Θεά

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 14 Απρ 2018, 03:49

Αυτό που δεν έλαβες σοβαρά υπ' όψιν σου ενώ θα μπορούσες είναι ότι στα παπάρια μου η εντύπωση ή ακόμα και πραγματική διάγνωση περί ισορροπημένου ανθρώπου. Συχνά το εφαρμόζουμε και στη ζωή μας. και θα μασήσουμε στο ίντερνετ που το εχουμε για διασκέδαση; Ναι εγώ μπαίνω σε διαδικασία ηλεκτρονικής διαμάχης για το ποιός θα "την πει" στον άλλον περισσότερο
όχι όμωςμε αφομή έναν θάνατο αλλά γενικά. Και ναι είναι λιγο μαλακία. Λοιπόν;

Πες ειλικρινά το βρίσκεις πολύ κουλ που κάθεσαι μπροστά από ένα πληκτρολόγιο τώρα και κάνεις ότι κάνεις;;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38294
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Απρ 2018, 03:49

nik_killthemall έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:45
Χαοτικός έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:17
https://twitter.com/kaimporei?lang=el

Την πάω με χίλια. Τους πάει γαμιώντας και δέκα δέκα. Μπράβο κουκλάρα μου. :D
α) ποια είναι ? (εννοώ τι ιδιότητα έχει περαν του ότι διαθέτει μουνί)

βου) για ποιο λόγο να ασχοληθεί καποιος μαζί της (πέραν του ότι διαθέτει μουνι) ?

γου) για ποιον λόγο να κράξει κάποιος έναν πιλότο τη στιγμή που πεθάνει και μάλιστα από ατύχημα και να μην τον κράξει όσο ο πιλότος ζει ? (πέραν του ότι διαθέτει μουν ... όπα κεκτημένη ταχύτητα ... ή μάλλον, πέραν του ότι διαθέτει μουνί που θέλει να το προσέξουν. )
εστιάζεις σε λάθος σημείο νομίζω αλλά όντως όπως και να χει είναι μουνί.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Pumpimp
Δημοσιεύσεις: 349
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:20

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pumpimp » 14 Απρ 2018, 03:50

gassim έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:41

τι να σου πω ρε φίλε, μου φάνηκε οτι είπες θεα την κοπελίτσα που λέει οτι η χήρα του είναι συντετριμένη επειδή δεν θα της ξανακάνει αεροπλανικά ο νεκρός άντρας της, οτι πιο ήρωας είναι ένας σουβλατζής που τυλίγει 200 πιτόγυρα και οτι γραφει στον πούτσο της (sic) τα ορφανά παιδιά του.

Δεν πιστεύω ουτε οτι τα πιστεύει η ίδια όλα αυτά, ούτε οτι τα υποστηρίζεις κι εσυ. Αλλά και το να μπείς σε διαδικασία ηλεκτρονικής διαμάχης για το ποιός θα "την πει" στον άλλον περισσότερο με αφομή έναν θάνατο είναι λιγο μαλακία και σίγουρα δεν χαρακτηρίζει ισορροπημένο άνθρωπο. Αποκτά λόγο ύπαρξης με το να της ευχονται οι καμμένοι καρκίνους και αυτή να νιώθει έξυπνη επειδή τους πετάει ατάκες. Ειναι λυπηρό.
τα ειπες ολα
:goodpost::bravo::+1:
Το ζητάει ο οργανισμός σου, τσίμπα το :003:

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7832
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 14 Απρ 2018, 03:53

Χαοτικός έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:49
Αυτό που δεν έλαβες σοβαρά υπ' όψιν σου ενώ θα μπορούσες είναι ότι στα παπάρια μου η εντύπωση ή ακόμα και πραγματική διάγνωση περί ισορροπημένου ανθρώπου. Συχνά το εφαρμόζουμε και στη ζωή μας. και θα μασήσουμε στο ίντερνετ που το εχουμε για διασκέδαση; Ναι εγώ μπαίνω σε διαδικασία ηλεκτρονικής διαμάχης για το ποιός θα "την πει" στον άλλον περισσότερο
όχι όμωςμε αφομή έναν θάνατο αλλά γενικά. Και ναι είναι λιγο μαλακία. Λοιπόν;

Πες ειλικρινά το βρίσκεις πολύ κουλ που κάθεσαι μπροστά από ένα πληκτρολόγιο τώρα και κάνεις ότι κάνεις;;
εσυ το εχεις για διασκέδαση αλλά καποιος που γράφει 60 μηνύματα την μέρα για χρόνια δεν είναι η διασκέδαση του είναι η ζωή του.
Κι εγω θα πλακωθώ στο ίντερνετ για διάφορα θέματα αλλά υπάρχουν και όρια. Οι νεκροί είναι ένα απο αυτά.

Πολύ κουλ όχι αλλά καλά νιώθω.

Καληνύχτα.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 14 Απρ 2018, 03:53

sys3x έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:49
nik_killthemall έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:45
Χαοτικός έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:17
https://twitter.com/kaimporei?lang=el

Την πάω με χίλια. Τους πάει γαμιώντας και δέκα δέκα. Μπράβο κουκλάρα μου. :D
α) ποια είναι ? (εννοώ τι ιδιότητα έχει περαν του ότι διαθέτει μουνί)

βου) για ποιο λόγο να ασχοληθεί καποιος μαζί της (πέραν του ότι διαθέτει μουνι) ?

γου) για ποιον λόγο να κράξει κάποιος έναν πιλότο τη στιγμή που πεθάνει και μάλιστα από ατύχημα και να μην τον κράξει όσο ο πιλότος ζει ? (πέραν του ότι διαθέτει μουν ... όπα κεκτημένη ταχύτητα ... ή μάλλον, πέραν του ότι διαθέτει μουνί που θέλει να το προσέξουν. )
εστιάζεις σε λάθος σημείο νομίζω αλλά όντως όπως και να χει είναι μουνί.
ποια είναι ? να την γκουγκλάρω μπας και εστιάσω και σε κανά βυζί ...
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 14 Απρ 2018, 04:03

nik_killthemall έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:45
Χαοτικός έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:17
https://twitter.com/kaimporei?lang=el

Την πάω με χίλια. Τους πάει γαμιώντας και δέκα δέκα. Μπράβο κουκλάρα μου. :D
α) ποια είναι ? (εννοώ τι ιδιότητα έχει περαν του ότι διαθέτει μουνί)

βου) για ποιο λόγο να ασχοληθεί καποιος μαζί της (πέραν του ότι διαθέτει μουνι) ?

γου) για ποιον λόγο να προσβάλλει/ασχοληθεί κάποιος με έναν πιλότο τη στιγμή που πεθάνει και μάλιστα από ατύχημα και να μην τον προσβάλλει/ασχοληθεί όσο ο πιλότος ζει ? (πέραν του ότι διαθέτει μουν ... όπα κεκτημένη ταχύτητα ... ή μάλλον, πέραν του ότι διαθέτει μουνί που θέλει να το προσέξουν. )
φίλε μου επειδή είναι τα πλέον ουσιαστικά τα ερωτήματά σου θα ήθελα να απαντήσω καποια άλλη στιγμή να βιώσω μεγαλύτερη ικανοποίηση καθώς τώρα αισθάνομαι κουρασμένος και λειψός. Αλλά θα το επιχειρήσω τώρα, δεν κρατιέμαι

α) Δεν ξέρω ποια είναι. Δεν θέλω να μάθω γιατί μπορεί και να ξενερώσω. Την ξέρεις τη φάση. Εγκεφαλικά κύματα που σε εξιτάρουν και από κοντά να είναι μπια χημεία τόσο αδιάφορη ή και απωστική. Προτιμνα κρατάω το μύθο και να φαντασιώνω. Θα μπορούσε να είναι γκόμενά μου ή απλά να έχει η γκόμενά μου 9γυναίκα μου) κάτι το φευγάτο που μοιάζει. Μπορεί να είναι και άντρας όπως λέει ο 42 που είναι και γάτος σε αυτά.

βου) Για κανέναν άλλον λόγο. θα έλεγα ποτε'κάτι άλλο; :003: Απλά μαζί με το μουνί άμα διαθέτει και προβοκατοροσύνη με εμπνεέι για καλύτερα για τρελές φάσεις (καθαρά προσωπική οπτική)

γου) Δεν θεωρώ σπουδαίο ότι έχει πει για τον πιλότο. Θεωρώ μαγκιά που τα χώνει στους άλλους. Διαχωρίζω το γεγονός.
Αν ξέρω ότι θα πήξει ο άλλος μπορεί να χρησιμοποιήσω και τέτοιες συμπεριφορές. Η διαφορά με εμένα είναι ότι σκέφτομαι
την γυναίκα του και ότι μπορεί να διαβάζει στο ίντερνετ. Όπως και την κόρη του Ρουπακιά. όπως και το παιδί κάποιου βιαστή που βγάλανε στη δημοσιότητα. Μπορεί αν ήταν ελεγχόμενο και ήξερα 100% ότι δεν θα διαβαστούν από μάτια αγαπημένων να τα έγραφα κι εγώ. και ξέρεις κάτι; Είναι πολύ πιο αρχίδια όλοι αυτοί οι φασιστόκαφροι και βγαίνουν λάδι τώρα επειδή κάτι μας εκβιάζει ηθικά. Ε μη δέχεσαι αυτόν τον εκβιασμό ρε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 14 Απρ 2018, 04:06

nik_killthemall έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:53

ποια είναι ? να την γκουγκλάρω μπας και εστιάσω και σε κανά βυζί ...
Ψήνεσαι ρε να την ψάξουμε να πάμε για τρίο; Θα έχει ζουμί σου λέω. :a108:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2643
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 14 Απρ 2018, 05:13

Χαοτικός έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:17
https://twitter.com/kaimporei?lang=el

Την πάω με χίλια. Τους πάει γαμιώντας και δέκα δέκα. Μπράβο κουκλάρα μου. :D
ναι ναι
τους παει γαμιωντας αλλα απειλει με μηνυσεις.

Και τη βλεπω να σκουζει αμα της ερθει μηνυση
Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Mhtsos
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 09:07

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mhtsos » 14 Απρ 2018, 07:41

Τι είναι αυτή;
Δεν κατάλαβα από λίγα που είδα στο μπλε πουλί του λίνκ.:102:
Κάτι βλακείες γράφει για την εισβολή στην Συρία, αλλά τίποτα συναρπαστικό.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Απρ 2018, 07:55

blackpaint έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:31
σκουπιδια ειναι οσοι τη βριζουν
πολυ καλα τα λεει

πανα πολυ ρομαντικα το βλεπεις, ολοι σχεδον οι στρατιωτικοι διαλεξαν το επαγγελμα για καθαρα υλιστικους λογους.
εκτος απο τους πιλοτους.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 14 Απρ 2018, 08:26

blackpaint έγραψε:
14 Απρ 2018, 01:03
mec_ έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:51
blackpaint έγραψε:
14 Απρ 2018, 00:31
σκουπιδια ειναι οσοι τη βριζουν
πολυ καλα τα λεει
επειδή την έβρισα κι εγώ θα σου απαντήσω ότι δεν πας καλά γιατί φαίνεται σαν να μη σέβεσαι τίποτα.
αυτη κατι ειπε για εργατικο ατυχημα κι επαθαν ολοι παρακρουση κι αρχισαν να της ευχονται καρκινους, σωστα; φαντασου να λεγε τιποτα βαρυτερο κιολας.
Από τα λίγα που κοίταξα, είπε πολυ χειρότερα. Καθιζήματα ολοι τους και αυτη και οσοι της απαντανε σε ανάλογο ύφος.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 14 Απρ 2018, 09:49

Μετά το καθιερωμένο trash tv πρέπει να καθιερωθεί και το trash internet. Ο χαοτικός θα κάνει την Πάνια.
the end

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6676
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 14 Απρ 2018, 13:32

Χαοτικός έγραψε:
14 Απρ 2018, 04:03
nik_killthemall έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:45
Χαοτικός έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:17
https://twitter.com/kaimporei?lang=el

Την πάω με χίλια. Τους πάει γαμιώντας και δέκα δέκα. Μπράβο κουκλάρα μου. :D
α) ποια είναι ? (εννοώ τι ιδιότητα έχει περαν του ότι διαθέτει μουνί)

βου) για ποιο λόγο να ασχοληθεί καποιος μαζί της (πέραν του ότι διαθέτει μουνι) ?

γου) για ποιον λόγο να προσβάλλει/ασχοληθεί κάποιος με έναν πιλότο τη στιγμή που πεθάνει και μάλιστα από ατύχημα και να μην τον προσβάλλει/ασχοληθεί όσο ο πιλότος ζει ? (πέραν του ότι διαθέτει μουν ... όπα κεκτημένη ταχύτητα ... ή μάλλον, πέραν του ότι διαθέτει μουνί που θέλει να το προσέξουν. )
φίλε μου επειδή είναι τα πλέον ουσιαστικά τα ερωτήματά σου θα ήθελα να απαντήσω καποια άλλη στιγμή να βιώσω μεγαλύτερη ικανοποίηση καθώς τώρα αισθάνομαι κουρασμένος και λειψός. Αλλά θα το επιχειρήσω τώρα, δεν κρατιέμαι

α) Δεν ξέρω ποια είναι. Δεν θέλω να μάθω γιατί μπορεί και να ξενερώσω. Την ξέρεις τη φάση. Εγκεφαλικά κύματα που σε εξιτάρουν και από κοντά να είναι μπια χημεία τόσο αδιάφορη ή και απωστική. Προτιμνα κρατάω το μύθο και να φαντασιώνω. Θα μπορούσε να είναι γκόμενά μου ή απλά να έχει η γκόμενά μου 9γυναίκα μου) κάτι το φευγάτο που μοιάζει. Μπορεί να είναι και άντρας όπως λέει ο 42 που είναι και γάτος σε αυτά.

βου) Για κανέναν άλλον λόγο. θα έλεγα ποτε'κάτι άλλο; :003: Απλά μαζί με το μουνί άμα διαθέτει και προβοκατοροσύνη με εμπνεέι για καλύτερα για τρελές φάσεις (καθαρά προσωπική οπτική)

γου) Δεν θεωρώ σπουδαίο ότι έχει πει για τον πιλότο. Θεωρώ μαγκιά που τα χώνει στους άλλους. Διαχωρίζω το γεγονός.
Αν ξέρω ότι θα πήξει ο άλλος μπορεί να χρησιμοποιήσω και τέτοιες συμπεριφορές. Η διαφορά με εμένα είναι ότι σκέφτομαι
την γυναίκα του και ότι μπορεί να διαβάζει στο ίντερνετ. Όπως και την κόρη του Ρουπακιά. όπως και το παιδί κάποιου βιαστή που βγάλανε στη δημοσιότητα. Μπορεί αν ήταν ελεγχόμενο και ήξερα 100% ότι δεν θα διαβαστούν από μάτια αγαπημένων να τα έγραφα κι εγώ. και ξέρεις κάτι; Είναι πολύ πιο αρχίδια όλοι αυτοί οι φασιστόκαφροι και βγαίνουν λάδι τώρα επειδή κάτι μας εκβιάζει ηθικά. Ε μη δέχεσαι αυτόν τον εκβιασμό ρε.
μαν αν δεν είμαστε σίγουροι πως δεν έχει καν μουνί και μπορεί να είναι και μπαρμπαγιώργος, τότε γιατί μιλάμε ακόμα ?

Κόιταξε, το θέμα με το "σέβας νεκρών" είναι σοβαρό (ίσως όχι τόσο όσο νομίζουν κάποιοι) και θα χρειαζόταν ξεχωριστό νήμα, ξεμπλεγμένο από προφίλ μπαρμπαγιώργων με μουνοφωτογραφίες και από φάσεις "μου την έσπασες, κοιτά δω τι θα κάνω για να στην σπάσω έξτρα).

Αν πάλι στόχος είναι απλά να πήξει ο "άλλος" έχουμε μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος, υπάρχει μεγαλύτερη ευχαρίστηση ? :lol:

Το λεπόν, μουνιού αβεβαιότητας και πολύ ασχολήθηκα ...

:wave:
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
Αίγαγρος
Δημοσιεύσεις: 6094
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:33

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αίγαγρος » 14 Απρ 2018, 15:51

nik_killthemall έγραψε:
14 Απρ 2018, 03:45
Χαοτικός έγραψε:
13 Απρ 2018, 22:17
https://twitter.com/kaimporei?lang=el

Την πάω με χίλια. Τους πάει γαμιώντας και δέκα δέκα. Μπράβο κουκλάρα μου. :D
α) ποια είναι ? (εννοώ τι ιδιότητα έχει περαν του ότι διαθέτει μουνί)
καλά, δεν είναι και σίγουρο πως έχει "μουνί":

https://twitter.com/kaimporei/status/984544013373108224

τελικά μήπως είναι ερμαφρόδιτη θεότητα ;;

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Θεά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 14 Απρ 2018, 15:57

πουστράκια κρυφτείτε, σας ψάχνει

Εικόνα
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών