Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
- Casper -

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 03 Ιούλ 2019, 15:01

Α επίσης επειδή είχα τρομάξει και τότε πήγαινα σε γιατρό, την πήρα τηλέφωνο και ρώτησα για την περίπτωσή του. Η ψυχίατρος με τρόμαξε περισσότερο και μου έλεγε να βάλω δικό μου άτομο να τον τρομάξει. Ευτυχώς αυτή η κατάσταση κράτησε για ένα μήνα. Τον έδιωξαν μετά.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 03 Ιούλ 2019, 15:03

λεβέντης, σαν την ποδαριλα δεν έχει

- Casper -

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 03 Ιούλ 2019, 15:04

jason έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:03
λεβέντης, σαν την ποδαριλα δεν έχει
Ελπίζω να μην σοβαρολογείς.

Καλά ντάξει. Δεν νομίζω. Άλλο φετιχ με πατούσες, και άλλο να γίνεσαι βίαιος και να μην αντέχεις επειδή θες να μυρίσεις πόδια και να βρωμάνε. Δηλαδή...για όνομα. "Έφυεν η φάτσα μου", που λέμε και στην Κύπρο. :lol:

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 03 Ιούλ 2019, 15:07

- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:04
jason έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:03
λεβέντης, σαν την ποδαριλα δεν έχει
Ελπίζω να μην σοβαρολογείς.

Καλά ντάξει. Δεν νομίζω. Άλλο φετιχ με πατούσες, και άλλο να γίνεσαι βίαιος και να μην αντέχεις επειδή θες να μυρίσεις πόδια και να βρωμάνε. Δηλαδή...για όνομα. "Έφυεν η φάτσα μου", που λέμε και στην Κύπρο. :lol:
εγω φοράω μεγάλη αθλητική κάλτσα και όταν γυρνάω το βράδυ απ τη δουλειά την φοραω καπότα στο κεφάλι σαν σε ληστεία
και δεν ενοχλώ κανέναν

- Casper -

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 03 Ιούλ 2019, 15:08

jason έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:07
- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:04
jason έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:03
λεβέντης, σαν την ποδαριλα δεν έχει
Ελπίζω να μην σοβαρολογείς.

Καλά ντάξει. Δεν νομίζω. Άλλο φετιχ με πατούσες, και άλλο να γίνεσαι βίαιος και να μην αντέχεις επειδή θες να μυρίσεις πόδια και να βρωμάνε. Δηλαδή...για όνομα. "Έφυεν η φάτσα μου", που λέμε και στην Κύπρο. :lol:
εγω φοράω μεγάλη αθλητική κάλτσα και όταν γυρνάω το βράδυ απ τη δουλειά την φοραω καπότα στο κεφάλι σαν σε ληστεία
και δεν ενοχλώ κανέναν
Αν δεν ενοχλείς, μαγκιά σου :smt005:

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21530
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 03 Ιούλ 2019, 15:18

hellegennes έγραψε:
19 Απρ 2019, 18:46
Μπορεί ο καθένας να συνεισφέρει στο νήμα τα διαμάντια που ακούει καθημερινά. Θα κάνω την αρχή εγώ.

Πριν λίγο:

Τζιψάκι: Δημήτρη, στο τάδε έθιμο (δεν συγκράτησα το όνομα) συμμετέχουν και κορίτσια ή μόνο αγόρια;
Εγώ: Τι είναι αυτό; Πού να ξέρω;
-Ε, καλά, τι σπούδασες; Μαθηματικά πώς ξέρεις;
-Μηχανική σπούδασα, όχι λαογραφία.

Το πρωί:

Θεια: Θα ήθελα 30 αβγά και μια βαφή.
Της τα δίνω.
-Αχ, πώς θα τα πάρω;
-Θα σας δώσω σακούλα.
-Μήπως μπορείτε να μου τα βάψετε εσείς;
-...
Σού την έπεφτε αλλά δεν το πιασες.
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 03 Ιούλ 2019, 19:47

- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:04
jason έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:03
λεβέντης, σαν την ποδαριλα δεν έχει
Ελπίζω να μην σοβαρολογείς.

Καλά ντάξει. Δεν νομίζω. Άλλο φετιχ με πατούσες, και άλλο να γίνεσαι βίαιος και να μην αντέχεις επειδή θες να μυρίσεις πόδια και να βρωμάνε. Δηλαδή...για όνομα. "Έφυεν η φάτσα μου", που λέμε και στην Κύπρο. :lol:
Το ξερεις οτι ειναι μελος του φορουμ?

Von Mackensen

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 03 Ιούλ 2019, 19:52

Dasein έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 14:58
- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 14:55
Ο συγκεκριμένος εγκατέλειπε κιόλας το πόστο του για να βγαίνει έξω να τρώει και να καπνίζει.

Πολύ αντιεπαγγελματικό.

:smt005:

- Casper -

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 03 Ιούλ 2019, 21:19

perseus έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 19:47
- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:04
jason έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:03
λεβέντης, σαν την ποδαριλα δεν έχει
Ελπίζω να μην σοβαρολογείς.

Καλά ντάξει. Δεν νομίζω. Άλλο φετιχ με πατούσες, και άλλο να γίνεσαι βίαιος και να μην αντέχεις επειδή θες να μυρίσεις πόδια και να βρωμάνε. Δηλαδή...για όνομα. "Έφυεν η φάτσα μου", που λέμε και στην Κύπρο. :lol:
Το ξερεις οτι ειναι μελος του φορουμ?
Θα' θελε! :8)

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40893
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 04 Ιούλ 2019, 03:56

sharp έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 15:18
hellegennes έγραψε:
19 Απρ 2019, 18:46
Μπορεί ο καθένας να συνεισφέρει στο νήμα τα διαμάντια που ακούει καθημερινά. Θα κάνω την αρχή εγώ.

Πριν λίγο:

Τζιψάκι: Δημήτρη, στο τάδε έθιμο (δεν συγκράτησα το όνομα) συμμετέχουν και κορίτσια ή μόνο αγόρια;
Εγώ: Τι είναι αυτό; Πού να ξέρω;
-Ε, καλά, τι σπούδασες; Μαθηματικά πώς ξέρεις;
-Μηχανική σπούδασα, όχι λαογραφία.

Το πρωί:

Θεια: Θα ήθελα 30 αβγά και μια βαφή.
Της τα δίνω.
-Αχ, πώς θα τα πάρω;
-Θα σας δώσω σακούλα.
-Μήπως μπορείτε να μου τα βάψετε εσείς;
-...
Σού την έπεφτε αλλά δεν το πιασες.
Μπλιαχ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9383
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 04 Ιούλ 2019, 11:16

- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 14:55
Υπήρχε κάποιος ψυχάκιας (μου εξομολογήθηκε πως πήγαινε σε ψυχίατρο και πως ένα διάστημα έπαιρνε φάρμακα, και πως λόγω του φετιχ που είχε μπορούσε να γίνει πολύ βίαιος - θα εξηγήσω) που μου ζήτησε εν ώρα εργασίας να πάμε κάπου να βγάλω τα παπούτσια μου για να μυρίσει τα πόδια μου (επίσης την πρώτη μέρα που πήγα δουλειά μετά από 2ο ώρες μου ζήτησε να κάνουμε σχέση). Ήθελε κιόλας να βρωμάνε. Εγώ παθαίνω σοκ και τότε ήταν που του είπα να πάει σε γιατρό και πως η πρακτική μου βοήθεια είναι να τον ακούσω, να μην κάνω αυτό που μου λέει και να τον καθοδηγήσω ώστε να συνεχίζει να πηγαίνει σε γιατρό και να πάρει φάρμακα. Αυτός φούντωσε μαζί μου, έλεγε παράλογα πράγματα. Τον είχαν σε σημεία που δεν απαιτούνταν να έχει κάποιος άδεια φύλακα. Οι αστυνομικοί τον κάλεσαν 3ις φορές για συνέντευξη (για κάποιο "περίεργο" λόγο...) και στο τέλος τον έδιωξαν. Ένα διάστημα φοβόμουν να πηγαίνω στη δουλειά και για 2ο βδομάδες με άφηνε η μάνα μου απ' έξω για να μην τον πετύχω στο πάρκινγκ και με στριμώξει, ειδικά την νύχτα όταν σχολάναμε. Επίσης δεν ένιωθα ασφάλεια ούτε στον χώρο του αεροδρομίου που είχε παντού κάμερες γιατί αν με πετύχαινε λέω στον ανελκυστήρα; Δεν ήθελα να καταγγείλω και επίσης φοβόμουν γιατί αν και είχε παντού αστυνομία, ήξερα πως ο θείος του ήτανε αστυνομικός.

Επίσης κατάλαβα για τα καλά πως ο τύπος είναι επικίνδυνος όταν μου είπε πως όταν τον πιάνει έντονα να θέλει να μυρίσει πόδια και βρίσκεται σε δουλειά, μπορεί να μην συγκρατηθεί και να χτυπήσει κάποιον, να επιτεθεί σε κοπέλα που του αρέσει απλά για να μυρίσει τα πόδια της. Ο συγκεκριμένος εγκατέλειπε κιόλας το πόστο του για να βγαίνει έξω να τρώει και να καπνίζει.
:o:o:o
Τουλάχιστον γλύτωσες...
Yippie Kay Yay

- Casper -

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 04 Ιούλ 2019, 18:03

Airman68 έγραψε:
04 Ιούλ 2019, 11:16
- Casper - έγραψε:
03 Ιούλ 2019, 14:55
Υπήρχε κάποιος ψυχάκιας (μου εξομολογήθηκε πως πήγαινε σε ψυχίατρο και πως ένα διάστημα έπαιρνε φάρμακα, και πως λόγω του φετιχ που είχε μπορούσε να γίνει πολύ βίαιος - θα εξηγήσω) που μου ζήτησε εν ώρα εργασίας να πάμε κάπου να βγάλω τα παπούτσια μου για να μυρίσει τα πόδια μου (επίσης την πρώτη μέρα που πήγα δουλειά μετά από 2ο ώρες μου ζήτησε να κάνουμε σχέση). Ήθελε κιόλας να βρωμάνε. Εγώ παθαίνω σοκ και τότε ήταν που του είπα να πάει σε γιατρό και πως η πρακτική μου βοήθεια είναι να τον ακούσω, να μην κάνω αυτό που μου λέει και να τον καθοδηγήσω ώστε να συνεχίζει να πηγαίνει σε γιατρό και να πάρει φάρμακα. Αυτός φούντωσε μαζί μου, έλεγε παράλογα πράγματα. Τον είχαν σε σημεία που δεν απαιτούνταν να έχει κάποιος άδεια φύλακα. Οι αστυνομικοί τον κάλεσαν 3ις φορές για συνέντευξη (για κάποιο "περίεργο" λόγο...) και στο τέλος τον έδιωξαν. Ένα διάστημα φοβόμουν να πηγαίνω στη δουλειά και για 2ο βδομάδες με άφηνε η μάνα μου απ' έξω για να μην τον πετύχω στο πάρκινγκ και με στριμώξει, ειδικά την νύχτα όταν σχολάναμε. Επίσης δεν ένιωθα ασφάλεια ούτε στον χώρο του αεροδρομίου που είχε παντού κάμερες γιατί αν με πετύχαινε λέω στον ανελκυστήρα; Δεν ήθελα να καταγγείλω και επίσης φοβόμουν γιατί αν και είχε παντού αστυνομία, ήξερα πως ο θείος του ήτανε αστυνομικός.

Επίσης κατάλαβα για τα καλά πως ο τύπος είναι επικίνδυνος όταν μου είπε πως όταν τον πιάνει έντονα να θέλει να μυρίσει πόδια και βρίσκεται σε δουλειά, μπορεί να μην συγκρατηθεί και να χτυπήσει κάποιον, να επιτεθεί σε κοπέλα που του αρέσει απλά για να μυρίσει τα πόδια της. Ο συγκεκριμένος εγκατέλειπε κιόλας το πόστο του για να βγαίνει έξω να τρώει και να καπνίζει.
:o:o:o
Τουλάχιστον γλύτωσες...
Αν γλύτωσα λέει; Τα λέω καμιά φορά σε φίλες γενικά περιπέτειες που έζησα σε δουλειές και δεν με πιστεύουν. Εμπειρίες :003:

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9383
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 04 Ιούλ 2019, 19:02

- Casper - έγραψε:
04 Ιούλ 2019, 18:03

Αν γλύτωσα λέει; Τα λέω καμιά φορά σε φίλες γενικά περιπέτειες που έζησα σε δουλειές και δεν με πιστεύουν. Εμπειρίες :003:
Τα αεροδρόμια είναι επικίνδυνα μέρη...
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8790
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 13 Αύγ 2019, 08:10

- θα ήθελα να μου στείλετε το προϊόν με sms
- μήπως εννοείτε Acs;
- (εξοργισμένος) όχι, παιδί μου, με sms, στο κινητό!
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12572
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Κουλά που ακούω στην δουλειά μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 14 Αύγ 2019, 20:54

νύχτα έγραψε:
13 Αύγ 2019, 08:10
- θα ήθελα να μου στείλετε το προϊόν με sms
- μήπως εννοείτε Acs;
- (εξοργισμένος) όχι, παιδί μου, με sms, στο κινητό!
Στείλτο με ascii text :lol:
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών