώρο για να περάσω χωρίς να τον ακουμπήσω. Με το διαβατήριο στα χέρια, καθώς τον περνούσα από τα αριστερά, ο δεξιός μου αγκώνας ακούμπησε τον δικό του. Τη στιγμή που αυτό συνέβη (αναπόφευκτα λόγω της στάσης του) αντέδρασε βίαια. Τον κοίταξα και του είπα ότι ήταν ανάρμοστο για έναν αστυνομικό να συμπεριφέρεται έτσι σε έναν επισκέπτη. Σε απάντηση, μου άρπαξε το διαβατήριο και μου ζήτησε να σταθώ στον τοίχο» γράφει ο Γιάνης Βαρουφάκης για το πώς ξεκίνησε το επεισόδιο.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... rl-de-gol/

Αφελής ερώτηση. Έχει δικαίωμα ο Βαρουφάκης να αναρτά video στο οποίο εμφανίζεται ο αστυνομικός χωρίς την άδειά του; Στην περίπτωση με το παρκαρισμένο αυτοκίνητο κάτι λέγαμε για προσωπικά δεδομένα. Εδώ τι;
Οτι δεν εισαι προκατειλημμενος τωρα και εξεταζεις αντικειμενικα τα γεγονοτα! Αυτο που έβαλες δειχνει οτι δεν ειναι κωμικο το πραγμα. Επιπροσθετως ψαχνεις να βρεις τι μπορεις να χρησιμοποιησεις κατα του Βαρουφακη.

Γενικα ως φορουμ ειστε χαμηλου επιπεδου. Βλεπω και τον συντοσισμο αλλωστε που επιτρεπει τις χυδαιοτητες. Δεν ξερω αν μιλανε ετσι σπιτι σας αλλα στην κοινωνια οφειλουμε ολοι να τηρουμε καποιους κανονες.
Μιλαμε για πραγματικα σκουπιδια.
Δαγκωτό Μερα25, μαστορα;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Dante Alighieri
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 24 Απρ 2019, 00:13

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dante Alighieri » 14 Ιούλ 2019, 16:37

Ναι. ΜΕΡΑ ψηφισα κυριε αρχιτεκτονα.
Hec est vipera versa in viscera genitricis

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25246
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 14 Ιούλ 2019, 16:39

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:31
Έχει παίξει πριν αρκετά χρόνια παρόμοιο σκηνικό. :lol:

Υπήρχαν και βίντεο αλλά δεν μπορώ να τα βρω.

Σύλληψη του νομάρχη Πειραιά Γ.Μίχα στο αεροδρόμιο των Βρυξελλών

https://www.in.gr/2006/12/20/greece/syl ... ryksellwn/


Οκ, τώρα είδα ότι το αναφέρατε.
Εγώ έψαχνα για το βίντεο γιατί είχε περισσότερη πλάκα, έπαιζε και η Γεννηματά στο σκηνικό. :lol:
Νομίζω ότι ο πασοκος ήθελε να ανάψει τσιγάρο στην αίθουσα του αεροδρομίου. Και τον μαζεψανε :003:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24420
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 14 Ιούλ 2019, 16:43

Dante Alighieri έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:26
ST48410 έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:13
Το πράγμα είναι ακόμη περισσότερο κωμικό από ότι μπορούσα να υποθέσω.

«Λίγα λεπτά αργότερα μου επέστρεψε το διαβάτηριο αλλά ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω τοποθετήθηκε στη μέση του διαδρόμου, με τους αγκώνες σε έκταση και εμφανώς επιθετικά, αφήνοντάς μου λίγο χώρο για να περάσω χωρίς να τον ακουμπήσω. Με το διαβατήριο στα χέρια, καθώς τον περνούσα από τα αριστερά, ο δεξιός μου αγκώνας ακούμπησε τον δικό του. Τη στιγμή που αυτό συνέβη (αναπόφευκτα λόγω της στάσης του) αντέδρασε βίαια. Τον κοίταξα και του είπα ότι ήταν ανάρμοστο για έναν αστυνομικό να συμπεριφέρεται έτσι σε έναν επισκέπτη. Σε απάντηση, μου άρπαξε το διαβατήριο και μου ζήτησε να σταθώ στον τοίχο» γράφει ο Γιάνης Βαρουφάκης για το πώς ξεκίνησε το επεισόδιο.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... rl-de-gol/

Αφελής ερώτηση. Έχει δικαίωμα ο Βαρουφάκης να αναρτά video στο οποίο εμφανίζεται ο αστυνομικός χωρίς την άδειά του; Στην περίπτωση με το παρκαρισμένο αυτοκίνητο κάτι λέγαμε για προσωπικά δεδομένα. Εδώ τι;
Οτι δεν εισαι προκατειλημμενος τωρα και εξεταζεις αντικειμενικα τα γεγονοτα! Αυτο που έβαλες δειχνει οτι δεν ειναι κωμικο το πραγμα. Επιπροσθετως ψαχνεις να βρεις τι μπορεις να χρησιμοποιησεις κατα του Βαρουφακη.

Γενικα ως φορουμ ειστε χαμηλου επιπεδου. Βλεπω και τον συντοσισμο αλλωστε που επιτρεπει τις χυδαιοτητες. Δεν ξερω αν μιλανε ετσι σπιτι σας αλλα στην κοινωνια οφειλουμε ολοι να τηρουμε καποιους κανονες.
Μιλαμε για πραγματικα σκουπιδια.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Έγραψε κάτι ο Σατανικός στην προηγούμενη σελίδα που δεν του έδωσες μεγάλη σημασία. Από το 2001 και μετά αυστηροποιήθηκαν αισθητά οι έλεγχοι στα αεροδρόμιαμα καθώς το ενδεχόμενο να είναι κάποιος τρομοκράτης δεν ήταν στατιστικά ασήμαντο. Αυτό άλλαξε και την συμπεριφορά των ελεγκτών αφού πλέον είχαν ευθύνη να είναι πιο προσεκτικοί στο ποιος περνά. Τα τελευταία χρόνια με τις αιματηρές επιθέσεις σε διάφορες πόλεις της Ευρώπης καταλαβαίνεις πως οι οδηγίες που έχουν δοθεί στους ελεγκτές θα είναι ακόμα πιο αυστηρές και η πίεση μεγαλύτερη. Ένας άνθρωπος που λόγω συνεχών ταξιδιών τα γνωρίζει αυτά κάνει ότι μπορεί να αποφύγει άσκοπες τριβές. Ο φυσιολογικός άνθρωπος που θα έβλεπε τον ελεγκτή να έχει σταθεί "με τους αγκώνες σε έκταση και εμφανώς επιθετικά" θα του ζητούσε ευγενικά να παραμερίσει για να περάσει. Ο Βαρουφάκης αν όντως δεν προκάλεσε το επεισόδιο, πήγε να πουλήσει μαγκιά σε έναν εργαζόμενο επιφορτισμένο με τεράστια ευθύνη και άγχος. Επιπλέον τον κρέμασε στα μανταλάκια βγάζοντας το video δημόσια κάτι που μάλλον συνιστά και παραβίαση δεδομένων. Ποιος; Ολόκληρος βουλευτής έναν απλό φρουρό. Πες μου τώρα σε ποιες χυδαιότητες αναφέρεσαι και γιατί με αποκαλείς σκουπίδι.

Άβαταρ μέλους
Σουβλίτσα
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6091
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:31

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σουβλίτσα » 14 Ιούλ 2019, 16:48

Γιου αρ ε ντισγκρέις του γιορ νέισιοννν! :a0452::vp19:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σουβλίτσα την 14 Ιούλ 2019, 16:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
...δι᾿ ἐσόπτρου ἐν αἰνίγματι...

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27193
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 14 Ιούλ 2019, 16:50

Dante Alighieri έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:37
Ναι. ΜΕΡΑ ψηφισα κυριε αρχιτεκτονα.
Μπες σε γυάλα να ρίξουμε φορμόλη
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23358
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 14 Ιούλ 2019, 16:51

Dante Alighieri έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:37
Ναι. ΜΕΡΑ ψηφισα κυριε αρχιτεκτονα.
Μήπως παλιά ήσουν και φαν Καζακη; αγανακτισμένος κλπ;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70267
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Ιούλ 2019, 16:53

Η αλήθεια είναι ότι ο Βαρουφάκης την έβγαλε αβρόχοις ποσί.

Πριν λίγα χρόνια υπήρχε περισσότερη βία στους ελέγχους.

ΤΩΡΑ ΞΕΒΡΑΚΩΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΤΩΝ ΒΡΥΞΕΛΛΩΝ

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 14 Ιούλ 2019, 16:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Dante Alighieri
Δημοσιεύσεις: 848
Εγγραφή: 24 Απρ 2019, 00:13

Re: Αστυνομικος βιαιοπραγει κατα του Βαρουφακη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dante Alighieri » 14 Ιούλ 2019, 16:54

ST48410 έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:43
Dante Alighieri έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:26
ST48410 έγραψε:
14 Ιούλ 2019, 16:13
Το πράγμα είναι ακόμη περισσότερο κωμικό από ότι μπορούσα να υποθέσω.

«Λίγα λεπτά αργότερα μου επέστρεψε το διαβάτηριο αλλά ενώ ήμουν έτοιμος να φύγω τοποθετήθηκε στη μέση του διαδρόμου, με τους αγκώνες σε έκταση και εμφανώς επιθετικά, αφήνοντάς μου λίγο χώρο για να περάσω χωρίς να τον ακουμπήσω. Με το διαβατήριο στα χέρια, καθώς τον περνούσα από τα αριστερά, ο δεξιός μου αγκώνας ακούμπησε τον δικό του. Τη στιγμή που αυτό συνέβη (αναπόφευκτα λόγω της στάσης του) αντέδρασε βίαια. Τον κοίταξα και του είπα ότι ήταν ανάρμοστο για έναν αστυνομικό να συμπεριφέρεται έτσι σε έναν επισκέπτη. Σε απάντηση, μου άρπαξε το διαβατήριο και μου ζήτησε να σταθώ στον τοίχο» γράφει ο Γιάνης Βαρουφάκης για το πώς ξεκίνησε το επεισόδιο.

https://www.protothema.gr/politics/arti ... rl-de-gol/

Αφελής ερώτηση. Έχει δικαίωμα ο Βαρουφάκης να αναρτά video στο οποίο εμφανίζεται ο αστυνομικός χωρίς την άδειά του; Στην περίπτωση με το παρκαρισμένο αυτοκίνητο κάτι λέγαμε για προσωπικά δεδομένα. Εδώ τι;
Οτι δεν εισαι προκατειλημμενος τωρα και εξεταζεις αντικειμενικα τα γεγονοτα! Αυτο που έβαλες δειχνει οτι δεν ειναι κωμικο το πραγμα. Επιπροσθετως ψαχνεις να βρεις τι μπορεις να χρησιμοποιησεις κατα του Βαρουφακη.

Γενικα ως φορουμ ειστε χαμηλου επιπεδου. Βλεπω και τον συντοσισμο αλλωστε που επιτρεπει τις χυδαιοτητες. Δεν ξερω αν μιλανε ετσι σπιτι σας αλλα στην κοινωνια οφειλουμε ολοι να τηρουμε καποιους κανονες.
Μιλαμε για πραγματικα σκουπιδια.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Έγραψε κάτι ο Σατανικός στην προηγούμενη σελίδα που δεν του έδωσες μεγάλη σημασία. Από το 2001 και μετά αυστηροποιήθηκαν αισθητά οι έλεγχοι στα αεροδρόμιαμα καθώς το ενδεχόμενο να είναι κάποιος τρομοκράτης δεν ήταν στατιστικά ασήμαντο. Αυτό άλλαξε και την συμπεριφορά των ελεγκτών αφού πλέον είχαν ευθύνη να είναι πιο προσεκτικοί στο ποιος περνά. Τα τελευταία χρόνια με τις αιματηρές επιθέσεις σε διάφορες πόλεις της Ευρώπης καταλαβαίνεις πως οι οδηγίες που έχουν δοθεί στους ελεγκτές θα είναι ακόμα πιο αυστηρές και η πίεση μεγαλύτερη. Ένας άνθρωπος που λόγω συνεχών ταξιδιών τα γνωρίζει αυτά κάνει ότι μπορεί να αποφύγει άσκοπες τριβές. Ο φυσιολογικός άνθρωπος που θα έβλεπε τον ελεγκτή να έχει σταθεί "με τους αγκώνες σε έκταση και εμφανώς επιθετικά" θα του ζητούσε ευγενικά να παραμερίσει για να περάσει. Ο Βαρουφάκης αν όντως δεν προκάλεσε το επεισόδιο, πήγε να πουλήσει μαγκιά σε έναν εργαζόμενο επιφορτισμένο με τεράστια ευθύνη και άγχος. Επιπλέον τον κρέμασε στα μανταλάκια βγάζοντας το video δημόσια κάτι που μάλλον συνιστά και παραβίαση δεδομένων. Ποιος; Ολόκληρος βουλευτής έναν απλό φρουρό. Πες μου τώρα σε ποιες χυδαιότητες αναφέρεσαι και γιατί με αποκαλείς σκουπίδι.
Έχω αλλάξει παραγραφο και αφησα κενο. Νομιζα οτι ειναι κατανοητο πως αναφερομαι σε διαφορους χρηστες γενικα και οχι σε σενα.
Προσπερνω τα ποστ του Σατανικου εγκεφαλου γιατι ειναι εξισου χυδαια και ανοητα.Δεν ειναι χρηστης που ξερει να κανει διαλογο οπως οι περισσοτεροι απο οτι καταλαβα εδω μεσα.
Hec est vipera versa in viscera genitricis

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών