στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21102
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Σεπ 2022, 20:13

Οργισμένος έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:28
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:20
Chainis έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:09


Ότι να 'ναι, όπως πάντα.
Οι Έλληνες αεροπόροι και ναυτικοί επιχειρούσα με αγγλικά αεροσκάφη και πλοια του στόλου που είχαν φύγει στην Αλεξάνδρεια για να μην πέσουν στα χέρια των Γερμανών, κάποια από τα οποία όπως το Ανδρέας έγραψαν ιστορία.

Το κράτος, κάθε κράτος έχει δικαίωμα να πει στους πολίτες του "τώρα πρέπει να πολεμήσεις" και οι περισσότεροι πολίτες ακολουθούν τις επιταγές του κράτους ενώ άλλοι ψάχνουν δικαιολογίες να τις αποφύγουν.

Έχει ενδιαφέρον πάντως που αποφεύγεις να αναφερθείς στον πόλεμο του 40 και εποχειρηματολογεις επάνω στην ήττα και το μετά τον πόλεμο αυτό.
Δεν βολεύει την στάση σου η επιστράτευση του 40 και η τοτε συμπεριφορά του Ελληνικού λαού μάλλον.
Να μιλήσουμε για την επιστράτευση του '40; Άστο καλύτερα. Η Ελλάδα θυμάμαι ότι ηττήθηκε σε αυτόν το πόλεμο. Επίσης, οι ανάπηροι και οι νεκροί από τις κακουχίες ήταν περισσότεροι από τις πολεμικές επιχειρήσεις. Ευχαριστώ δε θα πάρω.

Κλειδώνω την περιουσία μου, φεύγω και αν φτιάξουν τα πράγματα επιστρέφω στηρίζω τον νικητή και βλέπω τι μου έμεινε.

Αν πιστεύεις ότι οι πολλοί θα κάτσουν να σκοτωθούν για την περιουσία των λίγων είσαι γελασμένος. Η κοινοκτημοσύνη δεν υπάρχει. Και το καλό που σου θέλω είναι να μην εύχεσαι να έρθουν τα γεγονότα έτσι ώστε να επιβεβαιωθώ. Βέβαια και τότε θα σου φταίει ο εσωτερικός εχθρός και όχι το στραβό σου το κεφάλι...

Εύχομαι ξανά να μη χρειαστεί γιατί από τη μία θα πρέπει να δικαιολογήσεις στον εαυτό σου γιατί το δικό σου το παιδί που έφυγε ή βρίσκεται σε γραφείο δεν είναι λιποτάκτης και από την άλλη έτσι και στο φέρουν σε φέρετρο ή δε στο φέρουν καν αν άξιζε. Δεν γνωρίζω την οικογενειακή σου κατάσταση οπότε το σχόλιο μου είναι υποθετικό...
#metontagip
Είπε ο τύπος που δεν άντεξε μια μικρή οικονομική κρίση και διέφυγε της χώρας. Αυτός ο τύπος ισχυρίζεται ότι θα επιστρέψει διότι μπορεί να αντέξει τον πόλεμο αλλά δεν μπορεί να αντέξει την μείωση του μισθού του... Sure... :smt005:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 28 Σεπ 2022, 20:16

Οι Αμερικλάνοι ξεμένουν από όπλα για να στείλουν:

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21102
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 28 Σεπ 2022, 20:18

Chainis έγραψε:
28 Σεπ 2022, 16:40
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:20
Chainis έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:09


Ότι να 'ναι, όπως πάντα.
Οι Έλληνες αεροπόροι και ναυτικοί επιχειρούσα με αγγλικά αεροσκάφη και πλοια του στόλου που είχαν φύγει στην Αλεξάνδρεια για να μην πέσουν στα χέρια των Γερμανών, κάποια από τα οποία όπως το Ανδρέας έγραψαν ιστορία.

Το κράτος, κάθε κράτος έχει δικαίωμα να πει στους πολίτες του "τώρα πρέπει να πολεμήσεις" και οι περισσότεροι πολίτες ακολουθούν τις επιταγές του κράτους ενώ άλλοι ψάχνουν δικαιολογίες να τις αποφύγουν.

Έχει ενδιαφέρον πάντως που αποφεύγεις να αναφερθείς στον πόλεμο του 40 και εποχειρηματολογεις επάνω στην ήττα και το μετά τον πόλεμο αυτό.
Δεν βολεύει την στάση σου η επιστράτευση του 40 και η τοτε συμπεριφορά του Ελληνικού λαού μάλλον.
Να μιλήσουμε για την επιστράτευση του '40; Άστο καλύτερα. Η Ελλάδα θυμάμαι ότι ηττήθηκε σε αυτόν το πόλεμο. Επίσης, οι ανάπηροι και οι νεκροί από τις κακουχίες ήταν περισσότεροι από τις πολεμικές επιχειρήσεις. Ευχαριστώ δε θα πάρω.

Θα σου βρούμε έναν πόλεμο που δεν θα έχει ούτε νεκρούς ούτε τραυματίες ούτε ανάπηρους και 100% εξασφαλίσουν νίκη.
Καλύπτεται ετσι;


Κλειδώνω την περιουσία μου, φεύγω και αν φτιάξουν τα πράγματα επιστρέφω στηρίζω τον νικητή και βλέπω τι μου έμεινε.

Η επιτομή της ξεφτίλας.
Κάποια κορόιδα θα πάνε να πολεμήσουν για να βρω εγώ όταν γυρίσω το σπίτι μου και την περιουσία μου.


Αν πιστεύεις ότι οι πολλοί θα κάτσουν να σκοτωθούν για την περιουσία των λίγων είσαι γελασμένος.

Εσύ πάντως ελπίζεις ότι θα βρεθουν αρκετοί να σκοτωθούν για την δική σου

Η κοινοκτημοσύνη δεν υπάρχει. Και το καλό που σου θέλω είναι να μην εύχεσαι να έρθουν τα γεγονότα έτσι ώστε να επιβεβαιωθώ. Βέβαια και τότε θα σου φταίει ο εσωτερικός εχθρός και όχι το στραβό σου το κεφάλι...

Ότι και να εύχομαι εγώ δεν μετράει.
Πχ εύχομαι να πάψει η χώρα να έχει υπηκόους σαν εσένα αλλά πάντα θα υπάρχουν οι φυγόμαχοι που θα περιμένουν να βγάλουν άλλοι το φίδι απ την τρύπα..



Εύχομαι ξανά να μη χρειαστεί γιατί από τη μία θα πρέπει να δικαιολογήσεις στον εαυτό σου γιατί το δικό σου το παιδί που έφυγε ή βρίσκεται σε γραφείο δεν είναι λιποτάκτης και από την άλλη έτσι και στο φέρουν σε φέρετρο ή δε στο φέρουν καν αν άξιζε. Δεν γνωρίζω την οικογενειακή σου κατάσταση οπότε το σχόλιο μου είναι υποθετικό...

Υποθετικά μιλώντας προτιμάω να χάσω το παιδί μου πάρα να ζει σαν ξεφτίλας όλη του την ζωή.
Ρε τύπε, αποκάλεσε ποτέ κανείς ξεφτίλα τον Καραμανλή που δεν πήγε να πολεμήσει; Οι ζωντανοί ορίζουν ποιος είναι ο ξεφτίλας. Επίσης, sorry, αλλά ξέρεις πόσοι έχτισαν περιουσίες μετά τον πόλεμο επειδή έπεσε το σπίτι του γείτονα; Ή έγινε καμία κομμούνα που μοιράστηκαν οι περιουσίες που δεν καταστράφηκαν; Λίγη σοβαρότητα.

Για ξεφτίλες, χατζηαβάτηδες και προκρίτους σόρυ αλλά δε θα κάτσω να σκοτωθώ. Θα γυρίσω όταν ησυχάσουν τα πράγματα. Και το χρήμα δεν έχει εθνικότητα... Θα λέω κοίτα τους ηλίθιους που πήγαν και σκοτώθηκαν αντί να ζήσουν...

Άβαταρ μέλους
τεν τεν
Δημοσιεύσεις: 5403
Εγγραφή: 09 Οκτ 2018, 14:38
Phorum.gr user: τεν τεν

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τεν τεν » 28 Σεπ 2022, 20:58

Ολιγόστευαν οι σκύλοι,
και Αλλά εφώναζαν, Αλλά
και των Χριστιανών τα χείλη
φωτιά εφώναζαν, φωτιά.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42954
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 28 Σεπ 2022, 21:40

Η Λιμάν πάει προς παράδοση αν κρίνουμε από την περικύκλωση που δέχεται.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

sharp
Δημοσιεύσεις: 21209
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 28 Σεπ 2022, 21:46

nyxtovios έγραψε:
28 Σεπ 2022, 19:19
nikos p 2020 έγραψε:
28 Σεπ 2022, 18:06
nyxtovios έγραψε:
28 Σεπ 2022, 17:19

Δε νομίζω πως δεν έπαθαν τίποτα.
Ίσως μετά πεθάνουν κιόλας

Ένας και έτρεψε τέσσερις σε φυγή. Πολύ ράμπο οι Ουκρανοί :smt005::smt005::smt005::smt005:
Δεν είναι για να γελάμε.
Μπορεί κάλλιστα οι στρατιώτες αυτοί να μη θέλαν καν να είναι εκεί πέρα
Εμένα με σοκάρει που ανεβάζουν βίντεο με τέτοιες σκηνές. Αλλά φαίνεται η virtual reality και τα video games έχουν αμβλύνει την αίσθηση, ειδικά όταν συνηθίζεις σε πολύ μικρές ηλικίες.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12812
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 28 Σεπ 2022, 22:50

sharp έγραψε:
28 Σεπ 2022, 21:46
nyxtovios έγραψε:
28 Σεπ 2022, 19:19
nikos p 2020 έγραψε:
28 Σεπ 2022, 18:06



Ένας και έτρεψε τέσσερις σε φυγή. Πολύ ράμπο οι Ουκρανοί :smt005::smt005::smt005::smt005:
Δεν είναι για να γελάμε.
Μπορεί κάλλιστα οι στρατιώτες αυτοί να μη θέλαν καν να είναι εκεί πέρα
Εμένα με σοκάρει που ανεβάζουν βίντεο με τέτοιες σκηνές. Αλλά φαίνεται η virtual reality και τα video games έχουν αμβλύνει την αίσθηση, ειδικά όταν συνηθίζεις σε πολύ μικρές ηλικίες.
Σιγά το πράμα. Όταν είναι από μακρία το βλέπουμε.
Το θέμα είναι ότι οι στρατιώτες αυτοί πάνε και σκοτώνονται αρκετές φορές χωρίς να έχουν οι ίδιοι κανέναν λόγο, ενώ οι πολιτκοί τους ποστάρουν τέτοια

Εικόνα

Μέσα από το σπίτι τους φυσικά. Γιατί στο πεδίο πάει η πλεμπαρία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 28 Σεπ 2022, 22:55

Kauldron έγραψε:
28 Σεπ 2022, 20:16
Οι Αμερικλάνοι ξεμένουν από όπλα για να στείλουν (...)
Τους καημένους! Να πάθουν τέτοιο κακό αυτοί που διαθέτουν ετησίως 10 πλάσιες δαπάνες σε στρατιωτικό υλικό από τη Ρωσία...

Τι θα κάνουν τώρα;

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30666
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 28 Σεπ 2022, 22:55

nyxtovios έγραψε:
28 Σεπ 2022, 17:19
τεν τεν έγραψε:
28 Σεπ 2022, 17:16

Μορφή ο τύπος!
Αλλά αυτό που μου έκανε εντυπωση είναι ότι φάγανε στα μουτρα τους τη χειρομβοβιδα και βγήκαν όμορφοι και ωραίοι. Το μόνο που έχω σκεφτεί ειναξ ότι είναι από το σοκ. Ο κορμός λόγο προστασιας μπορεί να μην επαθε ζημιά αλλά τα ποδια δυσκολα να την έβγαλαν
Δε νομίζω πως δεν έπαθαν τίποτα.
Ίσως μετά πεθάνουν κιόλας
επιθετική χειροβομβίδα ήταν προφανως, χωρίς θραυσματα
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12812
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 28 Σεπ 2022, 22:59

dna replication έγραψε:
28 Σεπ 2022, 22:55
nyxtovios έγραψε:
28 Σεπ 2022, 17:19
τεν τεν έγραψε:
28 Σεπ 2022, 17:16

Μορφή ο τύπος!
Αλλά αυτό που μου έκανε εντυπωση είναι ότι φάγανε στα μουτρα τους τη χειρομβοβιδα και βγήκαν όμορφοι και ωραίοι. Το μόνο που έχω σκεφτεί ειναξ ότι είναι από το σοκ. Ο κορμός λόγο προστασιας μπορεί να μην επαθε ζημιά αλλά τα ποδια δυσκολα να την έβγαλαν
Δε νομίζω πως δεν έπαθαν τίποτα.
Ίσως μετά πεθάνουν κιόλας
επιθετική χειροβομβίδα ήταν προφανως, χωρίς θραυσματα
Δεν ξέρω τι ήταν προφανώς. Μπορει να ήταν και στρακαστρούκα

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 28 Σεπ 2022, 23:30

πετρος έγραψε:
28 Σεπ 2022, 02:24
Νon4me έγραψε:
28 Σεπ 2022, 01:25
πετρος έγραψε:
28 Σεπ 2022, 01:14


'' ο Ζελένσκι είπε πως «οι Αζόφ ήταν εθελοντές που πολεμούν για την Ουκρανία και που εντάχθηκαν στον στρατό και πλέον αποτελούν μέρος του».

Όπως είπε «αρχικά ήταν εθελοντές που είχαν τη νεοναζιστική ιδεολογία, κάποια παρέμειναν στο στρατιωτικό σκέλος και κάποιοι έγιναν πολιτικοί. Όσοι παρέμειναν στρατιώτες, είναι μέρος του στρατού της Ουκρανίας πλέον».

«Είναι υπερασπιστές της Ουκρανίας, όπως κάνουν στην Μαριούπολη, στην οποία πολεμούν κι άλλοι. Επίσης ανέφερε πως άτομα με τέτοια ιδεολογία και τρόπο ζωής υπάρχουν στα κράτη όλου του κόσμου» τόνισε.'' Αυτα απο δηλωσεις μετα την ομιλια του αζοφιτη στη βουλη... Οτι οι Ουκρανοναζοι ειναι μειοψηφια ποιο ασημαντη απο τους δικους μας ειναι απο τις μεγαλυτερες κοτσανες που εχουν γραφτει εδω μεσα. :fp:
σκασμος ζωον .
Δεν ντρεπεσαι λιγο αθυροστομε;;; Διαβασε να δεις ποιοι ειναι αυτοι που υποστηριζεις... https://www.2020mag.gr/themata/4397-ouk ... -ta-paidia
Αυτοι ειναι μια μειοψηφια ρε ταγαργια . την οποια εχετε κανει τοτεμ για να δικαιολογησετε εισβολη σε ξενο κρατος . τρωγλοδύτες

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 28 Σεπ 2022, 23:41

Να βοηθήσω παιδιά...

Το "τάγμα Αζόφ" είναι γέννημα θρέμμα του φόρουμ Iron March στο οποίο ανδρώθηκε φασιστικά και η Χρυσή Αυγή.
Αλήτες, δηλαδή, νεοναζί.
Όμως...
...
Russian nationalist Alisher Mukhitdinov (who goes by the moniker "Alexander Slavros") founded the online message board Iron March in 2011.[1][3][2][4] Mukhitdinov is a Russian-Uzbekistani related to Nuritdin Mukhitdinov, a former communist leader of Uzbekistan.[5][6] Since the 2010s, the political ideology and religious worldview of the Order of Nine Angles (ONA), a theistic Satanist organization founded by the British Neo-Nazi leader David Myatt in 1974,[1] have increasingly influenced militant neo-fascist and Neo-Nazi insurgent groups associated with right-wing extremist and White supremacist international networks,[1] most notably the Iron March forum.[1]

Iron March became a platform for militant neo-fascist and Neo-Nazi violent groups such as the Nordic Resistance Movement, National Action, Azov Battalion, CasaPound, and Golden Dawn.[1] Some of the board's members were later linked to several acts of terrorism and murder,[1] such as the murder of an anti-fascist in Helsinki in September 2016 and the murder of a left-wing rapper in 2013. A group consisting of Serbian Combat 18, "MC Srbi", and Atomwaffen also used the forum to traffic firearms.[7][8][9] The forum's users organized a number of violent neo-Nazi groups, including the Atomwaffen Division, Antipodean Resistance, and National Action. The userbase embraced the accelerationist ideology of James Mason, a Neo-Nazi and associate of the serial killer Charles Manson. Members of Iron March republished and popularized Mason's book "Siege" and its brand of explicitly terroristic neo-nazism.
Τι συνέβη με τους νεοναζί; Μία ρώσικη νεοναζιστική συμμορία ξεκίνησε ένα φόρουμ "διάδοσης των ναζιστικών ιδεών" το 2011, κι από εκεί ξεπήδησαν μεγάλες νεοναζιστικές οργανώσεις σε όλο τον κόσμο. Αγγλία, Νέα Ζηλανδία, Φινλανδία, Ελλάδα, Ουκρανία, Ρωσία, Ισπανία κλπ.

Συνεχίστε την συζήτηση περί ...αποναζιστικοποίησης της Ουκρανίας και τα τρία γουρουνάκια με τον κακό λύκο.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15061
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 29 Σεπ 2022, 00:00

Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Σεπ 2022, 20:13
Οργισμένος έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:28
Εμπεδοκλής έγραψε:
28 Σεπ 2022, 15:20


Να μιλήσουμε για την επιστράτευση του '40; Άστο καλύτερα. Η Ελλάδα θυμάμαι ότι ηττήθηκε σε αυτόν το πόλεμο. Επίσης, οι ανάπηροι και οι νεκροί από τις κακουχίες ήταν περισσότεροι από τις πολεμικές επιχειρήσεις. Ευχαριστώ δε θα πάρω.

Κλειδώνω την περιουσία μου, φεύγω και αν φτιάξουν τα πράγματα επιστρέφω στηρίζω τον νικητή και βλέπω τι μου έμεινε.

Αν πιστεύεις ότι οι πολλοί θα κάτσουν να σκοτωθούν για την περιουσία των λίγων είσαι γελασμένος. Η κοινοκτημοσύνη δεν υπάρχει. Και το καλό που σου θέλω είναι να μην εύχεσαι να έρθουν τα γεγονότα έτσι ώστε να επιβεβαιωθώ. Βέβαια και τότε θα σου φταίει ο εσωτερικός εχθρός και όχι το στραβό σου το κεφάλι...

Εύχομαι ξανά να μη χρειαστεί γιατί από τη μία θα πρέπει να δικαιολογήσεις στον εαυτό σου γιατί το δικό σου το παιδί που έφυγε ή βρίσκεται σε γραφείο δεν είναι λιποτάκτης και από την άλλη έτσι και στο φέρουν σε φέρετρο ή δε στο φέρουν καν αν άξιζε. Δεν γνωρίζω την οικογενειακή σου κατάσταση οπότε το σχόλιο μου είναι υποθετικό...
#metontagip
Είπε ο τύπος που δεν άντεξε μια μικρή οικονομική κρίση και διέφυγε της χώρας. Αυτός ο τύπος ισχυρίζεται ότι θα επιστρέψει διότι μπορεί να αντέξει τον πόλεμο αλλά δεν μπορεί να αντέξει την μείωση του μισθού του... Sure... :smt005:
ΕΙσαι μεγαλο παρατραγουδο.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Σεπ 2022, 00:18

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48641
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: στρατιωτικές εξελιξεις στην Ουκρανία

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 29 Σεπ 2022, 00:24

Πραγματική νοημοσύνη ζόμπι:

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών