ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 29 Μαρ 2022, 23:28

BigChiefWahoo έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:24

Για να σε βοηθήσω το έγραψα,επειδή εκτίθεσαι.
Σε ποιο επίπεδο; :102:

Έγραψα ότι μου αρέσουν κάποια τραγούδια του, ενώ άλλα όχι. Δεν υπάρχει κάτι να εκτεθείς σε αυτό, είναι απλά γούστο ξέρω γω :102:

Αν αναφέρεσαι στο "τα παρατησε", σου έχω ξαναπεί ότι αυτό μετράει για μένα, στ αρχιδια μου τι έπινε και τι ψυχολογικά και αν είχε. Δε με νοιαζουν τα κουτσομπολιά της ποπ

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 29 Μαρ 2022, 23:30

EKPLIKTIKOS έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:28
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:24

Για να σε βοηθήσω το έγραψα,επειδή εκτίθεσαι.
Σε ποιο επίπεδο; :102:

Έγραψα ότι μου αρέσουν κάποια τραγούδια του, ενώ άλλα όχι. Δεν υπάρχει κάτι να εκτεθείς σε αυτό, είναι απλά γούστο ξέρω γω :102:

Αν αναφέρεσαι στο "τα παρατησε", σου έχω ξαναπεί ότι αυτό μετράει για μένα, στ αρχιδια μου τι έπινε και τι ψυχολογικά και αν είχε. Δε με νοιαζουν τα κουτσομπολιά της ποπ
Ότι τα χαρακτήρισες "τραγουδάκια".
Παραγωγή David Gilmour,να μην ξεχνιόμαστε.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 29 Μαρ 2022, 23:41

Golden Age έγραψε:
15 Μαρ 2022, 17:48
ΜπλεΜπουμπυς έγραψε:
15 Μαρ 2022, 17:45
«Εμείς οι λαοί, όλοι μας σε κάθε χώρα του κόσμου, συμπεριλαμβανομένης της Ουκρανίας και της Ρωσίας, μπορούμε να πολεμήσουμε τους γκάνγκστερ, μπορούμε να τους πούμε ότι δεν θα συμμετάσχουμε στους ανήθικους και θανατηφόρους πολέμους τους για να συγκεντρώσουν δύναμη και πλούτο σε βάρος άλλων...».

Τα παραπάνω υπογραμμίζει μεταξύ άλλων ο μουσικός Ρότζερ Γουότερς, σε απάντησή του σε επιστολή που του έστειλε η Αλίνα Μιτροφάνοβα, μια νεαρή Ουκρανή, φαν του συγκροτήματος "Pink Floyd".

Εικόνα

Αναλυτικα...
Διάβασα την επιστολή σου, νιώθω τον πόνο σου, είμαι αηδιασμένος από την εισβολή του Πούτιν στην Ουκρανία, είναι ένα εγκληματικό λάθος κατά τη γνώμη μου, η πράξη ενός γκάνγκστερ, πρέπει να υπάρξει άμεση κατάπαυση του πυρός.

Εικόνα

Λυπάμαι που οι δυτικές κυβερνήσεις ρίχνουν λάδι στη τη φωτιά που θα καταστρέψει την όμορφη χώρα σας, δίνοντας όπλα στην Ουκρανία, αντί να προσφύγουν στη διπλωματία που θα είναι απαραίτητη για να σταματήσει η σφαγή.

Εικόνα

Να είστε σίγουροι ότι αν όλοι οι ηγέτες μας δεν χαμηλώσουν τους τόνους και δεν καταφύγουν στη διπλωματία, θα απομείνουν ελάχιστα από την Ουκρανία όταν τελειώσουν οι μάχες.
Μια μακροχρόνια σύρραξη στην Ουκρανία θα ήταν υπέροχη για τα εγκληματικά γεράκια της Ουάσιγκτον, είναι αυτό που ονειρεύονται, να είναι μέσα στο παιχνίδι, εκ του ασφαλούς.

Θέλω να πιστεύω ότι ο πρόεδρός σας δεν είναι και αυτός εγκληματίας και ότι θα κάνει το καλύτερο για το λαό του, απαιτώντας από τους Αμερικανούς να έρθουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεων.

Εικόνα

Δυστυχώς όμως, πολλοί παγκόσμιοι ηγέτες είναι εγκληματίες και η απέχθεια μου για τους πολιτικούς εγκληματίες δεν ξεκίνησε την περασμένη εβδομάδα με τον Πούτιν.

Είχα αηδιάσει με τους εγκληματίες Μπους και Μπλερ όταν εισέβαλαν στο Ιράκ το 2003,

Εικόνα

ήμουν και παραμένω αηδιασμένος με την εισβολή της εγκληματικής κυβέρνησης του Ισραήλ στην Παλαιστίνη το 1967 και την επακόλουθη κατοχή της γης αυτής από το απαρτχάιντ, η οποία συνεχίζεται εδώ και πάνω από πενήντα χρόνια.

Εικόνα

Είχα αηδιάσει με τους εγκληματίες Ομπάμα και Κλίντον που διέταξαν τους παράνομους βομβαρδισμούς του ΝΑΤΟ τόσο στη Λιβύη όσο και στη Σερβία. Αηδίασα από την εκτεταμένη καταστροφή της Συρίας που ξεκίνησε, όπως και έγινε, το 2011 με εξωτερική παρέμβαση για την αλλαγή του καθεστώτος

Εικόνα

Αηδίασα από την εισβολή στο Λίβανο το 1982, όταν ο εγκληματίας Σιμόν Πέρες συνέπραξε με τις χριστιανικές πολιτοφυλακές των φαλαγγιτών στη δολοφονία των Παλαιστινίων προσφύγων στους προσφυγικούς καταυλισμούς Σάμπρα και Σατίλα στα νότια της χώρας αυτής.

Εικόνα

Σε συμπονώ Αλίνα, και τη μαμά και τον μπαμπά σου και τους θείους και τις θείες και τα αδέλφια και τις αδελφές και τα ξαδέλφια σου, έχασα και τον πατέρα μου Eric Fletcher Waters και τον παππού μου George Henry Waters σε πολέμους εναντίον των Γερμανών.

Σε παρακαλώ να με πιστέψεις όταν σου λέω ότι πιστεύω στην Οικουμενική Διακήρυξη των Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων που υπογράφηκε στο Παρίσι το 1948.

Αγωνίστηκα όσο πιο σκληρά μπορούσα για να προωθήσω και να υποστηρίξω τα ανθρώπινα δικαιώματα για όλους τους αδελφούς και τις αδελφές μου σε όλο τον κόσμο από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου, και υποστηρίζω εσάς και τους δικούς σας τώρα, με όλη μου την καρδιά.

Μιλώντας για εγκληματίες όμως, πρέπει να διαφωνήσω μαζί σου για ένα πράγμα στην επιστολή σου: η "200%" πεποίθησή σου ότι δεν υπάρχουν νεοναζί στη χώρα σας είναι σίγουρα λανθασμένη.

Εικόνα

Τόσο τα τάγματα Αζόφ του στρατού σας, όσο και η Εθνική Πολιτοφυλακή και το C14 είναι γνωστές αυτοανακηρυγμένες ομάδες νεοναζί. Είναι και αυτοί εγκληματίες.

Εικόνα

.......
Και στην ιρακινή αντίσταση υπήρχε η Αλ Κάιντα. Εκεί όμως δεν άσκησε κριτική.
εισαι ακριβος στα πιτουρα και φτηνος στ αλευρι...

δεν κανεις...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29097
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 29 Μαρ 2022, 23:47

taxalata xalasa έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:41


εισαι ακριβος στα πιτουρα και φτηνος στ αλευρι...

δεν κανεις...
Για την ουκρανική αντίσταση θέτει θέμα νεοναζί. Για την ιρακινή αντίσταση έθετε θέμα Αλ Κάιντα;

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 29 Μαρ 2022, 23:47

#rogerwaterspotuscandidatus
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 29 Μαρ 2022, 23:47

BigChiefWahoo έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:30
EKPLIKTIKOS έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:28
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:24

Για να σε βοηθήσω το έγραψα,επειδή εκτίθεσαι.
Σε ποιο επίπεδο; :102:

Έγραψα ότι μου αρέσουν κάποια τραγούδια του, ενώ άλλα όχι. Δεν υπάρχει κάτι να εκτεθείς σε αυτό, είναι απλά γούστο ξέρω γω :102:

Αν αναφέρεσαι στο "τα παρατησε", σου έχω ξαναπεί ότι αυτό μετράει για μένα, στ αρχιδια μου τι έπινε και τι ψυχολογικά και αν είχε. Δε με νοιαζουν τα κουτσομπολιά της ποπ
Ότι τα χαρακτήρισες "τραγουδάκια".
Παραγωγή David Gilmour,να μην ξεχνιόμαστε.
Έτσι, BCW.
Να νιώσουν λίγο ρίγος... :g030:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 29 Μαρ 2022, 23:54

Golden Age έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:47
taxalata xalasa έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:41


εισαι ακριβος στα πιτουρα και φτηνος στ αλευρι...

δεν κανεις...
Για την ουκρανική αντίσταση θέτει θέμα νεοναζί. Για την ιρακινή αντίσταση έθετε θέμα Αλ Κάιντα;
στειλτου mail και πες του οτι το ξεχασε να το βαλει...

αυτο δεν ακυρωνει την αξιοπιστια των οσων λεει γνωριζοντας οτι ειναι υποψηφιος για τα θυμαρακια με δολοφονια, αλλα δεν μασαει πλεον, καθως φαινεται, διοτι με την μουσικη του ειναι αθανατος... και οι αντιπαλοι κοινοι θνητοι...

ντου γιου γκετ ιτ;

«ημιθεος» γιος των μουσσων και συγγενης του Απολλωνα...

του χουν κλασει τα παπαρια πριν καν κλασουν...

η αλλη οψη...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 29 Μαρ 2022, 23:59

Οταν καποιος λεει πως του αρεσουν οι pink floyd συνειρμικα σκεφτομαι φρικουλας δηλαδη κατι σαν σκυλας. Η αληθεια ειναι μονο στους πιστολς
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29097
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Μαρ 2022, 00:01

taxalata xalasa έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:54
Golden Age έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:47
taxalata xalasa έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:41


εισαι ακριβος στα πιτουρα και φτηνος στ αλευρι...

δεν κανεις...
Για την ουκρανική αντίσταση θέτει θέμα νεοναζί. Για την ιρακινή αντίσταση έθετε θέμα Αλ Κάιντα;
στειλτου mail και πες του οτι το ξεχασε να το βαλει...

αυτο δεν ακυρωνει την αξιοπιστια των οσων λεει γνωριζοντας οτι ειναι υποψηφιος για τα θυμαρακια με δολοφονια, αλλα δεν μασαει πλεον, καθως φαινεται, διοτι με την μουσικη του ειναι αθανατος... και οι αντιπαλοι κοινοι θνητοι...

ντου γιου γκετ ιτ;

«ημιθεος» γιος των μουσσων και συγγενης του Απολλωνα...

του χουν κλασει τα παπαρια πριν καν κλασουν...

η αλλη οψη...
Κατάλαβα, ό,τι και να λέει το ίνδαλμα έχει δίκιο.

Ποιος τον απειλεί με δολοφονία;

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 30 Μαρ 2022, 00:02

Sid Vicious έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:59
Οταν καποιος λεει πως του αρεσουν οι pink floyd συνειρμικα σκεφτομαι φρικουλας δηλαδη κατι σαν σκυλας. Η αληθεια ειναι μονο στους πιστολς
Και οι Pistols ωραίοι και οι Floyd.
Γιατί να πρέπει να επιλέξει κανείς;

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Μαρ 2022, 00:09

Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2022, 00:01

Ποιος τον απειλεί με δολοφονία;
Αυτό ακριβώς ήθελα να ρωτήσω.
Κινδυνεύει ο Ρότζερ ;

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 30 Μαρ 2022, 00:10

Golden Age έγραψε:
30 Μαρ 2022, 00:01
taxalata xalasa έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:54
Golden Age έγραψε:
29 Μαρ 2022, 23:47


Για την ουκρανική αντίσταση θέτει θέμα νεοναζί. Για την ιρακινή αντίσταση έθετε θέμα Αλ Κάιντα;
στειλτου mail και πες του οτι το ξεχασε να το βαλει...

αυτο δεν ακυρωνει την αξιοπιστια των οσων λεει γνωριζοντας οτι ειναι υποψηφιος για τα θυμαρακια με δολοφονια, αλλα δεν μασαει πλεον, καθως φαινεται, διοτι με την μουσικη του ειναι αθανατος... και οι αντιπαλοι κοινοι θνητοι...

ντου γιου γκετ ιτ;

«ημιθεος» γιος των μουσσων και συγγενης του Απολλωνα...

του χουν κλασει τα παπαρια πριν καν κλασουν...

η αλλη οψη...
Κατάλαβα, ό,τι και να λέει το ίνδαλμα έχει δίκιο.

Ποιος τον απειλεί με δολοφονία;
δεν υπαρχει ινδαλμα ουτε ειδωλο.

γαμιεται και αυτος.... :003: οπως ο μητσοτακης.... :smt005:

αλλα αυτα που λεει ειναι αληθειες.... το οτι τα λεει αυτος δεν το κανει πιο αληθεια... απλα τα λεει ενας διασημος με groopies....

αν δεν ηταν ο Roger Waters των Pink Floyd και ηταν ο ρόγιερ ο νερουλας απο το βιλλαρίμπα και ελεγε τα ιδια θα τον λεγαν γραφικο χωριατη....

για στροφαρισε πιο γληγορα....

οποιος εχει μιλησει εναντια στα γερακια, γινεται προωρο λιπασμα...

δεν χρειαζεται να τον απειλουν.... απειλειται και μονο που μιλαει....
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Μαρ 2022, 00:14

taxalata xalasa έγραψε:
30 Μαρ 2022, 00:10


δεν υπαρχει ινδαλμα ουτε ειδωλο.

γαμιεται και αυτος.... :003: οπως ο μητσοτακης.... :smt005:
Αυτό σωστό :+1:

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16600
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 30 Μαρ 2022, 00:16

BigChiefWahoo έγραψε:
30 Μαρ 2022, 00:14
taxalata xalasa έγραψε:
30 Μαρ 2022, 00:10


δεν υπαρχει ινδαλμα ουτε ειδωλο.

γαμιεται και αυτος.... :003: οπως ο μητσοτακης.... :smt005:
Αυτό σωστό :+1:
αφου το ξερει και ιδιος..

παρτον τηλεφωνο και ρωτα.... ξερει ελληνικα..... ρε συ ρόγιερ, γαμιεσαι;... « ω ναι! gαμιεμαι και εγω....» :003:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: ΡΟΤΖΕΡ ΓΟΥΟΤΕΡΣ απαντα σε Ουκρανεζα φαν των Pink Floyd:«Είμαι εναντίον όλων των πολιτικών γκάνγκστερ...»

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 30 Μαρ 2022, 00:16

taxalata xalasa έγραψε:
30 Μαρ 2022, 00:10

οποιος εχει μιλησει εναντια στα γερακια, γινεται προωρο λιπασμα...

δεν χρειαζεται να τον απειλουν.... απειλειται και μονο που μιλαει....
Αλλά εδώ,μαλακίες γράφεις.
Ο Γουώτερς μιλάει έτσι από το το 1980 ακόμα.
Όχι νεκρό δεν τον βρήκαν,αλλά αντίθετα είναι ένας ακόμη multimillionaire,όπως αρμόζει σε κάθε αντιδραστικό :roll: ροκ σταρ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών