New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσουμε

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30296
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 18 Ιαν 2023, 11:28

GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 10:51
dna replication έγραψε:
18 Ιαν 2023, 00:32
GoBzi έγραψε:
17 Ιαν 2023, 17:39
Αδερφέ, σε βλέπω πολύ αγχωμένο με τις τιμές καυσίμων.

66 λίτρα παίρνει, μήπως θες να κεράσω;

Εικόνα
κρατα τα να το πας σε πλυντηριο ένα μεσα-έξω γιατί σε έχει φάει η μπιχλα
Η κάμερα είναι καλή και φαίνεται μέχρι και η σκόνη. Τι να κάνουμε, εμείς στην Δύση δεν παράγουμε μόνο πετρέλαιο. :102:
ναι, η κάμερα μάλλον φταίει
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 18 Ιαν 2023, 12:04

GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 10:58
plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 00:29
GoBzi έγραψε:
17 Ιαν 2023, 17:39

Αδερφέ, σε βλέπω πολύ αγχωμένο με τις τιμές καυσίμων.

66 λίτρα παίρνει, μήπως θες να κεράσω;

Εικόνα
Θα δουμε τι θα κανετε κι εσεις στο Τσαβονησι με τους σκωτσεζους αγαπητε μου πελουσιε γκρεκοτσαβ. :c020:

Ας κάνουν ότι θέλουν, αν και δεν πιστεύω να υπάρξει δεύτερο δημοψήφισμα. Στο Τσαβονησι μένω γιατί μου αρέσει, δεν δουλεύω σε βρετανική εταιρεία ούτε έχω κάποια υποχρέωση.
Απο οτι φαινεται ομως εσυ εισαι πελουσιος και φουλαρεις το ντεποζιτο με 66 λιτρα μπεντζινα για τους συνταξιουχους
περα βρεχει γλυκια μου Μαρια Αντουανετα. :wave:

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 4829
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 18 Ιαν 2023, 12:26

plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:04
GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 10:58
plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 00:29


Θα δουμε τι θα κανετε κι εσεις στο Τσαβονησι με τους σκωτσεζους αγαπητε μου πελουσιε γκρεκοτσαβ. :c020:

Ας κάνουν ότι θέλουν, αν και δεν πιστεύω να υπάρξει δεύτερο δημοψήφισμα. Στο Τσαβονησι μένω γιατί μου αρέσει, δεν δουλεύω σε βρετανική εταιρεία ούτε έχω κάποια υποχρέωση.
Απο οτι φαινεται ομως εσυ εισαι πελουσιος και φουλαρεις το ντεποζιτο με 66 λιτρα μπεντζινα για τους συνταξιουχους
περα βρεχει γλυκια μου Μαρια Αντουανετα. :wave:
Δεν τα κλέβω, ούτε χροστάω σε κάποιον. Ίσα ίσα χρήμα φέρνω στην χώρα τους απ'εξω, μου το φορολογούν και οτι περισσέψει ακουμπάω πίσω στην οικονομία τους. :102:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/dRqr9EMs


stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 18 Ιαν 2023, 12:35

Δημοκράτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:28
18 ιανουαρίου, ακόμα να παγώσουμε

εκει μας κατάντησαν οι αλήτες
Τι να παγώσουμε βρε συ;
Η Κίνα παίρνει από τη Ρωσία μισοτιμής και πουλά στους υπόλοιπους. Πιο τσαμπατζής πεθαίνεις.
Στο δούλεμα την έχει τη Ρωσία.

Να μου το θυμηθείς. Το μεγαλύτερο πρόβλημα της Ρωσίας δεν ονομάζεται Ουκρανία, αλλά Κίνα.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 18 Ιαν 2023, 12:43

stavmanr έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:35
Δημοκράτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:28
18 ιανουαρίου, ακόμα να παγώσουμε

εκει μας κατάντησαν οι αλήτες
Τι να παγώσουμε βρε συ;
Η Κίνα παίρνει από τη Ρωσία μισοτιμής και πουλά στους υπόλοιπους. Πιο τσαμπατζής πεθαίνεις.
Στο δούλεμα την έχει τη Ρωσία.

Να μου το θυμηθείς. Το μεγαλύτερο πρόβλημα της Ρωσίας δεν ονομάζεται Ουκρανία, αλλά Κίνα.
Και εμεις μια χαρα στο τσιμπουκωμα και με το παπαρι τους στο στομα θα εχουμε τους αμερικανους οταν θα πληρωνουμε της
μυριαλης το LNG που θα μας πουλανε δεν νομιζω να σε χαλαει. :wave:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 18 Ιαν 2023, 12:45

plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:43
stavmanr έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:35
Δημοκράτης έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:28
18 ιανουαρίου, ακόμα να παγώσουμε

εκει μας κατάντησαν οι αλήτες
Τι να παγώσουμε βρε συ;
Η Κίνα παίρνει από τη Ρωσία μισοτιμής και πουλά στους υπόλοιπους. Πιο τσαμπατζής πεθαίνεις.
Στο δούλεμα την έχει τη Ρωσία.

Να μου το θυμηθείς. Το μεγαλύτερο πρόβλημα της Ρωσίας δεν ονομάζεται Ουκρανία, αλλά Κίνα.
Και εμεις μια χαρα στο τσιμπουκωμα και με το παπαρι τους στο στομα θα εχουμε τους αμερικανους οταν θα πληρωνουμε της
μυριαλης το LNG που θα μας πουλανε δεν νομιζω να σε χαλαει. :wave:
Μπορείς να επαναλάβεις χωρίς να γράφεις παράλληλα διαλόγους για ερωτική ταινία;
Κάπου τα μπλέκεις μεταξύ τους. Δύο δραστηριότητες ταυτόχρονα δεν γίνονται. :102:

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 18 Ιαν 2023, 12:48

GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:26
plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:04
GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 10:58


Ας κάνουν ότι θέλουν, αν και δεν πιστεύω να υπάρξει δεύτερο δημοψήφισμα. Στο Τσαβονησι μένω γιατί μου αρέσει, δεν δουλεύω σε βρετανική εταιρεία ούτε έχω κάποια υποχρέωση.
Απο οτι φαινεται ομως εσυ εισαι πελουσιος και φουλαρεις το ντεποζιτο με 66 λιτρα μπεντζινα για τους συνταξιουχους
περα βρεχει γλυκια μου Μαρια Αντουανετα. :wave:
Δεν τα κλέβω, ούτε χροστάω σε κάποιον. Ίσα ίσα χρήμα φέρνω στην χώρα τους απ'εξω, μου το φορολογούν και οτι περισσέψει ακουμπάω πίσω στην οικονομία τους. :102:
Δεν βαζω το χερι μου στην φωτια γιατι πολυ απλα εισαι ελληνιαρης και φυσικα Μέχρι το 1960 τα γαλλικά λεξικά ερμήνευαν τον Έλληνα ως «απατεώνα» οποτε πως μπορω να ειμαι σιγουρος αν εισαι
νομοταγης η λαμογιο; :p2:

Τις ομορφες καλημερες μου. :wave:

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 4829
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 18 Ιαν 2023, 13:39

plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:48
GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:26
plouf έγραψε:
18 Ιαν 2023, 12:04

Απο οτι φαινεται ομως εσυ εισαι πελουσιος και φουλαρεις το ντεποζιτο με 66 λιτρα μπεντζινα για τους συνταξιουχους
περα βρεχει γλυκια μου Μαρια Αντουανετα. :wave:
Δεν τα κλέβω, ούτε χροστάω σε κάποιον. Ίσα ίσα χρήμα φέρνω στην χώρα τους απ'εξω, μου το φορολογούν και οτι περισσέψει ακουμπάω πίσω στην οικονομία τους. :102:
Δεν βαζω το χερι μου στην φωτια γιατι πολυ απλα εισαι ελληνιαρης και φυσικα Μέχρι το 1960 τα γαλλικά λεξικά ερμήνευαν τον Έλληνα ως «απατεώνα» οποτε πως μπορω να ειμαι σιγουρος αν εισαι
νομοταγης η λαμογιο; :p2:

Τις ομορφες καλημερες μου. :wave:
Μπα ρε αδερφέ. Στο όνομα μου έχω το φουλαρισμένο αμάξι, υπάλληλος 9-5 είμαι και στο νοίκι. Έτυχε να μπλεχτώ με υπολογιστές και μπλιμπλίκια απο μικρός και η δουλειά πλερώνει καλά. Δεν θα απολογηθώ για την ζωή που κάνω, απλά δεν γουστάρω να βλέπω κομπλέξικούς, όπως ο DNA, που παρακαλάει να καταστραφούμε όλοι μας.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/dRqr9EMs


Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14049
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 18 Ιαν 2023, 16:31

hjshiaqwws έγραψε:
18 Ιαν 2023, 00:04
dna replication έγραψε:
17 Ιαν 2023, 16:30
Εικόνα
Ρε μαλάκα πες στην πρεσβεία ότι έχουν βάλει τη Κριμαία στην Ουκρανία :smt005:
Τελικά, το θέμα πήρε έκταση:
https://www.businessinsider.com/russian ... ine-2023-1
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30296
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 18 Ιαν 2023, 16:59

GoBzi έγραψε:
18 Ιαν 2023, 13:39
Δεν θα απολογηθώ για την ζωή που κάνω, απλά δεν γουστάρω να βλέπω κομπλέξικούς, όπως ο DNA, που παρακαλάει να καταστραφούμε όλοι μας.
εγώ είμαι άρχοντας, σου άφησα και λεφτά να καθαρίσεις το αμάξι σου :lol:
εσύ τριγυρνάς μαρσάροντας στη γειτονιά με κατεβασμένα παράθυρα και τραπεράδικα
Наше дело правое - победа будет за нами!

Άβαταρ μέλους
dna replication
Δημοσιεύσεις: 30296
Εγγραφή: 16 Απρ 2018, 21:29
Phorum.gr user: dna

Re: New York Post για τις κυρώσεις της Δύσης στην Ρωσία: Δεν της κάνουν τίποτα – Εμείς ζούμε στην ακρίβεια και θα παγώσο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dna replication » 18 Ιαν 2023, 17:06

govzit, να δινεις και για την Ουκρανία ε?!

Наше дело правое - победа будет за нами!



Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών