Βοηθήστε λίγο.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Βοηθήστε λίγο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 28 Απρ 2018, 20:54

Cavaliere έγραψε:
26 Απρ 2018, 20:26
Ένα ερωτηματολόγιο, όποιος αγαπά, ας απαντήσει.


Φύλο, ηλικία. Κοριτσαρος :)

Έχεις δει ποτέ, παράσταση στην Επίδαυρο; Άπειρες

Πώς επιλέγεις την παράσταση που θα δεις σε ένα θέατρο; Ναναι όσο πιο λιγότερο προβεβλημένη, ανάλογα με τη διάθεση

Τι δεν σου αρέσει, συνήθως στο Θέατρο; Κι όταν λέμε, δεν εννοούμε αποκλειστικά παραστασιολογικά, αλλά, λ.χ., κάτι με το διάλειμμα, το πρόγραμμα, όλη τη διαδικασία επίσκεψης ενός θεάτρου. Ακόμα και συνήθειες του Κοινού. Να κοιτώ τις παρέες πριν ξεκινήσει κ στο διαλλειμα. Θύμαμαι στο τρίτο στεφάνι οι γιαγιάδες ήταν πολύ απολαυστικές Lol

Πόσων ετών πρωτοείδες ζωντανά Θέατρο; Δημοτικό

Ποιά τιμή θεωρείς fair για ένα εισιτήριο θεατρικής παράστασης σε ένα συμβατικό, απλό θέατρο;15 ευρώ

Έχεις φύγει ποτέ στη μέση της παράστασης, και γιατί; Ναι. Σχολική παράσταση γ παιδιά δημοτικού κι εγώ προς να πήγαινα γυμνάσιο.

Διαβάζεις την κριτική , πριν, ή μετά την θέαση του έργου;
ποτε


Παρακαλώ, όσοι θέλετε, και μη γαμηθεί το νήμα. Θα γίνει και άλλο ερωτηματολόγιο, αλλά γιαβάς-γιαβάς. Όχι όλα μαζί.
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 26961
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Βοηθήστε λίγο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 28 Απρ 2018, 21:41

Cavaliere έγραψε:
26 Απρ 2018, 20:26
Ένα ερωτηματολόγιο, όποιος αγαπά, ας απαντήσει.

Φύλο, ηλικία. Άρρεν, 66

Έχεις δει ποτέ, παράσταση στην Επίδαυρο; Τρωάδες πριν πολλά-πολλά χρόνια.

Πώς επιλέγεις την παράσταση που θα δεις σε ένα θέατρο;

Τι δεν σου αρέσει, συνήθως στο Θέατρο; Κι όταν λέμε, δεν εννοούμε αποκλειστικά παραστασιολογικά, αλλά, λ.χ., κάτι με το διάλειμμα, το πρόγραμμα, όλη τη διαδικασία επίσκεψης ενός θεάτρου. Ακόμα και συνήθειες του Κοινού. Δεν έχω άποψη, γιατί δεν πηγαίνω συχνά.

Πόσων ετών πρωτοείδες ζωντανά Θέατρο; Πολύ μικρός. Το πρώτο ίσως ήταν "Ο Εμίρης και ο Κακομοίρης". Δεν θυμάμαι αν ήταν πριν ή μετά την ομώνυμη ταινία.

Ποιά τιμή θεωρείς fair για ένα εισιτήριο θεατρικής παράστασης σε ένα συμβατικό, απλό θέατρο; Δεν έχω άποψη, γιατί δεν πηγαίνω συχνά.

Έχεις φύγει ποτέ στη μέση της παράστασης, και γιατί; Ναι, στο διάλειμμα από τον "Δον Κιχώτης" στο Ηρώδειο.
1.με απογοήτευσε το μπουμ-μπουμ που ακουγόταν από το σανίδι, κάθε φορά που προσγειώνονταν οι μπαλαρίνες ή οι χορευτές. Όλη η μαγεία, η ελαφράδα, η λυγεράδα του μπαλέτου πήγαινε περίπατο.
2.το κυριότερο, ο κώλος μου και τα πόδια μου είχαν μουδιάσει και δεν άντεχα άλλο. Οι κερκίδες δεν είναι φτιαγμένες για το μπόι μου και δεν είχα προβλέψει για μαξιλάρι. Δεν έπαθα το ίδιο στην Επίδαυρο.


Διαβάζεις την κριτική , πριν, ή μετά την θέαση του έργου; Όχι.


Παρακαλώ, όσοι θέλετε, και μη γαμηθεί το νήμα. Θα γίνει και άλλο ερωτηματολόγιο, αλλά γιαβάς-γιαβάς. Όχι όλα μαζί.
.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25473
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Βοηθήστε λίγο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 29 Απρ 2018, 00:32

lyna έγραψε:
28 Απρ 2018, 20:54
Cavaliere έγραψε:
26 Απρ 2018, 20:26
Ένα ερωτηματολόγιο, όποιος αγαπά, ας απαντήσει.


Φύλο, ηλικία. Κοριτσαρος :)

Έχεις δει ποτέ, παράσταση στην Επίδαυρο; Άπειρες

Πώς επιλέγεις την παράσταση που θα δεις σε ένα θέατρο; Ναναι όσο πιο λιγότερο προβεβλημένη, ανάλογα με τη διάθεση

Τι δεν σου αρέσει, συνήθως στο Θέατρο; Κι όταν λέμε, δεν εννοούμε αποκλειστικά παραστασιολογικά, αλλά, λ.χ., κάτι με το διάλειμμα, το πρόγραμμα, όλη τη διαδικασία επίσκεψης ενός θεάτρου. Ακόμα και συνήθειες του Κοινού. Να κοιτώ τις παρέες πριν ξεκινήσει κ στο διαλλειμα. Θύμαμαι στο τρίτο στεφάνι οι γιαγιάδες ήταν πολύ απολαυστικές Lol

Πόσων ετών πρωτοείδες ζωντανά Θέατρο; Δημοτικό

Ποιά τιμή θεωρείς fair για ένα εισιτήριο θεατρικής παράστασης σε ένα συμβατικό, απλό θέατρο;15 ευρώ

Έχεις φύγει ποτέ στη μέση της παράστασης, και γιατί; Ναι. Σχολική παράσταση γ παιδιά δημοτικού κι εγώ προς να πήγαινα γυμνάσιο.

Διαβάζεις την κριτική , πριν, ή μετά την θέαση του έργου;
ποτε


Παρακαλώ, όσοι θέλετε, και μη γαμηθεί το νήμα. Θα γίνει και άλλο ερωτηματολόγιο, αλλά γιαβάς-γιαβάς. Όχι όλα μαζί.
Εχμ... ηλικια;
Φακελωνουμε σε αυτο το νημα, ειναι παγιδα

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Βοηθήστε λίγο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 30 Απρ 2018, 14:37

Αν δεν θέλει κάποιος ηλικία, δεν μπορώ να τον υποχρεώσω, και δεν φακελώνω κανέναν.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Βοηθήστε λίγο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 30 Απρ 2018, 14:38

ΚΙ ευχαριστώ όσους απάντησαν, θερμά.
Ordem e Progresso.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών