Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 25 Οκτ 2023, 17:00

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:58
Παρεπιπτοντως ο Σαλιβερος ανεβασε τοτε στο ελευθερο ενα ποστ (το εχω κρατημενο) οτι εχει φακελωσει διαφορα ποστ σαν και τα δικα μου πιχι απο το πχορουμ.

Και γενικοτερα υπηρξαν και πολλα ξεκατινιασματα για τη δραση διαφορων συντονιστων.

Εννοειται οτι σε αυτα αρχικα υπηρξε ανοχη, μετα αρχισαν να πεφτουν διαγραφες, γιατι στο ελευθερο θα βρισκαν και το μπελα τους με οσα γραφοντουσαν.

.
Οι διαγραφές και τα μπαν είχαν αρχίσει απο πριν. Μη μου απαντάς, αλλά η παραπληροφόρηση για τους δικούς σου λογους, ειναι αισχρή σε αυτο το βαθμό.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 25 Οκτ 2023, 17:02

vagabondo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:49
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:19
Αμα θες να αδειασεις ενα φορουμ απο μελη και να τα οδηγησεις σε αλλο ναι ειναι, αν στειλεις προσκλησεις σε 4-5 ανθρωπους που εκτιμας και μετα απο φαση που ειχες φαει αδικο μπαν δεν ειναι.
Τα μέλη του ελέφτερου, ήταν αυτά που υπήρχαν πριν πέσει το πχώρουμ. Εμείς ήμασταν περαστικοί εκεί και ενημερώναμε τα δικά μας μέλη για το άνοιγμα του νέου πχώρουμ. :xena:
Και στην τελική, δεν προήλθε από παρθενογένεση το ελέφτερο. :roll:
. . .
Έλα μωρέ, όλοι οι παλιοί γνώριζαν οτι το κωλντρονάδικο άνοιξε από μπαναρισμένους του πχόρουμ.γρ.

Και το κωλντρονάδικο ΔΕΝ το εφηύρα εγώ, άσχετα με το τί ισχυρίζεται ο άλλος. Έτσι το έμαθα από τους παλιούς.
.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nandros την 25 Οκτ 2023, 17:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

nemo
Δημοσιεύσεις: 7577
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 25 Οκτ 2023, 17:02

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:00
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:57
:smt005: και εκατο να περασουν καρφι θα λεγεσαι παλι!!! :102:
δηλαδη ειμαι καρφί που το θυμισα οτι αυτα που λεει οτι αξιζουν περμαμπαν τα εκανε και εκεινος, μηπως θελει να το ξανασκεφτεί; Επρεπε να τον αφήσω να γραφει σαχλαμαρες, θα ηταν πιο σωστό;

Σου ειπε; :003:
αν μου ειπε; τιποτα; οχι ! ...σε πειραξα :102:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41805
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 17:03

Ερμής έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:00
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:58
Παρεπιπτοντως ο Σαλιβερος ανεβασε τοτε στο ελευθερο ενα ποστ (το εχω κρατημενο) οτι εχει φακελωσει διαφορα ποστ σαν και τα δικα μου πιχι απο το πχορουμ.

Και γενικοτερα υπηρξαν και πολλα ξεκατινιασματα για τη δραση διαφορων συντονιστων.

Εννοειται οτι σε αυτα αρχικα υπηρξε ανοχη, μετα αρχισαν να πεφτουν διαγραφες, γιατι στο ελευθερο θα βρισκαν και το μπελα τους με οσα γραφοντουσαν.

.
Οι διαγραφές και τα μπαν είχαν αρχίσει απο πριν. Μη μου απαντάς, αλλά η παραπληροφόρηση για τους δικούς σου λογους, ειναι αισχρή σε αυτο το βαθμό.


Εγω απλα λεω πως καποια μπαν εφαγαν και οσοι πρωην πχορουμιτες στολιζαν συντονιστες αλλα και πχορουμικοι συντονιστες που εγραφαν απειλες και τερατα.

Εσυ μπορει να θυμασαι το δικο σου μπαν, εγω θυμαμαι συντονιστες του πχορουμ που στο ελευθερο με απειλουσαν ανοιχτα.

Καποια στιγμη οι συντονιστες σας βαρεθηκαν, δεν ειχαμε καποια θεωρια συνωμοσιας.

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 25 Οκτ 2023, 17:04, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49575
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 25 Οκτ 2023, 17:03

Nandros έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:02
vagabondo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:49
Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:19
Αμα θες να αδειασεις ενα φορουμ απο μελη και να τα οδηγησεις σε αλλο ναι ειναι, αν στειλεις προσκλησεις σε 4-5 ανθρωπους που εκτιμας και μετα απο φαση που ειχες φαει αδικο μπαν δεν ειναι.
Τα μέλη του ελέφτερου, ήταν αυτά που υπήρχαν πριν πέσει το πχώρουμ. Εμείς ήμασταν περαστικοί εκεί και ενημερώναμε τα δικά μας μέλη για το άνοιγμα του νέου πχώρουμ. :xena:
Και στην τελική, δεν προήλθε από παρθενογένεση το ελέφτερο. :roll:
. . .
Έλα μωρέ, όλοι οι παλιοί γνώριζαν οτι το κωλντρονάδικο άνοιξε από μπαναρισμένους του πχόρουμ.γρ.

Και το κωλντρονάδικο ΔΕΝ το εφηύρα εγώ, άσχετα με το τί ισχυρίζεται ο άλλος. Έτσι το έμαθα από τους παλιούς.
.
Κανείς δεν ισχυρίστηκε οτι το εφήυρες εσύ. Δεν έχεις άλλωστε τόση φαντασία. Ακόμα και σ' αυτό ψεύδεσαι.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24365
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 17:04

nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:02
αν μου ειπε; τιποτα; οχι ! ...σε πειραξα :102:
δεν λεω για παλια, δεν με νοιαζει, τωρα τον γρίφο θελω να λυσει καποιος, εχω περιεργεια τρομερή οχι τοσο το ονομα, αλλα να μαθω αν ο γρίφος ηταν απο τα λιντλ. :003:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41805
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 25 Οκτ 2023, 17:05

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:04
nemo έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:02
αν μου ειπε; τιποτα; οχι ! ...σε πειραξα :102:
δεν λεω για παλια, δεν με νοιαζει, τωρα τον γρίφο θελω να λυσει καποιος, εχω περιεργεια τρομερή οχι τοσο το ονομα, αλλα να μαθω αν ο γρίφος ηταν απο τα λιντλ. :003:


Ο Γιαννοπουλος συντονιστης;

Ελεος.

.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27414
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 25 Οκτ 2023, 17:06

enaon έγραψε:
25 Οκτ 2023, 16:51
υπηρξε νημα, το εσβησαν μετα βεβαια, κι ήταν δικαιοι γενικά, μας ειχαν αφήσει ενα διαστημα να κλαψουμε και μετα ειχανε πει οτι αναφορές στο πχωρουμ θα σβηνονται χωρις δευτερη κουβεντα, αν θελουμε να μεινουμε πρεπει να ενσωματωθουμε κλπ, οτι λεμε και εμεις στους λαθρο τωρα.
Είχαν τόση αγάπη για το παλιό που όποιος έγραφε πχορουμ ή phorum το σύστημα το μετέτρεπε αυτομάτως σε βόθρουμ.
:003:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24365
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 17:10

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:05
Ο Γιαννοπουλος συντονιστης;

Ελεος.

.
ο γγ ηταν συντονιστής εκει τότε; Σιγουρα; Απογοήτευση, πιο ευκολο να πει η ναιδα συγνωμη παρα ο γγ τι εγινε στα αληθεια.


Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24365
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 17:12

Nandros έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:06
Είχαν τόση αγάπη για το παλιό που όποιος έγραφε πχορουμ ή phorum το σύστημα το μετέτρεπε αυτομάτως σε βόθρουμ.
:003:
μια χαρά ήταν, τρομεροι βασικά ηταν εκτός απο το τελος που τα κανανε χαλια, ηταν τοσο τρομεροι πριν απο αυτό που θα ηταν δυσκολο αν δεν τα εκαναν τοσο χαλια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος enaon την 25 Οκτ 2023, 17:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28905
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Οκτ 2023, 17:12

Ο ελτσαβ
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24365
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Οκτ 2023, 17:14

Αρίστος έγραψε:
25 Οκτ 2023, 17:10
Δεν ηταν ποτε και πουθενα συντονιστης.

.
α σορυ νομιζα μας λυπηθηκες και το πηρε το ποταμι. Αρα παραμενει ο γρίφος, συντονιστής εκει, αγαπητός εδω με πολλα μπαν, σ και γ στο ονομα;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 25 Οκτ 2023, 17:19

που θα παει χελωνε θα καταλαβεις οπως καταλαβε και ο φιλος EKPLIKTIKOS τι σημαινει μπουμερισμος :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ποια μέλη διαγράφτηκαν από το (αν)ελεύθερο.νετ επειδή ανέφεραν την ύπαρξη του παρόντος πχόρουμ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 25 Οκτ 2023, 17:20

Εν πάση περιπτώση πίσω στα δικά μου
στα θλιεβάρ άπλυτά μου, που'χα στα πιμιά μου
στη μουγκή κλανιά μου.

Στη παραθεσή μου, στο τρελό βιολί μου,
στο θλιμμένο μπάν μου, που ήταν όλο άδικο,
εκεί στο Κωλντρονάδικο.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών