Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16658
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 23 Αύγ 2020, 12:09

Μέχρι το απόγευμα κανονικά θα πρέπει να αποφασίσω ναι ή όχι. Τελικά αποφάσισα να το αφήσω στην τύχη.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 16:23

Εχθές ήταν μια πραγματικά ωραία μέρα, η κατάληξη ήταν λίγο περίεργη. Με γύρισε σπίτι ο φιλος του φίλου της φίλης μου, μιλήσαμε ελάχιστα στην διαδρομή, δεν έβαλε ούτε μουσική.
Γενικά είναι κάπως λιγομίλητος και εξαιρετικά σοβαρός. Οι υπόλοιποι είμαστε το τσίρκο :lol:
Όταν σταμάτησε να κατέβω μου λέει
"άλλαξες αλυσίδα" και μου έδειξε με το βλέμμα το πόδι.
"ε ναι είπα να την αλλάξω λίγο"
"όμορφη είναι"
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
"σ ευχαριστώ που μ έφερες, καληνύχτα" κατέβηκα, περίμενε ώσπου να μπω μέσα κι έφυγε.
Μπορεί να είναι η ιδέα μου ότι ήταν περίεργο. Σαν να έχει κολλήσει με την αλυσίδα. Αισθάνθηκα πολύ περίεργα εκείνη την ώρα. Τύπου x files αίσθηση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15857
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 23 Αύγ 2020, 16:28

Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
Απο τον μπρουτάλ, ντόμιναντ κάμεραμαν στον λακωνικό καληνυχτάκια. Ή του ύψους ή του βάθους είσαι γμτ...

GoBack
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15373
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Αύγ 2020, 16:37

Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
Εχθές ήταν μια πραγματικά ωραία μέρα, η κατάληξη ήταν λίγο περίεργη. Με γύρισε σπίτι ο φιλος του φίλου της φίλης μου
μισό.η φίλη της φίλης του φίλου του φίλου της φίλης σου είσαι εσύ?

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 16:37

Σενέκας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:28
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
Απο τον μπρουτάλ, ντόμιναντ κάμεραμαν στον λακωνικό καληνυχτάκια. Ή του ύψους ή του βάθους είσαι γμτ...

GoBack



Μα μανία και εσύ να βλέπεις παντού το ερωτικό :evil: Μα δεν παίζει τίποτα ερωτικό λέμε. Είναι ένας από τους άνθρωπος πολύ μοναχικός(κάτι μου κάνει εντύπωση), απόμακρος, λιγομίλητος και πολύ σοβαρός. Σπάνια θα γελάσει. Ούτε καν δηλαδή να εκδηλώσει κάποιο ενδιαφέρον. Απλά έχει σκάλωμα με την αλυσίδα. Το αισθάνθηκα περίεργο,φάση κριπι του βγαίνει κανα ψυχανωμαλο και μου κόβει το πόδι.

Ααααχ ο πρώην, δεν θα ξαναβρώ ίδιο σαν αυτόν χωρίς τα αρνητικά του, το ξέρω :cry και το χειρότερο είναι ότι αν ήθελε πραγματικά να είμαστε μαζί, θα έκανε κίνηση να αλλάξει κάποια πράγματα. Αλλά προέχει ο εγωισμός του, μη τυχόν και του πάρω τον αέρα
Σταδιαλα :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 16:38

nowhere έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:37
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
Εχθές ήταν μια πραγματικά ωραία μέρα, η κατάληξη ήταν λίγο περίεργη. Με γύρισε σπίτι ο φιλος του φίλου της φίλης μου
μισό.η φίλη της φίλης του φίλου του φίλου της φίλης σου είσαι εσύ?
Εγώ είμαι η φίλη της φιλης του φίλου του φίλου της φίλης μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

nowhere
Δημοσιεύσεις: 15373
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 23 Αύγ 2020, 16:43

αυτό είπα.οπότε σου είναι γνωστός.το ξερα ότι υπάρχει ορισμός

αλασκα15++
Δημοσιεύσεις: 443
Εγγραφή: 20 Οκτ 2019, 21:22

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αλασκα15++ » 23 Αύγ 2020, 16:45

Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:37
Σενέκας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:28
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
Απο τον μπρουτάλ, ντόμιναντ κάμεραμαν στον λακωνικό καληνυχτάκια. Ή του ύψους ή του βάθους είσαι γμτ...

GoBack



Μα μανία και εσύ να βλέπεις παντού το ερωτικό :evil: Μα δεν παίζει τίποτα ερωτικό λέμε. Είναι ένας από τους άνθρωπος πολύ μοναχικός(κάτι μου κάνει εντύπωση), απόμακρος, λιγομίλητος και πολύ σοβαρός. Σπάνια θα γελάσει. Ούτε καν δηλαδή να εκδηλώσει κάποιο ενδιαφέρον. Απλά έχει σκάλωμα με την αλυσίδα. Το αισθάνθηκα περίεργο,φάση κριπι του βγαίνει κανα ψυχανωμαλο και μου κόβει το πόδι.

Ααααχ ο πρώην, δεν θα ξαναβρώ ίδιο σαν αυτόν χωρίς τα αρνητικά του, το ξέρω :cry και το χειρότερο είναι ότι αν ήθελε πραγματικά να είμαστε μαζί, θα έκανε κίνηση να αλλάξει κάποια πράγματα. Αλλά προέχει ο εγωισμός του, μη τυχόν και του πάρω τον αέρα
Σταδιαλα :102:
Τότε προσπάθησε εσύ να τον ξανακερδίσεις

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 16:49

αλασκα15++ έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:45


Τότε προσπάθησε εσύ να τον ξανακερδίσεις
Ούτε καν. Δεν παίζει να αλλάξει κάποια χαρακτηριστικά του οπότε δώρον άδωρο. Άσε που έχει εξαφανιστεί κυριολεκτικά από παντού θα είναι σε κανένα νησί με καμία πατσαβούρα. Ελπίζω να μη του σηκώνεται ούτε για αστειο. Εύχομαι όμως να περνάει όμορφα κατά τ' αλλά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ομελέτιος Δανιμαρκίας
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2020, 17:04

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ομελέτιος Δανιμαρκίας » 23 Αύγ 2020, 16:52

Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
Εχθές ήταν μια πραγματικά ωραία μέρα, η κατάληξη ήταν λίγο περίεργη. Με γύρισε σπίτι ο φιλος του φίλου της φίλης μου, μιλήσαμε ελάχιστα στην διαδρομή, δεν έβαλε ούτε μουσική.
Γενικά είναι κάπως λιγομίλητος και εξαιρετικά σοβαρός. Οι υπόλοιποι είμαστε το τσίρκο :lol:
Όταν σταμάτησε να κατέβω μου λέει
"άλλαξες αλυσίδα" και μου έδειξε με το βλέμμα το πόδι.
"ε ναι είπα να την αλλάξω λίγο"
"όμορφη είναι"
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
"σ ευχαριστώ που μ έφερες, καληνύχτα" κατέβηκα, περίμενε ώσπου να μπω μέσα κι έφυγε.
Μπορεί να είναι η ιδέα μου ότι ήταν περίεργο. Σαν να έχει κολλήσει με την αλυσίδα. Αισθάνθηκα πολύ περίεργα εκείνη την ώρα. Τύπου x files αίσθηση.
Λοιπόν, δύο είναι τα τινά:
Α) Θέλει να σου μιλήσει, αλλά λίγο το ότι δεν το 'χει το μπλα μπλα , λίγο το ότι εσύ το έχεις, σκαλώνει. "Άλλαξες αλυσίδα" = code ότι προσέχει τις αλλαγές πάνω σου διότι του αρέσεις και θέλει να στο πει πλαγίως. Ή θέλει να έχετε κάτι δικό σας να σχολιάζετε κάθε φορά, μια βλακειούλα σαν αστειάκι, πάλι γιατί του αρέσεις.

Β) Είναι psycho killer. Θα σε τεμαχίσει σε κομματάκια και θα κρατήσει την αλυσιδούλα σαν αναμνηστικό. Έως τώρα έχει σκοτώσει μόνο κοπέλες που φορούσαν βραχιόλια και κολιέ και εσύ θα κάνεις την μεγάλη αλλαγή. Για τον επόμενο φόνο θα ψάχνει πάλι αλυσιδούλα στο πόδι, αλλά θα είναι πια φθινόπωρο και δεν θα μπορεί να βρει κοπέλα που να φοράει. Δεν θα μπορέσει να σε ξεπεράσει ποτέ. Θα γυρίζει στο μέρος που σε έθαψε και τελικά θα τον υποπτευθούν οι ντόπιοι. Θα συλληφθεί, θα ομολογήσει 35 φόνους και θα φάει ισόβια. Χρόνια μετά , οι φύλακες θα ακούνε έναν γέρο να μονολογεί στην απομόνωση "άλλαξες αλυσίδα"...

:p2: αλλά μπορεί να πέταξε και μια μαλακία γιατί σας έφαγε η μουγκαμάρα και παραλίγο να κοιμηθεί.
Though this be madness, yet there is method in 't

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 29009
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 23 Αύγ 2020, 16:58

Σενέκας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:28
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
Απο τον μπρουτάλ, ντόμιναντ κάμεραμαν στον λακωνικό καληνυχτάκια. Ή του ύψους ή του βάθους είσαι γμτ...

GoBack
παει καρφι για τριμηνο αυτος
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 17:02

Ομελέτιος Δανιμαρκίας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:52
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
Εχθές ήταν μια πραγματικά ωραία μέρα, η κατάληξη ήταν λίγο περίεργη. Με γύρισε σπίτι ο φιλος του φίλου της φίλης μου, μιλήσαμε ελάχιστα στην διαδρομή, δεν έβαλε ούτε μουσική.
Γενικά είναι κάπως λιγομίλητος και εξαιρετικά σοβαρός. Οι υπόλοιποι είμαστε το τσίρκο :lol:
Όταν σταμάτησε να κατέβω μου λέει
"άλλαξες αλυσίδα" και μου έδειξε με το βλέμμα το πόδι.
"ε ναι είπα να την αλλάξω λίγο"
"όμορφη είναι"
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
"σ ευχαριστώ που μ έφερες, καληνύχτα" κατέβηκα, περίμενε ώσπου να μπω μέσα κι έφυγε.
Μπορεί να είναι η ιδέα μου ότι ήταν περίεργο. Σαν να έχει κολλήσει με την αλυσίδα. Αισθάνθηκα πολύ περίεργα εκείνη την ώρα. Τύπου x files αίσθηση.
Λοιπόν, δύο είναι τα τινά:
Α) Θέλει να σου μιλήσει, αλλά λίγο το ότι δεν το 'χει το μπλα μπλα , λίγο το ότι εσύ το έχεις, σκαλώνει. "Άλλαξες αλυσίδα" = code ότι προσέχει τις αλλαγές πάνω σου διότι του αρέσεις και θέλει να στο πει πλαγίως. Ή θέλει να έχετε κάτι δικό σας να σχολιάζετε κάθε φορά, μια βλακειούλα σαν αστειάκι, πάλι γιατί του αρέσεις.

Β) Είναι psycho killer. Θα σε τεμαχίσει σε κομματάκια και θα κρατήσει την αλυσιδούλα σαν αναμνηστικό. Έως τώρα έχει σκοτώσει μόνο κοπέλες που φορούσαν βραχιόλια και κολιέ και εσύ θα κάνεις την μεγάλη αλλαγή. Για τον επόμενο φόνο θα ψάχνει πάλι αλυσιδούλα στο πόδι, αλλά θα είναι πια φθινόπωρο και δεν θα μπορεί να βρει κοπέλα που να φοράει. Δεν θα μπορέσει να σε ξεπεράσει ποτέ. Θα γυρίζει στο μέρος που σε έθαψε και τελικά θα τον υποπτευθούν οι ντόπιοι. Θα συλληφθεί, θα ομολογήσει 35 φόνους και θα φάει ισόβια. Χρόνια μετά , οι φύλακες θα ακούνε έναν γέρο να μονολογεί στην απομόνωση "άλλαξες αλυσίδα"...

:p2: αλλά μπορεί να πέταξε και μια μαλακία γιατί σας έφαγε η μουγκαμάρα και παραλίγο να κοιμηθεί.
Από τη γενικότερη συμπεριφορά κλίνω προς το β :lol:
Με τη κολλητή μου που συζητάγαμε μου είπε κι αυτή το ίδιο, φαίνεται περίεργος τύπος έτσι που δεν μιλάει και τέτοια. Δηλαδή και κάτι αστείο να του φανεί θα μειδιάσει.
Αλλά ο φίλος της φίλης μου της είπε ότι τον ξέρει χρόνια είναι εντάξει τύπος απλά είναι το στιλ του τέτοιο, είναι κλειστός.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 17:04

GoBack έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:58

παει καρφι για τριμηνο αυτος

Εννοείται :lol:
Αν υπήρχε περίπτωση που δεν υπάρχει γιατί δεν γουστάρει ο άνθρωπος,
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15857
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 23 Αύγ 2020, 17:04

GoBack έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:58
Σενέκας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:28
Naida έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:23
"σ ευχαριστώ"
"καληνυχτα"
Απο τον μπρουτάλ, ντόμιναντ κάμεραμαν στον λακωνικό καληνυχτάκια. Ή του ύψους ή του βάθους είσαι γμτ...

GoBack
παει καρφι για τριμηνο αυτος
Και μετά θα έρθει πίσω και θα ζητάει κι άλλο. Μυρίζει υποψήφιο θύμα εδώ. Μόνο μην πάρει τίποτα χαμπάρι ο έθνι γιατί ποιος τον ακούει...
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Αύγ 2020, 17:11

Σενέκας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 17:04
GoBack έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:58
Σενέκας έγραψε:
23 Αύγ 2020, 16:28


Απο τον μπρουτάλ, ντόμιναντ κάμεραμαν στον λακωνικό καληνυχτάκια. Ή του ύψους ή του βάθους είσαι γμτ...

GoBack
παει καρφι για τριμηνο αυτος
Και μετά θα έρθει πίσω και θα ζητάει κι άλλο. Μυρίζει υποψήφιο θύμα εδώ. Μόνο μην πάρει τίποτα χαμπάρι ο έθνι γιατί ποιος τον ακούει...
Καμια σχέση λέμε, δεν δείχνει ενδιαφέρον ο άνθρωπος λέμε. Θα το καταλάβαινα αν ήταν, τα καταλαβαίνω εγώ αυτά :wink
Αλλά να δείτε οι αρνητές πόσο άνετα περνάει το τριμηνο με το να βγαίνεις να συζητάς και να γνωριζεστε με τον άλλο σιγά σιγά. (λέμε σε περίπτωση που υπήρχε κάτι).
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών