↣ Εκτός Θέματος

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 17:07

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:02

Εκει που ειναι τωρα δυσκολα να τον πλησιασουν οι Εθνικιστες. Αλλα και οταν ο ιδιος κινηθηκε απειλητικα προς αυτους, πηρε τις καταλληλες απαντησεις. Ασπρομαλλη κοροιδο που θα το παιξεις και περηφανος με την Γ εθνικη και τα κατουρα στο μετωπο
Ενω τοσο καιρο που μπορουσαν κλωσαγαν αβγα.Κανεις δεν κινηθηκε απειλητικα οι γονεις τον παρακαλεσαν να αποχωρησει και αυτος το δεχτηκε.Αυτα τα ηρωικα που βγαλατε μετα να τα λετε μεταξυ σας στα σουαρε της Ουρανιας που μαζευεστε ακουγοντας Τραννο.Υπαλληλοι στον βαγγελα υπαλληλοι και στον μπαρμπα οι γυφτοσαλιαγκες wannabe εθνικοσοσιαλιστες του Τσουκαλα :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Uppercut

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 17:08

O Xελώνος κλαίει για το νήμα του. Είχε άλλα όνειρα για αυτό.

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 17:09

Obi Wan Iakobi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:07
karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:02

Εκει που ειναι τωρα δυσκολα να τον πλησιασουν οι Εθνικιστες. Αλλα και οταν ο ιδιος κινηθηκε απειλητικα προς αυτους, πηρε τις καταλληλες απαντησεις. Ασπρομαλλη κοροιδο που θα το παιξεις και περηφανος με την Γ εθνικη και τα κατουρα στο μετωπο
Ενω τοσο καιρο που μπορουσαν κλωσαγαν αβγα.Κανεις δεν κινηθηκε απειλητικα οι γονεις τον παρακαλεσαν να αποχωρησει και αυτος το δεχτηκε.Αυτα τα ηρωικα που βγαλατε μετα να τα λετε μεταξυ σας στα σουαρε της Ουρανιας που μαζευεστε ακουγοντας Τραννο.Υπαλληλοι στον βαγγελα υπαλληλοι και στον μπαρμπα οι γυφτοσαλιαγκες wannabe εθνικοσοσιαλιστες του Τσουκαλα :lol:
Ναι σιγουρα μπαρμπα για αυτο μετα οι ιδιοι κλαφτηκαν για επεισοδια στην ιστοσελιδα τους 2 μερες μετα.Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλαμε ρε σουργελο ουτε να στησεις 2 ψεμματα δεν μπορεις, ο σκυλαραπας που εχεις για ειδωλο καθοδηγει καθε σου συφιλιδικη σκεψη φαινεται

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 17:13

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:04

Μπαρμπα το οτι ειμαστε νεοι δεν σημαινει οτι πινουμε ακομα γαλα σαν το γαλα που σας ταιζουν συχνα πυκνα οι ολυμπιακοι σε ΝΦ και αλλου. Εσυ παντως με το ασπρο μαλλι και το κατουρημενο κεφαλι μαλλον τις φαπες τις εχεις δει σε ταινιες του σταλονε γιατι σε εθνικιστικες εκδηλωσεις δεν παιζει να πατας ουτε σαν σκεψη καημενο ανυπαρκτο τουρκακι ψηφοφορε του τζημερου με τον σκυλαραπα για ειδωλο.
Αν εγω ειμαι μπαρμπας πρεπει να βρουμε κατι αλλο για τον ΝΓΜ γιατι υπαρχει μεγαλη διαφορα ηλικιας.Βρε ξερουν οι παλιοι γαυροι τι παθαινατε στη ΝΦ ειδικα ο τρομπετας που χορευε απο τραπεζι σε τραπεζι εσεις οι μικροτεροι κελαηδατε εκ του ασφαλους.Οχι δεν παταω εγω σε εθνικιστικες πατας εσυ.Εκτος αν εθνικιστικες εννοεις το παρεακι με τα κρουσματα που πανε να ακουσουν τους παιανες της Ουρανιας και των υπολοιπων.Τουρκακι εγω κι εσυ τι δυο βηματα απο το τουρκολιμανο και το πασαλιμανι?ελληναρας?γιατι οι συμπολιτες σου οι εθνικοι τουρκους σας λενε και ντεμεκ πειραιωτες.Κατι θα ξερουν παραπανω.Σου ξαναλεω μαθε πρωτα ποιος ειναι στο αβαταρ μου ΚΚΚ της Ζαρουλια και μετα μιλα.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 17:17

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:09

Ναι σιγουρα μπαρμπα για αυτο μετα οι ιδιοι κλαφτηκαν για επεισοδια στην ιστοσελιδα τους 2 μερες μετα.Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλαμε ρε σουργελο ουτε να στησεις 2 ψεμματα δεν μπορεις, ο σκυλαραπας που εχεις για ειδωλο καθοδηγει καθε σου συφιλιδικη σκεψη φαινεται
Κανεις δεν κλαφτηκε ειπαν οτι εγινε οτι πηγαν να τιμησουν τη μνημη των παιδιων και τα κρουσματα του μπαρμπα εβαλαν τους γονεις των παιδιων να τους αποτρεψουν.Μην παραπληροφορεις την ειχα διαβασει την αναρτηση.Σε λιγο θα μας βγαλεις τη Ζαρουλια Μεγα Δρακο ρε ρατσισταρα φτανει :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 17:17

Obi Wan Iakobi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:13
karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:04

Μπαρμπα το οτι ειμαστε νεοι δεν σημαινει οτι πινουμε ακομα γαλα σαν το γαλα που σας ταιζουν συχνα πυκνα οι ολυμπιακοι σε ΝΦ και αλλου. Εσυ παντως με το ασπρο μαλλι και το κατουρημενο κεφαλι μαλλον τις φαπες τις εχεις δει σε ταινιες του σταλονε γιατι σε εθνικιστικες εκδηλωσεις δεν παιζει να πατας ουτε σαν σκεψη καημενο ανυπαρκτο τουρκακι ψηφοφορε του τζημερου με τον σκυλαραπα για ειδωλο.
Αν εγω ειμαι μπαρμπας πρεπει να βρουμε κατι αλλο για τον ΝΓΜ γιατι υπαρχει μεγαλη διαφορα ηλικιας.Βρε ξερουν οι παλιοι γαυροι τι παθαινατε στη ΝΦ ειδικα ο τρομπετας που χορευε απο τραπεζι σε τραπεζι εσεις οι μικροτεροι κελαηδατε εκ του ασφαλους.Οχι δεν παταω εγω σε εθνικιστικες πατας εσυ.Εκτος αν εθνικιστικες εννοεις το παρεακι με τα κρουσματα που πανε να ακουσουν τους παιανες της Ουρανιας και των υπολοιπων.Τουρκακι εγω κι εσυ τι δυο βηματα απο το τουρκολιμανο και το πασαλιμανι?ελληναρας?γιατι οι συμπολιτες σου οι εθνικοι τουρκους σας λενε και ντεμεκ πειραιωτες.Κατι θα ξερουν παραπανω.Σου ξαναλεω μαθε πρωτα ποιος ειναι στο αβαταρ μου ΚΚΚ της Ζαρουλια και μετα μιλα.
Εθνικιστικες εκδηλωσεις ειναι αυτες στις οποιες τις τρωνε κατι αγαπημενοι σου τυπου χαμου, ζαφειροπουλου, καλεντζη, κτλ κτλ και που εσυ φυσικα εισαι ανυπαρκτος... Τωρα τα υπολοιπα εχουν ηδη αποδειχτει, ακομα κολυμπι μαθαινεις και απο το ρολοι δεν κατεβηκες τι να μας πεις για τουρκια βρε καημενε αδερφοποιημενε με την φενερ? Ξερουν οι παλιοι γαυροι τι γαμησια εριχνε ο θρυλος στην ΝΦ θες να πεις ειδικα τακης και ακης αλλα και πολλοι αλλοι που σας εχουν κατουρησει οπου σας βρουν. Τα παρακαλετα για να μην φατε ξυλο απο τις βαζελες τα ξεχασες γρηγορα μαλλον μπαρμπα. Οταν φυτρωσεις ουμπαλα (οχι απο αυτα της γιουβε) ελα στην επομενη εθνικιστικη εκδηλωση να τα πεις απο κοντα, μην φοβασαι δεν θα εχεις την τυχη του αγαπημενου σου χαμου θα υπαρχει στοργη και προδερμ πελατη.

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 17:19

Obi Wan Iakobi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:17
karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:09

Ναι σιγουρα μπαρμπα για αυτο μετα οι ιδιοι κλαφτηκαν για επεισοδια στην ιστοσελιδα τους 2 μερες μετα.Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλαμε ρε σουργελο ουτε να στησεις 2 ψεμματα δεν μπορεις, ο σκυλαραπας που εχεις για ειδωλο καθοδηγει καθε σου συφιλιδικη σκεψη φαινεται
Κανεις δεν κλαφτηκε ειπαν οτι εγινε οτι πηγαν να τιμησουν τη μνημη των παιδιων και τα κρουσματα του μπαρμπα εβαλαν τους γονεις των παιδιων να τους αποτρεψουν.Μην παραπληροφορεις την ειχα διαβασει την αναρτηση.Σε λιγο θα μας βγαλεις τη Ζαρουλια Μεγα Δρακο ρε ρατσισταρα φτανει :lol:
Ναι την ειχες διαβασει οπως δηθεν εβλεπες και τις εκπομπες στις οποιες δηλωναν οτι θα πολεμαγαν στο ρουπελ και το χρεωνεις στην χρυση αυγη. Θλιβερο αεργο τρολ τα 2 χρονια στερησης της Α εθνικης αλλα και οι ομοφυλοφιλικες τασεις των αλογαταρηδων που θαυμαζεις εχουν καταστρεψει καθε σου ψευδαισθηση

Uppercut

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 17:23

Thor έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:14
Μπορει καποιος με λιγα λογια να μου πει,τι στο διαολο λενε αυτοι οι δυο τοση ωρα;
Επιγραμματικα.
Ποια εθνικιστική ή εθνικοσοσιαλιστική ομάδα έδειρε ποιον και ποιοι οπαδοί έδειραν ποιους. Ο Καραπιάλης στηρίζει χρυσαυγίτες και Ολυμπιακούς, ο Όμπι πιο εναλλακτικούς, αριστοκράτες εθνικοσοσιαλιστές τύπου Καλέντζη και αεκτζήδες στα οπαδικά. Το όλο θέμα ξεκινάει από μία χυλόπιτα που έφαγε ο Καράπ από τη Δοξούλα, γνωστή ΕΣ, που τυχαίνει να είναι ερωμένη ενός γνωστού ΕΣ καράφλα με βρυκολακίσια εμφάνιση κι ο Καράπ δεν τολμάει να τα βάλει μαζί του. Έτσι, συγκρούεται με άλλες προσωπικότητες του χώρου που θεωρεί πιο βατές.

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 17:37

Thor έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:29


Και μια τελευταια ερωτηση,ποια ειναι η Δοξουλα;
Αυτος ειναι λογος διαγραφης να ξερεις.
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 17:39

Obi Wan Iakobi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:35
karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:26


Κατα 1ον ο καραφλας ειναι παντρεμενος με αλλη.
Κατα 2ον εγω ειμαι παντρεμενος επισης με αλλη.
Κατα 3ον ο κατουρημενος δεν ειναι εθνικοσοσιαλιστης αλλα τζημερικος, ψηφοφορος δημιουργιας.
Κατα 4ον δεν συγκρουομαι με κανεναν στον 'χωρο' εφοσον ολοι ειναι ειτε ανενεργοι ειτε πουθεναδες.
Κατα 5ον δεν υπαρχει αριστοκρατια στην ομοφυλοφιλια και στην κλεπταποδοχη (το 2ο δεν το λεω εγω αλλα κατι κακοι ετεροφυλοφιλοι ναζι σαν τον περιανδρο που ο αεκτζης θαυμαζει)
Κατα 6ον δεν υπαρχουν αεκτζηδες οπαδοι. υπαλληλοι του εφοπλιστη τζαμπατζη που χτιζει την οπαπ fc ειναι. καποτε μας παρακαλαγαν για προστασια γιατι τις τρωγαν απο τους βαζελους. εχουν φαει κατουρα στη μαπα, ανεβαιναν σε ρολογια, κλεινανε φωτα και κλαιγανε πεφτωντας κατω μπας και παρουν κανα πρωταθλημα. αποδεδειγμενα και επιβεβαιωμενα ολα αυτα.
Εσυ δηλωνεις εθνικοσοσιαλιστης οχι ο Τζημερος ενω εισαι το ακριβως αντιθετο.Ολοι πουθεναδες ειμαστε πλην των κρουσματων.Σου απεδειξα οτι εσεις αποδεχεστε την ομοφυλοφιλια οχι ο Καλεντζης.Δεν υπαρχουν ΑΕΚτζηδες οπαδοι αλλα μονο γαυροι που καποτε εγλυφαν τον Κροκους να τους διορισει στην ιντρακομ και να τους βαζει τζαμπα τσαρτερ για ευρωπη και τωρα τον βριζουν γιατι τρωνε απο τον βαγγελα εστω κι αν κοπανανε αλλους γαυρους μη χασει κανενα ευρω στη πορτα ο μπροεδρας.Και ο γαιδαρος πεταει.Α ναι παρακαλαγαμε και για προστασια απο τους βαζελους αλλα εχουμε 40 χρονια τα κεντρικα μας διπλα τους.Ουτε μπαμπουινοι δεν τα πιστευουν αυτα αλλα το υποειδος Ρεντικους τα πιστευει μια χαρα.Σου ξαναλεω παρε κανενα μπουκαλακι να τη βγαλεις αποψε θα ειναι δυσκολα.Και ξερεις εσυ μετα ριξτα στον προπονητη ποτε στον μπροεδρα γιατι ειναι και περηφανη πειραιωτικη η 7
Παλι καλα που παραδεχτηκες οτι εισαι πουθενας και υπαλληλος, εφοσον ουτε σε εθνικιστικες εκδηλωσεις πατας ουτε οι αεκτζηδες ειναι οπαδοι. Το δωματιακι παλι σας το εχουν κανει σουρωτηρι οι βαζελοι με ενα σωρο ψειρισματα και εσυ περηφανευεσαι πως εχεις συνδεσμο με τις πλατες της ΓΑΔΑ. Ασε τα ενδοπειραιωτικα αεργε μπαρμπα δεν ξερεις ουτε το 1/100 απο οσα λες και ειναι φανερο οτι η ενημερωτη του sdna απεχει πολυ απο το τι πραγματικα γινεται στον συλλογο. Εσυ που παιζεις αποψε ειπαμε? ΑΧΑΧΑΧΑ

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 17:43

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:28


Στα ιδια ιμια που ο αλογαταρης τις εφαγε και κλαιγοταν. να τα λες ολα. και επισης ποιο χαμπαρι μας λες? τα παλια τευχη υπαρχουν διαθεσιμα στο διαδικτυο, δεν ειναι κατι κρυφο. Εχεις χασει πολλα επεισοδια μπετοβλακα. Αρκετοι μαλιστα τα εχουμε απο παλια και στην κανονικη τους μορφη. Αγορασες απο παλαιοβιβλιοπωλειο 1-2 τευχη ειδες 2 βιντεο απο το ομνια τβ και το παιζεις γνωστης του εθνικιστικου χωρου ρε σουργελο της κοινωνιας; Πολλα τα ψυχολογικα απο τα κατουρα φαινεται.
Αποκλειεται θα ειχε ποδοπατησει πολλους με το αλογο και θα ειχαν τοξευσει πολλα ποπουδακια οι υπασπιστες πριν τις φαει.Αυτο σου λεω πουλας τρελα ενω ειναι ολα προσβασιμα.Εσυ τι παλια τευχη να εχεις ρε ουτε τα τελευταια δεν προλαβες.Τα περισσοτερα τα διαβασα την εποχη που βγηκαν απο φιλους που τα επαιρναν.Για ψυχολογικα ρωτα αυτον που δεν ξανακατουρησε ουτε σπιτι του μετα απο το μαθημα που πηρε.

Για τον leatherman ουτε λεξη βλεπω.Προφανως σου ειπαν τη περιπτωση(γιατι εσυ να τον ηξερες χλωμο) και κανεις τη παπια.Εχω και βιντεο που ξεδιπλωνει το ταλεντο του αν θες :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 16 Σεπ 2021, 17:49

karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:39


Παλι καλα που παραδεχτηκες οτι εισαι πουθενας και υπαλληλος, εφοσον ουτε σε εθνικιστικες εκδηλωσεις πατας ουτε οι αεκτζηδες ειναι οπαδοι. Το δωματιακι παλι σας το εχουν κανει σουρωτηρι οι βαζελοι με ενα σωρο ψειρισματα και εσυ περηφανευεσαι πως εχεις συνδεσμο με τις πλατες της ΓΑΔΑ. Ασε τα ενδοπειραιωτικα αεργε μπαρμπα δεν ξερεις ουτε το 1/100 απο οσα λες και ειναι φανερο οτι η ενημερωτη του sdna απεχει πολυ απο το τι πραγματικα γινεται στον συλλογο. Εσυ που παιζεις αποψε ειπαμε? ΑΧΑΧΑΧΑ
Ουτε να διαβαζεις δεν ξερεις κακομοιρη μου θες και εθνικισμο.Αυτο καταλαβες? ναι μας το εχουν κανει σουρωτηρι αλλα εμεις καθομαστε γιατι ειμαστε μαζοχες.Ρε νουμερα δυο καδους δεν μπορουσατε να περασετε τις προαλλες στου Ζωγραφου και το παιζετε μαχιμια.Η ΓΑΔΑ ασχετιδη ειναι διπλα στου βαζελου οχι σε μας παιζει να μην εχεις διασχισει ποτε την Πειραιως.Ποια ενδοπειραιωτικα τουρκους δεν σας λενε οι εθνικοι και ντεμεκ πειραιωτες? εγω δεν παιζω θα κατσω να απολαυσω το πρωτο βημα του θρυλου προς τον τελικο χαχαχαχα
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
karapialis7
Δημοσιεύσεις: 604
Εγγραφή: 17 Μάιος 2021, 19:19

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από karapialis7 » 16 Σεπ 2021, 17:50

Obi Wan Iakobi έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:43
karapialis7 έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:28


Στα ιδια ιμια που ο αλογαταρης τις εφαγε και κλαιγοταν. να τα λες ολα. και επισης ποιο χαμπαρι μας λες? τα παλια τευχη υπαρχουν διαθεσιμα στο διαδικτυο, δεν ειναι κατι κρυφο. Εχεις χασει πολλα επεισοδια μπετοβλακα. Αρκετοι μαλιστα τα εχουμε απο παλια και στην κανονικη τους μορφη. Αγορασες απο παλαιοβιβλιοπωλειο 1-2 τευχη ειδες 2 βιντεο απο το ομνια τβ και το παιζεις γνωστης του εθνικιστικου χωρου ρε σουργελο της κοινωνιας; Πολλα τα ψυχολογικα απο τα κατουρα φαινεται.
Αποκλειεται θα ειχε ποδοπατησει πολλους με το αλογο και θα ειχαν τοξευσει πολλα ποπουδακια οι υπασπιστες πριν τις φαει.Αυτο σου λεω πουλας τρελα ενω ειναι ολα προσβασιμα.Εσυ τι παλια τευχη να εχεις ρε ουτε τα τελευταια δεν προλαβες.Τα περισσοτερα τα διαβασα την εποχη που βγηκαν απο φιλους που τα επαιρναν.Για ψυχολογικα ρωτα αυτον που δεν ξανακατουρησε ουτε σπιτι του μετα απο το μαθημα που πηρε.

Για τον leatherman ουτε λεξη βλεπω.Προφανως σου ειπαν τη περιπτωση(γιατι εσυ να τον ηξερες χλωμο) και κανεις τη παπια.Εχω και βιντεο που ξεδιπλωνει το ταλεντο του αν θες :lol:
Ρε καθυστερημενε σιγα το κατορθωμα να εχεις περιοδικα της ΧΑ σε εκτυπωμενη μορφη σκαναρισμενα. Εγω τα εχω (οχι ολα αλλα δεκαδες απο αυτα) στην αυθεντικη τους μορφη σε βιβλιοθηκη. Τι να μας πεις ρε αεργε οπαδε του καρπαζοεισπρακτορα κλεπταποδοχου;

Uppercut

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 16 Σεπ 2021, 17:51

Βιβλιοθήκη με περιοδικά ΧΑ λέει ο άλλος :smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11282
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Τί είπε ρε η Μιλφάρα?

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 16 Σεπ 2021, 17:51

Thor έγραψε:
16 Σεπ 2021, 17:14
Μπορει καποιος με λιγα λογια να μου πει,τι στο διαολο λενε αυτοι οι δυο τοση ωρα;
Επιγραμματικα.
Το ερυθρόλευκο εθνικιστικό κτήνος Καραπιάλης7 έχει κάνει ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙ τον γεροντρεξαλέκο, που για πρώτη φορά στην ζωή του γράφει πάνω από 2 συνεχόμενες προτάσεις.

Εικόνα
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Κλειδωμένο


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών