Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39739
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 28 Αύγ 2022, 11:37

Δεν το βαζω ολοκληρο, ειναι αρκετα μεγαλο.



Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

«Νομίζω έχω κακοποιηθεί»

Σε θρίλερ εξελίσσεται η υπόθεση με το κλεμμένο προσωπικό ημερολόγιο της Άσλει Μπάιντεν, κόρης του προέδρου Τζο Μπάιντεν, καθώς σύμφωνα με αποσπάσματα που δημοσιεύτηκαν στην ιστοσελίδα National File και η αυθεντικότητα των οποίων επιβεβαιώθηκε από τα Αμερικανικά δικαστήρια, ο Τζό Μπάιντεν περιγράφεται να είχε «απρεπή μπάνια» με την κόρη του όσο εκείνη ήταν παιδί.

Μάλιστα λίγες γραμμές πιο πάνω η Άσλει Μπάιντεν γράφει πως «μάλλον» έχει κακοποιηθεί ως παιδί!

Συγκεκριμένα στην καταχώρηση στο ημερολόγιό της, ενώ βρισκόταν στην αποτοξίνωση τον Ιανουάριο του 2019 ,η κόρη του Τζο Μπάιντεν αναφέρει:

«Υπερ-σ@ξουαλικοποιημένη σε μικρή ηλικία, που οφείλεται αυτό; Κακοποιήθηκα; Έτσι νομίζω, δεν θυμάμαι συγκεκριμένα (περιστατικά) αλλά θυμάμαι τραύμα, θυμάμαι να μη μου αρέσει το σπίτι τον Γούλζακς, θυμάμαι να σ@ξουαλικοποιούμαι κάπως με την Καρολάιν, θυμάμαι να κάνω σ@ξ με φίλους σε νεαρή ηλικία, μπάνια με τον πατέρα μου (πιθανότατα απρεπή)».

Εικόνα

Μάλιστα στις επόμενη σελίδες η Άσλει Μπάιντεν αναφέρει πως άκουγε τους γονείς της να κάνουν σ@ξ, κάτι που την οδήγησε σε «περίεργες» συμπεριφορές, την χρόνια χρήση ναρκωτικών, τις εξωσυζυγικές της σχέσεις, την άσχημη οικονομική της κατάσταση και πως έκανε τον Τζο Μπάιντεν να κλάψει από ανησυχία για εκείνη πριν από ένα ντιμπέιτ.

https://www.pronews.gr/kosmos/imerologi ... es-oi-ipa/

.

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 28 Αύγ 2022, 11:46

Εκανε καποια καταγγελια στην δικαιοσυνη;

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39739
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 28 Αύγ 2022, 11:47

Βέβαια, η αυθεντικότητα του ημερολογίου επιβεβαιώθηκε πέρα από κάθε αμφιβολία, με την καταδίκη των Χάρις και Κουρλάντερ, καθώς αν το είχαν πλαστογραφήσει, φυσικά δεν θα είχαν καταδικαστεί για την κλοπή του.

Μάλιστα, το FBI ξεκίνησε έρευνα όταν το National File δημοσίευσε το περιεχόμενο του ημερολογίου. Το National File ισχυρίζεται ότι έλαβε τα έγγραφα από ένα μέλος της ομάδας Project Veritas, του οποίου τα γραφεία ερευνήθηκαν από το FBI.

.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 16972
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 28 Αύγ 2022, 12:01

Πουτσες μπλε.
Αν και δεν είμαι υποστηρικτης του ανοϊκού,η κόρη του είναι ξεκάθαρο ότι είναι ένα μαλακισμενο κωλοπαιδο που δεν σέβεται τίποτα και ψεύδεται.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39739
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 28 Αύγ 2022, 12:02

stergiosbik έγραψε:
28 Αύγ 2022, 12:01
Πουτσες μπλε.
Αν και δεν είμαι υποστηρικτης του ανοϊκού,η κόρη του είναι ξεκάθαρο ότι είναι ένα μαλακισμενο κωλοπαιδο που δεν σέβεται τίποτα και ψεύδεται.


Ναι αλλα υπαρχει και το λαπτοπ του γιου Μπαιντεν που εχει κελαηδισει για τον Pedophile Peter.

Σαν πολλα δεν μαζευονται;

.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25254
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 28 Αύγ 2022, 12:03

stergiosbik έγραψε:
28 Αύγ 2022, 12:01
Πουτσες μπλε.
Αν και δεν είμαι υποστηρικτης του ανοϊκού,η κόρη του είναι ξεκάθαρο ότι είναι ένα μαλακισμενο κωλοπαιδο που δεν σέβεται τίποτα και ψεύδεται.
Αν κατάλαβα καλα απο τον τιτλο, ο ρωσοτουρκος ψεκ μιλαει για ενα ημερολόγιο που οι τραμπικοι εχουν στην κατοχη τους απο το 2019.
Και θυμήθηκαν τωρα να το βγαλουν, οχι προεκλογικά

Ρωσική πλαστογραφια, αποδοση 1.05

Άβαταρ μέλους
Sol
Δημοσιεύσεις: 6400
Εγγραφή: 24 Αύγ 2022, 21:16

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sol » 28 Αύγ 2022, 12:04

stergiosbik έγραψε:
28 Αύγ 2022, 12:01
Πουτσες μπλε.
Αν και δεν είμαι υποστηρικτης του ανοϊκού,η κόρη του είναι ξεκάθαρο ότι είναι ένα μαλακισμενο κωλοπαιδο που δεν σέβεται τίποτα και ψεύδεται.
Ίσως λόγω αυτών που πέρασε σαν παιδί.
Λαέ μη σφίξεις άλλο το ζωνάρι

Τέμπη: Το πένθος είναι ταξικό και του λαού μαράζι

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39739
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 28 Αύγ 2022, 12:05

Καμια περιπτωση πλαστογραφιας, το δικαστηριο καταδικασε το ζευγαρι για την κλοπη του ημερολογιου της Ασλευ.

.

Άβαταρ μέλους
Σπανακιας
Δημοσιεύσεις: 3512
Εγγραφή: 09 Μάιος 2022, 23:18
Phorum.gr user: ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανακιας » 28 Αύγ 2022, 13:19

Ποιο ακριβως ειναι το θεμα;
Δεν υπαρχει φερομενο θυμα και καταγγελια αυτου.
Οποτε ποιο ακριβως ειναι το θεμα;

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42985
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 28 Αύγ 2022, 13:20

Αυθεντικό είναι αλλά δεν λέει κάτι εναντίον του Τζο Μπάιντεν. Το γυμνό ντους δεν είναι τόσο ασυνήθιστο. Τα υπόλοιπα είναι προβληματισμοί, προσωπικές της σκέψεις.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 28 Αύγ 2022, 13:23

Καλά πρέπει να πηγαίνει η ειδική στρατιωτική επιχείρηση :003:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23238
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 28 Αύγ 2022, 13:24

Το γεγονός ότι θυμάται (έστω και αμυδρά) κάποια πράγματα, λειτουργεί υπέρ του. Δεν δείχνει ότι φημίζεται για το μνημονικό του στην παρούσα φάση, γι' αυτό.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 2999
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 28 Αύγ 2022, 13:27

Καλά τον έκοψα εγώ τον πορνογερο
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 28 Αύγ 2022, 13:27

Dwarven Blacksmith έγραψε:
28 Αύγ 2022, 13:20
Αυθεντικό είναι αλλά δεν λέει κάτι εναντίον του Τζο Μπάιντεν. Το γυμνό ντους δεν είναι τόσο ασυνήθιστο. Τα υπόλοιπα είναι προβληματισμοί, προσωπικές της σκέψεις.
Ποιο δεν είναι ασυνήθιστο; Το γυμνό ντους με τον πατέρα σου;
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8912
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Ημερολόγιο κόρης Τζο Μπάιντεν: «Είχα απρεπή μπάνια με τον πατέρα μου ως παιδί» – Άφωνες οι ΗΠΑ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 28 Αύγ 2022, 13:31

Dwarven Blacksmith έγραψε:
28 Αύγ 2022, 13:20
Αυθεντικό είναι αλλά δεν λέει κάτι εναντίον του Τζο Μπάιντεν. Το γυμνό ντους δεν είναι τόσο ασυνήθιστο. Τα υπόλοιπα είναι προβληματισμοί, προσωπικές της σκέψεις.
Με τρομάζεις λίγο.
Z

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών