Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
LOUROS
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 23:31

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LOUROS » 02 Ιουν 2020, 20:30

Nandros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 19:50
Ειδικά εγώ μεγάλη σκοτούρα είχα για το πάσχα σας!
Μια ερώτηση: Έχεις κινητό; Το ότι ξέρουν μέσω αυτού πού βρίσκεσαι, δεν σε ανησυχεί; :003:
.
Φυσικά με ανησυχεί. Μας πλασάρανε τα συστήματα με την ανοχή μας, γιατι δήθεν 'δεν θα σας κάνουμε ποτέ κακό εμεις'. Αλλά είδες όμως, κάθε φορά που θα γουστάρουν να κάνουν κουμάντο θα σου φτιάνουν μια στημένη έξαρση τοιυ μουφοιού, και πάρτα απανωτά λόκντάουν στη μάπα. Στειλε κι ενα sms στο κράτος να βγεις βόλτα..
Ε λοιπόν, περαιτέρω καταχρήσεις εξουσίας δεν είναι ανεκτές.
We're on a mission from God 777

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 02 Ιουν 2020, 20:42

LOUROS έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:30
Nandros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 19:50
Ειδικά εγώ μεγάλη σκοτούρα είχα για το πάσχα σας!
Μια ερώτηση: Έχεις κινητό; Το ότι ξέρουν μέσω αυτού πού βρίσκεσαι, δεν σε ανησυχεί; :003:
.
Φυσικά με ανησυχεί. Μας πλασάρανε τα συστήματα με την ανοχή μας, γιατι δήθεν 'δεν θα σας κάνουμε ποτέ κακό εμεις'. Αλλά είδες όμως, κάθε φορά που θα γουστάρουν να κάνουν κουμάντο θα σου φτιάνουν μια στημένη έξαρση τοιυ μουφοιού, και πάρτα απανωτά λόκντάουν στη μάπα. Στειλε κι ενα sms στο κράτος να βγεις βόλτα..
Ε λοιπόν, περαιτέρω καταχρήσεις εξουσίας δεν είναι ανεκτές.


Παιδιά σηκωθείτε να βγούμε στους δρόμους
γυναίκες και άντρες με όπλα στους ώμους!
:g030:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68629
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 02 Ιουν 2020, 20:51

LOUROS έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:30
κάθε φορά που θα γουστάρουν να κάνουν κουμάντο θα σου φτιάνουν μια στημένη έξαρση τοιυ μουφοιού,
:102:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28694
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 02 Ιουν 2020, 20:51

Jack Shephard έγραψε:
02 Ιουν 2020, 18:21
1. Ψεκασμένη και hoax η οποιαδήποτε μορφής σύνδεση των δύο αποφάσεων του Trump με τα επεισόδια.

2. Τα ελληνικά hoaxes συνεχίζουν να προκαλούν πόνο.

3. Το twitter ΠΟΤΕ δε λογόκρινε τον Trump. Έκανε ότι έκαναν και τα ελληνικά hoaxes, δηλαδή fact checking. Όταν ο Trump έγραψε άλλο ένα ψέμα, το μόνο που έκανε ήταν να προσθέσει ένα link κάτω από το twit για fact checking. Και όταν ο Trump άρχισε τις απειλές δε μάσησε - και μπράβο - και το ξαναέκανε και σε άλλο twit του. Και ξανά μπράβο:

Εικόνα
Όλως τυχαίως, αυτοί που προκαλούν τα επεισόδια είναι οι ίδιοι που αντιδρούσαν στην απόφαση του Τραμπ για απαγόρευση της λογοκρισίας. Ψεκασμένοι λοιπόν, είναι όσοι τρώνε αμάσητη την προπαγάνδα του "πολίτικαλ κορρέκτ", τεμηριωμένα ψεκασμένοι.

Το θέμα δεν είναι εαν το τουίτερ λογοκρίνει των πρόεδρο της νο1 υπερδύναμης σοτν κόσμο, αλλά το ότι λογοκρίνει εθνικές απόψεις.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 24954
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 02 Ιουν 2020, 20:52

Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:51
Jack Shephard έγραψε:
02 Ιουν 2020, 18:21
1. Ψεκασμένη και hoax η οποιαδήποτε μορφής σύνδεση των δύο αποφάσεων του Trump με τα επεισόδια.

2. Τα ελληνικά hoaxes συνεχίζουν να προκαλούν πόνο.

3. Το twitter ΠΟΤΕ δε λογόκρινε τον Trump. Έκανε ότι έκαναν και τα ελληνικά hoaxes, δηλαδή fact checking. Όταν ο Trump έγραψε άλλο ένα ψέμα, το μόνο που έκανε ήταν να προσθέσει ένα link κάτω από το twit για fact checking. Και όταν ο Trump άρχισε τις απειλές δε μάσησε - και μπράβο - και το ξαναέκανε και σε άλλο twit του. Και ξανά μπράβο:

Εικόνα
Όλως τυχαίως, αυτοί που προκαλούν τα επεισόδια είναι οι ίδιοι που αντιδρούσαν στην απόφαση του Τραμπ για απαγόρευση της λογοκρισίας. Ψεκασμένοι λοιπόν, είναι όσοι τρώνε αμάσητη την προπαγάνδα του "πολίτικαλ κορρέκτ", τεμηριωμένα ψεκασμένοι.

Το θέμα δεν είναι εαν το τουίτερ λογοκρίνει των πρόεδρο της νο1 υπερδύναμης σοτν κόσμο, αλλά το ότι λογοκρίνει εθνικές απόψεις.
παμε παλι
η αποφαση του Τραμπ θα ΑΥΞΗΣΕΙ, δεν θα απαγορευσει την λογοκρισια

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28694
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 02 Ιουν 2020, 20:55

talaipwros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:52
Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:51
Jack Shephard έγραψε:
02 Ιουν 2020, 18:21
1. Ψεκασμένη και hoax η οποιαδήποτε μορφής σύνδεση των δύο αποφάσεων του Trump με τα επεισόδια.

2. Τα ελληνικά hoaxes συνεχίζουν να προκαλούν πόνο.

3. Το twitter ΠΟΤΕ δε λογόκρινε τον Trump. Έκανε ότι έκαναν και τα ελληνικά hoaxes, δηλαδή fact checking. Όταν ο Trump έγραψε άλλο ένα ψέμα, το μόνο που έκανε ήταν να προσθέσει ένα link κάτω από το twit για fact checking. Και όταν ο Trump άρχισε τις απειλές δε μάσησε - και μπράβο - και το ξαναέκανε και σε άλλο twit του. Και ξανά μπράβο:

Εικόνα
Όλως τυχαίως, αυτοί που προκαλούν τα επεισόδια είναι οι ίδιοι που αντιδρούσαν στην απόφαση του Τραμπ για απαγόρευση της λογοκρισίας. Ψεκασμένοι λοιπόν, είναι όσοι τρώνε αμάσητη την προπαγάνδα του "πολίτικαλ κορρέκτ", τεμηριωμένα ψεκασμένοι.

Το θέμα δεν είναι εαν το τουίτερ λογοκρίνει των πρόεδρο της νο1 υπερδύναμης σοτν κόσμο, αλλά το ότι λογοκρίνει εθνικές απόψεις.
παμε παλι
η αποφαση του Τραμπ θα ΑΥΞΗΣΕΙ, δεν θα απαγορευσει την λογοκρισια
Η απαγόρευση της λογοκρισίας, δεν αυξάνει καμμία λογοκρισία.

Μη μου αναπαρράγεις τώρα σοβιετική προπαγάνδα του τύπου "η λογοκρισία του καθεστώτος προστατεύει το λαό απο τη μαύρη αντίδραση".

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 24954
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 02 Ιουν 2020, 20:56

Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:55
talaipwros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:52
Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:51


Όλως τυχαίως, αυτοί που προκαλούν τα επεισόδια είναι οι ίδιοι που αντιδρούσαν στην απόφαση του Τραμπ για απαγόρευση της λογοκρισίας. Ψεκασμένοι λοιπόν, είναι όσοι τρώνε αμάσητη την προπαγάνδα του "πολίτικαλ κορρέκτ", τεμηριωμένα ψεκασμένοι.

Το θέμα δεν είναι εαν το τουίτερ λογοκρίνει των πρόεδρο της νο1 υπερδύναμης σοτν κόσμο, αλλά το ότι λογοκρίνει εθνικές απόψεις.
παμε παλι
η αποφαση του Τραμπ θα ΑΥΞΗΣΕΙ, δεν θα απαγορευσει την λογοκρισια
Η απαγόρευση της λογοκρισίας, δεν αυξάνει καμμία λογοκρισία.

Μη μου αναπαρράγεις τώρα σοβιετική προπαγάνδα του τύπου "η λογοκρισία του καθεστώτος προστατεύει το λαό απο την αντίδραση".
μα τι λες, ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ, πιο σωστο ειναι να μου πεις οτι απαγορευει τις σαλατες με αβοκαντο παρα την λογοκρισια

ισα ισα, αν περασει αυτο το αισχος, θα προκαλεσει σιδηρα λογοκρισια

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28694
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 02 Ιουν 2020, 20:57

talaipwros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:56
Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:55
talaipwros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:52


παμε παλι
η αποφαση του Τραμπ θα ΑΥΞΗΣΕΙ, δεν θα απαγορευσει την λογοκρισια
Η απαγόρευση της λογοκρισίας, δεν αυξάνει καμμία λογοκρισία.

Μη μου αναπαρράγεις τώρα σοβιετική προπαγάνδα του τύπου "η λογοκρισία του καθεστώτος προστατεύει το λαό απο την αντίδραση".
μα τι λες, ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ, πιο σωστο ειναι να μου πεις οτι απαγορευει τις σαλατες με αβοκαντο παρα την λογοκρισια
Καλά εσύ την άλλη φορά τον είχες βγάλει και "σαλαφιστή". Δεν έχει νόημα. Τη λογοκρισία απαγορεύει.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 24954
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 02 Ιουν 2020, 20:58

Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:57
talaipwros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:56
Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:55


Η απαγόρευση της λογοκρισίας, δεν αυξάνει καμμία λογοκρισία.

Μη μου αναπαρράγεις τώρα σοβιετική προπαγάνδα του τύπου "η λογοκρισία του καθεστώτος προστατεύει το λαό απο την αντίδραση".
μα τι λες, ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΤΗΝ ΛΟΓΟΚΡΙΣΙΑ, πιο σωστο ειναι να μου πεις οτι απαγορευει τις σαλατες με αβοκαντο παρα την λογοκρισια
Καλά εσύ την άλλη φορά τον είχες βγάλει και "σαλαφιστή". Δεν έχει νόημα. Τη λογοκρισία απαγορεύει.
οκ, δεν εχει νοημα
για οσους γνωριζουν γραφη και αναγνωση τελος παντων, αν περασει αυτο το πραμα θα αυξησει την λογοκρισια

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 02 Ιουν 2020, 21:00

LOUROS έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:30
Nandros έγραψε:
02 Ιουν 2020, 19:50
Ειδικά εγώ μεγάλη σκοτούρα είχα για το πάσχα σας!
Μια ερώτηση: Έχεις κινητό; Το ότι ξέρουν μέσω αυτού πού βρίσκεσαι, δεν σε ανησυχεί; :003:
.
Φυσικά με ανησυχεί. Μας πλασάρανε τα συστήματα με την ανοχή μας, γιατι δήθεν 'δεν θα σας κάνουμε ποτέ κακό εμεις'. Αλλά είδες όμως, κάθε φορά που θα γουστάρουν να κάνουν κουμάντο θα σου φτιάνουν μια στημένη έξαρση τοιυ μουφοιού, και πάρτα απανωτά λόκντάουν στη μάπα. Στειλε κι ενα sms στο κράτος να βγεις βόλτα..
Ε λοιπόν, περαιτέρω καταχρήσεις εξουσίας δεν είναι ανεκτές.
Εικόνα
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 02 Ιουν 2020, 21:36

Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:51
[Το θέμα δεν είναι εαν το τουίτερ λογοκρίνει των πρόεδρο της νο1 υπερδύναμης σοτν κόσμο, αλλά το ότι λογοκρίνει εθνικές απόψεις.
Δε με ενδιαφέρει να σου απαντήσω στα άλλα που έγραψες. Θέλω να μείνω στο παραπάνω.

Έχει το twitter δικαίωμα λογοκρισίας; Για την ακρίβεια μη αποδοχής ή διαγραφής περιεχομένου; Έχει. Βάσει των όρων χρήσης που αποδέχεται όποιος εγγράφεται στο μέσο και κάνει χρήση του.

Τώρα θέλω να μου δείξεις ποιος όρος χρήσης του twitter απαγορεύει ή περιορίζει τις εθνικές απόψεις. Κάτι μου λέει ότι θα δυσκολευτείς να τον βρεις. Και αφού μου απαντήσεις στην προηγούμενη ερώτηση θέλω να μου πεις ορισμένες "απόψεις" που αν τις αναρτήσω στο λογαριασμό μου στο twitter θα κάνει το twitter να μου επιβάλλει κυρώσεις.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28694
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 02 Ιουν 2020, 21:40

Jack Shephard έγραψε:
02 Ιουν 2020, 21:36
Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:51
[Το θέμα δεν είναι εαν το τουίτερ λογοκρίνει των πρόεδρο της νο1 υπερδύναμης σοτν κόσμο, αλλά το ότι λογοκρίνει εθνικές απόψεις.
Δε με ενδιαφέρει να σου απαντήσω στα άλλα που έγραψες. Θέλω να μείνω στο παραπάνω.

Έχει το twitter δικαίωμα λογοκρισίας; Για την ακρίβεια μη αποδοχής ή διαγραφής περιεχομένου; Έχει. Βάσει των όρων χρήσης που αποδέχεται όποιος εγγράφεται στο μέσο και κάνει χρήση του.

Τώρα θέλω να μου δείξεις ποιος όρος χρήσης του twitter απαγορεύει ή περιορίζει τις εθνικές απόψεις. Κάτι μου λέει ότι θα δυσκολευτείς να τον βρεις. Και αφού μου απαντήσεις στην προηγούμενη ερώτηση θέλω να μου πεις ορισμένες "απόψεις" που αν τις αναρτήσω στο λογαριασμό μου στο twitter θα κάνει το twitter να μου επιβάλλει κυρώσεις.

Το twitter συγκεκριμένα δεν γνωρίζω. Γνωρίζω όμως πολύ καλά για το facebook ότι λογοκρίνει ακροδεξιές ή "ακροδεξιές" απόψεις, και μάλιστα στην προεία τιμωρόντας και στο τέλος απενεργοποιώντας προφίλ.


Ε λοιπόν, όπως ένα μέσο κοινωνικής δικτύωσης έχει το δικαίωμα να κάνει ό,τι γουστάρει στο εσωτερικό του, έτσι και μια χώρα έχει το δικαίωμα να το φιλοξενεί ή όχι. Ας γίνουν αντιδημοφιλή, να επιτρέπουν όση μονόπλευρη προπαγάνδα θέλουν, χωρίς να επιρρεάζουν την χ ή ψ κοινωνία.

Απο τη στιγμή που επιρρεάζεις την κοινωνία μιας χώρας, οφείλεις να συμμορφώνεσαι και με τη χώρα.

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 02 Ιουν 2020, 21:49

Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 21:40
Το twitter συγκεκριμένα δεν γνωρίζω. Γνωρίζω όμως πολύ καλά για το facebook ότι λογοκρίνει ακροδεξιές ή "ακροδεξιές" απόψεις, και μάλιστα στην προεία τιμωρόντας και στο τέλος απενεργοποιώντας προφίλ.
Και αυτό που έγραψες για τις χώρες είναι λάθος αλλά επιμένω στο παραπάνω. Δε γνωρίζεις το twitter, σύμφωνοι, άστο στην άκρη.

Το εθνικές έγινε ακροδεξιές ή "ακροδεξιές". Αρχίζουμε να το προσδιορίζουμε καλύτερα (γιατί δε μπορείτε να κρύβεστε πίσω από το εθνικό) αλλά όχι ακόμα σωστά. Θέλω να μου γράψεις ορισμένες ακροδεξιές απόψεις που αν τις αναρτήσω στο Facebook θα υποστεί κυρώσεις ο λογαριασμός μου.

Άβαταρ μέλους
LOUROS
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 23:31

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LOUROS » 02 Ιουν 2020, 22:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:51
LOUROS έγραψε:
02 Ιουν 2020, 20:30
κάθε φορά που θα γουστάρουν να κάνουν κουμάντο θα σου φτιάνουν μια στημένη έξαρση τοιυ μουφοιού,
:102:
Όταν εχεις να κάνεις με το σύστημα που έστησε τα κλιπάκια των χημικών επιθέσεων στη Συρία, το ντοσίε με τα όπλα μαζικής καταστροφής στο Ιράκ, την επίθεση στο Αφγανιστάν, την καταστροφή της Γιουγκοσλαβίας, το Μαϊντάν, την Λιβυή, την Αραβικη 'άνοιξη', κοκ, νομίζεις οτι δυσκολεύονται να βάλουν μερικές κάμερες σε αδεια νοσοκομεία, να φτιάξουν μερικά κρούσματα, δυο τρία βίντεο με δήθεν φρικτούς θανάτους, ίσως και παιδιών αυτή τη φορά, για να μας ξανα κλείσουν όλους μέσα; Δεν πρόλαβε καλα καλα να τελειώσει το λόκνταουν και στείλανε τους αντίφα.

Ο ιός είναι μούφα. Ο πόλεμος είναι αληθινός.
We're on a mission from God 777

Άβαταρ μέλους
LOUROS
Δημοσιεύσεις: 1009
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 23:31

Re: Όταν ο Τραμπ κατέθεσε διάταγμα κατά της λογοκρισίας στο διαδίκτυο ξέσπασαν οι ταραχές

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LOUROS » 02 Ιουν 2020, 22:44

Golden Age έγραψε:
02 Ιουν 2020, 21:40

Το twitter συγκεκριμένα δεν γνωρίζω. Γνωρίζω όμως πολύ καλά για το facebook ότι λογοκρίνει ακροδεξιές ή "ακροδεξιές" απόψεις, και μάλιστα στην προεία τιμωρόντας και στο τέλος απενεργοποιώντας προφίλ.
Συγνώμη, υπάρχουν άτομα που πιστεύουν οτο δεν πέφτουν μπαναρίζματα για πολιτικούς σκοπους στο twatter; Μέχρι και τα trends αλλιώνουν.



#twittercensorship
We're on a mission from God 777

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών