Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27013
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 03 Οκτ 2018, 20:11

blackpaint έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:07
Nandros έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:02
plouf έγραψε:
03 Οκτ 2018, 19:45
Εγω δεν ειμαι απο αυτους που υποστηριζουν την αθροα εισροη λαθρομεταναστων.Θελω ομως να δω του κωλου σας την τρυπα ποιος θα σας ταϊζει.Το εχω πει και αλλου θα το πω κι εδω:ποιος θα δεχτει για ενα μεροκαματο της πεινας να δουλεψει στα χωραφια και στα προβατα χωρις ουτε ασφαλιση?Ποιος θα ξεσκατιζει τους γερους σας?Ποιες θα ειναι σκλαβες στα μπουρδελα για να ξεχαρμανιαζετε οποτε εχετε καυλες?Η μονη απαντηση σε ολα αυτα ειναι δραχμη και σοσιαλισμος και να δειτε για ποτε θα φυγουν απο την Ελλαδα.Το κοκοε εμμεσως πλην σαφως επικροτει την ατιμωρησια για τα εγκληματα που διαπραττονται απο λαθρομεταναστες και στελνει τον κοσμο στην αγκαλια της χρυσης αυγης τοσο απλα.Και το κοκοε απο οτι φαινεται ΔΕΝ θελει σοσιαλισμο αλλα ο μισθος των βολευτων του να ειναι σε ευρω. :e040:
Γιατί χρησιμοποιείς β' και όχι α' πρόσωπο Πληθυντικού;
Η δική σου και των δικών σου είναι προστατευμένη με τσίγκινο σώβρακο;

Όσο για την δραχμή, που αν πάμε θα γίνουμε Σομαλία, είναι ψιλά γράμματα για τους προτείνοντες!
σε πειραξε αυτο με τις σκλαβες στα μπουρδελα ε;
Τα έχω κόψει από τα τέλη του '70, όταν σταμάτησα από την θάλασσα. την ταμπέλα του σαβουρογάμη στην επιστρέφω.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 03 Οκτ 2018, 20:57

Juno έγραψε:
03 Οκτ 2018, 17:35
Δεν Είμαι Φασίστας έγραψε:
03 Οκτ 2018, 13:36
....
γάμα την κλιματική αλλαγή, την ανισότητα, την έλλειψη ευκαιριών, το ότι η γενιά του έφαγε τα πάντα και άφησε 50% ανεργία νέων, την χαμηλότερη στην ευρώπη. γαμα τα ολα, ο μαχμουτ ειναι το προβλημα, αμα τον πεταξουμε εξω θα γυρισουμε στα 50s-60s όπου ολα ηταν ομορφα και τελεια (αν ησουν ευπορος αντρας)...
Σαν να βλέπω μπροστά μου τους Λιβανέζους των 70's να λένε "σιγά μην είναι οι πρόσφυγες Παλαιστίνιοι το πρόβλημα, εδώ έχουμε άλλα. Να τους βοηθήσουμε, έχασαν την πατρίδα τους".
Ε και μετά οι πρόσφυγες τους σκότωσαν και πήραν την πατρίδα τους! Τόσο απλά!
εκτος απο την ασχετη αναλογια. Ποια πατριδα πηρανε; ΚΑι εδω δεν μιλαμε για μεναταστες απο ενα κρατος αλλα απο πολλα...δεν δημιουργουνται εθνικες μειονοτητες ετσι..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 03 Οκτ 2018, 21:02

Dwarven Blacksmith έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:07
plouf έγραψε:
03 Οκτ 2018, 19:45
Εγω δεν ειμαι απο αυτους που υποστηριζουν την αθροα εισροη λαθρομεταναστων.Θελω ομως να δω του κωλου σας την τρυπα ποιος θα σας ταϊζει.Το εχω πει και αλλου θα το πω κι εδω:ποιος θα δεχτει για ενα μεροκαματο της πεινας να δουλεψει στα χωραφια και στα προβατα χωρις ουτε ασφαλιση?Ποιος θα ξεσκατιζει τους γερους σας?Ποιες θα ειναι σκλαβες στα μπουρδελα για να ξεχαρμανιαζετε οποτε εχετε καυλες?Η μονη απαντηση σε ολα αυτα ειναι δραχμη και σοσιαλισμος και να δειτε για ποτε θα φυγουν απο την Ελλαδα.Το κοκοε εμμεσως πλην σαφως επικροτει την ατιμωρησια για τα εγκληματα που διαπραττονται απο λαθρομεταναστες και στελνει τον κοσμο στην αγκαλια της χρυσης αυγης τοσο απλα.Και το κοκοε απο οτι φαινεται ΔΕΝ θελει σοσιαλισμο αλλα ο μισθος των βολευτων του να ειναι σε ευρω. :e040:
Χμμ θύμισε μου λίγο τι παίζει με σένα , εισαι κοθμουνι αλλά αιρετικό;
δικος μας ειναι κοινωνιστης :g030:

καθε ποστ του συναγωνιστη πλουφ ενα καρφι στο φερετρο της καπιταλιστικης δυστοπικης σαπιλας που βρισκεται σε αποδρομη :smt047
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 03 Οκτ 2018, 21:04

Nandros έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:02
plouf έγραψε:
03 Οκτ 2018, 19:45
Εγω δεν ειμαι απο αυτους που υποστηριζουν την αθροα εισροη λαθρομεταναστων.Θελω ομως να δω του κωλου σας την τρυπα ποιος θα σας ταϊζει.Το εχω πει και αλλου θα το πω κι εδω:ποιος θα δεχτει για ενα μεροκαματο της πεινας να δουλεψει στα χωραφια και στα προβατα χωρις ουτε ασφαλιση?Ποιος θα ξεσκατιζει τους γερους σας?Ποιες θα ειναι σκλαβες στα μπουρδελα για να ξεχαρμανιαζετε οποτε εχετε καυλες?Η μονη απαντηση σε ολα αυτα ειναι δραχμη και σοσιαλισμος και να δειτε για ποτε θα φυγουν απο την Ελλαδα.Το κοκοε εμμεσως πλην σαφως επικροτει την ατιμωρησια για τα εγκληματα που διαπραττονται απο λαθρομεταναστες και στελνει τον κοσμο στην αγκαλια της χρυσης αυγης τοσο απλα.Και το κοκοε απο οτι φαινεται ΔΕΝ θελει σοσιαλισμο αλλα ο μισθος των βολευτων του να ειναι σε ευρω. :e040:
Γιατί χρησιμοποιείς β' και όχι α' πρόσωπο Πληθυντικού;
Η δική σου και των δικών σου είναι προστατευμένη με τσίγκινο σώβρακο;

Όσο για την δραχμή, που αν πάμε θα γίνουμε Σομαλία, είναι ψιλά γράμματα για τους προτείνοντες!
.
σομαλια θθα γινετε αν συνεχιζετε να λειτουργειτε καπιταλιστικα ειτε με δραχμη ειτε με ευρω :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27013
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 03 Οκτ 2018, 21:22

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
03 Οκτ 2018, 21:04
Nandros έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:02
Γιατί χρησιμοποιείς β' και όχι α' πρόσωπο Πληθυντικού;
Η δική σου και των δικών σου είναι προστατευμένη με τσίγκινο σώβρακο;

Όσο για την δραχμή, που αν πάμε θα γίνουμε Σομαλία, είναι ψιλά γράμματα για τους προτείνοντες!
.
σομαλια θθα γινετε αν συνεχιζετε να λειτουργειτε καπιταλιστικα ειτε με δραχμη ειτε με ευρω :g030:
Κι άλλος με τσίγκινο σώβρακο! :c020:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 04 Οκτ 2018, 23:51

Δεν Είμαι Φασίστας έγραψε:
03 Οκτ 2018, 18:58
Juno έγραψε:
03 Οκτ 2018, 17:35
Σαν να βλέπω μπροστά μου τους Λιβανέζους των 70's να λένε "σιγά μην είναι οι πρόσφυγες Παλαιστίνιοι το πρόβλημα, εδώ έχουμε άλλα. Να τους βοηθήσουμε, έχασαν την πατρίδα τους".
Ε και μετά οι πρόσφυγες τους σκότωσαν και πήραν την πατρίδα τους! Τόσο απλά!
πραγματικα πιστευετε οτι αυτοι θα σας παρουν την "πατριδα"

ολη η δειλια, η φοβια, η νεολληνικη κουτοπονηρια μαζεμένη σε μερικες δημοσιευσεις :)
Γιατί εκεί και όχι και εδώ; Εκεί ήταν ηλίθιοι δηλαδή; Όπως βλέπεις εγώ έφερα ένα παράδειγμα, εσύ απλώς αμολάς χαρακτηρισμούς φοβία, δειλία κλπ
Κανένα επιχείρημα υπάρχει ή μπα;

Θες να ξαναβάλω και φωτογραφίες από UΚ, Γαλλία, Σουηδία κλπ να δεις τι κάνουν εκεί;

Παρακαλώ συζήτηση με επιχειρήματα, αλλιώς είσαι χάσιμο χρόνου.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 04 Οκτ 2018, 23:58

Northern Spirit έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:57
Juno έγραψε:
03 Οκτ 2018, 17:35
Δεν Είμαι Φασίστας έγραψε:
03 Οκτ 2018, 13:36
....
γάμα την κλιματική αλλαγή, την ανισότητα, την έλλειψη ευκαιριών, το ότι η γενιά του έφαγε τα πάντα και άφησε 50% ανεργία νέων, την χαμηλότερη στην ευρώπη. γαμα τα ολα, ο μαχμουτ ειναι το προβλημα, αμα τον πεταξουμε εξω θα γυρισουμε στα 50s-60s όπου ολα ηταν ομορφα και τελεια (αν ησουν ευπορος αντρας)...
Σαν να βλέπω μπροστά μου τους Λιβανέζους των 70's να λένε "σιγά μην είναι οι πρόσφυγες Παλαιστίνιοι το πρόβλημα, εδώ έχουμε άλλα. Να τους βοηθήσουμε, έχασαν την πατρίδα τους".
Ε και μετά οι πρόσφυγες τους σκότωσαν και πήραν την πατρίδα τους! Τόσο απλά!
εκτος απο την ασχετη αναλογια.
Γιατί είναι άσχετη αναλογία;


Northern Spirit έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:57
Ποια πατριδα πηρανε;
Γενοκτόνησαν τους μη μουσουλμάνους στον Λίβανο και από τους εναπομείναντες έφυγαν περίπου 1.000.000, δηλαδή τους έκαναν ακριβώς αυτό που κατηγορούν πως έκαναν στους ίδιους οι Εβραίοι. όταν το κάνουν οι μουσουλμάνοι είναι καλό.


Northern Spirit έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:57
ΚΑι εδω δεν μιλαμε για μεναταστες απο ενα κρατος αλλα απο πολλα...δεν δημιουργουνται εθνικες μειονοτητες ετσι..
Θρησκευτικές μειονότητες δημιουργούνται.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Στρακαστρουκας
Δημοσιεύσεις: 11221
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 17:48
Phorum.gr user: Στρακαστρουκας

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στρακαστρουκας » 05 Οκτ 2018, 00:04

Ναι οι μουσουλμανοι κανανε τις σφαγες στην Σαμπρα και την Σατιλα οχι οι αγαθουλιδες χριστιανοι
"Δεν ειμαι ΝΔλης αλλα..."

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 05 Οκτ 2018, 00:18

Beria έγραψε:
03 Οκτ 2018, 15:16
Ο -πασόκος- Ανδριανόπουλος επί 30 τόσα χρόνια πανηγύριζε για την ομογενοποιητική ικανότητα του Παγκοσμιοποιημένου Καπιταλισμού
Και τώρα κατάλαβε ότι όταν ανοίγεις τις πόρτες στον άνεμο, θα γίνει το σπίτι σου σκατά

Ας πρόσεχε

βρέχει δίκιο πάνω από τον Μπέρια :8) πολύ γλίτσας ο ανδριανο. πουλάει φτηνη ισλαμοφοβια δυτικής κοπης.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 05 Οκτ 2018, 00:24

Στρακαστρουκας έγραψε:
05 Οκτ 2018, 00:04
Ναι οι μουσουλμανοι κανανε τις σφαγες στην Σαμπρα και την Σατιλα οχι οι αγαθουλιδες χριστιανοι
Για το 1982 μιλάς; Γιατί εγώ λέω για 1975 μέχρι 90's για "εμφύλιο", σιγά τον εμφύλιο, οι Παλαιστίνιοι "πρόσφυγες" τον άρχισαν.
Άρα το 1982, στα μισά του πολέμου, λες πως χτύπησαν Παλαιστινίους. Ενώ μαινόταν πόλεμος που τον ξεκίνησαν οι Παλαιστίνιοι "πρόσφυγες". Ε ναι, θα τους χτυπήσουν.
Και κλασικά αυτοί πάλι θα έβαλαν μπροστά τα γυναικόπαιδα για να τη γλιτώσουν. Προσφιλής τακτική των μουσουλμάνων.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 05 Οκτ 2018, 00:41

Juno έγραψε:
04 Οκτ 2018, 23:58
Northern Spirit έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:57
ΚΑι εδω δεν μιλαμε για μεναταστες απο ενα κρατος αλλα απο πολλα...δεν δημιουργουνται εθνικες μειονοτητες ετσι..
Θρησκευτικές μειονότητες δημιουργούνται.
οι θρησκευτικες μειονοτητες οταν προερχονται απο διαφορετικες χωρες και λαους δεν λειτουργουνε συνεκτικα..Αρα η υπαρξηγ θρησκευτικων μειονοτητων δεν σημαινει τιποτε σε μια τετοια περιπτωση..

Το προβλημα πχ που η χωρα εχει με τους μουσουλαμνους της Θρακης δεν ειναι θρησκευτικο αλλα πολιτικο που σχετιζεται με την Τουρκια..διαφορετικα δνε θα υπηρχει κανενα προβλημα..Κανενας μουσουλμανος της θρακης δνε δημιουργησε προβλημα..
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 05 Οκτ 2018, 00:45

Northern Spirit έγραψε:
05 Οκτ 2018, 00:41
Juno έγραψε:
04 Οκτ 2018, 23:58
Northern Spirit έγραψε:
03 Οκτ 2018, 20:57
ΚΑι εδω δεν μιλαμε για μεναταστες απο ενα κρατος αλλα απο πολλα...δεν δημιουργουνται εθνικες μειονοτητες ετσι..
Θρησκευτικές μειονότητες δημιουργούνται.
οι θρησκευτικες μειονοτητες οταν προερχονται απο διαφορετικες χωρες και λαους δεν λειτουργουνε συνεκτικα..Αρα η υπαρξηγ θρησκευτικων μειονοτητων δεν σημαινει τιποτε σε μια τετοια περιπτωση..
....
Εδώ βλέπεις όχι μόνον διαφορετικούς λαούς, αλλά και διαφορετικές φυλές. Μουσλίμια πάντως!

Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Northern Spirit
Δημοσιεύσεις: 10759
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:19

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Northern Spirit » 05 Οκτ 2018, 02:35

Juno έγραψε:
05 Οκτ 2018, 00:45


Εδώ βλέπεις όχι μόνον διαφορετικούς λαούς, αλλά και διαφορετικές φυλές. Μουσλίμια πάντως!

οταν μεγαλωσεις θα μαθεις οτι οπως και στο χριστιανισμο ετσι και στο ισλαμ δεν υπαρχει ενιαια φωνη..Υπαρχουνε σεκτες, διαφορα δογματα και παραλλαγες τους..Οποτε βαζοντας ολους σε ενα τσουβαλι δειχνει απλα τι δεν γνωριζεις τι ετσι ισλαμ και απλα παπαγαλιζεις προπαγανδα εναντιον του ισλαμ.
"Έκαστος τόπος έχει την πληγήν του: Η Αγγλία την ομίχλην, η Αίγυπτος τας οφθαλμίας, η Βλαχία τας ακρίδας και η Ελλάς τους Έλληνας".

Δεν Είμαι Φασίστας

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δεν Είμαι Φασίστας » 05 Οκτ 2018, 08:27

Juno έγραψε:
04 Οκτ 2018, 23:51
Γιατί εκεί και όχι και εδώ; Εκεί ήταν ηλίθιοι δηλαδή; Όπως βλέπεις εγώ έφερα ένα παράδειγμα, εσύ απλώς αμολάς χαρακτηρισμούς φοβία, δειλία κλπ
Κανένα επιχείρημα υπάρχει ή μπα;

Θες να ξαναβάλω και φωτογραφίες από UΚ, Γαλλία, Σουηδία κλπ να δεις τι κάνουν εκεί;

Παρακαλώ συζήτηση με επιχειρήματα, αλλιώς είσαι χάσιμο χρόνου.
καλα με τρολλαρεις; βαζεις οτι ασχετη φωτο θελεις οποτε σου καπνιζει και μιλας για συζητηση με επιχειρηματα;

τουλαχιστον χεστηδες ειστε αν νομιζετε οτι οι ξυπολητοι θα καταστρεψουν τη δυση

ντροπη και ξεφτιλα για τους γονεις σας ή τους παππουδες σας που οντως περασαν πολεμους και καταστροφες.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Από μια τριχιά κρέμεται η επιβίωση της Δύσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Οκτ 2018, 08:51

blackpaint έγραψε:
03 Οκτ 2018, 15:32
Εικόνα

Οταν βλεπεις νηπια και νοιωθεις απειλουμενος
κι ομως, αυτη η εικονα ειναι περισσοτερο islam genocide η κατι τετοιο.

δεν υπαρχει καλυτερος τροπος να εξαφανισεις καθε ειδους βλαμμενη θρησκεια, απο τη μορφωση. μακαρι να μπορουσαν ολα τα μαυρακια, κιτρινακια, μουσουλμανακια κλπ να βρισκονται σε μια τετοια καναδεζικη ταξη. ειδικα το ισλαμ, θα ειχε σχεδον εξαφανιστει σε μια γενια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών