Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33279
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Αύγ 2020, 18:48

Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 13:31
με πηραν τηλεφωνο απο την αστυνομια.

βρηκαν ενα κινητο που μου ειχαν κλεψει πριν απο κανα 6μηνο. αχρηστο για μενα, ειχε ηδη απο τοτε σπασμενη οθονη κλπ.

ομως, θα παω να κανω τα πρεποντα, ετσι για να τιμωρηθει ο σκαρμογυφτας που το βουτηξε, παρολο που η βενζινη που θα καψω για να παω μεχρι τους μπατσους αξιζει περισσοτερο απο το κινητο, ασε ο χρονος που θα χασω.

ελπιζω μονο να μη με πνιξουν στη γραφειοκρατια σε σημειο που να βαρεθω να ασχοληθω και να τα παρατησω.
εχω το παλιοκινητο μου, και βλεπω τις φωτο, και εχω προσβαση στα σοσιαλ και τα μυνηματα του σκαρμογυφτα. πριν τα σβησω ολα, τι τρολλια να του παιξω;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33279
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 25 Αύγ 2020, 18:49

Naida έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:54
Να πάω ή να μη πάω;
πολλες φορες εχει ερωτηθει και απαντηθει αυτο. η σωστη απαντηση εχει δωθει απο τον σιδηροπουλο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 25 Αύγ 2020, 18:52

Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 18:48
Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 13:31
με πηραν τηλεφωνο απο την αστυνομια.

βρηκαν ενα κινητο που μου ειχαν κλεψει πριν απο κανα 6μηνο. αχρηστο για μενα, ειχε ηδη απο τοτε σπασμενη οθονη κλπ.

ομως, θα παω να κανω τα πρεποντα, ετσι για να τιμωρηθει ο σκαρμογυφτας που το βουτηξε, παρολο που η βενζινη που θα καψω για να παω μεχρι τους μπατσους αξιζει περισσοτερο απο το κινητο, ασε ο χρονος που θα χασω.

ελπιζω μονο να μη με πνιξουν στη γραφειοκρατια σε σημειο που να βαρεθω να ασχοληθω και να τα παρατησω.
εχω το παλιοκινητο μου, και βλεπω τις φωτο, και εχω προσβαση στα σοσιαλ και τα μυνηματα του σκαρμογυφτα. πριν τα σβησω ολα, τι τρολλια να του παιξω;
βγαλε μια του τμηματος και μετα στειλτην μεσω σοσιαλ με μνμ "χτυπησα παιδακι, με εχουν στο τμημα, φερε 3 χιλιαρικα για την εγγυηση" :003:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 25 Αύγ 2020, 19:08

Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 18:49
Naida έγραψε:
25 Αύγ 2020, 14:54
Να πάω ή να μη πάω;
πολλες φορες εχει ερωτηθει και απαντηθει αυτο. η σωστη απαντηση εχει δωθει απο τον σιδηροπουλο.
Ναι ναι και δεν το μετάνιωσα καθόλου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Αύγ 2020, 09:53

Δεν μπορείς να τα έχεις όλα. Ή θα έχεις το ένα και δε εν θα έχεις το άλλο ή θα έχεις το άλλο αλλά δεν θα έχεις το άλλο. Το κακό είναι όταν έχεις το ένα σου λείπει το άλλο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9668
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 26 Αύγ 2020, 10:05

Naida έγραψε:
26 Αύγ 2020, 09:53
Δεν μπορείς να τα έχεις όλα. Ή θα έχεις το ένα και δε εν θα έχεις το άλλο ή θα έχεις το άλλο αλλά δεν θα έχεις το άλλο. Το κακό είναι όταν έχεις το ένα σου λείπει το άλλο.
2020 μ.Χ
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 26 Αύγ 2020, 10:22

Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 18:48


εχω το παλιοκινητο μου, και βλεπω τις φωτο, και εχω προσβαση στα σοσιαλ και τα μυνηματα του σκαρμογυφτα. πριν τα σβησω ολα, τι τρολλια να του παιξω;

απανωτά γκέη ραντεβουδάκια, στο xbox φυσικά

Σπανοβαγγελοδημήτρης
Δημοσιεύσεις: 1246
Εγγραφή: 21 Μαρ 2020, 20:38

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπανοβαγγελοδημήτρης » 26 Αύγ 2020, 16:56

ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙI
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Σπανοβαγγελοδημήτρης την 27 Αύγ 2020, 09:26, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

the comet the course the tail

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Αύγ 2020, 19:30

σκέφτομαι να πάω ένα περίπατο.

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 26 Αύγ 2020, 20:32

Κάθε φορά προετοιμάζομαι για μάθημα μιας ώρας (και ειδικά με καινούριο μαθητή σκέφτομαι πώς θα περάσει και ότι δεν αρκεί το υλικό) και τελικά περνάει 1:30 χωρίς καν να το καταλάβω και ακόμα δεν έχω τελειώσει όσα προετοίμασα να κάνω. Και εννοείται πως δεν χρεώνω έξτρα :lol: Έλεος πια. Θα κοιτάζω πιο συχνά το ρολόι.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 26 Αύγ 2020, 20:39

Είχε ζέστη οκ; ναι. Έβαλα πλυντήριο στους 90. Έβαλα και την κουζίνα κι εβραζα κάτι. Άρχισα να ζεσταινομαι. Λέω μόλις τελειώσει το πλυντήριο θα βάλω λίγο το κλιματιστικό. Σε κάποια φάση δεν άκουγα πλυντήριο. Μπαινω μέσα, βλέπω όλα τα φωτάκια του σβηστα. Πιάνω πρίζα απο πολυπριζο, ζεστή. Πατάω ον/οφ τίποτα. Φοράω παντόφλες βγάζω πριζα. Πιάνω τζαμι πόρτας πλυντηρίου εκαιγε. Κάνω να το ανοίξω, με τίποτα. Τ άφησα όπως είναι, άνοιξα κλιματιστικό και γιολο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ομελέτιος Δανιμαρκίας
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2020, 17:04

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ομελέτιος Δανιμαρκίας » 26 Αύγ 2020, 20:52

So I wake in the morning, and I step outsiiide
Though this be madness, yet there is method in 't

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2020, 20:54

Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 18:48
Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 13:31
με πηραν τηλεφωνο απο την αστυνομια.

βρηκαν ενα κινητο που μου ειχαν κλεψει πριν απο κανα 6μηνο. αχρηστο για μενα, ειχε ηδη απο τοτε σπασμενη οθονη κλπ.

ομως, θα παω να κανω τα πρεποντα, ετσι για να τιμωρηθει ο σκαρμογυφτας που το βουτηξε, παρολο που η βενζινη που θα καψω για να παω μεχρι τους μπατσους αξιζει περισσοτερο απο το κινητο, ασε ο χρονος που θα χασω.

ελπιζω μονο να μη με πνιξουν στη γραφειοκρατια σε σημειο που να βαρεθω να ασχοληθω και να τα παρατησω.
εχω το παλιοκινητο μου, και βλεπω τις φωτο, και εχω προσβαση στα σοσιαλ και τα μυνηματα του σκαρμογυφτα. πριν τα σβησω ολα, τι τρολλια να του παιξω;
Στείλε Ντικ πικ σε ότι γυναικείο προφίλ είναι ονλαιν

Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο #diplis
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
Ομελέτιος Δανιμαρκίας
Δημοσιεύσεις: 214
Εγγραφή: 18 Ιούλ 2020, 17:04

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ομελέτιος Δανιμαρκίας » 26 Αύγ 2020, 20:58

elchav έγραψε:
26 Αύγ 2020, 20:54
Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 18:48
Ασέβαστος έγραψε:
25 Αύγ 2020, 13:31
με πηραν τηλεφωνο απο την αστυνομια.

βρηκαν ενα κινητο που μου ειχαν κλεψει πριν απο κανα 6μηνο. αχρηστο για μενα, ειχε ηδη απο τοτε σπασμενη οθονη κλπ.

ομως, θα παω να κανω τα πρεποντα, ετσι για να τιμωρηθει ο σκαρμογυφτας που το βουτηξε, παρολο που η βενζινη που θα καψω για να παω μεχρι τους μπατσους αξιζει περισσοτερο απο το κινητο, ασε ο χρονος που θα χασω.

ελπιζω μονο να μη με πνιξουν στη γραφειοκρατια σε σημειο που να βαρεθω να ασχοληθω και να τα παρατησω.
εχω το παλιοκινητο μου, και βλεπω τις φωτο, και εχω προσβαση στα σοσιαλ και τα μυνηματα του σκαρμογυφτα. πριν τα σβησω ολα, τι τρολλια να του παιξω;
Στείλε Ντικ πικ σε ότι γυναικείο προφίλ είναι ονλαιν

Η εκδίκηση είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο #diplis
Σιγά την τρολιά. Σε όλα τα αντρικά να στείλει.
Though this be madness, yet there is method in 't

the comet the course the tail

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Αύγ 2020, 20:59

Naida έγραψε:
26 Αύγ 2020, 20:39
Είχε ζέστη οκ; ναι. Έβαλα πλυντήριο στους 90. Έβαλα και την κουζίνα κι εβραζα κάτι. Άρχισα να ζεσταινομαι. Λέω μόλις τελειώσει το πλυντήριο θα βάλω λίγο το κλιματιστικό. Σε κάποια φάση δεν άκουγα πλυντήριο. Μπαινω μέσα, βλέπω όλα τα φωτάκια του σβηστα. Πιάνω πρίζα απο πολυπριζο, ζεστή. Πατάω ον/οφ τίποτα. Φοράω παντόφλες βγάζω πριζα. Πιάνω τζαμι πόρτας πλυντηρίου εκαιγε. Κάνω να το ανοίξω, με τίποτα. Τ άφησα όπως είναι, άνοιξα κλιματιστικό και γιολο.
τι πλένεις στους 90°C; ήμαρτον... :102: δεν σκέφτεσαι ούτε τα έξοδα σε ρεύμα, ούτε την επιβάρυνση του περιβάλλοντος; :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών