Eπίθεση Όρμπαν στην πρόεδρο της Κομισιόν: Η Ευρώπη σέρνεται πίσω από ολιγάρχες τύπου Σόρος!

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48677
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Eπίθεση Όρμπαν στην πρόεδρο της Κομισιόν: Η Ευρώπη σέρνεται πίσω από ολιγάρχες τύπου Σόρος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Νοέμ 2023, 15:01

Εικόνα
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48677
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Eπίθεση Όρμπαν στην πρόεδρο της Κομισιόν: Η Ευρώπη σέρνεται πίσω από ολιγάρχες τύπου Σόρος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 17 Απρ 2024, 21:16



Orbannerlord.
Yochanan. :003:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Eπίθεση Όρμπαν στην πρόεδρο της Κομισιόν: Η Ευρώπη σέρνεται πίσω από ολιγάρχες τύπου Σόρος!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 17 Απρ 2024, 22:43

Kαλό :-) Είναι πολύ καλό - έχω ακούσει απο φίλους ότι αξίζει. Εμένα δε μου αρέσει αυτό το σέτινγκ αλλά λένε πολυ καλό. Ξέρεις ότι είναι τουρκοπαίχνιδο έτσι;
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών