Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 09 Μαρ 2021, 21:29

Ο τραγουδιστής δίνει τη δική του εκδοχή για τις καταγγελίες που έχουν ακουστεί από την πρώην σύζυγό του "Με χτύπησε στο πρόσωπο και το σώμα. Μου κάρφωσε ένα στυλό στο κεφάλι και στη συνέχεια με κλείδωσε στο μπάνιο για πάνω από 3 ώρες. Όταν κατάφερα να απελευθερωθώ, μου επιτέθηκε πάλι και την απώθησα αμυνόμενος
αλλά δεν την χτύπησα απευθείας…»

Τη δική του εκδοχή για τον ελληνικό «πόλεμο των Ρόουζ» που βρίσκεται σε πλήρη εξέλιξη δίνει ο τραγουδιστής Κώστας Δόξας, μετά τις καταγγελίες της πρώην συζύγου του για όσα φρικτά ισχυρίζεται ότι βίωνε με ξυλοδαρμούς, ύβρεις και προσβολές κατά τη διάρκεια του έγγαμου βίου τους.

Ο τραγουδιστής και παίκτης του Your Face Sounds Familiar ο οποίος μετά τις καταγγελίες της συζύγου του απομακρύνθηκε από το show, διά του πληρεξούσιου δικηγόρου του κ. Σπύρου Δημητρίου, αναφέρεται στα όσα του προσάπτει η κυρία Μαρία Δεληθανάση ισχυριζόμενος ότι τον κατήγγειλε επειδή δεν την ενίσχυε αρκετά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης έτσι ώστε να ασκήσει το επάγγελμα της «influencer». «Η καθόλα καιροσκοπική στοχοποίηση συμπίπτει ομοίως χρονικά με την συγκυρίατης άρνησης του εντολέα μου να ικανοποιήσει την απαίτηση της συζύγου του για συστηματική «ενίσχυσή» της μέσω αναρτήσεων κ.λπ. εκ μέρους του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης προκειμένου η ίδια να ασκήσει με επιτυχία το επάγγελμα της influencer».

https://www.offsite.com.cy/eidiseis/ell ... yzygos-moy

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10694
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 09 Μαρ 2021, 23:06

Μπλε Ρόδο νομίζω πως σου έλειψε η πόλη...
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Γλαύκος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γλαύκος » 10 Μαρ 2021, 00:54

Εγώ τον πιστεύω. Η περιγραφή το ταιριάζει σε κάτι γνώριμα υπαρκτό.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 10 Μαρ 2021, 09:10

Μου έκανε εντυπωση η υπομονή του
Άντρας και να τις τρώει
Μπραβο

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Μαρ 2021, 09:37

Κάθε σπίτι κρύβει και μία τραγωδία.
Είναι καλό να γνωρίζει κάθε ένας ότι σε ό,τι του συμβαίνει δεν αποτελεί εξαίρεση, δεν είναι μόνος.

bluerose
Δημοσιεύσεις: 9426
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 22:08

Re: Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bluerose » 10 Μαρ 2021, 09:48

Μα κι αυτή δε φοβήθηκε μη τα παρει στο κρανίο;Με μια μπουνιά την αποτελειωνε
Αν είναι αλήθεια όλα αυτά φυσικα

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Κώστας Δόξας: ” Μου κάρφωσε στυλό στο κεφάλι”, καταγγέλλει ο τραγουδιστής για τη σύζυγό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 10 Μαρ 2021, 10:46

bluerose έγραψε:
10 Μαρ 2021, 09:48
Μα κι αυτή δε φοβήθηκε μη τα παρει στο κρανίο;Με μια μπουνιά την αποτελειωνε
Αν είναι αλήθεια όλα αυτά φυσικα
Δεν λειτουργεί έτσι ο φόβος.
Ο τραμπουκισμός είναι κάτι που χτίζεται επάνω στην παράνοια του θύτη. Όσο δυνατός κι αν είσαι, όταν απέναντί σου έχεις έναν παλαβό, που είναι ικανός για όλα, φοβάσαι.
Εδώ σου λέει τον κάρφωσε με στυλό στο κεφάλι...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών