Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13416
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 11 Ιαν 2024, 14:29

Καλή αρχή να ευχηθώ. Όπως το περίμενα. :lol:

Πάω να πέσω ένα τρίωρο στην καναπεδάρα μου. :romance-hearteyes:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3074
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 11 Ιαν 2024, 14:33

Σέλευκας έγραψε:
11 Ιαν 2024, 12:33
Είναι πολύ βολικός αντίπαλος για την παρακμή ο φασίστας και ειδικά ο ναζιστής
Δεν ξέρω πόσο βολικος αντίπαλος είναι ο φασισμός (λες και ο κομμουνιστής φασίστας είναι λιγότερο βολικός αντίπαλος για την παρακμή από το ναζιστή φασίστα) αλλά σίγουρα είναι πολύ εύκολα προβλέψιμος και κατευθυνόμενος σαν αντίδραση στην όποια "παρακμή".
Θέσις, αντίθεσις, χάος, τάξις. Έτσι και σκάσει παρακμή, η ανάδυση του φασισμού οποιασδήποτε μορφής είναι ένας σχεδόν αναμενόμενος μονόδρομος.

Έχει παίξει τόσες φορές το έργο πλέον που μέχρι και οι όποιες τυχόν απρόβλεπτες λεπτομέρειες που μπορεί να το εκτροχιάσουν έχουν σχεδόν εξαφανιστεί.
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23489
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 11 Ιαν 2024, 14:38

τα εχουμε ξαναπει για τη Γαλλια...

η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70146
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2024, 14:41

Οργισμένος έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:24
Οργισμένος έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:13

Τι εννοεις τριτοκοσμικη θεουσιτσα;
Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο από τις καταθέσεις της δικής σου προχωλιβανισμένης κωλοπετεινιτσιώτικης οντότητας, βλαξ.

Μπουτοποδοδάχτυλα: αυτά τα εργαλεία...


Και όποιο βλημμένο της συνομοταξίας σου γουστάρει επικαιροποιημένη προσέγγιση, ας το επιχειρήσει. :P

Αν δεν, θα συνεχίσετε να παίζετε στα όχι ανακυκλώσιμα αλλά οργανικά θορυβώδη μπάζα, θεωρητικώς και πρακτικώς.
Εχει και τα δικα σου μπουτια εκει μεσα. ΤΟ προβλημα ποιο ειναι ;;;; Πονας;;;
Για ποιο λόγο να πονέσω βρε ροδοκοπανατζίδικο βλημμένο;

:lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14627
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 11 Ιαν 2024, 14:42

ωραία κουβεντούλα.για το αρχίδι [άποψη μου,δεν είναι υποχρεωτικό να την δεχτείτε] στο βίντεο τι έχετε να πείτε?

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70146
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2024, 14:42

student έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:33
Θέσις, αντίθεσις, χάος, τάξις. Έτσι και σκάσει παρακμή, η ανάδυση του φασισμού οποιασδήποτε μορφής είναι ένας σχεδόν αναμενόμενος μονόδρομος.

Έχει παίξει τόσες φορές το έργο πλέον που μέχρι και οι όποιες τυχόν απρόβλεπτες λεπτομέρειες που μπορεί να το εκτροχιάσουν έχουν σχεδόν εξαφανιστεί.
Αυτό. Μια ακόμη επανάληψη, που για κάποιον λόγο θεωρείται πρωτοπορία. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11939
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 11 Ιαν 2024, 15:09

nowhere έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:42
ωραία κουβεντούλα.για το αρχίδι [άποψη μου,δεν είναι υποχρεωτικό να την δεχτείτε] στο βίντεο τι έχετε να πείτε?
Παύση όλων των επιδομάτων και άμεση απέλαση, η απλή λογική
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14627
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 11 Ιαν 2024, 15:16

όπως φαίνεται δεν είναι απλό πραματάκι η λογική.πρέπει να την φιλτράρουν από 50 ιδεολογικά φίλτρα

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9068
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 11 Ιαν 2024, 17:20

Πασιφάη έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:20
Σέλευκας έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:13
Πασιφάη έγραψε:
11 Ιαν 2024, 12:51


Καλέ ναι. Τόσο βολικοί και ήσυχοι που νομίζω πως πρέπει να αγιοποιηθούν κιόλας. Στο εικονοστάσι θα τους μνημονεύουμε, μαζί με τον ευγενή αρχηγό τους. :102:
αν αγιοποιούνταν δεν θα ήταν εύκολοι
Λες ε;
Πάντως νομίζω πως πρέπει να προωθήσουμε την ιδέα. Αντί να ανεβαίνουν στα δέντρα και να μουγκανίζουν οι νοσταλγοί, ας τους έχουν σ'ενα συναξάρι να προσεύχονται. :102:
αλλες ομάδες παίζουν τώρα στο ντέρμπι. Το θέμα είναι με ποιον είσαι τώρα.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32798
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιαν 2024, 18:33

Ναύτης έγραψε:
11 Ιαν 2024, 13:53
Πασιφάη να βοηθήσω εγώ να ξεμπερδευτεί η κατάσταση: ο τύπος είναι του γιατρού.-
ναι δε βοηθας. το 90% του πχορουμ ειναι του γιατρου. :102::lol:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Pollaplasiastis
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 09 Οκτ 2023, 18:16
Phorum.gr user: Pollaplasiastis
Τοποθεσία: Αθηνα (δυστυχως)

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pollaplasiastis » 12 Ιαν 2024, 12:26

Πασιφάη έγραψε:
11 Ιαν 2024, 13:24
Ένας εξαίρετος συμχωρουμίτης παραπάνω, ποστάρισε σκουρόχρωμους ανθρώπους με σημαίες κομμάτων. Μήπως είναι υπέρ της λευκής υπεροχής κι αυτός; Μήπως λερώνομαι εγώ που τονε αναφέρω, μήπως λερώνεται αυτός που είναι Αδολφίσκος; Έχω μπερδευτεί γαμώτο. :lol:
Αγαπητη δεν με ενδιαφερει το χρωμα του δερματος των ανθρωπων της φωτογραφιας.
Στην ζωη μου ειχα πολλαπλες σχεσεις με πολυ πιο "σκουρες" κοπελες κ ειμαι περηφανος γι αυτο. Περασαμε πολυ καλα.
Αρα το συμπερασμα σου οτι προσαπτω τις φωτο γιατι ειναι "σκουροχρωμοι" (<--- ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΛΕΞΗ) ανηκει στην μικροαστικη νεοελληνικοτατη κατανοηση των λεγομενων μου.
Οχι σε αυτα που ειπα, γιατι εγω δεν ειπα πουθενα τιποτα για χρωμα δερματος- μαλιστα σε αλλα ποστ δηλωνω "υπερηφανος" για την πολιτικη που ασκουν αφρικανοι πολιτικοι- κ τον εννοω κυριολεκτικα.

Μετα πρεπει να κατανοησεις σε ποιον (σε "τι" για να ειμαι πιο ακριβης) μιλαω. Το τι λεω εχει κατευθυνση, δεν ειναι ετσι απλα "στο αερα".
Εκανα κουωτ μια απομιμηση ατομου. Αναλογα ομιλω λοιπον.

Αρα μην μπερδευεσαι. Στο μυαλο σου ειναι ολα, εως εδω.

Αλλα για να μην πετας διαφορα χωρις να γνωριζεις, σου τονιζω αλλη μια φορα ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΑΝΤΡΙ.
Δεν ειμαι δεξιος, αριστερος, κεντρωος, μαυρος, ασπρος, κοκκινος, πρασινος, ναζι, κομμουνιστης, φασιστας, χριστιανος, ισλαμιστης, η κατι αλλο απ τα κοτετσια που εχεις περασει, ανηκεις εσυ, περιμενεις ο αλλος να ειναι, οι περισσοτεροι ειναι, η ολοι σας νομιζετε οτι θα επρεπε να ειμαι επειδη "ειπα το Α", "υποστηριξα το Β".
Κοροιδευε οσο θες.
Δεν ακουμπαει κανενας γιατι αυτα που λατρευετε τα εχω γραμμενα φιλεναδα..... δυστυχως για εσας.....

Ο λογος που εβαλα τις φωτο ειναι για να δειξω στον ανυπαρκτο που απηυθυνα τον λογο οτι το συστημα οχι μονο δεν λειτουργει, αλλα γινεται κανονικοτατη καταστρατηγιση των οποιων αδυναμιων του.
Για να δειξω την ανυπαρξια της δημοκρατιας σε πρακτικο επιπεδο, καθως κ την εκθεμελιωση της απο την αριστερα της ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑΣ του προλεταριατου (για να σε φερω λιγακι στα ισα σου γιατι μαλλον ξεχνας κ τι πρεσβευεις εσυ η ιδια).
Γιατι το να "εισαγεις" οπαδους (αρχικα) κ ψηφοφορους (κατοπιν), μονο σε αυτα που πιστευαν οι αρχαιοι για το τι εστι δημοκρατια δεν κολαει.

Εμενα με ενδιαφερει να λειτουργει το συστημα.
Ας ειναι οτι χρωμα θες.
Γιατι αυτο που δεν εχετε καταλαβει ολοι εδω μεσα ειναι οτι αν ΕΣΕΙΣ εισασταν ανθρωποι, το συστημα θα λειτουργουσε....
Αλλα δεν ειστε.
Κ αντι να δειτε τι να κανετε να φτιαξετε τους εαυτους σας (μας), καθεστε κ παιζετε ξυλο για το αν θα επρεπε να ειναι μπλε, η κοκκινο, η ροζ.....
Μα, αφου ΚΑΦΡΟΙ ΕΙΣΤΕ !!!! Θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ??????!!!!!!
:smt005::smt005::smt005:

ΑΑΧΑχαχαχαχαχα........... αρε φιλεναδα.................. αχ ποσο θα ηθελα η ζωη να ηταν τοσο απλη, να αλλαζαμε ενα πολιτικο κομα κ να γινονταν ολα καλα.......... τι ωραια που θα ηταν....................
Αλλα δυστυχως μια Ουκρανια ειναι ολος ο πλανητης... μεσα στην σαπιλα, την μιζα κ την ρεμουλα, τα φακελακια κ τα συμφεροντα.
Κατσε τωρα εσυ κ ψαξε να βρεις ταμπελιτσα να μου κολησεις για να νοιωσεις καλυτερα.....
Truth sounds like hate to those who hate truth-- Proverbs 9:7-8
Bacteria is life on Mars but a heartbeat is not life on Earth...

Pollaplasiastis
Δημοσιεύσεις: 973
Εγγραφή: 09 Οκτ 2023, 18:16
Phorum.gr user: Pollaplasiastis
Τοποθεσία: Αθηνα (δυστυχως)

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pollaplasiastis » 12 Ιαν 2024, 12:40

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:24
Τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο από τις καταθέσεις της δικής σου προχωλιβανισμένης κωλοπετεινιτσιώτικης οντότητας, βλαξ.
Μπουτοποδοδάχτυλα: αυτά τα εργαλεία...
Και όποιο βλημμένο της συνομοταξίας σου γουστάρει επικαιροποιημένη προσέγγιση, ας το επιχειρήσει. :P
Αν δεν, θα συνεχίσετε να παίζετε στα όχι ανακυκλώσιμα αλλά οργανικά θορυβώδη μπάζα, θεωρητικώς και πρακτικώς.
Ε, οχι !!!!
Δεν το πιστευω...........

Δεν ειχα δει οτι υπαρχει τετοιο θρεντ.....

Ρε τι νουμερα που μπαινουν εδω μεσα.... Κ τολμα αυτος ο @γ@μητος να μιλα... Αυτο το σσουργελο τολμα να πουλα πνευμα?

Σε ευχαριστω Γατι. Ειλικρινα δεν με πειραζει καποιος να εχει τα σεξουαλικα του, δεν βγηκαμε ολοι τυχεροι. Αλλα να το παιζει Numero Uno, ενω ειναι σε τετοια μιζερια ξεπερνα τα ορια !!

Μολις εσβησες εναν απ τον καταλογο των συνομιλητων. Ανθρωπος που εχει τοσο φανερη αναγκη (για να μην πουμε τι κομπλεξ θα εχουν δημιουργηθει) κ τολμα κ σηκωνει φωνη, χρηζει επαγγελματικης βοηθειας. Οχι διαλογου.
Βλεπεις ξεχνιεμαι πολλες φορες κ νομιζω οτι εχω απεναντι μου νορμαλ ανθρωπους. Θενξ.
Truth sounds like hate to those who hate truth-- Proverbs 9:7-8
Bacteria is life on Mars but a heartbeat is not life on Earth...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13416
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Ιαν 2024, 12:47

Pollaplasiastis έγραψε:
12 Ιαν 2024, 12:26
Πασιφάη έγραψε:
11 Ιαν 2024, 13:24
Ένας εξαίρετος συμχωρουμίτης παραπάνω, ποστάρισε σκουρόχρωμους ανθρώπους με σημαίες κομμάτων. Μήπως είναι υπέρ της λευκής υπεροχής κι αυτός; Μήπως λερώνομαι εγώ που τονε αναφέρω, μήπως λερώνεται αυτός που είναι Αδολφίσκος; Έχω μπερδευτεί γαμώτο. :lol:
Αγαπητη δεν με ενδιαφερει το χρωμα του δερματος των ανθρωπων της φωτογραφιας.
Στην ζωη μου ειχα πολλαπλες σχεσεις με πολυ πιο "σκουρες" κοπελες κ ειμαι περηφανος γι αυτο. Περασαμε πολυ καλα.
Αρα το συμπερασμα σου οτι προσαπτω τις φωτο γιατι ειναι "σκουροχρωμοι" (<--- ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΛΕΞΗ) ανηκει στην μικροαστικη νεοελληνικοτατη κατανοηση των λεγομενων μου.
Οχι σε αυτα που ειπα, γιατι εγω δεν ειπα πουθενα τιποτα για χρωμα δερματος- μαλιστα σε αλλα ποστ δηλωνω "υπερηφανος" για την πολιτικη που ασκουν αφρικανοι πολιτικοι- κ τον εννοω κυριολεκτικα.

Μετα πρεπει να κατανοησεις σε ποιον (σε "τι" για να ειμαι πιο ακριβης) μιλαω. Το τι λεω εχει κατευθυνση, δεν ειναι ετσι απλα "στο αερα".
Εκανα κουωτ μια απομιμηση ατομου. Αναλογα ομιλω λοιπον.

Αρα μην μπερδευεσαι. Στο μυαλο σου ειναι ολα, εως εδω.

Αλλα για να μην πετας διαφορα χωρις να γνωριζεις, σου τονιζω αλλη μια φορα ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΜΑΝΤΡΙ.
Δεν ειμαι δεξιος, αριστερος, κεντρωος, μαυρος, ασπρος, κοκκινος, πρασινος, ναζι, κομμουνιστης, φασιστας, χριστιανος, ισλαμιστης, η κατι αλλο απ τα κοτετσια που εχεις περασει, ανηκεις εσυ, περιμενεις ο αλλος να ειναι, οι περισσοτεροι ειναι, η ολοι σας νομιζετε οτι θα επρεπε να ειμαι επειδη "ειπα το Α", "υποστηριξα το Β".
Κοροιδευε οσο θες.
Δεν ακουμπαει κανενας γιατι αυτα που λατρευετε τα εχω γραμμενα φιλεναδα..... δυστυχως για εσας.....

Ο λογος που εβαλα τις φωτο ειναι για να δειξω στον ανυπαρκτο που απηυθυνα τον λογο οτι το συστημα οχι μονο δεν λειτουργει, αλλα γινεται κανονικοτατη καταστρατηγιση των οποιων αδυναμιων του.
Για να δειξω την ανυπαρξια της δημοκρατιας σε πρακτικο επιπεδο, καθως κ την εκθεμελιωση της απο την αριστερα της ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑΣ του προλεταριατου (για να σε φερω λιγακι στα ισα σου γιατι μαλλον ξεχνας κ τι πρεσβευεις εσυ η ιδια).
Γιατι το να "εισαγεις" οπαδους (αρχικα) κ ψηφοφορους (κατοπιν), μονο σε αυτα που πιστευαν οι αρχαιοι για το τι εστι δημοκρατια δεν κολαει.

Εμενα με ενδιαφερει να λειτουργει το συστημα.
Ας ειναι οτι χρωμα θες.
Γιατι αυτο που δεν εχετε καταλαβει ολοι εδω μεσα ειναι οτι αν ΕΣΕΙΣ εισασταν ανθρωποι, το συστημα θα λειτουργουσε....
Αλλα δεν ειστε.
Κ αντι να δειτε τι να κανετε να φτιαξετε τους εαυτους σας (μας), καθεστε κ παιζετε ξυλο για το αν θα επρεπε να ειναι μπλε, η κοκκινο, η ροζ.....
Μα, αφου ΚΑΦΡΟΙ ΕΙΣΤΕ !!!! Θελει πολυ μυαλο να καταλαβεις οτι ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ??????!!!!!!
:smt005::smt005::smt005:

ΑΑΧΑχαχαχαχαχα........... αρε φιλεναδα.................. αχ ποσο θα ηθελα η ζωη να ηταν τοσο απλη, να αλλαζαμε ενα πολιτικο κομα κ να γινονταν ολα καλα.......... τι ωραια που θα ηταν....................
Αλλα δυστυχως μια Ουκρανια ειναι ολος ο πλανητης... μεσα στην σαπιλα, την μιζα κ την ρεμουλα, τα φακελακια κ τα συμφεροντα.
Κατσε τωρα εσυ κ ψαξε να βρεις ταμπελιτσα να μου κολησεις για να νοιωσεις καλυτερα.....

Αγαπητέ, εξ'όσων έχω διαβάσει απ'τις δημοσιεύσεις σου, διαφαίνεται ξεκάθαρα η στάση σου σε πολυεπίπεδα ζητήματα, που άπτονται ιδιαίτερης ''μνείας''.
Αν εσύ είσαι απολιτίκ, κατά της φυλετικής υπέροχής και καθ'όλα εγκρατής στις γενικοτερες εκφάνσεις σου, εγώ ειμαι ο Σπορτ Μπίλι. Για τους οποίους, θηλυκούς κυρίως,''τρέφεις'' ιδιαίτερη αγάπη, η οποία μεταφράζεται σε ένα καλό πήδημα.
Θα σου πρότεινα γενική κουβέντα, να αναζητήσεις την καφρίλα εκεί δα, στα λυσσασμένα ρατσιστόμουτρα με τα οποία συνδυαλέγεσαι εδώ μέσα, αλλά και κει έξω. Δεν θέλει κόπο, παντού υπάρχουν, δεν πρόκειται να δυσκολευτείς.
Επιπροσθέτως δεν χρειάζεσαι βοήθεια για ταμπέλιασμα, τα κααφέρνεις περίφημα και μόνος σου.

Δεν ξέρω, αλλά μάλλον φαίνεται πως λερώθηκα εγώ. Καλή σου μέρα φίλτατε, καλή συνέχεια με τα άσκοπα σεντόνια σου. :wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13416
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Ιαν 2024, 12:49

Σέλευκας έγραψε:
11 Ιαν 2024, 17:20
Πασιφάη έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:20
Σέλευκας έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:13


αν αγιοποιούνταν δεν θα ήταν εύκολοι
Λες ε;
Πάντως νομίζω πως πρέπει να προωθήσουμε την ιδέα. Αντί να ανεβαίνουν στα δέντρα και να μουγκανίζουν οι νοσταλγοί, ας τους έχουν σ'ενα συναξάρι να προσεύχονται. :102:
αλλες ομάδες παίζουν τώρα στο ντέρμπι. Το θέμα είναι με ποιον είσαι τώρα.
:p2:
Πρέπει να διαλέξω ε; Έχεις να προτείνεις κανα καλό παρατράγουδο; :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9068
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: Η εξομολογηση ενος κατατρεγμενου μεταναστη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 12 Ιαν 2024, 12:51

Πασιφάη έγραψε:
12 Ιαν 2024, 12:49
Σέλευκας έγραψε:
11 Ιαν 2024, 17:20
Πασιφάη έγραψε:
11 Ιαν 2024, 14:20


Λες ε;
Πάντως νομίζω πως πρέπει να προωθήσουμε την ιδέα. Αντί να ανεβαίνουν στα δέντρα και να μουγκανίζουν οι νοσταλγοί, ας τους έχουν σ'ενα συναξάρι να προσεύχονται. :102:
αλλες ομάδες παίζουν τώρα στο ντέρμπι. Το θέμα είναι με ποιον είσαι τώρα.
:p2:
Πρέπει να διαλέξω ε; Έχεις να προτείνεις κανα καλό παρατράγουδο; :lol:
ρε συ τώρα εισαι στο 2024 και ψάχνεις για βολικό αντίπαλο και βρίσκεις τους ΝΑΖΙ ; Σε ποιους απευθύνεσαι;
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών