Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2733
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 23 Μάιος 2024, 00:40

Airman68 έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:11
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 22:47

Έτρωγε φουλ κέρατο. Βασικά είχε κάνει δεσμό κανονικά ο άντρας της με άλλη. Χώρισαν, προσπάθησαν να τα ξαναβρούν για τα παιδιά αλλά δε λειτούργησε. Ξαναεμπλεξε με την άλλη ο άντρας της και χώρισαν τελειωτικά.
Παίζει η περίπτωση να την κερατωνε με την άλλη φίλη σου που κερατωνε τον δικό της; :p2:
Φαντάζεσαι; :smt005:

Όχι μωρέ δε παίζει να της έκανε κάτι τέτοιο. Θέλω να πιστεύω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 23 Μάιος 2024, 01:29

Fata_Morgana έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:04
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:41


Γιατί σκέφτεται το μέλλον των παιδιών της και δεν αναλώνεται σε τέτοιου τύπου έξοδα. Ξαναλέω είναι συγκροτημένος άνθρωπος, μορφωμένη,συνειδητοποιημένη και φροντίζει την εμφάνισή της. Δεν κάνει κάποιο κακό η γυναίκα, επειδή βλέπω μια διάθεση ειρωνείας.
Κακό, σαφώς και δεν κάνει. Όπως δεν κάνει κακό και ο οποιοσδήποτε 45αρης ή 50αρης που δεν θέλει να κάνει υποχωρήσεις στα ζητούμενα του από τις γυναίκες.

Το ίδιο έκανε και ο πρώην της απλής και συγκροτημένης... ή κάνω λάθος; Ήθελε κάτι περισσότερο. Και κατά τα φαινόμενα, πληρώνει με τα δικά του έσοδα την επιλογή του. :)
Ακριβώς. Ο καθένας έχει δικαίωμα να θέτει τα στάνταρτ του και από κει και πέρα ότι βρέξει ας κατεβάσει. Ο πρώην της δε ξέρω για ποιο λόγο την απάτησε, ξέρω μόνο ότι είναι ακόμα μαζί με την άλλη. Υποθέτω έπαιξε παράγοντας έρωτας. Αυτό που πληρώνει από τα εοσοδήματά του είναι η διατροφη των παιδιών τους που είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Αλλά ούτως ή άλλως έχει φουλ παρουσία στα παιδιά του.
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:11
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55


Οπότε τι; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
Όχι βρε, αν βγάζουν τα ίδια, να μοιράζονται τα έξοδα διασκέδασης. Και αν η κυρία βγάζει περισσότερα, ας καλύπτει αυτή τη διαφορά. Πού ακριβώς είναι το πρόβλημα; Θέλει αρετή και τόλμη η ανεξαρτησία. :lol:
Βρε ΓΑΛΗ μου μια φυσιολογική σχέση στα μέτρα της θέλει να κάνει. Ούτε σπίτια και παλάτια,ούτε ακριβά ταξίδια κτλ έναν άνθρωπο να μοιράζεται τη μοναξια της θέλει, στα μέτρα τα δικά της. Γιατί τόση μανία να τη βγάλετε σκάρτη, ότι ψάχνει χορηγό κτλ;; έγινε αντιπαθής χωρίς να τη γνωρίζετε απλά και μόνο επειδή έχει κσποια στάνταρτς. Δεν υπάρχετε μλκ μου :smt005:
Ποιος την έβγαλε σκάρτη βρε Μοργκάνα μου;

Οι περισσότεροι μια φυσιολογική σχέση στα μέτρα τους, θέλουν.

Ε, όσο δικαίωμα έχει να θεωρεί η φίλη σου "ναυάγιο" τον οποιονδήποτε που δεν ταιριάζει στα δικά της, ακριβώς το ίδιο δικαίωμα έχει και ο οποιοσδήποτε να τη θεωρεί "ναυάγιο" επειδή δεν ταιριάζει στα δικά του.

Το τι ψάρια θα πιάσει ο καθένας, σύμφωνα με τα μέτρα του, είναι άλλο θέμα.

Πού ακριβώς διαφωνείς; Και αν αυτό δεν είναι ισότητα, τί είναι; :lol:
Gavalas for President! :grfl:

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25900
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 23 Μάιος 2024, 02:26

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 01:29
Fata_Morgana έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:04


Κακό, σαφώς και δεν κάνει. Όπως δεν κάνει κακό και ο οποιοσδήποτε 45αρης ή 50αρης που δεν θέλει να κάνει υποχωρήσεις στα ζητούμενα του από τις γυναίκες.

Το ίδιο έκανε και ο πρώην της απλής και συγκροτημένης... ή κάνω λάθος; Ήθελε κάτι περισσότερο. Και κατά τα φαινόμενα, πληρώνει με τα δικά του έσοδα την επιλογή του. :)
Ακριβώς. Ο καθένας έχει δικαίωμα να θέτει τα στάνταρτ του και από κει και πέρα ότι βρέξει ας κατεβάσει. Ο πρώην της δε ξέρω για ποιο λόγο την απάτησε, ξέρω μόνο ότι είναι ακόμα μαζί με την άλλη. Υποθέτω έπαιξε παράγοντας έρωτας. Αυτό που πληρώνει από τα εοσοδήματά του είναι η διατροφη των παιδιών τους που είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Αλλά ούτως ή άλλως έχει φουλ παρουσία στα παιδιά του.
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:11


Όχι βρε, αν βγάζουν τα ίδια, να μοιράζονται τα έξοδα διασκέδασης. Και αν η κυρία βγάζει περισσότερα, ας καλύπτει αυτή τη διαφορά. Πού ακριβώς είναι το πρόβλημα; Θέλει αρετή και τόλμη η ανεξαρτησία. :lol:
Βρε ΓΑΛΗ μου μια φυσιολογική σχέση στα μέτρα της θέλει να κάνει. Ούτε σπίτια και παλάτια,ούτε ακριβά ταξίδια κτλ έναν άνθρωπο να μοιράζεται τη μοναξια της θέλει, στα μέτρα τα δικά της. Γιατί τόση μανία να τη βγάλετε σκάρτη, ότι ψάχνει χορηγό κτλ;; έγινε αντιπαθής χωρίς να τη γνωρίζετε απλά και μόνο επειδή έχει κσποια στάνταρτς. Δεν υπάρχετε μλκ μου :smt005:
Ποιος την έβγαλε σκάρτη βρε Μοργκάνα μου;

Οι περισσότεροι μια φυσιολογική σχέση στα μέτρα τους, θέλουν.

Ε, όσο δικαίωμα έχει να θεωρεί η φίλη σου "ναυάγιο" τον οποιονδήποτε που δεν ταιριάζει στα δικά της, ακριβώς το ίδιο δικαίωμα έχει και ο οποιοσδήποτε να τη θεωρεί "ναυάγιο" επειδή δεν ταιριάζει στα δικά του.

Το τι ψάρια θα πιάσει ο καθένας, σύμφωνα με τα μέτρα του, είναι άλλο θέμα.

Πού ακριβώς διαφωνείς; Και αν αυτό δεν είναι ισότητα, τί είναι; :lol:

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 5018
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 23 Μάιος 2024, 08:10

tanipteros έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55

ε μα... δε μπορώ...
εχω και εγώ τα νευρα μου
οταν ο αλλος είναι αναιδής και απαιτεί απο εναν 85 χρονο ανθρωπο να στειλει μειλ .... ε όχι ...
τεσπα περασε


Καλημερες
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Μάιος 2024, 08:20

Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55
Ερμής έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:47
Κακό σε εμάς δε κάνει. Κακο σε αυτή κάνει με το να περιμένει τον πρίγκηπα του παραμυθιού.
Και όχι με ένα χιλιάρικο δε μενεις ούτε σε τρύπα, ειδικά αν σκας και καμιά διατροφή.
Οπότε τι ; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
να μην θεωρει εναν ανθρωπο ναυαγιο, επειδη ας πουμε μολις χωρισε μενει με τους γονεις του στα 45, λογω του οτι βγαζει μονο ενα χιλιαρικο, θα ηταν μια καλη αρχη.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 23 Μάιος 2024, 08:24

Fata_Morgana έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:40
Airman68 έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:11
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 22:47

Έτρωγε φουλ κέρατο. Βασικά είχε κάνει δεσμό κανονικά ο άντρας της με άλλη. Χώρισαν, προσπάθησαν να τα ξαναβρούν για τα παιδιά αλλά δε λειτούργησε. Ξαναεμπλεξε με την άλλη ο άντρας της και χώρισαν τελειωτικά.
Παίζει η περίπτωση να την κερατωνε με την άλλη φίλη σου που κερατωνε τον δικό της; :p2:
Φαντάζεσαι; :smt005:

Όχι μωρέ δε παίζει να της έκανε κάτι τέτοιο. Θέλω να πιστεύω.
τοτε εχω αλλη λυση.

να καρφωσει την αλλη φιλη στον κερατα, και να την χωρισει, να κρατησει τον κερατα για παρτη της.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8688
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Μάιος 2024, 08:53

Andromachi έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:10
tanipteros έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55

ε μα... δε μπορώ...
εχω και εγώ τα νευρα μου
οταν ο αλλος είναι αναιδής και απαιτεί απο εναν 85 χρονο ανθρωπο να στειλει μειλ .... ε όχι ...
τεσπα περασε


Καλημερες
Καλημέρα κοπελούδα μου...!!!
Ηρέμησε ... η ηρεμία σου πάει... άσε τα νεύρα για άλλους... :g094:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 5018
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 23 Μάιος 2024, 08:55

tanipteros έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:53
Andromachi έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:10
tanipteros έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55

ε μα... δε μπορώ...
εχω και εγώ τα νευρα μου
οταν ο αλλος είναι αναιδής και απαιτεί απο εναν 85 χρονο ανθρωπο να στειλει μειλ .... ε όχι ...
τεσπα περασε


Καλημερες
Καλημέρα κοπελούδα μου...!!!
Ηρέμησε ... η ηρεμία σου πάει... άσε τα νεύρα για άλλους... :g094:
ήρεμη ειμαι!
ποιος ειπε οτι δεν ειμαι ήρεμη?? :003:
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8688
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 23 Μάιος 2024, 08:57

Andromachi έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:55
tanipteros έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:53
Andromachi έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:10


ε μα... δε μπορώ...
εχω και εγώ τα νευρα μου
οταν ο αλλος είναι αναιδής και απαιτεί απο εναν 85 χρονο ανθρωπο να στειλει μειλ .... ε όχι ...
τεσπα περασε


Καλημερες
Καλημέρα κοπελούδα μου...!!!
Ηρέμησε ... η ηρεμία σου πάει... άσε τα νεύρα για άλλους... :g094:
ήρεμη ειμαι!
ποιος ειπε οτι δεν ειμαι ήρεμη?? :003:
ευχές για μια όμορφη Πέμπτη !!! :wave:
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Andromachi
Δημοσιεύσεις: 5018
Εγγραφή: 13 Ιούλ 2018, 12:18
Phorum.gr user: Andromachi

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Andromachi » 23 Μάιος 2024, 09:10

tanipteros έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:57


ευχές για μια όμορφη Πέμπτη !!! :wave:
όλα ρολόι μεχρι στιγμής!
και θα ειναι μια ομορφη μερα!!!

ας το ρίξουμε εδώ:


Εικόνα


:smt005::smt005::smt005:
Ανδρομάχη: (ανήρ + (μάχη) μάχομαι) – πρόμαχος

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2733
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 23 Μάιος 2024, 09:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 01:29
Fata_Morgana έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:35
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:04


Κακό, σαφώς και δεν κάνει. Όπως δεν κάνει κακό και ο οποιοσδήποτε 45αρης ή 50αρης που δεν θέλει να κάνει υποχωρήσεις στα ζητούμενα του από τις γυναίκες.

Το ίδιο έκανε και ο πρώην της απλής και συγκροτημένης... ή κάνω λάθος; Ήθελε κάτι περισσότερο. Και κατά τα φαινόμενα, πληρώνει με τα δικά του έσοδα την επιλογή του. :)
Ακριβώς. Ο καθένας έχει δικαίωμα να θέτει τα στάνταρτ του και από κει και πέρα ότι βρέξει ας κατεβάσει. Ο πρώην της δε ξέρω για ποιο λόγο την απάτησε, ξέρω μόνο ότι είναι ακόμα μαζί με την άλλη. Υποθέτω έπαιξε παράγοντας έρωτας. Αυτό που πληρώνει από τα εοσοδήματά του είναι η διατροφη των παιδιών τους που είναι υποχρεωμένος να το κάνει. Αλλά ούτως ή άλλως έχει φουλ παρουσία στα παιδιά του.
ΓΑΛΗ έγραψε:
23 Μάιος 2024, 00:11


Όχι βρε, αν βγάζουν τα ίδια, να μοιράζονται τα έξοδα διασκέδασης. Και αν η κυρία βγάζει περισσότερα, ας καλύπτει αυτή τη διαφορά. Πού ακριβώς είναι το πρόβλημα; Θέλει αρετή και τόλμη η ανεξαρτησία. :lol:
Βρε ΓΑΛΗ μου μια φυσιολογική σχέση στα μέτρα της θέλει να κάνει. Ούτε σπίτια και παλάτια,ούτε ακριβά ταξίδια κτλ έναν άνθρωπο να μοιράζεται τη μοναξια της θέλει, στα μέτρα τα δικά της. Γιατί τόση μανία να τη βγάλετε σκάρτη, ότι ψάχνει χορηγό κτλ;; έγινε αντιπαθής χωρίς να τη γνωρίζετε απλά και μόνο επειδή έχει κσποια στάνταρτς. Δεν υπάρχετε μλκ μου :smt005:
Ποιος την έβγαλε σκάρτη βρε Μοργκάνα μου;

Οι περισσότεροι μια φυσιολογική σχέση στα μέτρα τους, θέλουν.

Ε, όσο δικαίωμα έχει να θεωρεί η φίλη σου "ναυάγιο" τον οποιονδήποτε που δεν ταιριάζει στα δικά της, ακριβώς το ίδιο δικαίωμα έχει και ο οποιοσδήποτε να τη θεωρεί "ναυάγιο" επειδή δεν ταιριάζει στα δικά του.

Το τι ψάρια θα πιάσει ο καθένας, σύμφωνα με τα μέτρα του, είναι άλλο θέμα.

Πού ακριβώς διαφωνείς; Και αν αυτό δεν είναι ισότητα, τί είναι; :lol:
Άη καλέ που λυσσάξατε μες στην ειρωνεία λες και σας πήρε τη μπουκιά από το στόμα επειδή έχει τα x νορμαλ κριτήρια. Και πόσα βγάζει αυτή, και τι διατροφή παίρνει,και πως είναι που δε θέλει σκεμπέδες, και αυτή ζητάει χορηγό και ότι να 'ναι. Λες και ζητάει κανέναν με μεζονετες,Κλούνεϊ με κοιλιακούς και ταξίδια στο Μονακό. Δηλαδή τζίζας.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14864
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 23 Μάιος 2024, 09:58

Andromachi έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:22
Feindflug έγραψε:
22 Μάιος 2024, 17:30
Andromachi έγραψε:
22 Μάιος 2024, 11:32
λοιπόν θα σας πω:

αφου την ρώτησα αρκετες φορές ( εχασα το λογαριασμό) τι ώρα προβλεπεται να έρθουν μου ελεγε τρείς το μεσημερι
τη ρωτουσα μετά γτ δεν ερχονται πιο νωρίς? είναι για καφέ ακομη?
σε κάποια φάση της λεω συγνωμη κυρία μου δε φταίς εσυ αλλα εμεις οχι νερο δεν εχουμε να πιουμε αλλα ουτε να κατουρήσουμε δε μπορουμε
μου λεει : θα αναγκαστώ να τερματίσω την κλήση και φωνάζωντας την ρώτησα γτ εσυ μανα μου δεν κατουράς??? και μου το εκλεισε...
αυτά.... τα ολίγα

κατα τα αλλα ήμουν ευγενικότατη

( νομίζω)
Εσύ τι δουλειά κάνεις, τύπισσα, που ρωτάς και ειρωνεύεσαι άλλους εργαζομένους τι ώρα θα έρθουν να εξυπηρετήσουν την ατομάρα σου;
Για να απαντήσω στο δικό σου στυλ

Τυπε, εγώ το τι δουλειά κάνω δε σε ενδιαφέρει.
επειδή ομως ήμουν σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση καμποσα χρόνια και γνωρίζω παααααααρα πολύ καλά μια διαχείριση κλήσης ενός παραπονου σε πληροφορώ οτι δεν ήταν καθόλου εξυπηρετική και ήταν ειρωνικότατη η ίδια από την αρχή.... γτ όταν σου λεει :

ναι το γνωρίζουμε και τι να κάνουμε τώρα ( ??????? ) αυτή ήταν η πρωτη της κουβέντα , εσένα τύπε , να μη σου ανεβαινε το αίμα στο κεφάλι...

όταν εξαρτώνται δεκάδες σπίτια που μένουν χωρίς νερο (!!!!!!!!) ΝΕΡΟ!!!!!!! για αρκετές ώρες, όταν εχει πλημμυρίσει το υπογειο με τις αποθηκες, όταν πετάγονται πέτρες και κομμάτια πίσσας δεξιά και αριστερά και ε΄χουν κανει ζημιές σε περιουσίες

ναι έχω την ΑΠΑΙΤΗΣΗ να εξυπηρετήσουν την ατομάρα μου
αλλα και τον γείτονα ο οποίος ειναι κατάκοιτος και έχασε την αλλαγη του με κίνδυνο να παθει κατάκληση

εντάξει ΤΎΠΕ?????????????????

ελπίζω να σε κάλυψα
Απ' ότι φαίνεται τις ειρωνείες τις άρχισες εσύ, τύπισσα, όταν σου απάντησε η έτσι ότι θα έρθουν 3 η ώρα και θεώρησες ότι θα πίνουν καφέ μέχρι εκείνη την ώρα. Δεν υπάρχουν εργαζόμενοι stand by για κάθε έναν που θεωρεί ότι η δικιά του καθημερινότητα είναι σε προτεραιότητα έναντι των άλλων.

Αυτό θα το κρίνουν άλλοι. Εσύ θα αναφέρεις το περιστατικό και θα περιμένεις. Ειρωνείες και διαταγές να δίνεις σε ανθρώπους που διατάζεις εσύ. Υπομονή και θα εξυπηρετηθείς με την σειρά σου. Ούτε η μοναδική σπασμένη σωλήνα είναι, ούτε ο μοναδικός κατάκοιτος, ούτε η μοναδική γειτονιά χωρίς νερό.

Για σένα κάτι τέτοιο είναι ένα μοναδικό γεγονός που χαλάει την καθημερινότητά σου. Για αυτούς που πίνουν καφέ μέχρι τις 3, είναι η εργασιακή ρουτίνα τους. Οπότε δείξε τον αντίστοιχο σεβασμό.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24006
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 23 Μάιος 2024, 10:10

Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55
Ερμής έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:47
Κακό σε εμάς δε κάνει. Κακο σε αυτή κάνει με το να περιμένει τον πρίγκηπα του παραμυθιού.
Και όχι με ένα χιλιάρικο δε μενεις ούτε σε τρύπα, ειδικά αν σκας και καμιά διατροφή.
Οπότε τι ; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
Όχι, αλλά απο ότι βλέπεις η φίλη σου δε θέλει απλά κάποιον, θέλει κάποιον που έχει ένα πακέτο που συνήθως δε το έχουν οι ελεύθεροι 40πλας.
Και αν κάποιος είναι ελεύθερος με αυτο το πακέτο γιατί να διαλέξει τη φίλη σου και όχι μια άλλη που ενδεχομένως να έχει και πιο δυνατή εμφάνιση, να μην έχει υποχρεώσεις και να είναι και πιο άνετη;
Ασέβαστος έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:20
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55
Ερμής έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:47
Κακό σε εμάς δε κάνει. Κακο σε αυτή κάνει με το να περιμένει τον πρίγκηπα του παραμυθιού.
Και όχι με ένα χιλιάρικο δε μενεις ούτε σε τρύπα, ειδικά αν σκας και καμιά διατροφή.
Οπότε τι ; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
να μην θεωρει εναν ανθρωπο ναυαγιο, επειδη ας πουμε μολις χωρισε μενει με τους γονεις του στα 45, λογω του οτι βγαζει μονο ενα χιλιαρικο, θα ηταν μια καλη αρχη.
όταν δε γίνονται μικρές εκπτώσεις τώρα, θα αναγκαστούν να γίνουν πιο μεγάλες και πιο οδυνηρές σε μερικά χρόνια.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26352
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 23 Μάιος 2024, 10:19

Ερμής έγραψε:
23 Μάιος 2024, 10:10
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55
Ερμής έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:47
Κακό σε εμάς δε κάνει. Κακο σε αυτή κάνει με το να περιμένει τον πρίγκηπα του παραμυθιού.
Και όχι με ένα χιλιάρικο δε μενεις ούτε σε τρύπα, ειδικά αν σκας και καμιά διατροφή.
Οπότε τι ; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
Όχι, αλλά απο ότι βλέπεις η φίλη σου δε θέλει απλά κάποιον, θέλει κάποιον που έχει ένα πακέτο που συνήθως δε το έχουν οι ελεύθεροι 40πλας.
Και αν κάποιος είναι ελεύθερος με αυτο το πακέτο γιατί να διαλέξει τη φίλη σου και όχι μια άλλη που ενδεχομένως να έχει και πιο δυνατή εμφάνιση, να μην έχει υποχρεώσεις και να είναι και πιο άνετη;
Ασέβαστος έγραψε:
23 Μάιος 2024, 08:20
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55


Οπότε τι ; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
να μην θεωρει εναν ανθρωπο ναυαγιο, επειδη ας πουμε μολις χωρισε μενει με τους γονεις του στα 45, λογω του οτι βγαζει μονο ενα χιλιαρικο, θα ηταν μια καλη αρχη.
όταν δε γίνονται μικρές εκπτώσεις τώρα, θα αναγκαστούν να γίνουν πιο μεγάλες και πιο οδυνηρές σε μερικά χρόνια.
Ανδρας 45 ετων με τα προαπαιτουμενα της Κυρατσας -ανετα βρισκει δεκαετια + νεοτερες - ελευθερες κ ωραιες Γυναικες
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Fata_Morgana
Δημοσιεύσεις: 2733
Εγγραφή: 15 Οκτ 2023, 22:11

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fata_Morgana » 23 Μάιος 2024, 10:48

Ερμής έγραψε:
23 Μάιος 2024, 10:10
Fata_Morgana έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:55
Ερμής έγραψε:
22 Μάιος 2024, 23:47
Κακό σε εμάς δε κάνει. Κακο σε αυτή κάνει με το να περιμένει τον πρίγκηπα του παραμυθιού.
Και όχι με ένα χιλιάρικο δε μενεις ούτε σε τρύπα, ειδικά αν σκας και καμιά διατροφή.
Οπότε τι ; να του πληρώνει εκείνη τις εξόδους τους;
Όχι, αλλά απο ότι βλέπεις η φίλη σου δε θέλει απλά κάποιον, θέλει κάποιον που έχει ένα πακέτο που συνήθως δε το έχουν οι ελεύθεροι 40πλας.
Και αν κάποιος είναι ελεύθερος με αυτο το πακέτο γιατί να διαλέξει τη φίλη σου και όχι μια άλλη που ενδεχομένως να έχει και πιο δυνατή εμφάνιση, να μην έχει υποχρεώσεις και να είναι και πιο άνετη;

Ναι θέλει κάποιον που να έχει για εκείνη 5 στοιχειώδη.
Και γιατί η άλλη με το πιο δυνατό πακέτο να διαλέξει αυτόν που έχει το ίδιο πακέτο με τη φίλη μου; εννοώ πρέπει για κάποιο λόγο η γυναίκα να διαλέγει κάποιον που είναι "λιγότερος" από την ίδια;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών