ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Γραφικός

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 12 Σεπ 2019, 01:40

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 01:19
Ειμαι δευτερη μερα στην πανσιον. Στο διπλανο δωματιο εχουν ερθει δυο αυστραλεζες, τα μπαλκονια μας συνορευουν. Εχουν βαλει ωραιες μουσικες. Καθομαι κι εγω στο μπαλκονι μου χωρις να τις κοιταω. Μετα απο λιγο ακουω τη μια να φωναζει απο μεσα: Is that guy stiil outside? Το that guy το λεει με αποστροφη. Yes απαντα η εταιρη και μπαινει κι αυτη μεσα. Στο δρομο οποτε με βλεπανε αμεσως σχολιαζανε σε σαρκαστικο τονο και μια φορα που κατευθυνθηκα προς ενα μαρκετ που ηταν η μια, εφυγε τρεχοντας και πηγε στη φιλη της.

Ε οι αντρες δε φερομαστε ετσι. Αν δε μας κανει για γκομενα μια γυναικα δεν της φερομαστε με σκληροτητα ουτε την κοιταμε αφ υψηλου. Επισης δεν εχουμε τοσο αυστηρα κριτηρια για να μοιρασουμε την αγαπη μας.
Ήτανε μαλακισμένες, υπάρχουν κι άντρες μαλάκες. Το μυαλό μας, όλων των ανθρώπων, είναι προγραμματισμένο να προστατεύεται κι έτσι δίνει πολύ μεγαλύτερη βάση στις επώδυνες εμπειρίες παρά στις ευχάριστες. Έτσι, αν θεωρείς ότι είναι σκληρές, την μαλακιά θα την θεωρήσεις μικρή εξαίρεση και μετά από λίγο καιρό δεν θα την θυμάσαι καν. Σε προηγούμενο νήμα έλεγες για μία τουρίστρια που σου έπιασε κουβέντα και κόμπλαρες. Αυτή ήταν σκληρή ή κακιά;

Ορέστης 35

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Σεπ 2019, 02:46

Γραφικός έγραψε:
12 Σεπ 2019, 01:40
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 01:19
Ειμαι δευτερη μερα στην πανσιον. Στο διπλανο δωματιο εχουν ερθει δυο αυστραλεζες, τα μπαλκονια μας συνορευουν. Εχουν βαλει ωραιες μουσικες. Καθομαι κι εγω στο μπαλκονι μου χωρις να τις κοιταω. Μετα απο λιγο ακουω τη μια να φωναζει απο μεσα: Is that guy stiil outside? Το that guy το λεει με αποστροφη. Yes απαντα η εταιρη και μπαινει κι αυτη μεσα. Στο δρομο οποτε με βλεπανε αμεσως σχολιαζανε σε σαρκαστικο τονο και μια φορα που κατευθυνθηκα προς ενα μαρκετ που ηταν η μια, εφυγε τρεχοντας και πηγε στη φιλη της.

Ε οι αντρες δε φερομαστε ετσι. Αν δε μας κανει για γκομενα μια γυναικα δεν της φερομαστε με σκληροτητα ουτε την κοιταμε αφ υψηλου. Επισης δεν εχουμε τοσο αυστηρα κριτηρια για να μοιρασουμε την αγαπη μας.
Ήτανε μαλακισμένες, υπάρχουν κι άντρες μαλάκες. Το μυαλό μας, όλων των ανθρώπων, είναι προγραμματισμένο να προστατεύεται κι έτσι δίνει πολύ μεγαλύτερη βάση στις επώδυνες εμπειρίες παρά στις ευχάριστες. Έτσι, αν θεωρείς ότι είναι σκληρές, την μαλακιά θα την θεωρήσεις μικρή εξαίρεση και μετά από λίγο καιρό δεν θα την θυμάσαι καν. Σε προηγούμενο νήμα έλεγες για μία τουρίστρια που σου έπιασε κουβέντα και κόμπλαρες. Αυτή ήταν σκληρή ή κακιά;
Ηταν γαλλιδα! :romance-hearteyes:
Την ειχαν ποτισει διαφορα, δεν ξερω αν πιανεται.

Ορέστης 35

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Σεπ 2019, 02:46

parafrwn έγραψε:
12 Σεπ 2019, 01:39
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 01:19
Γραφικός έγραψε:
12 Σεπ 2019, 01:08


Τι το σκληρό έχεις εντοπίσει που δεν το έχουμε οι άνδρες;
Ειμαι δευτερη μερα στην πανσιον. Στο διπλανο δωματιο εχουν ερθει δυο αυστραλεζες, τα μπαλκονια μας συνορευουν. Εχουν βαλει ωραιες μουσικες. Καθομαι κι εγω στο μπαλκονι μου χωρις να τις κοιταω. Μετα απο λιγο ακουω τη μια να φωναζει απο μεσα: Is that guy stiil outside? Το that guy το λεει με αποστροφη. Yes απαντα η εταιρη και μπαινει κι αυτη μεσα. Στο δρομο οποτε με βλεπανε αμεσως σχολιαζανε σε σαρκαστικο τονο και μια φορα που κατευθυνθηκα προς ενα μαρκετ που ηταν η μια, εφυγε τρεχοντας και πηγε στη φιλη της.

Ε οι αντρες δε φερομαστε ετσι. Αν δε μας κανει για γκομενα μια γυναικα δεν της φερομαστε με σκληροτητα ουτε την κοιταμε αφ υψηλου. Επισης δεν εχουμε τοσο αυστηρα κριτηρια για να μοιρασουμε την αγαπη μας.
Μπορεί να είναι εμφανείς οι αδυναμίες κ τα ελαττώματα σου. Στις περισσότερες δεν αρέσει αυτό, αντίθετα το χλευάζουν.
Με ψυχολογουν πολυ ευκολα.

Γραφικός

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 12 Σεπ 2019, 02:50

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 02:46
Την ειχαν ποτισει διαφορα, δεν ξερω αν πιανεται.
Όταν πίνουμε μειώνεται η αίσθηση κινδύνου μας. Μήπως χρειαζόταν να μην νοιώθει ότι απειλείται για να σε πλησιάσει;
Μήπως δεν είναι σκληρές αλλά φοβούνται;

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8281
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 12 Σεπ 2019, 02:51

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
11 Σεπ 2019, 16:34
ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΔΑΡΕΣ
ΚΑΙ ΟΙ ΜΕΣΑΡΕΣ


Απλά ήθελα να το ξέρετε.
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Ορέστης 35

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Σεπ 2019, 02:54

Πιστευω φταιει και η εξης ατυχια. Ειχα μουσι ενος μηνα πριν φυγω. Παω να το περιποιηθω με την καινουρια μου μηχανη, και βαζει μπροστα η μανα μου το πολυβολο, πιπιπιπιπιπιπι... Μπερδευομαι, βαζω λαθος σκαλα και χρατς παει το μουσι. Προσπαθησα να το μαζεψω αλλα εγινα σαν ξυρισμενος κωλος. Θα ειχα περασει καλυτερα στις διακοπες; Μαλλον οχι, αλλα θα εκανα καλυτερη εντυπωση ισως.

Ορέστης 35

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Σεπ 2019, 02:55

Γραφικός έγραψε:
12 Σεπ 2019, 02:50
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 02:46
Την ειχαν ποτισει διαφορα, δεν ξερω αν πιανεται.
Όταν πίνουμε μειώνεται η αίσθηση κινδύνου μας. Μήπως χρειαζόταν να μην νοιώθει ότι απειλείται για να σε πλησιάσει;
Μήπως δεν είναι σκληρές αλλά φοβούνται;
Αυτη ειναι καλη ερωτηση.

Γραφικός

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 12 Σεπ 2019, 03:02

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 02:55
Γραφικός έγραψε:
12 Σεπ 2019, 02:50
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 02:46
Την ειχαν ποτισει διαφορα, δεν ξερω αν πιανεται.
Όταν πίνουμε μειώνεται η αίσθηση κινδύνου μας. Μήπως χρειαζόταν να μην νοιώθει ότι απειλείται για να σε πλησιάσει;
Μήπως δεν είναι σκληρές αλλά φοβούνται;
Αυτη ειναι καλη ερωτηση.
Δεν είναι βέβαια σε όλες ίδια η απάντηση, αλλά γενικά όσο προσπαθείς να καταλάβεις την θέση τους, τόσο πιο πολύ θα σταματήσεις να έχεις τόσο αρνητικά συναισθήματα για αυτές.
Και στην τελική, έτσι όπως έχεις περιγράψει τον εαυτό σου, και να θέλει να χωθεί καμία εσύ θα κάνεις πίσω. Κάτσε κι αναλογίσου πόσες φορές σου έχει τύχει κάτι παρόμοιο με την Γαλιδούλα αλλά τη μια ήταν πιωμένη και δεν πιάνεται, την άλλη δεν σε είχε δει καλά, την τρίτη είχε πανσέληνο, την τέταρτη...
Καμιά φορά είναι πιο εύκολο να θεωρούμε την τύχη, τις γυναίκες, την μάνα μας ξέρω 'γω, οτιδήποτε άλλο εκτός από εμάς υπεύθυνο για την κατάστασή μας ώστε να αποφύγουμε την διαπίστωση ότι φταίμε, ότι ο άνθρωπος που θα έπρεπε να του έχουμε μεγαλύτερη εμπιστοσύνη από κάθε άλλον, ο εαυτός μας, μας προδίδει συστηματικά. Αν όμως δεν κάνουμε αυτή την επώδυνη διαπίστωση δεν θα μπορέσουμε να αλλάξουμε τίποτα κι είμαστε καταδικασμένοι στο τέλμα.

Ορέστης 35

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Σεπ 2019, 03:18

Οι γυναικες λειτουργουν με το συναισθημα. Ακουσα συζητηση δυο εικοσικατι που ελεγαν: Η μουσικη με συνεπαιρνει. Νιωθω να χανομαι και αισθανομαι τελεια.

Ο αντρας δε θελει να χαθει για να αισθανθει τελεια. Γι αυτο στις συναυλιες χεβυ μεταλ δεν παταγαν γυναικες. :lol:

Αυτες οι δυο ειχαν κλασει μια φιλη τους που τους ζητησε να την παρουν μαζι τους γιατι ηταν μεγαλη.

-Ηθελε να την παρουμε μαζι μας. Αυτη ειναι 30 χρονων
-ααααααα
-Και νομιζει οτι αν ερθει εδω θα γυρισει ζευγαρωμενη

Σκυλες, χωρο θα επιανε;

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14555
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 12 Σεπ 2019, 10:02

ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ
ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ, ΝΕΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΜΑΣ
ΚΑΛΕΣ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 12 Σεπ 2019, 10:24

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Σεπ 2019, 03:18
Οι γυναικες λειτουργουν με το συναισθημα. Ακουσα συζητηση δυο εικοσικατι που ελεγαν: Η μουσικη με συνεπαιρνει. Νιωθω να χανομαι και αισθανομαι τελεια.

Ο αντρας δε θελει να χαθει για να αισθανθει τελεια. Γι αυτο στις συναυλιες χεβυ μεταλ δεν παταγαν γυναικες. :lol:

Αυτες οι δυο ειχαν κλασει μια φιλη τους που τους ζητησε να την παρουν μαζι τους γιατι ηταν μεγαλη.

-Ηθελε να την παρουμε μαζι μας. Αυτη ειναι 30 χρονων
-ααααααα
-Και νομιζει οτι αν ερθει εδω θα γυρισει ζευγαρωμενη

Σκυλες, χωρο θα επιανε;
Και παρόλαυτά, οι γυναίκες είναι από τα πιο λογικά πλάσματα στο γνωστό σύμπαν. Μην κοιτάς μόνο τι λένε. Κοίτα και τι κάνουν.
Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2019, 11:46

enterprise-psi έγραψε:
11 Σεπ 2019, 17:20
Daje έγραψε:
11 Σεπ 2019, 17:17
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
11 Σεπ 2019, 17:01


βλέπω δεν περιλαμβάνεις τις ποδάρες, daje
μήπως είσαι φλώρος;
Εννοειται και ΠΟΔΑΡΕΣ!
Νομιζεις ρε φιλε οτι θυμαμαι τι γραφω?
Ειμαι σε παροξυσμο. Εχει φτασει η ΚΑΥΛΑ σε ολα τα σημεια του σωματος με ολ’αυτα που βλεπω
10αρια ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥ
Μην πας media Strom στην Ακαδημίας , πήγα για μαξιλάρι και ήταν μια μέσα με βυζάρες έτοιμες να ξεχιλωσουν το μπλουζάκι.
Πήρα λάθος μαξιλάρι :lol:
επιασε δουλεια στο διπλα μαγαζι μια κοπελ ενα ζευγαρι ΒΥΖΑΡΕΣ, και εκτοτε μοιαζει να εχει αυξηθει η κινηση και η δουλεια σε ολη τη γειτονια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15838
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 12 Σεπ 2019, 11:58

enterprise-psi έγραψε:
11 Σεπ 2019, 19:12
Έλεγα ότι όταν θα κάνω πολύ σεξ θα μου περάσει.
Ότι θα παντρευτώ και θα μου περάσει.
Οταν θα φτάσω τα 40 θα μου περάσει.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ ΟΔΗΓΑΩ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΑΝ AUSTRALOPITHECUS ERECTUS ΟΤΑΝ ΒΛΈΠΩ ΚΑΥΤΕΣ ΚΩΛΆΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΟΡΤΣΆΚΙΑ Ή ΚΟΛΑΝ :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
ma nigga
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 12 Σεπ 2019, 12:00

enterprise-psi έγραψε:
11 Σεπ 2019, 19:12
Έλεγα ότι όταν θα κάνω πολύ σεξ θα μου περάσει.
Ότι θα παντρευτώ και θα μου περάσει.
Οταν θα φτάσω τα 40 θα μου περάσει.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ ΟΔΗΓΑΩ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΑΝ AUSTRALOPITHECUS ERECTUS ΟΤΑΝ ΒΛΈΠΩ ΚΑΥΤΕΣ ΚΩΛΆΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΟΡΤΣΆΚΙΑ Ή ΚΟΛΑΝ :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
Εικόνα

να κοιτας εκει που θες να πας, αλλιως θα πας εκει που κοιτας, και θα σε βρουμε καρφωμενο μαζι με το κρανος αναμεσα σε τιποτα κωλομερια. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: ΖΗΤΩ ΟΙ ΜΟΥΝΑΡΕΣ !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 12 Σεπ 2019, 12:03

Ασέβαστος έγραψε:
12 Σεπ 2019, 12:00
enterprise-psi έγραψε:
11 Σεπ 2019, 19:12
Έλεγα ότι όταν θα κάνω πολύ σεξ θα μου περάσει.
Ότι θα παντρευτώ και θα μου περάσει.
Οταν θα φτάσω τα 40 θα μου περάσει.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΆΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΆ ΟΔΗΓΑΩ ΚΑΙ ΦΩΝΑΖΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΑΝ AUSTRALOPITHECUS ERECTUS ΟΤΑΝ ΒΛΈΠΩ ΚΑΥΤΕΣ ΚΩΛΆΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΣΟΡΤΣΆΚΙΑ Ή ΚΟΛΑΝ :romance-hearteyes::romance-hearteyes:
Εικόνα

να κοιτας εκει που θες να πας, αλλιως θα πας εκει που κοιτας, και θα σε βρουμε καρφωμενο μαζι με το κρανος αναμεσα σε τιποτα κωλομερια. :003:
Η μονη εφευρεση που έγινε κυριως για αντρες ,το φρεναρισμα του αυτοκινητου οταν εχει εμπόδιο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών