Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 03 Σεπ 2023, 23:52

Πτολεμαίος έγραψε:
03 Σεπ 2023, 23:34
Frappezitis έγραψε:
02 Σεπ 2023, 15:12
Μαρτυρία
Χθες στη Λεμεσό κύπριοι συμπολίτες μας έκαψαν το αυτοκίνητο του πατέρα μου, του πήραν ό'τι είχε στο αυτοκίνητο και το κινητό του γιατί βρισκόταν σε περιοχή που υπάρχουν σύριοι συμπολίτες μας! Ο πατέρας μου έχει καθαριστήριο και πήγε να κάνει παράδοση εκεί. Γιατί εκεί είναι οι πελάτες του! Οι πελάτες του επαναλαμβάνω όχι τίποτα κλέφτες! Και ήρθε ο άντρακλας ο κύπριος με τα 120 κιλά βαρβατίλα να μας πει με ποιούς θα μιλάμε και με ποιούς θα δουλεύουμε. Μέρες τώρα παρακολουθούμε όλα αυτά που γίνονται στη Χλώρακα με τρόμο! Αυτά που σας περιγράφω συνέβησαν ψες στην ωραία μας Λεμεσό! Όχι από ξένους! Όσο και να σπέρνετε τη βία και τον πανικό τόσο δικαιώνετε τις θέσεις μου! Δεν θα περάσει ο φασισμός! Όλοι είμαστε άνθρωποι! Ο πατέρας μου με τον υπάλληλό του κρύφτηκαν κάπου μέχρι να τελειώσει η μανία τους! ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ! ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΒΙΑ! Ο πατέρας μου και ο υπάλληλος του είναι καλά στην υγεία τους! Άλλοι δεν είναι τόσο τυχεροί!

Εικόνα
"Μαρτυρία" λέει :smt005::smt005::smt005:

Έμπιστη φαίνεται.

Και όχι ρε φουκαρά συντάκτη της "μαρτυρίας".
ΔΕΝ είμαστε όλοι άνθρωποι.
Δεν έχεις δικαίωμα να εξισώνεις τον αφροκρεματικό ελιτισμό μου με λούμπεν αλλαχμπαρακηδες που έχουν την κατάρα να μην τρώνε χοιρινό, ούτε με τους (σκουρόχρωμα μαρκαρισμενους) παρασιτικους αμόρφωτους γύφτους που έχουν την κατάρα να τρώνε σκαντζόχοιρους.

Ειτε θα θεωρουνται αυτοί άνθρωποι και εγώ Αριος υπερανθρωπος του Νίτσε, είτε εγώ άνθρωπος και αυτοί απλά υπάνθρωποι.
Διάλεξε και πάρε.

Αντε λαμογια κιόλας, μικροί μεγάλοι στο καφενείο.
Ένα ναζοσκουπιδι είσαι παλικάρι μου, που γουστάρεις πογκρόμ και ολοκαυτώματα, χαλάρωσε λίγο. Είχαμε και καλύτερα στο παλιό φόρουμ, εσύ είσαι μοντέλο παρακατιανο.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4531
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 04 Σεπ 2023, 00:03

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
03 Σεπ 2023, 23:52
Πτολεμαίος έγραψε:
03 Σεπ 2023, 23:34
Frappezitis έγραψε:
02 Σεπ 2023, 15:12
Μαρτυρία



Εικόνα
"Μαρτυρία" λέει :smt005::smt005::smt005:

Έμπιστη φαίνεται.

Και όχι ρε φουκαρά συντάκτη της "μαρτυρίας".
ΔΕΝ είμαστε όλοι άνθρωποι.
Δεν έχεις δικαίωμα να εξισώνεις τον αφροκρεματικό ελιτισμό μου με λούμπεν αλλαχμπαρακηδες που έχουν την κατάρα να μην τρώνε χοιρινό, ούτε με τους (σκουρόχρωμα μαρκαρισμενους) παρασιτικους αμόρφωτους γύφτους που έχουν την κατάρα να τρώνε σκαντζόχοιρους.

Ειτε θα θεωρουνται αυτοί άνθρωποι και εγώ Αριος υπερανθρωπος του Νίτσε, είτε εγώ άνθρωπος και αυτοί απλά υπάνθρωποι.
Διάλεξε και πάρε.

Αντε λαμογια κιόλας, μικροί μεγάλοι στο καφενείο.
Ένα ναζοσκουπιδι είσαι παλικάρι μου, που γουστάρεις πογκρόμ και ολοκαυτώματα, χαλάρωσε λίγο. Είχαμε και καλύτερα στο παλιό φόρουμ, εσύ είσαι μοντέλο παρακατιανο.
Τον τρως τον σκαντζόχοιρο;
Αποτασσεσαι το χοιρινό;


Όσο περνάει ο καιρός, μόνο πουτσα και ξυλο θα τρώτε. Και εσείς και τα λούμπεν αλλαχκμπαρακια.
Αρκετά με την ασυδοσία.
Τον αφροκρεματικο ελιτισμό μου δεν μπορείς καν να τον ονειρευτείς ούτε εσύ, ούτε το σάπιο συναφι σου και φυσικά ούτε τα φιλαράκια σου - ο χαμένος κρίκος της εξέλιξης του ανθρώπου - οι γύφτοι.
Ούτε τις ακροτριχιδες των αρχιδιων μου δεν είστε άξιοι να αντικρυσετε.
Ακομα και 10 μόρια του ιδρώτα της αρχιδιλας μου, θα πρέπει να σας δώσω άδεια για να επιτρέψω την εισαγωγή τους στα βρωμερα ρουθούνια σας.

Κλαψε τώρα, σου πάει πολύ πιτσιρίκο.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Fipps
Δημοσιεύσεις: 865
Εγγραφή: 23 Μάιος 2020, 15:08
Phorum.gr user: Fipps
Τοποθεσία: Καβάλα

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fipps » 04 Σεπ 2023, 00:04

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Σεπ 2023, 13:33
Έχουν κατοχή 50 χρόνια χωρίς να ρίξουν ούτε με νεροπίστολο, πουλάνε την κυπριακή υπηκοότητα σε όποιον απατεώνα έχει φράγκα, αλλά ναι η Κύπρος είναι κυπριακή, άρα να κάψουμε το περίπτερο της βιετναμεζας και να ξυλοφορτωσουμε οποίον μετανάστη βλέπουμε, με την κάλυψη της αστυνομίας βέβαια, που αφήνουν ανενοχλητους 100 ναζοχούλιγκανους να κάνουν πογκρομ. Κλασσικοί ελληνες/Κύπριοι εθνοχεστες. Ξεφτίλα και παρακμή, από εδώ κι από εκεί.
Γιατί? Πότε οι εθνικιστές είχαν @ρχιδια?
Κοτούλες ήταν και είναι πάντα! Πάντα με τον αδύναμο τα βάζουν. Στον δυνατό μόνο λόγια είναι... Να γράψουν καμία μαλακια στο φβ να το παίξουν μοβωροι...
Στην Κύπρο ειδικά οι ΕΛΑΜιτες ,1χλμ να βρίσκονται μακριά από τη πράσινη γραμμή, λερώνουν τις κάλτσες τους μην τους δει κανάς Τούρκος απ' απέναντι...
Δεν τους θυμάσαι και εδώ που μας είχαν πρίξεί 5 χρόνια όλοι τους, γράφοντας για το πώς θα γ@μησουν τον έναν και τον άλλον και όταν μπουζουριασαν τον Μιχαλολιάκο και την παρέα του κλασαν όλοι μέντες και σβήνανε, φίλους, ομάδες, σελίδες, "μου αρέσει", λογαριασμούς, και το 'παιζαν πεφτοσυννεφαδες "δεν ήξερα", "αλλά νόμιζα", "δεν έχω σχέση μαζί τους", "θα σας κάνω μήνυση" κτλ...?
Όταν τράβαγαν με τις χειροπέδες και ξεφτιλιζαν , τα ινδάλματα τους,τους αρχηγούς και καθοδηγητές τους από την ΓΑΔΑ στα δικαστήρια και από φυλακή σε φυλακή ούτε 100 απ'αυτους δεν τόλμησαν να βγουν να διαμαρτυρηθούν!
Κρύφτηκαν όλοι γιατί φοβόντουσαν την Ελληνική Αστυνομία...
Όταν τους καταδίκασαν έκαναν και πάλι τις πάπιες γιατί τους πήγαινε τρεις και μια μην βρεθούν και αυτοί σε κάνα Δομοκό να παριστάνουν τις νοσοκόμες...
Αλλά εάν βρουν κανένα καημένο, πεινασμένο, σκουρόχρωμο, να κοιμαται στο πεζοδρόμιο, βγαίνει μέσα τους ο Λεωνίδας και ο μεγαλεκος...
Πάντοτε τέτοια θρασύδειλα σκουπίδια ήταν! Και βέβαια συνεχίζουν να είναι τέτοια θρασύδειλα ανθρωπάρια, και θα είναι πάντοτε θρασύδειλα ανθρωποειδή σκουλίκια!

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Σεπ 2023, 00:19

Fipps έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:04
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Σεπ 2023, 13:33
Έχουν κατοχή 50 χρόνια χωρίς να ρίξουν ούτε με νεροπίστολο, πουλάνε την κυπριακή υπηκοότητα σε όποιον απατεώνα έχει φράγκα, αλλά ναι η Κύπρος είναι κυπριακή, άρα να κάψουμε το περίπτερο της βιετναμεζας και να ξυλοφορτωσουμε οποίον μετανάστη βλέπουμε, με την κάλυψη της αστυνομίας βέβαια, που αφήνουν ανενοχλητους 100 ναζοχούλιγκανους να κάνουν πογκρομ. Κλασσικοί ελληνες/Κύπριοι εθνοχεστες. Ξεφτίλα και παρακμή, από εδώ κι από εκεί.
Γιατί? Πότε οι εθνικιστές είχαν @ρχιδια?
Κοτούλες ήταν και είναι πάντα! Πάντα με τον αδύναμο τα βάζουν. Στον δυνατό μόνο λόγια είναι... Να γράψουν καμία μαλακια στο φβ να το παίξουν μοβωροι...
Στην Κύπρο ειδικά οι ΕΛΑΜιτες ,1χλμ να βρίσκονται μακριά από τη πράσινη γραμμή, λερώνουν τις κάλτσες τους μην τους δει κανάς Τούρκος απ' απέναντι...
Δεν τους θυμάσαι και εδώ που μας είχαν πρίξεί 5 χρόνια όλοι τους, γράφοντας για το πώς θα γ@μησουν τον έναν και τον άλλον και όταν μπουζουριασαν τον Μιχαλολιάκο και την παρέα του κλασαν όλοι μέντες και σβήνανε, φίλους, ομάδες, σελίδες, "μου αρέσει", λογαριασμούς, και το 'παιζαν πεφτοσυννεφαδες "δεν ήξερα", "αλλά νόμιζα", "δεν έχω σχέση μαζί τους", "θα σας κάνω μήνυση" κτλ...?
Όταν τράβαγαν με τις χειροπέδες και ξεφτιλιζαν , τα ινδάλματα τους,τους αρχηγούς και καθοδηγητές τους από την ΓΑΔΑ στα δικαστήρια και από φυλακή σε φυλακή ούτε 100 απ'αυτους δεν τόλμησαν να βγουν να διαμαρτυρηθούν!
Κρύφτηκαν όλοι γιατί φοβόντουσαν την Ελληνική Αστυνομία...
Όταν τους καταδίκασαν έκαναν και πάλι τις πάπιες γιατί τους πήγαινε τρεις και μια μην βρεθούν και αυτοί σε κάνα Δομοκό να παριστάνουν τις νοσοκόμες...
Αλλά εάν βρουν κανένα καημένο, πεινασμένο, σκουρόχρωμο, να κοιμαται στο πεζοδρόμιο, βγαίνει μέσα τους ο Λεωνίδας και ο μεγαλεκος...
Πάντοτε τέτοια θρασύδειλα σκουπίδια ήταν! Και βέβαια συνεχίζουν να είναι τέτοια θρασύδειλα ανθρωπάρια, και θα είναι πάντοτε θρασύδειλα ανθρωποειδή σκουλίκια!
Όταν οι εθνικιστές στην Κύπρο είχαν σπάσει το οδόφραγμα της Δερύνειας, οι αριστεροί τους κατηγορύσαν για..."προβοκάτσια" και πως δήθεν ήθελαν να "αβαντάρουν τον Τατάρ".



Όσο για τους αδύναμους, όταν Σύριοι λαθρομετανάστες επι καιρό κάνουν μπάχαλο τον Χλώρακα και επιτίθενται με πέτρες και ρόπαλα σε Ελληνοκυπρίους, ξεκίνόντας επεισόδια, δεν είναι "αδύναμοι".

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 04 Σεπ 2023, 00:29

Fipps έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:04
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Σεπ 2023, 13:33
Έχουν κατοχή 50 χρόνια χωρίς να ρίξουν ούτε με νεροπίστολο, πουλάνε την κυπριακή υπηκοότητα σε όποιον απατεώνα έχει φράγκα, αλλά ναι η Κύπρος είναι κυπριακή, άρα να κάψουμε το περίπτερο της βιετναμεζας και να ξυλοφορτωσουμε οποίον μετανάστη βλέπουμε, με την κάλυψη της αστυνομίας βέβαια, που αφήνουν ανενοχλητους 100 ναζοχούλιγκανους να κάνουν πογκρομ. Κλασσικοί ελληνες/Κύπριοι εθνοχεστες. Ξεφτίλα και παρακμή, από εδώ κι από εκεί.
Γιατί? Πότε οι εθνικιστές είχαν @ρχιδια?
Κοτούλες ήταν και είναι πάντα! Πάντα με τον αδύναμο τα βάζουν. Στον δυνατό μόνο λόγια είναι... Να γράψουν καμία μαλακια στο φβ να το παίξουν μοβωροι...
Στην Κύπρο ειδικά οι ΕΛΑΜιτες ,1χλμ να βρίσκονται μακριά από τη πράσινη γραμμή, λερώνουν τις κάλτσες τους μην τους δει κανάς Τούρκος απ' απέναντι...
Δεν τους θυμάσαι και εδώ που μας είχαν πρίξεί 5 χρόνια όλοι τους, γράφοντας για το πώς θα γ@μησουν τον έναν και τον άλλον και όταν μπουζουριασαν τον Μιχαλολιάκο και την παρέα του κλασαν όλοι μέντες και σβήνανε, φίλους, ομάδες, σελίδες, "μου αρέσει", λογαριασμούς, και το 'παιζαν πεφτοσυννεφαδες "δεν ήξερα", "αλλά νόμιζα", "δεν έχω σχέση μαζί τους", "θα σας κάνω μήνυση" κτλ...?
Όταν τράβαγαν με τις χειροπέδες και ξεφτιλιζαν , τα ινδάλματα τους,τους αρχηγούς και καθοδηγητές τους από την ΓΑΔΑ στα δικαστήρια και από φυλακή σε φυλακή ούτε 100 απ'αυτους δεν τόλμησαν να βγουν να διαμαρτυρηθούν!
Κρύφτηκαν όλοι γιατί φοβόντουσαν την Ελληνική Αστυνομία...
Όταν τους καταδίκασαν έκαναν και πάλι τις πάπιες γιατί τους πήγαινε τρεις και μια μην βρεθούν και αυτοί σε κάνα Δομοκό να παριστάνουν τις νοσοκόμες...
Αλλά εάν βρουν κανένα καημένο, πεινασμένο, σκουρόχρωμο, να κοιμαται στο πεζοδρόμιο, βγαίνει μέσα τους ο Λεωνίδας και ο μεγαλεκος...
Πάντοτε τέτοια θρασύδειλα σκουπίδια ήταν! Και βέβαια συνεχίζουν να είναι τέτοια θρασύδειλα ανθρωπάρια, και θα είναι πάντοτε θρασύδειλα ανθρωποειδή σκουλίκια!
Όταν είσαι ακροδεξιός, πάντα αρρώσταινεις τον σκοπό που αγωνιζεσαι, όσο ιερό και δίκαιο και αν τον υποστηρίζεις, γιατί θα χτίσεις κάτι άλλο προβληματικό και σάπιο. Αλλά τουλάχιστον πχ, στην Ουκρανία τα ανάλογα εθνικια πολεμάνε του Ρώσους εισβολείς, σε αυτό δεν έχεις να τους πεις κάτι. Οι ελληναριαδες έχουν το θράσος να λένε για Κύπρο κυπριακή, ενώ το μόνο που κάνουν είναι να τα βάζουν με περαστικούς μαυριδερους, τουρίστες, περιπτέρουδες, κλπ. Αλλά είναι ανωτερο γιατί έτσι βλέπουν μέσα στο θολωμένο τους μυαλό τις σιχαμένες ιδέες. Άιντε τώρα να πιάσεις κουβέντα με τον κάθε παρανοϊκό. Με τις μαλακιες που έκαναν πάντως, ξεβρακωθηκαν, και θα κάνουν καιρό να συνέλθουν. Παλι καλά που η ατόφια καφρηλιθιότητα, λειτουργεί και κάπως αυτόκαταστροφικά.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Σεπ 2023, 00:31

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:29
περιπτέρουδες,.
Το περίπτερο της Βιετναμέζας το έσπασαν οι λαθρομετανάστες που έκαναν τα δικά τους επεισόδια.



Νομίζεις ότι τη μέρα εκείνοι μαζεύτηκαν κάποιοι ακροδεξιοί και άρχισαν να κάνουν πογκρόμ. Ε δεν είναι έτσι. Υπήρχαν λαθροεμτανάστες που έκαναν επεισόδια και που προκάλεσαν τα επεισόδια.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 04 Σεπ 2023, 00:38

Ε ναι, καθόλου δεν έκαναν πορεία επί τούτου κάτι ναζοχουλιγκανια και ξυλοκοπουσαν και έκλεβαν όποιον γούσταραν. Τόσες μαρτυρίες βίντεο κλπ, θα μας βγάλετε τρελούς, γιατί πάλι αρχίσατε τα χεστικα, επειδή φάγατε κράξιμο και μπορεί να υπάρχουν διώξεις, αφού οι μπάτσοι απλά σας έκαναν τις πλάτες.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Σεπ 2023, 00:41

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:38
Ε ναι, καθόλου δεν έκαναν πορεία επί τούτου κάτι ναζοχουλιγκανια και ξυλοκοπουσαν και έκλεβαν όποιον γούσταραν. Τόσες μαρτυρίες βίντεο κλπ, θα μας βγάλετε τρελούς, γιατί πάλι αρχίσατε τα χεστικα, επειδή φάγατε κράξιμο και μπορεί να υπάρχουν διώξεις, αφού οι μπάτσοι απλά σας έκαναν τις πλάτες.
Σου λέω ξανά τα ότι τα επεισόδια τα ξεκίνησαν οργανωμένοι λαθρομετανάστες με πέτρες και ρόπαλα. Σου παρέθεσα και ειδησεογραφικά ρεπορτάζ. Οι άλλοι αντέδρασαν και ακολούθησε ό,τι ακολούθησε. Σου έβαλα μέχρι και βίντεο με ροπαλοφόρους Σύριους.

Οι "μαρτυρίες" κομμουνιστών Κυπρίων στα ΜΚΔ δεν είναι βίντεο.

Επίσης τί εννοείς μπορεί να υπάρξουν διώξεις; Ασκήθηκαν διώξεις, σε Ελληνοκυπρίους.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 15062
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 04 Σεπ 2023, 00:43

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
02 Σεπ 2023, 13:33
Έχουν κατοχή 50 χρόνια χωρίς να ρίξουν ούτε με νεροπίστολο, πουλάνε την κυπριακή υπηκοότητα σε όποιον απατεώνα έχει φράγκα, αλλά ναι η Κύπρος είναι κυπριακή, άρα να κάψουμε το περίπτερο της βιετναμεζας και να ξυλοφορτωσουμε οποίον μετανάστη βλέπουμε, με την κάλυψη της αστυνομίας βέβαια, που αφήνουν ανενοχλητους 100 ναζοχούλιγκανους να κάνουν πογκρομ. Κλασσικοί ελληνες/Κύπριοι εθνοχεστες. Ξεφτίλα και παρακμή, από εδώ κι από εκεί.
Πονεσε ο πρωκτος ε;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 04 Σεπ 2023, 00:51

Golden Age έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:41
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:38
Ε ναι, καθόλου δεν έκαναν πορεία επί τούτου κάτι ναζοχουλιγκανια και ξυλοκοπουσαν και έκλεβαν όποιον γούσταραν. Τόσες μαρτυρίες βίντεο κλπ, θα μας βγάλετε τρελούς, γιατί πάλι αρχίσατε τα χεστικα, επειδή φάγατε κράξιμο και μπορεί να υπάρχουν διώξεις, αφού οι μπάτσοι απλά σας έκαναν τις πλάτες.
Σου λέω ξανά τα ότι τα επεισόδια τα ξεκίνησαν οργανωμένοι λαθρομετανάστες με πέτρες και ρόπαλα. Σου παρέθεσα και ειδησεογραφικά ρεπορτάζ. Οι άλλοι αντέδρασαν και ακολούθησε ό,τι ακολούθησε. Σου έβαλα μέχρι και βίντεο με ροπαλοφόρους Σύριους.

Οι "μαρτυρίες" κομμουνιστών Κυπρίων στα ΜΚΔ δεν είναι βίντεο.

Επίσης τί εννοείς μπορεί να υπάρξουν διώξεις; Ασκήθηκαν διώξεις, σε Ελληνοκυπρίους.
Α
Ναι έβαλες ρεπορτάζ σε άλλη μέρα σε άλλο χώρο. Πολύ σχέση έχει.. Σαν να πει αυτός που έκαψε τους υπαλλήλους της μαρφιν, πως το έκανε επειδή δεν του έδωσαν δάνειο. Άσε μας παλικάρι μου, και τους στηρίζεις τους ναζοπογκρομακηδες, και τον κουλή, και το νάτο, και θύματα είναι, απλά περνούσαν.Άσε μας ρε φίλε, όλο παπαριες χεσμενες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης την 04 Σεπ 2023, 00:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Σεπ 2023, 00:52

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:51
Golden Age έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:41
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
04 Σεπ 2023, 00:38
Ε ναι, καθόλου δεν έκαναν πορεία επί τούτου κάτι ναζοχουλιγκανια και ξυλοκοπουσαν και έκλεβαν όποιον γούσταραν. Τόσες μαρτυρίες βίντεο κλπ, θα μας βγάλετε τρελούς, γιατί πάλι αρχίσατε τα χεστικα, επειδή φάγατε κράξιμο και μπορεί να υπάρχουν διώξεις, αφού οι μπάτσοι απλά σας έκαναν τις πλάτες.
Σου λέω ξανά τα ότι τα επεισόδια τα ξεκίνησαν οργανωμένοι λαθρομετανάστες με πέτρες και ρόπαλα. Σου παρέθεσα και ειδησεογραφικά ρεπορτάζ. Οι άλλοι αντέδρασαν και ακολούθησε ό,τι ακολούθησε. Σου έβαλα μέχρι και βίντεο με ροπαλοφόρους Σύριους.

Οι "μαρτυρίες" κομμουνιστών Κυπρίων στα ΜΚΔ δεν είναι βίντεο.

Επίσης τί εννοείς μπορεί να υπάρξουν διώξεις; Ασκήθηκαν διώξεις, σε Ελληνοκυπρίους.
Α
Ναι έβαλες ρεπορτάζ σε άλλη μέρα σε άλλο χώρο. Πολύ σχέση έχει.. Σαν να πει αυτός που έκαψε τους υπαλλήλους της μαρφιν, πως το έκανε επειδή δεν του έδωσαν δάνειο. Άσε μας παλικάρι μου, και τους στηρίζεις τους ναζοπογκρομακηδες, και τον κουλή, και το νάτο, και θύματα είναι. Άσε μας ρε φίλε, όλο παπαριες χεσμενες.
Το περίπτερο της Βιετναμέζας δεν το έσπασαν σε άλλη μέρα.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8174
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 04 Σεπ 2023, 06:52

369731190_321979917010594_7086161228442262009_n (1).jpg
🌹Η αλληλεγγύη, ισχυρό αντίδοτο στη μισαλλοδοξία.

Ένα μαζικό κύμα αλληλεγγύης και συμπαράστασης έχει δημιουργηθεί ως ασπίδα προστασίας στους ξεριζωμένους που έπεσαν θύματα της βάναυσης και ρατσιστικής επίθεσης φασιστών στη Λεμεσό, το ξημέρωμα του Σαββάτου.
Η Ντάο, μετανάστρια από το Βιετνάμ και μητέρα τεσσάρων παιδιών, ήταν μεταξύ των θυμάτων του φασιστικού πογκρόμ. Οι φασίστες κατέστρεψαν το περίπτερο από το οποιό ζει η ίδια και τα παιδιά της.
Η σελίδα Μοναδικοί Άνθρωποι μέσω της πλατφόρμας gogetfunding, πήρε την πρωτοβουλία να συγκεντρώσει οικονομική βοήθεια προκειμένου η Ντάο να ξαναχτίσει την επιχείρησή της.
Γιατί η αλληλεγγύη είναι το μόνο που έχουμε κόντρα στην βαρβαρότητα των ημερών.

https://www.facebook.com/RosaProgressiv ... yX6HiPoZJl
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.


Άβαταρ μέλους
Λίνο Βεντούρα
Δημοσιεύσεις: 10315
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 18:51

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λίνο Βεντούρα » 04 Σεπ 2023, 07:56

Μαδουραίος έγραψε:
04 Σεπ 2023, 07:36
Όλως περιέργως γράφει την ίδια ακριβως καθυστέρια με τον νηματοθετη στο αρχικό ποστ, όπως και με όλους τους υπόλοιπους μαχητές της (κυβερνο)δικαιοσύνης.
Fluffy έγραψε:
25 Αύγ 2021, 12:22
Στον καπιταλισμό κυριαρχεί η αντίληψη της κυρίαρχης τάξης, γιαυτό είναι και κυρίαρχη.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29223
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Στους μετανάστες μάγκες, στους Τούρκους καρακοταρες, και στην Κύπρο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 04 Σεπ 2023, 12:15

Frappezitis έγραψε:
04 Σεπ 2023, 06:52
369731190_321979917010594_7086161228442262009_n (1).jpg

🌹Η αλληλεγγύη, ισχυρό αντίδοτο στη μισαλλοδοξία.

Ένα μαζικό κύμα αλληλεγγύης και συμπαράστασης έχει δημιουργηθεί ως ασπίδα προστασίας στους ξεριζωμένους που έπεσαν θύματα της βάναυσης και ρατσιστικής επίθεσης φασιστών στη Λεμεσό, το ξημέρωμα του Σαββάτου.
Η Ντάο, μετανάστρια από το Βιετνάμ και μητέρα τεσσάρων παιδιών, ήταν μεταξύ των θυμάτων του φασιστικού πογκρόμ. Οι φασίστες κατέστρεψαν το περίπτερο από το οποιό ζει η ίδια και τα παιδιά της.
Η σελίδα Μοναδικοί Άνθρωποι μέσω της πλατφόρμας gogetfunding, πήρε την πρωτοβουλία να συγκεντρώσει οικονομική βοήθεια προκειμένου η Ντάο να ξαναχτίσει την επιχείρησή της.
Γιατί η αλληλεγγύη είναι το μόνο που έχουμε κόντρα στην βαρβαρότητα των ημερών.

https://www.facebook.com/RosaProgressiv ... yX6HiPoZJl
Πάλι ψέμματα; Οι λαθρομετανάστες το κατέστρεψαν.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών