Ρίσι Σούνακ,δοτός πρωθυπουργός τς Βρετανιας:Α, η γυναίκα μου συνεργάζεται με τη Ρωσία! Εγώ, ένας απλός …σώγαμπρος είμαι!

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8184
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Ρίσι Σούνακ,δοτός πρωθυπουργός τς Βρετανιας:Α, η γυναίκα μου συνεργάζεται με τη Ρωσία! Εγώ, ένας απλός …σώγαμπρος είμαι!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 19 Φεβ 2023, 22:09

Τελικά διδάσκουμε στην Ευρώπη..... Ο Σούνακ δεν ξέρει με τι ασχολείται η γυναίκα του, ο Κυριάκος δεν ήξερε τι γίνεται στην ΕΥΠ, ο Μαραβέγιας δεν ήξερε τους νόμους, η Καϊλή έπεσε από τα σύννεφα..... και όλοι εκλέγονται για να σώσουνε τον λαό


“Α, η γυναίκα μου συνεργάζεται με τη Ρωσία! Εγώ, ένας απλός …σώγαμπρος είμαι!”
⚡️⚡️Ο Ρίσι Σούνακ,
δοτός πρωθυπουργός της Βρετανίας που αναδείχτηκε στη θέση μέσα απο ίντριγκες του Συντηρητικού κόμματος χωρίς να ψηφιστεί από κανένα,
ο …σημαιοφόρος του επόμενου Παγκόσμιου πολέμου και πιο “φανατικός” υποστηρικτής από τη “συλλογική Δύση” για κλιμάκωση των κυρώσεων και της επίθεσης κατά της Ρωσίας,
👉 συνεχίζει να συνεργάζεται, να εισπράττει κέρδη και να έχει θυγατρικές στη Ρωσία!
Στο ρεπορτάζ του Sky εδώ , αμήχανος κι απολογητικός, λέει πως … “η εταιρεία Infosys που τα κάνει αυτά, είναι της … συζύγου του και του πεθερού του!” κι ότι ο ίδιος “δεν έχει ιδέα”
👉 Κατά τα άλλα … ας πεινάσουν κι ας κρυώσουν οι υπόλοιποι Βρετανοί!
😜 Μα που τους βρίσκουν τέτοιους … “ηγέτες”? Μετά τον κλόουν Τζόνσον, το …βλήτο Λιζ Τράς και τώρα αυτός…
Και …θέλουν να κερδίσουν τον πόλεμο και να ηγεμονεύουν τον πλανήτη


Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8184
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Ρίσι Σούνακ,δοτός πρωθυπουργός τς Βρετανιας:Α, η γυναίκα μου συνεργάζεται με τη Ρωσία! Εγώ, ένας απλός …σώγαμπρος εί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 20 Φεβ 2023, 08:32

Δάσκαλε που δίδασκες και λόγο δεν εκράτεις…!
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.


Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8184
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Ρίσι Σούνακ,δοτός πρωθυπουργός τς Βρετανιας:Α, η γυναίκα μου συνεργάζεται με τη Ρωσία! Εγώ, ένας απλός …σώγαμπρος εί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 22 Φεβ 2023, 08:00

Business as usual η δουλιτσα να υπαρχει.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών