Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12514
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 11 Ιαν 2020, 15:55

Εγώ τον πιστεύω τον Εμπεδοκλή , έχω φάει και εγώ δύο ναζί με μια σφαίρα στο sniper elite 😁
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 11 Ιαν 2020, 16:01

enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 15:55
Εγώ τον πιστεύω τον Εμπεδοκλή , έχω φάει και εγώ δύο ναζί με μια σφαίρα στο sniper elite 😁
Kι εγώ , double headshot kill : 600 XP :lol:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48024
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Ιαν 2020, 16:25

Στύγιος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:01
enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 15:55
Εγώ τον πιστεύω τον Εμπεδοκλή , έχω φάει και εγώ δύο ναζί με μια σφαίρα στο sniper elite 😁
Kι εγώ , double headshot kill : 600 XP :lol:
Ναι, αλλά εσείς δεν είχατε πετάξει τις σφαίρες με το χέρι. :8)

Για να επανέλθουμε στο θέμα, επειδή το κάνατε μπάχαλο:
Πληροφορίες από τη Λιβύη κάνουν λόγο για το θάνατο τριών Τούρκων στρατιωτών στην πόλη Μισράτα.
https://www.news247.gr/kosmos/livyi-nek ... 61989.html

Αυτό πέρα απ' τα οχήματα Κίρπι που έπεσαν στα χέρια των Λύβιων. Μογγολική σαβούρα, αλλά ας υπάρχουν κάπου κι αυτά.
Οι Τούρκοι συνεχίζουν την οθωμανική παράδοση του να εξοπλίζουν τους αντιπάλους τους παρέχοντάς τους άφθονα λάφυρα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 11 Ιαν 2020, 16:34

Kauldron έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:25
Στύγιος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:01
enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 15:55
Εγώ τον πιστεύω τον Εμπεδοκλή , έχω φάει και εγώ δύο ναζί με μια σφαίρα στο sniper elite 😁
Kι εγώ , double headshot kill : 600 XP :lol:
Ναι, αλλά εσείς δεν είχατε πετάξει τις σφαίρες με το χέρι. :8)
Λίγα ρε για τον Τσακ Εμπεδοκλή.


Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11635
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 11 Ιαν 2020, 16:35

Όταν ο Εμπεδοκλής τους έριχνε κάτω 3-3 εμείς περιμέναμε το expansion του sniper elite.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 11 Ιαν 2020, 16:39

Οργισμένος έγραψε:
10 Ιαν 2020, 18:33

Ειστε μαλακες και θυματα της τουρκικης προπαγανδας που απαγγελεται απο πολλα ελ κομματα.
Οι τουρκοι ειναι 50 χρονια πισω με στρατο και κοινωνια βαθυτατα διχασμενη ή και τριχασμενη (κεμαλιστες, ισλαμιστες , κουρδοι)
Μια ζωη οι ιδιες παπαριες για τους τουρκους.
Μια ζωη η ιδια πιπιλα φοβου.
Σας βαρεθηκα.
:+1:
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 11 Ιαν 2020, 16:41

Otto Weininger έγραψε:
11 Ιαν 2020, 15:45
Εμπεδοκλής έγραψε:
11 Ιαν 2020, 14:33
Otto Weininger έγραψε:
11 Ιαν 2020, 14:27


Ναι αλλά συνεχίζεις να μην λες σε ποια υπηρεσία ΣΝ ήσουν.
Ρε συ, σοβαρά τώρα. Μου την πέφτεις; Κάθε τρεις και λίγο με ρωτάς που δουλεύω, που πήγα έφεδρος, τι ψήφισα και τι χόμπυ έχω. Σε λίγο θα μου ζητήσεις και τη διεύθυνσή μου. Δεν σε θέλω. Είμαι ετεροφυλόφιλος. Τράβα στις πουτάνες, τράβα στη Συγγρού ή τσίμπα κανένα τηλέφωνο από καμία δημόσια τουαλέτα. Από εμένα μην περιμένεις... :102:
Όχι.
Απλά είσαι ο μόνος μυθομανης μαλακας εδώ μέσα που κράζει τους πάντες σε κάθε νημα για την δουλειά τους,για το τι ψηφίζουν, που υπηρέτησαν κλπ, αλλά ταυτόχρονα είναι τόσο νεροκοτα που δεν τολμάει να πάρει θέση για τίποτα.
Ε όχι και μυθομανής. Και πώς να επιβάλλω την πειθαρχία και να πατάσω τη λιποταξία έμαθα στο στρατό, και τα παιδιά στην εταιρία είναι χρήσιμα στους καυγάδες και είμαι άριστος σκοπευτής και ετεροφυλόφιλος.

Και συγνώμη που δεν παίρνω θέση στα σοβαρά διλήμματα του phorum όπως ποιος είναι λιγότερο κακός, Μητσοτάκης ή Τσίπρας, βύσματα με ΝΔ ή βύσματα με ΣΥΡΙΖΑ, my style rocks ή gntm, σεξ με ξανθιά ή μελαχρινή, σαχλαμάρας ότο ή σαχλαμάρας κόλτρον και άλλα σοβαρά ζητήματα πολλά.

Και για να μην το κουράζεις. Ξέρουμε καλά τα βήματα που θα ακολουθήσεις. Θα ξεφτιλιστείς, θα αρχίσεις το βρισίδι και σαν καλός άτριχος που είσαι θα πατήσεις το κουμπί της αναφοράς ζητώντας να σβηστεί η ξεφτίλα σου. Και μετά θα αισθανθείς δικαιωμένος στην μικρή κλίκα σου κάνοντας ότι δεν συνέβη. Κάνε το πάλι να τελείωνουμε... Και μετά κοιτάξου στον καθρέπτη μπας και δεις τι τελικά είσαι... :e045:

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 11 Ιαν 2020, 16:45

enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 15:55
Εγώ τον πιστεύω τον Εμπεδοκλή , έχω φάει και εγώ δύο ναζί με μια σφαίρα στο sniper elite 😁
Για αρχή, ας μιλήσουμε για τα σκάγια των κυνηγετικών. Είναι λες αδύνατο να πετύχεις δύο μπεκάτσες από τα σκάγια μίας σφαίρας έτσι;

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 11 Ιαν 2020, 16:47

Kauldron έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:25
Στύγιος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:01
enterprise-psi έγραψε:
11 Ιαν 2020, 15:55
Εγώ τον πιστεύω τον Εμπεδοκλή , έχω φάει και εγώ δύο ναζί με μια σφαίρα στο sniper elite 😁
Kι εγώ , double headshot kill : 600 XP :lol:
Ναι, αλλά εσείς δεν είχατε πετάξει τις σφαίρες με το χέρι. :8)

Για να επανέλθουμε στο θέμα, επειδή το κάνατε μπάχαλο:
Πληροφορίες από τη Λιβύη κάνουν λόγο για το θάνατο τριών Τούρκων στρατιωτών στην πόλη Μισράτα.
https://www.news247.gr/kosmos/livyi-nek ... 61989.html

Αυτό πέρα απ' τα οχήματα Κίρπι που έπεσαν στα χέρια των Λύβιων. Μογγολική σαβούρα, αλλά ας υπάρχουν κάπου κι αυτά.
Οι Τούρκοι συνεχίζουν την οθωμανική παράδοση του να εξοπλίζουν τους αντιπάλους τους παρέχοντάς τους άφθονα λάφυρα.
Ναι ρε αναλυτή της δεκάρας, ο Χαφτάρ περίμενε τα οχήματα της Τουρκίας για να εξοπλίσει το στρατό του. Δεν του φτάνουν λες όλα αυτά τα εξελιγμένα όπλα που του παρέχουν Αίγυπτος, Ρωσία και Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα...

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 11 Ιαν 2020, 16:54

περαστικος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:39
Οργισμένος έγραψε:
10 Ιαν 2020, 18:33

Ειστε μαλακες και θυματα της τουρκικης προπαγανδας που απαγγελεται απο πολλα ελ κομματα.
Οι τουρκοι ειναι 50 χρονια πισω με στρατο και κοινωνια βαθυτατα διχασμενη ή και τριχασμενη (κεμαλιστες, ισλαμιστες , κουρδοι)
Μια ζωη οι ιδιες παπαριες για τους τουρκους.
Μια ζωη η ιδια πιπιλα φοβου.
Σας βαρεθηκα.
:+1:
Για αρχή να πούμε ότι η Τουρκία έχει δική της παραγωγή στρατιωτικών οχημάτων σύχρονου πολέμου, τα γνωστά MRAP, και καλής ποιότητας οπλισμένα UAV δικής της παραγωγής.
Όσον αφορά την ποιότητα του στρατού της αυτή φαίνεται με το να διατηρεί δυνάμεις και στρατεύματα κατοχής σε περίπου 10 χώρες. Την ίδια ώρα η Ελλάδα έχει γεμίσει λιποτάκτες και κακής ποιότητας καραβανάδες. Δεν έχει καταρεύσει απλά λόγω του φιλότιμου μεμονωμένων στελεχών και ανθρώπων...

Όσο για τον εξοπλισμό της Ελλάδος το πιο σύγχρονο όχημα που διαθέτει ο ΕΣ είναι κάτι

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48024
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Ιαν 2020, 16:59

Εμπεδοκλής έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:47
Kauldron έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:25
Στύγιος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:01


Kι εγώ , double headshot kill : 600 XP :lol:
Ναι, αλλά εσείς δεν είχατε πετάξει τις σφαίρες με το χέρι. :8)

Για να επανέλθουμε στο θέμα, επειδή το κάνατε μπάχαλο:
Πληροφορίες από τη Λιβύη κάνουν λόγο για το θάνατο τριών Τούρκων στρατιωτών στην πόλη Μισράτα.
https://www.news247.gr/kosmos/livyi-nek ... 61989.html

Αυτό πέρα απ' τα οχήματα Κίρπι που έπεσαν στα χέρια των Λύβιων. Μογγολική σαβούρα, αλλά ας υπάρχουν κάπου κι αυτά.
Οι Τούρκοι συνεχίζουν την οθωμανική παράδοση του να εξοπλίζουν τους αντιπάλους τους παρέχοντάς τους άφθονα λάφυρα.
Ναι ρε αναλυτή της δεκάρας, ο Χαφτάρ περίμενε τα οχήματα της Τουρκίας για να εξοπλίσει το στρατό του. Δεν του φτάνουν λες όλα αυτά τα εξελιγμένα όπλα που του παρέχουν Αίγυπτος, Ρωσία και Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα...
Είπα, μογγολική σαβούρα μεγάλε δάσκαλε και Τεθωρακισμένε Στρατονόμε. :giggle:
Για τα Κίρπι, πέρα απ' την πλάκα, το γνωστό είναι οτι ανατρέπονται εξαιρετικά εύκολα.
Στύγιος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:34
Kauldron έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:25
Στύγιος έγραψε:
11 Ιαν 2020, 16:01


Kι εγώ , double headshot kill : 600 XP :lol:
Ναι, αλλά εσείς δεν είχατε πετάξει τις σφαίρες με το χέρι. :8)
Λίγα ρε για τον Τσακ Εμπεδοκλή.

:smt005::smt005::smt005:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 20836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 11 Ιαν 2020, 17:33

Όταν πας στρατό πιο μακρυά από τα 10 χιλιόμετρα από τα τάπερ της μανούλας σου έλα να κάνεις στρατιωτική ανάλυση. Αλλά τι να λέμε τώρα. Οι καναδέζες του ελληνικού στρατού είναι καλύτερες από τα kirpi στο σύγχρονο πόλεμο...

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6536
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 12 Ιαν 2020, 16:13

Οργισμένος έγραψε:
10 Ιαν 2020, 18:33
hades έγραψε:
28 Αύγ 2019, 09:20
Ρε μην μας συγκρίνεται με τους Τούρκους. Οι Τούρκοι στρατιωτικά είναι αυτή την στιγμή δέκα χρόνια μπροστά .Έχουν πολύ καλύτερο υλικό που το ανανεώνουν ,καλύτερα πυρομαχικά, και έχουν προχωρήσει αρκετά την αναδιοργάνωση τους .Όλες οι ειδικές δυνάμεις τους πια είναι επαγγελματίες.
Και μόνο που οι Τούρκοι είναι ένας από τους εφτά που χρησιμοποιούν οπλισμένα UAV λέει πολλά

Εμείς είμαστε στρατός του περασμένου αιώνα και χωρίς επάνδρωση. Και το κυριότερο ηλικιωμένος
Ειστε μαλακες και θυματα της τουρκικης προπαγανδας που απαγγελεται απο πολλα ελ κομματα.
Οι τουρκοι ειναι 50 χρονια πισω με στρατο και κοινωνια βαθυτατα διχασμενη ή και τριχασμενη (κεμαλιστες, ισλαμιστες , κουρδοι)
Μια ζωη οι ιδιες παπαριες για τους τουρκους.
Μια ζωη η ιδια πιπιλα φοβου.
Σας βαρεθηκα.
Διαπιστώσεις είναι όχι προπαγάνδα. Μάτια έχω και μπορούν και διαβάζουν και βλέπουν . Αν έμενα στα κούφια λόγια πολιτικών και στρατιωτικών γάματα. Ξέρω τι μου γίνεται ειδικά σε αυτό το κομμάτι
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Ιαν 2020, 18:20

hades έγραψε:
12 Ιαν 2020, 16:13
Οργισμένος έγραψε:
10 Ιαν 2020, 18:33
hades έγραψε:
28 Αύγ 2019, 09:20
Ρε μην μας συγκρίνεται με τους Τούρκους. Οι Τούρκοι στρατιωτικά είναι αυτή την στιγμή δέκα χρόνια μπροστά .Έχουν πολύ καλύτερο υλικό που το ανανεώνουν ,καλύτερα πυρομαχικά, και έχουν προχωρήσει αρκετά την αναδιοργάνωση τους .Όλες οι ειδικές δυνάμεις τους πια είναι επαγγελματίες.
Και μόνο που οι Τούρκοι είναι ένας από τους εφτά που χρησιμοποιούν οπλισμένα UAV λέει πολλά

Εμείς είμαστε στρατός του περασμένου αιώνα και χωρίς επάνδρωση. Και το κυριότερο ηλικιωμένος
Ειστε μαλακες και θυματα της τουρκικης προπαγανδας που απαγγελεται απο πολλα ελ κομματα.
Οι τουρκοι ειναι 50 χρονια πισω με στρατο και κοινωνια βαθυτατα διχασμενη ή και τριχασμενη (κεμαλιστες, ισλαμιστες , κουρδοι)
Μια ζωη οι ιδιες παπαριες για τους τουρκους.
Μια ζωη η ιδια πιπιλα φοβου.
Σας βαρεθηκα.
Διαπιστώσεις είναι όχι προπαγάνδα. Μάτια έχω και μπορούν και διαβάζουν και βλέπουν . Αν έμενα στα κούφια λόγια πολιτικών και στρατιωτικών γάματα. Ξέρω τι μου γίνεται ειδικά σε αυτό το κομμάτι
Είστε τραγικά ημιμαθείς.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14398
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αυτούς φοβούνται οι Τσιφτετέλληνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Ιαν 2020, 18:20

Εμπεδοκλής έγραψε:
11 Ιαν 2020, 17:33
Όταν πας στρατό πιο μακρυά από τα 10 χιλιόμετρα από τα τάπερ της μανούλας σου έλα να κάνεις στρατιωτική ανάλυση. Αλλά τι να λέμε τώρα. Οι καναδέζες του ελληνικού στρατού είναι καλύτερες από τα kirpi στο σύγχρονο πόλεμο...
Ψεκαερια ψεκαερια!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών