Supreme leader Trump

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42888
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 21 Ιούλ 2019, 20:27

Εικόνα
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23416
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 21 Ιούλ 2019, 23:18

Tραμπ θα λετε και θα κλαιτε ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Uppercut

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 21 Ιούλ 2019, 23:40

Dwarven Blacksmith έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 20:27
Εικόνα
Kανένας δεν λέει να την στείλεις πουθενά. Λέμε ότι άμα δεν τους αρέσει η χώρα στην οποία ήρθαν, είναι ελεύθερες να φύγουν.

Nero

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 21 Ιούλ 2019, 23:45

Uppercut έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:40
Kανένας δεν λέει να την στείλεις πουθενά
?


Uppercut

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 21 Ιούλ 2019, 23:50

Nero έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:45
Uppercut έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:40
Kανένας δεν λέει να την στείλεις πουθενά
?

A, για αυτήν την ημίτρελη που σίγουρα λέει ψέματα για το παρελθόν της και μάλλον παντρεύτηκε τον αδερφό της λες.

https://dailycaller.com/2019/06/23/ilha ... e-husband/

Σίγουρα.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42888
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 21 Ιούλ 2019, 23:59

Uppercut έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:50
Nero έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:45
Uppercut έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:40
Kανένας δεν λέει να την στείλεις πουθενά
?

Ναι αλλά... <φακ πρέπει να το γκουγκλάρω>
φιξντ
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23416
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 22 Ιούλ 2019, 00:03

αντε και με μπουργκα στο κονγκρεσο ντεμοκρατς ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 22 Ιούλ 2019, 00:05

Δυστυχώς ο πρόεδρος δεν μπορεί να στείλει την σιχαμενη μουσουλμανα απο κει που ηρθε, αν και ειμαι σίγουρος οτι πολυ θα το ηθελε.

Nero

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 22 Ιούλ 2019, 00:06

Dwarven Blacksmith έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:59
Uppercut έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:50
Nero έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:45


?

Ναι αλλά... <φακ πρέπει να το γκουγκλάρω>
φιξντ

Δεν ειναι αυτό το θέμα. Τουλάχιστον ας γκούγκλαρε κάτι σχετικό με τη συζήτηση. Δε γίνεται ρε πούστη μου να ισχυρίζεσαι ότι 1+1= 3, να σου δείχνουν ότι 1+1 κάνει 2, και να απαντάς, ναι αλλά σύμφωνα με τον κινεζικό ζωδιακό κύκλο...... Είναι κουραστικό αυτό το πράγμα

Uppercut

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 22 Ιούλ 2019, 00:19

Nero έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:06
Dwarven Blacksmith έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:59
Uppercut έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:50

Ναι αλλά... <φακ πρέπει να το γκουγκλάρω>
φιξντ

Δεν ειναι αυτό το θέμα. Τουλάχιστον ας γκούγκλαρε κάτι σχετικό με τη συζήτηση. Δε γίνεται ρε πούστη μου να ισχυρίζεσαι ότι 1+1= 3, να σου δείχνουν ότι 1+1 κάνει 2, και να απαντάς, ναι αλλά σύμφωνα με τον κινεζικό ζωδιακό κύκλο...... Είναι κουραστικό αυτό το πράγμα
Ακριβώς στο θέμα της συζήτησης είμαι, αγαπητέ ρωσοψεκασμένε. Στο αρχικό ποστ που κουόταρα δεν υπάρχει όνομα κι υπέθεσα ότι αναφέρεται στην αναφορά του Ντόναλντ στις τέσσερις. Μόλις είπατε ότι λέτε για τα συνθήματα εναντίον της συγκεκριμένης, τα αιτιολόγησα με την υπόθεση της που κάνετε αβαβά. Απολύτως λογικό ν' ακούγονται τέτοια, αυτή είναι η ευθεία απάντηση μου στο θέμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 22 Ιούλ 2019, 00:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Nero

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 22 Ιούλ 2019, 00:22

Uppercut έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:19
Nero έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:06
Dwarven Blacksmith έγραψε:
21 Ιούλ 2019, 23:59

φιξντ

Δεν ειναι αυτό το θέμα. Τουλάχιστον ας γκούγκλαρε κάτι σχετικό με τη συζήτηση. Δε γίνεται ρε πούστη μου να ισχυρίζεσαι ότι 1+1= 3, να σου δείχνουν ότι 1+1 κάνει 2, και να απαντάς, ναι αλλά σύμφωνα με τον κινεζικό ζωδιακό κύκλο...... Είναι κουραστικό αυτό το πράγμα
Ακριβώς στο θέμα της συζήτησης είμαι αγαπητέ ρωσοψεκασμένε. Στο αρχικό ποστ που κουόταρα δεν υπάρχε όνομα κι υπέθεσα ότι αναφέρεται στην αναφορά του Ντόνλαντ στις τέσσερις. Μόλις είπατε ότι λέτε για τα συνθήματα εναντίον της συγκεκριμένης, τα αιτιολόγησα με την υπόθεση της που κάνετε αβαβά. Απολύτως λογικό ν' ακούγονται τέτοια, αυτή είναι η ευθεία απάντηση μου στο θέμα.

ο ένας παίζει το χαρτί "ironically retarded",άλλος το βλέπει οπαδικά, η ομάδα να κερδάει και τα άλλα σταρχιδια μου ο Περσέας είναι ο Περσέας κλπ. Εσύ δεν ξέρω τι δικαιολογία έχεις

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11192
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 22 Ιούλ 2019, 00:22

panos291 έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:05
Δυστυχώς ο πρόεδρος δεν μπορεί να στείλει την σιχαμενη μουσουλμανα απο κει που ηρθε, αν και ειμαι σίγουρος οτι πολυ θα το ηθελε.
Μπραβο στην Ομαρ. Κορη μεταναστων, απο φτωχο περιβαλλον καταφερε με τοπικη υποστηριξη να εκλεγει στο Αμερικανικο κοινοβουλιο και να κανει τους ισλαμοφοβικους να φριξουν. Πιστευω οτι η ζωη της πρεπει να γινει ταινια. Τουλαχιστο δεν εχει πουλησει 1 δις σε οπλα στους Σαουδαραβες σαλαφιστες οπως εκανα η "προεδραρα"
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Uppercut

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 22 Ιούλ 2019, 00:23

Nero έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:22
Uppercut έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:19
Nero έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:06



Δεν ειναι αυτό το θέμα. Τουλάχιστον ας γκούγκλαρε κάτι σχετικό με τη συζήτηση. Δε γίνεται ρε πούστη μου να ισχυρίζεσαι ότι 1+1= 3, να σου δείχνουν ότι 1+1 κάνει 2, και να απαντάς, ναι αλλά σύμφωνα με τον κινεζικό ζωδιακό κύκλο...... Είναι κουραστικό αυτό το πράγμα
Ακριβώς στο θέμα της συζήτησης είμαι αγαπητέ ρωσοψεκασμένε. Στο αρχικό ποστ που κουόταρα δεν υπάρχε όνομα κι υπέθεσα ότι αναφέρεται στην αναφορά του Ντόνλαντ στις τέσσερις. Μόλις είπατε ότι λέτε για τα συνθήματα εναντίον της συγκεκριμένης, τα αιτιολόγησα με την υπόθεση της που κάνετε αβαβά. Απολύτως λογικό ν' ακούγονται τέτοια, αυτή είναι η ευθεία απάντηση μου στο θέμα.

ο ένας παίζει το χαρτί "ironically retarded",άλλος το βλέπει οπαδικά, η ομάδα να κερδάει και τα άλλα σταρχιδια μου ο Περσέας είναι ο Περσέας κλπ. Εσύ δεν ξέρω τι δικαιολογία έχεις

Εγώ απαντάω ευθέως στο θέμα, κάτι που σου διέφυγε λόγω αδυναμίας κατανόησης γραπτού λόγου. Αν θες να σχολιάσεις κάτι εκτός απ' το να λες τι είμαι (είναι που δεν σ' αρέσουν τα άσχετα) μπορείς να το κάνεις.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42888
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 22 Ιούλ 2019, 00:27

Uppercut έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:19
Ακριβώς στο θέμα της συζήτησης είμαι αγαπητέ ρωσοψεκασμένε. Στο αρχικό ποστ που κουόταρα δεν υπάρχε όνομα κι υπέθεσα ότι αναφέρεται στην αναφορά του Ντόνλαντ στις τέσσερις. Μόλις είπατε ότι λέτε για τη α συνθήματα εναντίον της συγκεκριμένης, τα αιτιολόγησα με την υπόθεση της που κάνετε αβαβά.
Η υπόθεση της είναι ότι είναι σκούρα, μουσουλμάνα, και είναι εκεί νόμιμα, οπότε δεν κολλάει το αφήγημα "δεν είναι λευκός εθνικισμός, είναι νομιμότητα".
Όπως φαίνεται και από τα σχόλια από κάτω σου όσων δεν είναι αρκετά έξυπνοι για να ξεγελάσουν τον εαυτό τους ότι είναι κάτι άλλο.

Αυτά που παρέθεσες τι είναι; Το νέο χόμπι birthers και pizzagaters; Λίγη ντροπή.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Uppercut

Re: Supreme leader Trump

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 22 Ιούλ 2019, 00:29

Dwarven Blacksmith έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:27
Uppercut έγραψε:
22 Ιούλ 2019, 00:19
Ακριβώς στο θέμα της συζήτησης είμαι αγαπητέ ρωσοψεκασμένε. Στο αρχικό ποστ που κουόταρα δεν υπάρχε όνομα κι υπέθεσα ότι αναφέρεται στην αναφορά του Ντόνλαντ στις τέσσερις. Μόλις είπατε ότι λέτε για τη α συνθήματα εναντίον της συγκεκριμένης, τα αιτιολόγησα με την υπόθεση της που κάνετε αβαβά.
Η υπόθεση της είναι ότι είναι σκούρα, μουσουλμάνα, και είναι εκεί νόμιμα, οπότε δεν κολλάει το αφήγημα "δεν είναι λευκός εθνικισμός, είναι νομιμότητα".
Όπως φαίνεται και από τα σχόλια από κάτω σου όσων δεν είναι αρκετά έξυπνοι για να ξεγελάσουν τον εαυτό τους ότι είναι κάτι άλλο.

Αυτά που παρέθεσες τι είναι; Το νέο χόμπι birthers και pizzagaters; Λίγη ντροπή.
Aυτό που παρέθεσα λέγεται "στοιχεία", αγαπητέ ρωσοψεκασμένε. Τα περί λευκού εθνικισμού είναι φληναφήματα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών