σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Φιλοσοφία πολιτικής
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24403
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Οκτ 2021, 00:50

hellegennes έγραψε:
25 Οκτ 2021, 23:10
By the awesome way, στην τελευταία μου εξέταση είχα περίπου 80 LDL και 50 HDL, έχω BMI 22,5 και δόξα το σύμπαν δεν είχα ποτέ στυτικά προβλήματα.

Eσύ τι χοληστερίνη έχεις;
Στις under 40 ηλικίες, τα στυτικά προβλήματα έχω την εντύπωση γενικοτερα οτι δεν ειναι τοσο οργανικό το θέμα, αλλά κυρίως ψυχολογικό. Και εγω εχω υψηλη χοληστερινη (και ldl και hdl, σχετικά ισορροπημενες ομως), αλλά απο ζάχαρο και τριγλυκερίδια ειμαι πάρα πολυ χαμηλά. Και ουτε εγω εχω αντιμετωπισει ποτέ στυτικά προβληματα.
Και οι περισσότεροι νέοι που ακουω να εχουν στυτικά θέματα δηλαδή, μικροψυχολογικά αντιμετωπίζουν οι περισσότεροι, έγνοιες, άγχος με τη δουλειά κτλ.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 26 Οκτ 2021, 00:51

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:43
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:21
Εμένα ο γιατρός μου είπε περπάτημα. Δε μου είπε βάρη. Άλλωστε έχω αρκετή μυική μάζα και το θέμα μου δεν ήταν τα τρία κιλά παραπάνω από το θεωρητικά βέλτιστο (ούτε τα δύο κιλά παρακάτω τώρα), ήταν η χοληστερίνη και κάποιο τοπικό λίπος.
Ναι, αλλά δεν μας λες πόση ήταν.
Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 26 Οκτ 2021, 00:56

vantono έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:50
hellegennes έγραψε:
25 Οκτ 2021, 23:10
By the awesome way, στην τελευταία μου εξέταση είχα περίπου 80 LDL και 50 HDL, έχω BMI 22,5 και δόξα το σύμπαν δεν είχα ποτέ στυτικά προβλήματα.

Eσύ τι χοληστερίνη έχεις;
Στις under 40 ηλικίες, τα στυτικά προβλήματα έχω την εντύπωση γενικοτερα οτι δεν ειναι τοσο οργανικό το θέμα, αλλά κυρίως ψυχολογικό. Και εγω εχω υψηλη χοληστερινη (και ldl και hdl, σχετικά ισορροπημενες ομως), αλλά απο ζάχαρο και τριγλυκερίδια ειμαι πάρα πολυ χαμηλά. Και ουτε εγω εχω αντιμετωπισει ποτέ στυτικά προβληματα.
Και οι περισσότεροι νέοι που ακουω να εχουν στυτικά θέματα δηλαδή, μικροψυχολογικά αντιμετωπίζουν οι περισσότεροι, έγνοιες, άγχος με τη δουλειά κτλ.
Δε διορθώνεται η ενδογενής (υψηλά όρια) με απλή διατροφή. Θέλει θεραπεία, διότι παράγεις δεν προσλαμβάνεις μόνο. Για να διορθώσεις έτσι εύκολα, το πιο πιθανό σενάριο είναι να χλαπακιάζεις μαλακίες πριν την εξέταση και να σε γράψει οριακά ψηλά, χωρίς να έχεις ακόμα πειράξει υποδοχείς ή να έχεις υπερπαραγωγή ενδογενούς. Κατι τέτοιο έχει παιχτεί και από τα υπόλοιπα που λέει, σε συνδυασμό με καθιστική ζωή, έβγαλε κακή εξέταση. Ε του εβαλε κωλόχερο ο γιατρός και συνήλθε. Προφανώς είδε τα καλά αποτελέσματα και από τη χαρά του ξανασηκώθηκε. Είναι ντόμινο στη ψυχολογία όλων αυτό, δεν είναι παράλογο.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 26 Οκτ 2021, 01:01

foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:51
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:43
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:21
Εμένα ο γιατρός μου είπε περπάτημα. Δε μου είπε βάρη. Άλλωστε έχω αρκετή μυική μάζα και το θέμα μου δεν ήταν τα τρία κιλά παραπάνω από το θεωρητικά βέλτιστο (ούτε τα δύο κιλά παρακάτω τώρα), ήταν η χοληστερίνη και κάποιο τοπικό λίπος.
Ναι, αλλά δεν μας λες πόση ήταν.
Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.
:smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 26 Οκτ 2021, 01:19

Cecily Anne έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:56
vantono έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:50
hellegennes έγραψε:
25 Οκτ 2021, 23:10
By the awesome way, στην τελευταία μου εξέταση είχα περίπου 80 LDL και 50 HDL, έχω BMI 22,5 και δόξα το σύμπαν δεν είχα ποτέ στυτικά προβλήματα.

Eσύ τι χοληστερίνη έχεις;
Στις under 40 ηλικίες, τα στυτικά προβλήματα έχω την εντύπωση γενικοτερα οτι δεν ειναι τοσο οργανικό το θέμα, αλλά κυρίως ψυχολογικό. Και εγω εχω υψηλη χοληστερινη (και ldl και hdl, σχετικά ισορροπημενες ομως), αλλά απο ζάχαρο και τριγλυκερίδια ειμαι πάρα πολυ χαμηλά. Και ουτε εγω εχω αντιμετωπισει ποτέ στυτικά προβληματα.
Και οι περισσότεροι νέοι που ακουω να εχουν στυτικά θέματα δηλαδή, μικροψυχολογικά αντιμετωπίζουν οι περισσότεροι, έγνοιες, άγχος με τη δουλειά κτλ.
Δε διορθώνεται η ενδογενής (υψηλά όρια) με απλή διατροφή. Θέλει θεραπεία, διότι παράγεις δεν προσλαμβάνεις μόνο. Για να διορθώσεις έτσι εύκολα, το πιο πιθανό σενάριο είναι να χλαπακιάζεις μαλακίες πριν την εξέταση και να σε γράψει οριακά ψηλά, χωρίς να έχεις ακόμα πειράξει υποδοχείς ή να έχεις υπερπαραγωγή ενδογενούς. Κατι τέτοιο έχει παιχτεί και από τα υπόλοιπα που λέει, σε συνδυασμό με καθιστική ζωή, έβγαλε κακή εξέταση. Ε του εβαλε κωλόχερο ο γιατρός και συνήλθε. Προφανώς είδε τα καλά αποτελέσματα και από τη χαρά του ξανασηκώθηκε.
Θα σου αναγνωρίσω ότι είναι αρκετά καλή θεωρία για γυναίκα, έφτιαξες κάτι που να ταιριάζει αρκετά με τα δεδομένα που έχεις. Πρέπει να σε κοιτά με τεράστιο θαυμασμό το υπόλοιπο νυχάδικο.

Η πραγματικότητα είναι ότι αυτό που λες συνέβη τον Φεβρουάριο και ήμουν αρκετά πάνω από το όριο. Ακολούθησαν έξι μήνες σχετικά ισορροπημένες δίαιτας και ήπιας άσκησης αλλά η επαναληπτική εξέταση τέλη Ιουλίου έδειξε μόνο 7 μονάδες πτώση. Οπότε πήγα διακοπές, ξεσκίστηκα και από 15 Αυγούστου έκανα συστηματικά όλα αυτά που σας είπα. Αποτέλεσμα 18 μονάδες κάτω. Διαφορά στη στύση ξεκίνησα να βλέπω ήδη από αρχές Οκτώβρη αλλά κυρίως την πρόσεξε η άμεσα ενδιαφερόμενη το προηγούμενο Σάββατο (και την Κυριακή και τη Δευτέρα και την Τετάρτη και την Πέμτπη τα χαράματα). Η εξέταση συνέβη Παρασκευή :)

Στυτικό πρόβλημα καθεαυτό δεν είχα, με την έννοια να μη μου σηκώνεται. Τουλάχιστον όχι σχετικό με τη χοληστερίνη (όντως είχα περάσει μια φάση πολύ down το χειμώνα με τις καραντίνες και όλα αυτά που είχα αναφερθεί και εδώ αλλά αυτό έληξε). Αυτό όμως που ένιωθα και με παρέπεμψε να πάω στο γιατρό για πρώτη φορά πριν 2 χρόνια ήταν ότι ναι μεν σηκωνόταν, κανένα πρόβλημα, και δύο φορές τη μέρα και απ' όλα, αλλά όχι τόσο καγκελάτα όσο θα έπρεπε. (Καθώς και μια γενική σκατίλα στη φυσική μου κατάσταση.) Και αγχώθηκα γιατί ξέρω ότι τα καρδιαγγειακά προβλήματα σου σκάνε πρώτα εκεί. Δεν αγχώθηκα ότι δε μπορώ να γαμήσω γιατί δεν υπήρχε τέτοιο θέμα, αντιθέτως αγχώθηκα ότι θα πάθω κανα εγκεφαλικό. Παρ' όλα αυτά σε εκείνη την πρώτη εξέταση είχα οριακά παραπάνω (αν θυμάμαι καλά η κακιά ήταν μόνο 12 παραπάνω από το όριο ενώ είχα φάει και μαλακίες) και με έδιωξε ο τύπος.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 26 Οκτ 2021, 01:21

foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:19
Cecily Anne έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:56
vantono έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:50

Στις under 40 ηλικίες, τα στυτικά προβλήματα έχω την εντύπωση γενικοτερα οτι δεν ειναι τοσο οργανικό το θέμα, αλλά κυρίως ψυχολογικό. Και εγω εχω υψηλη χοληστερινη (και ldl και hdl, σχετικά ισορροπημενες ομως), αλλά απο ζάχαρο και τριγλυκερίδια ειμαι πάρα πολυ χαμηλά. Και ουτε εγω εχω αντιμετωπισει ποτέ στυτικά προβληματα.
Και οι περισσότεροι νέοι που ακουω να εχουν στυτικά θέματα δηλαδή, μικροψυχολογικά αντιμετωπίζουν οι περισσότεροι, έγνοιες, άγχος με τη δουλειά κτλ.
Δε διορθώνεται η ενδογενής (υψηλά όρια) με απλή διατροφή. Θέλει θεραπεία, διότι παράγεις δεν προσλαμβάνεις μόνο. Για να διορθώσεις έτσι εύκολα, το πιο πιθανό σενάριο είναι να χλαπακιάζεις μαλακίες πριν την εξέταση και να σε γράψει οριακά ψηλά, χωρίς να έχεις ακόμα πειράξει υποδοχείς ή να έχεις υπερπαραγωγή ενδογενούς. Κατι τέτοιο έχει παιχτεί και από τα υπόλοιπα που λέει, σε συνδυασμό με καθιστική ζωή, έβγαλε κακή εξέταση. Ε του εβαλε κωλόχερο ο γιατρός και συνήλθε. Προφανώς είδε τα καλά αποτελέσματα και από τη χαρά του ξανασηκώθηκε.
Θα σου αναγνωρίσω ότι είναι αρκετά καλή θεωρία για γυναίκα, έφτιαξες κάτι που να ταιριάζει αρκετά με τα δεδομένα που έχεις. Πρέπει να σε κοιτά με τεράστιο θαυμασμό το υπόλοιπο νυχάδικο.

Η πραγματικότητα είναι ότι αυτό που λες συνέβη τον Φεβρουάριο και ήμουν αρκετά πάνω από το όριο. Ακολούθησαν έξι μήνες σχετικά ισορροπημένες δίαιτας και ήπιας άσκησης αλλά η επαναληπτική εξέταση τέλη Ιουλίου έδειξε μόνο 7 μονάδες πτώση. Οπότε πήγα διακοπές, ξεσκίστηκα και από 15 Αυγούστου έκανα συστηματικά όλα αυτά που σας είπα. Αποτέλεσμα 18 μονάδες κάτω. Διαφορά στη στύση ξεκίνησα να βλέπω ήδη από αρχές Οκτώβρη αλλά κυρίως την πρόσεξε η άμεσα ενδιαφερόμενη το προηγούμενο Σάββατο (και την Κυριακή και τη Δευτέρα και την Τετάρτη και την Πέμτπη τα χαράματα). Η εξέταση συνέβη Παρασκευή :)

Στυτικό πρόβλημα καθεαυτό δεν είχα, με την έννοια να μη μου σηκώνεται. Τουλάχιστον όχι σχετικό με τη χοληστερίνη (όντως είχα περάσει μια φάση πολύ down το χειμώνα με τις καραντίνες και όλα αυτά που είχα αναφερθεί και εδώ αλλά αυτό έληξε). Αυτό όμως που ένιωθα και με παρέπεμψε να πάω στο γιατρό για πρώτη φορά πριν 2 χρόνια ήταν ότι ναι μεν σηκωνόταν, κανένα πρόβλημα, και δύο φορές τη μέρα και απ' όλα, αλλά όχι τόσο καγκελάτα όσο θα έπρεπε. (Καθώς και μια γενική σκατίλα στη φυσική μου κατάσταση.) Και αγχώθηκα γιατί ξέρω ότι τα καρδιαγγειακά προβλήματα σου σκάνε πρώτα εκεί. Δεν αγχώθηκα ότι δε μπορώ να γαμήσω γιατί δεν υπήρχε τέτοιο θέμα, αντιθέτως αγχώθηκα ότι θα πάθω κανα εγκεφαλικό. Παρ' όλα αυτά σε εκείνη την πρώτη εξέταση είχα οριακά παραπάνω (αν θυμάμαι καλά η κακιά ήταν μόνο 12 παραπάνω από το όριο ενώ είχα φάει και μαλακίες) και με έδιωξε ο τύπος.
Τα στυτικά τα συζητάμε ως αστείο, δεν ξέρω, αν το έχεις πάρει χαμπάρι ως τώρα ήμαρτον.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28922
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 26 Οκτ 2021, 01:23

Ως σοβαρα συζηταμε οτι πρεπει να γινεις λιγο αντρας και να αρχισεις να ιδρωνεις και να βαριανασαινεις κατα την ασκηση αντι να περπατας σαν θειτσα.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 26 Οκτ 2021, 01:29

foscilis έγραψε:
15 Ιούλ 2021, 16:41
Γιατί από προχθές αυτοπροσδιορίζομαι ως μέλος του vegan κινήματος.
και γιατί ξεκινάς το θρέντ με μιά ναρκισιστική αυτοεπιβεβαίωση; :102:


(τωρα έτυχε να το δω πού εχω χρονο :lol: )
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41265
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2021, 01:32

foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:51
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:43
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:21
Εμένα ο γιατρός μου είπε περπάτημα. Δε μου είπε βάρη. Άλλωστε έχω αρκετή μυική μάζα και το θέμα μου δεν ήταν τα τρία κιλά παραπάνω από το θεωρητικά βέλτιστο (ούτε τα δύο κιλά παρακάτω τώρα), ήταν η χοληστερίνη και κάποιο τοπικό λίπος.
Ναι, αλλά δεν μας λες πόση ήταν.
Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.
Το λες αυτό στο νήμα που μας είπες ακριβώς πόσες μονάδες έπεσε η χοληστερίνη σου σε 2 μήνες και πόσα κιλά έχασες και πόσες φορές έκανες σεξ αυτήν την εβδομάδα; Ξέχασες ότι είμαστε στο ίδιο νήμα;

Εξάλλου πόσο μεγάλη μπορεί να είναι η πούτσα σου;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Who is The 4th man
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 4465
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 17:44

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Who is The 4th man » 26 Οκτ 2021, 01:38

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:32
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:51
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:43


Ναι, αλλά δεν μας λες πόση ήταν.
Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.
Το λες αυτό στο νήμα που μας είπες ακριβώς πόσες μονάδες έπεσε η χοληστερίνη σου σε 2 μήνες και πόσα κιλά έχασες; Ξέχασες ότι είμαστε στο ίδιο νήμα;

Εξάλλου πόσο μεγάλη μπορεί να είναι η πούτσα σου;
ωχ για πιτσες μιλαμε,όχι για βεγκαν δίαιτα; :smt017
παω πάσο..... μιλαμε για επεισόδια καί φροντιστήρια
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Who is The 4th man την 26 Οκτ 2021, 01:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αυτομπαναρισμενος επ αόριστον

Άβαταρ μέλους
Νταγκλης
Δημοσιεύσεις: 1073
Εγγραφή: 18 Νοέμ 2020, 20:51

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νταγκλης » 26 Οκτ 2021, 01:39

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:32
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:51
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:43


Ναι, αλλά δεν μας λες πόση ήταν.
Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.
Το λες αυτό στο νήμα που μας είπες ακριβώς πόσες μονάδες έπεσε η χοληστερίνη σου σε 2 μήνες και πόσα κιλά έχασες και πόσες φορές έκανες σεξ αυτήν την εβδομάδα; Ξέχασες ότι είμαστε στο ίδιο νήμα;

Εξάλλου πόσο μεγάλη μπορεί να είναι η πούτσα σου;
...για την οποία μάθαμε ότι ήταν και μαλακή...
Beer! That frothy golden nectar of the germanic gods!

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41265
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2021, 01:42

Νταγκλης έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:39
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:32
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:51


Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.
Το λες αυτό στο νήμα που μας είπες ακριβώς πόσες μονάδες έπεσε η χοληστερίνη σου σε 2 μήνες και πόσα κιλά έχασες και πόσες φορές έκανες σεξ αυτήν την εβδομάδα; Ξέχασες ότι είμαστε στο ίδιο νήμα;

Εξάλλου πόσο μεγάλη μπορεί να είναι η πούτσα σου;
...για την οποία μάθαμε ότι ήταν και μαλακή...
Και έσταζε αντί να εκτοξεύει. Αλλά για κάποιον λόγο θεωρεί ότι είναι άβατο να πει πόση ήταν αυτή η μέτρηση χοληστερίνης, γιατί μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε αυτό το «βιομετρικό» (ενδιαφέρουσα χρήση της λέξης) χαρακτηριστικό για να ανοίξουμε τραπεζικό λογαριασμό στο όνομά του και να του χρεώσουμε πιστωτικές.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 26 Οκτ 2021, 01:44

Νταγκλης έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:39
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:32
foscilis έγραψε:
26 Οκτ 2021, 00:51


Ούτε πόση είναι η πούτσα μου σας λέω διότι συζητώ ακαδημαϊκά, δε γουστάρω να βγάζω κάθε λογής βιομετρικά μου στο κλαρί όπως μερικοί μερικοί. You are on a need to know basis.
Το λες αυτό στο νήμα που μας είπες ακριβώς πόσες μονάδες έπεσε η χοληστερίνη σου σε 2 μήνες και πόσα κιλά έχασες και πόσες φορές έκανες σεξ αυτήν την εβδομάδα; Ξέχασες ότι είμαστε στο ίδιο νήμα;

Εξάλλου πόσο μεγάλη μπορεί να είναι η πούτσα σου;
...για την οποία μάθαμε ότι ήταν και μαλακή...
Το τσουρεκάκι αχνιστό για πότε γίνεται λουκάνικο με πράσσο, τί σου είναι η ψυχολογία.... :lol:
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:42
Νταγκλης έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:39
hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:32


Το λες αυτό στο νήμα που μας είπες ακριβώς πόσες μονάδες έπεσε η χοληστερίνη σου σε 2 μήνες και πόσα κιλά έχασες και πόσες φορές έκανες σεξ αυτήν την εβδομάδα; Ξέχασες ότι είμαστε στο ίδιο νήμα;

Εξάλλου πόσο μεγάλη μπορεί να είναι η πούτσα σου;
...για την οποία μάθαμε ότι ήταν και μαλακή...
Και έσταζε αντί να εκτοξεύει. Αλλά για κάποιον λόγο θεωρεί ότι είναι άβατο να πει πόση ήταν αυτή η μέτρηση χοληστερίνης, γιατί μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε αυτό το «βιομετρικό» (ενδιαφέρουσα χρήση της λέξης) χαρακτηριστικό για να ανοίξουμε τραπεζικό λογαριασμό στο όνομά του και να του χρεώσουμε πιστωτικές.
Έχεις χάσει το νήμα με τα κωλοδάχτυλα; :smt005: Κι εγώ που νόμιζα ότι γι'αυτό του άνοιξες εορταστικό νήμα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41265
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 26 Οκτ 2021, 01:48

Cecily Anne έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:44
Έχεις χάσει το νήμα με τα κωλοδάχτυλα; :smt005: Κι εγώ που νόμιζα ότι γι'αυτό του άνοιξες εορταστικό νήμα.
Σε ποιο νήμα αναφέρεσαι; Link;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: σας κοιτάω με μισό μάτι από τα δυσθεώρητα ηθικά μου ύψη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 26 Οκτ 2021, 01:52

hellegennes έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:48
Cecily Anne έγραψε:
26 Οκτ 2021, 01:44
Έχεις χάσει το νήμα με τα κωλοδάχτυλα; :smt005: Κι εγώ που νόμιζα ότι γι'αυτό του άνοιξες εορταστικό νήμα.
Σε ποιο νήμα αναφέρεσαι; Link;
Αυτό τις Γκερ, από μία στατιστική για τις γυναίκες καταλήξαμε στη μάλαξη προστάτη. Άστο, άκυρο, έχεις γράψει από κάτω, δεν το'χασες.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Φιλοσοφία πολιτικής”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών