Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Δεκ 2023, 16:25

Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:15
Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 15:43
Pollaplasiastis έγραψε:
20 Δεκ 2023, 15:25


Εγραψες 8 ολοκληρες γραμμες (ενταξει, καποιες πιο μικρες απ τις αλλες, αλλα δεν εχει σημασια) χωρις να πεις που-τιν ???
μικρε Μπουλη τι εγινε?? ολα καλα?? εχεις παει για πι πι σου σημερα ?? τ αυγο σου το πρωι το εφαγες οσο ηταν ζεστο ??
πι πι εκανες μεσα στι γιο γιο ?? οχι πισω απο την πορτα ετσι??.....
γιατι αν τα ξανακανες πισω απ την πορτα κ το δει η μαμα ξερεις τι εχει να γινει....

λοιπον, κατι δεν παει καλα σημερα.
κατσε κ πες 8 φορες που-τιν να σε ακουσουμε ολοι !!!
ελα μικρε Μπουλη ξεκινα.
Για να ξέρεις κύριε πολλαπλασιαστή
Έκανα αναφορά αυτό το μήνυμα ότι προσβάλει και πρόσθεσα
"Προσβάλει και η συμπεριφορά του δεν προάγει τον διάλογο."

Απλά για να υπάρχει
Εγώ ξέρω πως η Ουκρανική συνείδηση και πολεμική εμπειρία, βοηθάει τους νατοικούς
να επανασχεδιάσουν τα οπλικά αμυντικά και επιθετικά συστήματα βάσει των νέων πολεμικών αναγκών.

Επίσης, οι ΗΠΑ δεν επιθυμούν να διαλυθεί η Ρουσίγια, θέλουν να συνθηκολόγηση με "τρόπο" αλλά να μην διαλυθεί
διότι δεν μπορούν να είναι σίγουροι πως η μεταρουσίγια κατάσταση θα είναι ελεγχόμενη ή μήπως πάρουν κεφάλι
τίποτα ισλαμοφάηδες κλπ.

Αν ήθελαν να την διαλύσουν, θα είχαν δώσει τα όπλα με τις κατάλληλες εμβέλειες και τώρα τυπάκια
σαν και του λόγου σου, θα έδιναν κατάθεση στην γαδα.

Τέλος
Κυκλοφορούν τόσα και τόσα από επώνυμους Δυτικούς που έχουν άλλες απόψεις.
Μπορείς να μου δείξεις μισό ρώσο επώνυμο που να τα χώνει στον Πούτιν (Poo tin) και να ζει Μόσχα?
Υπάρχουν τέτοιοι ή όλοι έχουν ατυχήματα?
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7240
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 20 Δεκ 2023, 16:28

Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:25

διότι δεν μπορούν να είναι σίγουροι πως η μεταρουσίγια κατάσταση θα είναι ελεγχόμενη ή μήπως πάρουν κεφάλι
τίποτα ισλαμοφάηδες κλπ.



σοβαρα τα σκεφτεσαι αυτα!! δεν θελουν να την διαλυσουν γιατι φοβουνται τα μικροκρατηδια !
τυπου ανω πετραλωνα με κατω πετραλωνα;

ειχες κατι τωρα το εχασες και αυτο υσ..επανερχομαι :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Δεκ 2023, 16:30

Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:25
Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:15
Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 15:43


Για να ξέρεις κύριε πολλαπλασιαστή
Έκανα αναφορά αυτό το μήνυμα ότι προσβάλει και πρόσθεσα
"Προσβάλει και η συμπεριφορά του δεν προάγει τον διάλογο."

Απλά για να υπάρχει
Εγώ ξέρω πως η Ουκρανική συνείδηση και πολεμική εμπειρία, βοηθάει τους νατοικούς
να επανασχεδιάσουν τα οπλικά αμυντικά και επιθετικά συστήματα βάσει των νέων πολεμικών αναγκών.

Επίσης, οι ΗΠΑ δεν επιθυμούν να διαλυθεί η Ρουσίγια, θέλουν να συνθηκολόγηση με "τρόπο" αλλά να μην διαλυθεί
διότι δεν μπορούν να είναι σίγουροι πως η μεταρουσίγια κατάσταση θα είναι ελεγχόμενη ή μήπως πάρουν κεφάλι
τίποτα ισλαμοφάηδες κλπ.

Αν ήθελαν να την διαλύσουν, θα είχαν δώσει τα όπλα με τις κατάλληλες εμβέλειες και τώρα τυπάκια
σαν και του λόγου σου, θα έδιναν κατάθεση στην γαδα.

Τέλος
Κυκλοφορούν τόσα και τόσα από επώνυμους Δυτικούς που έχουν άλλες απόψεις.
Μπορείς να μου δείξεις μισό ρώσο επώνυμο που να τα χώνει στον Πούτιν (Poo tin) και να ζει Μόσχα?
Υπάρχουν τέτοιοι ή όλοι έχουν ατυχήματα?
Επίσης, οι ΗΠΑ δεν επιθυμούν να διαλυθεί η Ρουσίγια,
Εδώ μέσα, στην αρχή όλοι οι φιλονατοϊκοί μας βάζατε χάρτες σε πόσα κομμάτια θα διαλυθεί η Ρωσία, και πού θα δουλεύουν πόρνες οι γυναίκες και σκλάβοι οι άνδρες, αλλά τώρα δε θέλετε να διαλυθεί, ε?

Μωρέ θα φάτε ένα καβλί απ' το Ρώσο, που θα 'ναι όλο δικό σας. Ας του μάουθ θα σας πάει, και θα σας βάλει να γλείψετε τα σκατουλάκια.

Όσο για τα όπλα, άστο, το πόσο επανασχεδιασμό και πόσα καινούργια όπλα έχουν δημιουργήσει οι Ρώσοι δε λέγεται.
Από τα FAB 500, 1000 και 1500 (πρώτη φορά που δημιούργησαν JDAM), μέχρι συστήματα EW που οι δυτικοί ούτε τα φαντάζονταν. Στα δε FPV drone είναι έτη φωτός μπροστά απ' τις δυτικάτζες, με τους πεζοναύτες με τις δυο μαμάδες.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21112
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 20 Δεκ 2023, 16:30

Παρατηρώ ένα ίδιο pattern στους ψεκασμένους δυτικόδουλους. Ακόμη και στον πόλεμο μεταξύ δύο ορθοδόξων κρατών, του ρωσικού και του ναζιστικού καθεστώτος του Κιέβου, ανακαλύπτουν ισλαμιστές στο ένα από τα δύο στρατόπεδα ακόμη και αν οι ισλαμιστές με τη γενική έννοια, βλέπε Τουρκία είναι από την πλευρά των δυτικόδουλων.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Δεκ 2023, 16:30

nemo έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:28
Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:25

διότι δεν μπορούν να είναι σίγουροι πως η μεταρουσίγια κατάσταση θα είναι ελεγχόμενη ή μήπως πάρουν κεφάλι
τίποτα ισλαμοφάηδες κλπ.



σοβαρα τα σκεφτεσαι αυτα!! δεν θελουν να την διαλυσουν γιατι φοβουνται τα μικροκρατηδια !
τυπου ανω πετραλωνα με κατω πετραλωνα;

ειχες κατι τωρα το εχασες και αυτο
Η Περσία, η Κίνα δεν είναι ανω πετράλωνα.
Όταν θα είναι η μισή ρουσίγια προτεκτοράτο του τζατζικισταν, κανείς δεν ξέρει πως θα μπορούσε η κατάσταση να μην ξεφύγει .
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7240
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 20 Δεκ 2023, 16:31

δεν υπαρχει 'η δεν υπαρχουν αυτοι οι ανθρωποι μαλλον ζουν μεσα απο τους εφιαλτες μας

nemo
Δημοσιεύσεις: 7240
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 20 Δεκ 2023, 16:32

Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:30
nemo έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:28
Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:25

διότι δεν μπορούν να είναι σίγουροι πως η μεταρουσίγια κατάσταση θα είναι ελεγχόμενη ή μήπως πάρουν κεφάλι
τίποτα ισλαμοφάηδες κλπ.



σοβαρα τα σκεφτεσαι αυτα!! δεν θελουν να την διαλυσουν γιατι φοβουνται τα μικροκρατηδια !
τυπου ανω πετραλωνα με κατω πετραλωνα;

ειχες κατι τωρα το εχασες και αυτο
Η Περσία, η Κίνα δεν είναι ανω πετράλωνα.
Όταν θα είναι η μισή ρουσίγια προτεκτοράτο του τζατζικισταν, κανείς δεν ξέρει πως θα μπορούσε η κατάσταση να μην ξεφύγει .
πεσε για υπνο γιατι ξεφτιλιζεις την ανθρωπινη σκεψη

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Δεκ 2023, 16:34

Esperos @ εξελίξεις στην Ουκρανία
Θα διαλυθεί αυτό το φιάσκο αποτυχημένο κράτος και θα μοιράσουμε δωρεάν τους φυσικούς τους πόρους, τις δε γυναίκες, θα τις λάβουμε "δια εμάς"
όπως λένε και οι γραφές...
Τί έλεγες Εσπεράκο? Πάνε αυτά τώρα? τώρα, εχμ, ναααααααα κοιτάξτεεεεεεεεεεε, εεεεεεε, χε χε χε, εμάς δε μας συμφέρει να διαλυθεί η Ρωσίαααααααα, χι χι χιιιιιι, ποτέ δε μας συνέεεεεεεεφερεεεεεεεε.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Δεκ 2023, 16:35

Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:30
Επίσης, οι ΗΠΑ δεν επιθυμούν να διαλυθεί η Ρουσίγια,
Εδώ μέσα, στην αρχή όλοι οι φιλονατοϊκοί μας βάζατε χάρτες σε πόσα κομμάτια θα διαλυθεί η Ρωσία, και πού θα δουλεύουν πόρνες οι γυναίκες και σκλάβοι οι άνδρες, αλλά τώρα δε θέλετε να διαλυθεί, ε?

Μωρέ θα φάτε ένα καβλί απ' το Ρώσο, που θα 'ναι όλο δικό σας. Ας του μάουθ θα σας πάει, και θα σας βάλει να γλείψετε τα σκατουλάκια.

Όσο για τα όπλα, άστο, το πόσο επανασχεδιασμό και πόσα καινούργια όπλα έχουν δημιουργήσει οι Ρώσοι δε λέγεται.
Από τα FAB 500, 1000 και 1500 (πρώτη φορά που δημιούργησαν JDAM), μέχρι συστήματα EW που οι δυτικοί ούτε τα φαντάζονταν. Στα δε FPV drone είναι έτη φωτός μπροστά απ' τις δυτικάτζες, με τους πεζοναύτες με τις δυο μαμάδες.
Βασικά ξέρουμε ότι κάνουν παραγγελίες στην Περσία για να τους στέλνει ντρον και ολμους.
Ξέρω πως δεν έχουν "τραντζιστοράκια", ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά...

Αν ειχαν αυτά τα JDAM) και EW πως τα λες, δεν ξέρω διότι δεν παρακολουθώ, δεν είμα στρατόκαβλος) ,
απλά θα τα είχαν εφαρμόσει και θα ήταν υπόθσεη ένα πσκ όπως λέγανε, δεν θα κολυμπούσε η μισή ρουσίγια
στις λάσπες, ούτε θα είχαν γεμίσει το σύμπαν με νάρκες ... Αυτοί έχουν χεστεί απάνω τους λέμε....

Τιναιτουτοι...
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Δεκ 2023, 16:37

Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:35
Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:30
Επίσης, οι ΗΠΑ δεν επιθυμούν να διαλυθεί η Ρουσίγια,
Εδώ μέσα, στην αρχή όλοι οι φιλονατοϊκοί μας βάζατε χάρτες σε πόσα κομμάτια θα διαλυθεί η Ρωσία, και πού θα δουλεύουν πόρνες οι γυναίκες και σκλάβοι οι άνδρες, αλλά τώρα δε θέλετε να διαλυθεί, ε?

Μωρέ θα φάτε ένα καβλί απ' το Ρώσο, που θα 'ναι όλο δικό σας. Ας του μάουθ θα σας πάει, και θα σας βάλει να γλείψετε τα σκατουλάκια.

Όσο για τα όπλα, άστο, το πόσο επανασχεδιασμό και πόσα καινούργια όπλα έχουν δημιουργήσει οι Ρώσοι δε λέγεται.
Από τα FAB 500, 1000 και 1500 (πρώτη φορά που δημιούργησαν JDAM), μέχρι συστήματα EW που οι δυτικοί ούτε τα φαντάζονταν. Στα δε FPV drone είναι έτη φωτός μπροστά απ' τις δυτικάτζες, με τους πεζοναύτες με τις δυο μαμάδες.
Βασικά ξέρουμε ότι κάνουν παραγγεκ΄λίες στην Περσία να τους στέλνει ντρον και ολμους.
Ξέρω πως δεν έχουν "τραντζιστοράκια", ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά...

Αν ειχαν αυτά τα JDAM) και EW πως τα λες, δεν ξέρω διότι δεν παρακολουθώ, δεν είμα στρατόκαβλος) ,
απλά θα τα είχαν εφαρμόσει και θα ήταν υπόθσεη ένα πσκ όπως λέγανε, δεν θα κολυμπούσε η μισή ρουσίγια
στις λάσπες, ούτε θα είχαν γεμίσει το σύμπαν με νάρκες ... Αυτοί έχουν χεστεί απάνω τους λέμε....

Τιναιτουτοι...
ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά
Όποιος τα πιστεύει αυτά, είναι κρετίνος. Ντίπ μα για ντίπ ζώο.
Αν δεν είσαι στρατόκαβλος, είσαι άσχετος με στρατιωτικά θέματα, και δε θα μιλάς.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Δεκ 2023, 16:39

Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:34
Esperos @ εξελίξεις στην Ουκρανία
Θα διαλυθεί αυτό το φιάσκο αποτυχημένο κράτος και θα μοιράσουμε δωρεάν τους φυσικούς τους πόρους, τις δε γυναίκες, θα τις λάβουμε "δια εμάς"
όπως λένε και οι γραφές...
Τί έλεγες Εσπεράκο? Πάνε αυτά τώρα? τώρα, εχμ, ναααααααα κοιτάξτεεεεεεεεεεε, εεεεεεε, χε χε χε, εμάς δε μας συμφέρει να διαλυθεί η Ρωσίαααααααα, χι χι χιιιιιι, ποτέ δε μας συνέεεεεεεεφερεεεεεεεε.
Μα δεν είμαι εγώ ο αρχηγός του νατο ηπα.
Ότι πρόκειται για φιάσκο είναι δεδομένο.
Ότι οι μπάρες και τα στούντιο, κάνουν χρυσές δουλειές με τις ρουσίδες, γνωστό.
Λέμε τώρα πως έχει εξελιχθεί η φάση και γιατί δεν τους δίνουν δυο τρία δυνατά χαστούκια,
να συλλάβουν κάνα δυο εκατομμύρια ρουσάκια απειροπόλεμους, να τους ντύσουν άλλη στολή,
μια βότκα και να τους πουν, ορμάτε να λευτερώσετε την Ρουσίγια τώρα
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Δεκ 2023, 16:44

Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:37
Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:35
Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:30

Εδώ μέσα, στην αρχή όλοι οι φιλονατοϊκοί μας βάζατε χάρτες σε πόσα κομμάτια θα διαλυθεί η Ρωσία, και πού θα δουλεύουν πόρνες οι γυναίκες και σκλάβοι οι άνδρες, αλλά τώρα δε θέλετε να διαλυθεί, ε?

Μωρέ θα φάτε ένα καβλί απ' το Ρώσο, που θα 'ναι όλο δικό σας. Ας του μάουθ θα σας πάει, και θα σας βάλει να γλείψετε τα σκατουλάκια.

Όσο για τα όπλα, άστο, το πόσο επανασχεδιασμό και πόσα καινούργια όπλα έχουν δημιουργήσει οι Ρώσοι δε λέγεται.
Από τα FAB 500, 1000 και 1500 (πρώτη φορά που δημιούργησαν JDAM), μέχρι συστήματα EW που οι δυτικοί ούτε τα φαντάζονταν. Στα δε FPV drone είναι έτη φωτός μπροστά απ' τις δυτικάτζες, με τους πεζοναύτες με τις δυο μαμάδες.
Βασικά ξέρουμε ότι κάνουν παραγγεκ΄λίες στην Περσία να τους στέλνει ντρον και ολμους.
Ξέρω πως δεν έχουν "τραντζιστοράκια", ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά...

Αν ειχαν αυτά τα JDAM) και EW πως τα λες, δεν ξέρω διότι δεν παρακολουθώ, δεν είμα στρατόκαβλος) ,
απλά θα τα είχαν εφαρμόσει και θα ήταν υπόθσεη ένα πσκ όπως λέγανε, δεν θα κολυμπούσε η μισή ρουσίγια
στις λάσπες, ούτε θα είχαν γεμίσει το σύμπαν με νάρκες ... Αυτοί έχουν χεστεί απάνω τους λέμε....

Τιναιτουτοι...
ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά
Όποιος τα πιστεύει αυτά, είναι κρετίνος. Ντίπ μα για ντίπ ζώο.
Αν δεν είσαι στρατόκαβλος, είσαι άσχετος με στρατιωτικά θέματα, και δε θα μιλάς.
Μα δεν είναι ανάγκη να γνωρίζω λεπτομέρειες, δεν είμαι στρατόκαβλος.
Απλή λογική χρειάζεται, αν τα είχαν όλα αυτά, δεν θα έκαναν παραγγελίες από Περσία Πακιστάν Αφγανισταν Μογγολία και Β,Κορέα
Αν είχαν τόσα πλεονεκτήματα όπως λες, θα τα είχαν εξαργυρώσει. Θα είχε τελειώσει η όλη φάαση σε μια βδομάδα...
Αμ δε τελειώνει , κολυμπάνε τα Ρουσάκια μες στις λάσπες και στα χιόνια, το πάνε για τρίτο χρόνο ...
Που τα έχουν κρύψει τα FPV, στο κώλο τους τα έχουν βάλει το πιθανότερο.

Φυσικά, είναι καλοί μόνο σε προπαγάνδα και να χώνουν κουλουράκια σε κανένα δημόσιο πρόσωπο
ή σε κάνα καπακαπα συριζαψ ή τον καραφλό έμπορο μαλλιών, για να υποστηρίζουν Ρουσίγια και Πούτιν (Poo tin)
και αυτό ζούμε τώρα.
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Δεκ 2023, 16:54

Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:44
Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:37
Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:35


Βασικά ξέρουμε ότι κάνουν παραγγεκ΄λίες στην Περσία να τους στέλνει ντρον και ολμους.
Ξέρω πως δεν έχουν "τραντζιστοράκια", ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά...

Αν ειχαν αυτά τα JDAM) και EW πως τα λες, δεν ξέρω διότι δεν παρακολουθώ, δεν είμα στρατόκαβλος) ,
απλά θα τα είχαν εφαρμόσει και θα ήταν υπόθσεη ένα πσκ όπως λέγανε, δεν θα κολυμπούσε η μισή ρουσίγια
στις λάσπες, ούτε θα είχαν γεμίσει το σύμπαν με νάρκες ... Αυτοί έχουν χεστεί απάνω τους λέμε....

Τιναιτουτοι...
ξεκολάνε λέει από πληντύρια διάφορα εξαρτήματα ανταλακτικά
Όποιος τα πιστεύει αυτά, είναι κρετίνος. Ντίπ μα για ντίπ ζώο.
Αν δεν είσαι στρατόκαβλος, είσαι άσχετος με στρατιωτικά θέματα, και δε θα μιλάς.
Μα δεν είναι ανάγκη να γνωρίζω λεπτομέρειες, δεν είμαι στρατόκαβλος.
Απλή λογική χρειάζεται, αν τα είχαν όλα αυτά, δεν θα έκαναν παραγγελίες από Περσία Πακιστάν Αφγανισταν Μογγολία και Β,Κορέα
Αν είχαν τόσα πλεονεκτήματα όπως λες, θα τα είχαν εξαργυρώσει. Θα είχε τελειώσει η όλη φάαση σε μια βδομάδα...
Αμ δε τελειώνει , κολυμπάνε τα Ρουσάκια μες στις λάσπες και στα χιόνια, το πάνε για τρίτο χρόνο ...
Που τα έχουν κρύψει τα FPV, στο κώλο τους τα έχουν βάλει το πιθανότερο.

Φυσικά, είναι καλοί μόνο σε προπαγάνδα και να χώνουν κουλουράκια σε κανένα δημόσιο πρόσωπο
ή σε κάνα καπακαπα συριζαψ ή τον καραφλό έμπορο μαλλιών, για να υποστηρίζουν Ρουσίγια και Πούτιν (Poo tin)
και αυτό ζούμε τώρα.
Είναι ανάγκη να γνωρίζεις. Εσύ αρκείσαι σ' αυτά που λένε οι αδερφάρες του BBC, που λένε παραμύθια.
Τα πλεονεκτήματα δε τα είχαν απ' την αρχή, στη πορεία τ' απέκτησαν. Και τώρα έχουν αποδώσει, αφού ακόμα και σύμφωνα με τους Ουκρανούς χαρτογράφους του πολέμου, οι Ρώσοι προελαύνουν παντού.
Το προγεφύρωμα των Ουκρανέζων στο Κρίμκυ πάει, η Ραμπότινα ξαναπέφτει σε ρωσικά χέρια, προχωρούν στη νότια Αβντίιβκα, στο Μπαχμούτ έχουν τους έχουν πραγματικά πάρει φαλάγγι, αφού πέφτει η Κλισίιβκα, και πάει λέγοντας.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48694
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Δεκ 2023, 16:55

Esperos έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:39
Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:34
Esperos @ εξελίξεις στην Ουκρανία
Θα διαλυθεί αυτό το φιάσκο αποτυχημένο κράτος και θα μοιράσουμε δωρεάν τους φυσικούς τους πόρους, τις δε γυναίκες, θα τις λάβουμε "δια εμάς"
όπως λένε και οι γραφές...
Τί έλεγες Εσπεράκο? Πάνε αυτά τώρα? τώρα, εχμ, ναααααααα κοιτάξτεεεεεεεεεεε, εεεεεεε, χε χε χε, εμάς δε μας συμφέρει να διαλυθεί η Ρωσίαααααααα, χι χι χιιιιιι, ποτέ δε μας συνέεεεεεεεφερεεεεεεεε.
Μα δεν είμαι εγώ ο αρχηγός του νατο ηπα.
Ότι πρόκειται για φιάσκο είναι δεδομένο.
Ότι οι μπάρες και τα στούντιο, κάνουν χρυσές δουλειές με τις ρουσίδες, γνωστό.
Λέμε τώρα πως έχει εξελιχθεί η φάση και γιατί δεν τους δίνουν δυο τρία δυνατά χαστούκια,
να συλλάβουν κάνα δυο εκατομμύρια ρουσάκια απειροπόλεμους, να τους ντύσουν άλλη στολή,
μια βότκα και να τους πουν, ορμάτε να λευτερώσετε την Ρουσίγια τώρα
Ε, πήγαινε εσύ να την ελευθερώσεις.
Που μου θέλεις και γυναίκες στα στούντιο. Αλλά βέβαια, μερικοί μόνο έτσι μπορούν να γαμήσουν.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Esperos
Δημοσιεύσεις: 2384
Εγγραφή: 22 Μάιος 2018, 14:55
Phorum.gr user: Esperos
Τοποθεσία: Ικαρια Πέραμα

Re: Είναι τρελός είναι τρελός ο Ουκρανός!!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Esperos » 20 Δεκ 2023, 16:58

Kauldron έγραψε:
20 Δεκ 2023, 16:54

Είναι ανάγκη να γνωρίζεις. Εσύ αρκείσαι σ' αυτά που λένε οι αδερφάρες του BBC, που λένε παραμύθια.
Τα πλεονεκτήματα δε τα είχαν απ' την αρχή, στη πορεία τ' απέκτησαν. Και τώρα έχουν αποδώσει, αφού ακόμα και σύμφωνα με τους Ουκρανούς χαρτογράφους του πολέμου, οι Ρώσοι προελαύνουν παντού.
Το προγεφύρωμα των Ουκρανέζων στο Κρίμκυ πάει, η Ραμπότινα ξαναπέφτει σε ρωσικά χέρια, προχωρούν στη νότια Αβντίιβκα, στο Μπαχμούτ έχουν τους έχουν πραγματικά πάρει φαλάγγι, αφού πέφτει η Κλισίιβκα, και πάει λέγοντας.
Καλά, δεν είχαν σοβαρή πολεμική τεχνολογία και την απέκτησαν τώρα τους τελευταίους μήνες?
Ρε συ, μήπως έκαναν τίποτα πατέντες;

Εδώ μας λένε άλλα πάντως... Μια βότκα είναι όλοι τα ρουσάκια
Ένας δεν είμαι, μα χιλιάδες! Όχι μονάχα οι ζωντανοί — κι οι πεθαμένοι μ’ ακλουθάνε ,σε μιαν αράδα σκοτεινή.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών