Υβριδικοί Χρήστες

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 13 Ιουν 2019, 22:19

Εδώ παίρνουμε γενετικό υλικο απο 2 (τουλαχιστον) χρήστες και φτιάχνουμε νεα βελτιωμενη έκδοση

Ξεκινάω:

The Rebel + alicat -> the rebelicat :

Του αρεσει να μιλάει για το σεξ με πλατωνικους ορους και για τον Πλατωνα με ορους πεζοδρομίου. Σατυριζει ολα τα κόμματα και πιστός στην μη ιδεολογία του, στις εκλογες πάει για μπάνιο. Αρεσκεται σε λαζοπουλικο χοντροκομμενο εφηβικό χιούμορ για τρενάκια λεονα και αερισμους γριων. Αν εξαφανιζοταν απο το φορουμ, δεν θα το καταλάβαινε κανεις αλλα μυστηριωδως ολοι το (υβρίδιο) συμπαθούν. Ο σκληρός δίσκος του εχει τιγκαρει με γκιφς πρωτοετή γραφίστα, τα απαντα του αρκα, ψηφιοποιημενα ερωτικά γράμματα απο τον Θανασάκη στο δημοτικό το 1965 και φεισμπουκικα τσιτατα: Ο τοίχος ειχε την δικη του υστερία (εμοτικονς που γελάνε). Κανεις δεν ξερει αν γραφει στο φορουμ για αλληλεπίδραση ή για να εχει ευκαιρα με αναζήτηση και αρχειοθετημενα τα μεμε με γάτες. Μυστικό προγραμμα αμερικανων επιστημονων μελετάει την ικανότητα του χρηστη να κοιμαται κανονικα ελάχιστες ωρες αλλα να μπορει να γλαρωνει με κλειστά ματια ενω ταυτοχρονα σερφαρει.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 13 Ιουν 2019, 22:27

Αγις+λεονας -> λεοναγις :

Ο αντρας που πηδηξε απο την καταδικασμένη να αυτοκαταστραφει γενια των μετρδοσεξουαλ μιλενιανς πισω στο αρσενικό των σπηλαίων. Ψαρευει απο το κότερο, κυνηγάει στα βουνά, ρίχνει ροπαλιες σε διπλανες μουναρες στο τσιπουραδικο. Αν βάλεις ολες τις ερωμενες του στην σειρα, μπορεις να ενώσεις το χάσμα ανάμεσα σε χελη και γγ. Όταν ηταν να μπαναριστει λόγω γυναικοκεντρικου καζινοκαπιταλισμου στο φορουμ, έφτιαξε μονος με τα χεράκια του την πίσσα στην οτομπαν και την εκανε πανω στην χαρλευ του. Λέγεται οτι θα επιστρέψει για εκδίκηση, ωσάν μαρμαρωμένος βασιλιάς, μόλις στις εκλογές ο λαός εξοστρακισει κουλη και Τσίπρα και βγάλει Φώφη, η οποια θα κανει υποχρεωτικό το κέρασμα απο πρωτο ραντεβου χωρις πήδημα, με υπουργό φεμινιστικου πολιτισμού την Ναιδα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ενωσηΚ την 13 Ιουν 2019, 22:29, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Ιουν 2019, 22:28

:003::003::003:
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

User_601

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιουν 2019, 22:30

Ποσες φορες σε εχουν μπαναρει και ξανακανεις λογαρασμο διπλουλι;Τι διπλουλι;8απλουλι;10πλουλι;Ελεος σε βαρεθηκαμε.Εισαι ο ιδιος που τα χωνεις στην ναιδα ,στην αλικατ και διαφορους αλλους.
ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ.Εισαι μπορινγκ και με ηλιθια ποστ,το χειροτερο ομως.Να ανοιγεις θεμα για χρηστες και να τους προσβαλεις,ειναι το χειροτερο ειδος γλοιωδες υποκειμενου.Αλλο πραγμα ενας τσακωμος σε ενα θεμα και αλλο πραγμα να ανοιγεις νημα με αντικειμενο χρηστες για να τους θαψεις.Και βεβαια δν το κανεις μονο εσυ.
Το θεωρω οχι μονο γλοιωδες,σιχαμερο,αλλα δειχνει και μεγα προβλημα.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 13 Ιουν 2019, 22:42

The comment the course the tail + ΣKΕΠΤΙΚΟΣ + ΓΡΑΦΙΚΟΣ + απολλώνιος βρυξελιωτης (Πέτρος Κοσμά πετρης) ->

The graphic..... the skeptic....the poutana ola....

Εχει ρίξει τον σερβερ μονο με τα αποσιωπητικα, τα εμοτικον αποριας, τα τραγούδια που εχουνε αποκηρυξει και οι δημιουργοι τους μολις περασε η επίδραση του μπαφου και τις καρδούλες σε φορουμιτισσες. Στις δεκα προτάσεις που λεει, οι εφτά ειναι ψεματα και οι άλλες πεντε,χικ, ειναι αλήθειες αλλα σε διπλανά σύμπαντα. Εχει αποφασίσει να κανει αποτοξίνωση απο το φορουμ αλλα δεν θυμάται αν η αποσύνδεση ειναι πανω δεξια ή σε κάποια μαγνητικη πυλη που ανοίγει για λίγα δευτερόλεπτα αν το μπιζέλι χαμογελασει. Όταν μεγαλώσει εχει μεν αποφασισει να γινει συγγραφέας αλλά εχει προηγηθεί η αποφαση να μην μεγαλώσει. Στα τμήματα χορήγησης δανειου όλων των ελληνικών τραπεζών, υπάρχει αυστηρή οδηγία, αν προσελθει για επιχειρηματικό πλάνο δημιουργίας κάβας, να τον κεράσουν ενα καραφάκι και να τον χτυπησουν φιλικά στην πλάτη, προτού κρυφτουν κάτω απο το γραφείο.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 13 Ιουν 2019, 22:49

Εσθηρ + Feindflug -> αγαπουλοτύπος

Κυκλοφορεί με παπακι στρογγυλοφαναρο και μαύρη μπλούζα που γραφει πισω : "αν βλεπεις αυτες τις λέξεις, η ηλιθια η γυναικα μου παλι έπεσε απο την μηχανή, γαμω τα ξύδια"


Ακούει μόνο Motorhead, ozzy και Σταμάτη γαρδελη. Στους τσακωμούς σε μπαρ, συνηθιζει να το ξεκινάει σπαζοντας μπουκάλια στο κεφαλι του αλλου. Γυναίκες άνω των 28 τις θεωρεί πουρογριες και άνω των 25 θείτσες. Είχε ψηφίσει Αλέξη την πρωτη φορα μονο λόγω αγάπης στο ομώνυμο τραγουδι του Γαρδελη αλλα απο τοτε μονο ροκφόρ. Πιστεύει οτι η επαναφορά των μαύρων πετσινων στην μόδα ειναι μεν μια ευχάριστη εξέλιξη αλλα πρεπει να συνοδεύεται με το κατάλληλο attitude.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Ιουν 2019, 22:52

ενωσηΚ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 22:49
Εσθηρ + Feindflug -> αγαπουλοτύπος

Κυκλοφορεί με παπακι στρογγυλοφαναρο και μαύρη μπλούζα που γραφει πισω : "αν βλεπεις αυτες τις λέξεις, η ηλιθια η γυναικα μου παλι έπεσε απο την μηχανή, γαμω τα ξύδια"


Ακούει μόνο Motorhead, ozzy και Σταμάτη γαρδελη. Στους τσακωμούς σε μπαρ, συνηθιζει να το ξεκινάει σπαζοντας μπουκάλια στο κεφαλι του αλλου. Γυναίκες άνω των 28 τις θεωρεί πουρογριες και άνω των 25 θείτσες. Είχε ψηφίσει Αλέξη την πρωτη φορα μονο λόγω αγάπης στο ομώνυμο τραγουδι του Γαρδελη αλλα απο τοτε μονο ροκφόρ. Πιστεύει οτι η επαναφορά των μαύρων πετσινων στην μόδα ειναι μεν μια ευχάριστη εξέλιξη αλλα πρεπει να συνοδεύεται με το κατάλληλο attitude.
Δώσε πόνο, τύπε!

:smt005:
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 13 Ιουν 2019, 22:52

Εγω παλι γιατι εχω την εντυπωση οτι ο ενωσηΚ και ο Feindflug ειναι το ιδιο ατομο? :lol:

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Ιουν 2019, 22:58

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 22:52
Εγω παλι γιατι εχω την εντυπωση οτι ο ενωσηΚ και ο Feindflug ειναι το ιδιο ατομο? :lol:
Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται, τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Γραφικός

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 13 Ιουν 2019, 22:59

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 22:30
Εγώ πάντως δεν προσεβλήθην. Αντιθέτως, το βρήκα κολακευτικό.

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 13 Ιουν 2019, 22:59

Feindflug έγραψε:
13 Ιουν 2019, 22:58
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 22:52
Εγω παλι γιατι εχω την εντυπωση οτι ο ενωσηΚ και ο Feindflug ειναι το ιδιο ατομο? :lol:
Τα μεγάλα πνεύματα συναντώνται, τύπε.
Δεν υπαρχουν μεγαλα πνευματα στο πχωρουμ.

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 13 Ιουν 2019, 23:00

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 22:52
Εγω παλι γιατι εχω την εντυπωση οτι ο ενωσηΚ και ο Feindflug ειναι το ιδιο ατομο? :lol:
Οχι καμια σχεση
Θα κάναμε σίγουρα καλο ντουέτο αν δεν ειχα κλεισει για όλη την καλοκαιρινή σεζόν στο : Don't speak, don't send pms
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 13 Ιουν 2019, 23:04

ενωσηΚ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 23:00
Θα κάναμε σίγουρα καλο ντουέτο
Και εσυ απ'το remember ντυνεσαι?

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 13 Ιουν 2019, 23:07

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 23:04
ενωσηΚ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 23:00
Θα κάναμε σίγουρα καλο ντουέτο
Και εσυ απ'το remember ντυνεσαι?
Οχι αλλα φέρνουν παρόμοια κομμάτια σε μπουτίκ του L.A. τυπε. Αυριο θα πάω πρωι πρωι να πετυχω και φρέσκα φασολακια και αρακά.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Dasein
Δημοσιεύσεις: 261
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 08:50

Re: Υβριδικοί Χρήστες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dasein » 14 Ιουν 2019, 13:37

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 23:04
ενωσηΚ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 23:00
Θα κάναμε σίγουρα καλο ντουέτο
Και εσυ απ'το remember ντυνεσαι?
Μαγαζάρα. Κρίμα που μετακόμισε στου Ψυρρή.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών