Δυνατά trolls

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 15 Σεπ 2019, 15:07

πως φαινεται οτι δεν γνωριζετε την εννοια του τρολ :g030:

μαζι με τον Ορεστη οτι εκφραζουμε τα πιστευουμε
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 15 Σεπ 2019, 15:12, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 15 Σεπ 2019, 15:09

Μένιος. Βασικά πιστεύω ότι είναι γκόμενα παντρεμένη με φορυμίτη εδώ μέσα. κάνει τον άντρα για να μην τι πάρει χαμπάρι ο δικός της και με αυον τον τρόπο τον ελέγχει κιόλας μην κάνει μαλακίες (Ο βασικός λόγος που μπήκε).
Μετά όμως παρασύρεται γιατί βλέπει και καταστάσεις, έχει μάθει τι είναι ο καθένας και της έρχεται να σχολιάσει τις μαλακίες που βλέπει. Ζηλεύει λίγο αλλά με την καλη έννοια τις γκόμενες που απολαμβάνουν χαχαχούχα που και που ως γκόμενες (Τέτοιοι είσαστε ρε με τα πρότυπα που έχετε), και σε αυτήν δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει, έτσι για λίγο γαι χάιδεμα της ψυχής κι έτσι της κράζει μαζί και τους μανιαμούνηδες εδώ μέσα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 15 Σεπ 2019, 15:09

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:07
πως φαινεται οτι δεν γνωριζετε την εννοια του τρολ :g030:

μαζι με τον Ορεστη ε οτι εκφραζουμε τα πιστευουμε
Για πες μας εσυ που γνωρίζεις τί θα πει τρολ.
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8705
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 15 Σεπ 2019, 15:16

Otto Weininger έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:06

Όχι τρολ.
Dasein έγραψε:
05 Οκτ 2018, 22:35
Ήταν ένα παράξενο απόγευμα Παρασκευής. Συνηθίζω να κάθομαι στο Φίλιον στο τρίτο τραπέζι πρός την μεριά της εκκλησίας, έχοντας πολλές φορές δίπλα μου τον ποιητή και πρώην υπουργό Τηλέμαχο Χυτήρη. Σήμερα δεν ήρθε. Καθώς χάζευα, κάθισε δίπλα μου μια απόγονος του αειμνήστου Ιωάννη Κούμαρη, μου άφησε λίγα αμύγδαλα στο τραπέζι και ένα σημείωμα που έγραφε:«Η φυλετική υγιεινή, δηλαδή η προάσπισις της κληρονομικής γραμμής, από γενεάς εις γενεάν, έχει πατρίδα την Ελλάδα, με τον Καιάδα και τους νόμους του Λυκούργου». Ήπιε λίγο από τον καφέ μου και αποχώρησε, αφήνοντας με να μετράω τα φασόλια που κουβαλάω πάντοτε στην δεξιά μου τσέπη.
Dasein έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 13:46
Η Ειρήνη (Ίνα) Στεριανού είναι άξιο κορίτσι και με ηθικές οικογενειακές αρχές. Την γνωρίζω μέσω του θείου της- ξάδερφος από την μεριά του πατέρα- ο οποίος υπήρξε Επίτιμο Μέλος της Αντιμεταθετικής Εμπειριοκρατικής Σχολής του Ιδρύματος Καντ στην Ελλάδα. Ο Επαμεινώνδας Στεργιανός(1948-2001), έτσι υπέγραφε με γ, έχει εκπονήσει την σπουδαία μελέτη για την περιδίνηση της αναδυόμενης αντίληψης του αισθητικού που άνοιξε νέους ορίζοντες και δρόμους στην ελληνική ψυχιατρική. Μπορείτε να την αναζητήσετε μέσω του διαδικτύου, καθώς ολόκληρη η μελέτη έχει εξαφανισθεί μυστηριωδώς.
Dasein έγραψε:
30 Νοέμ 2018, 23:31
Στην 38η σελίδα του σπουδαίου λετονικού διηγήματος "Υπορροές Μεταποίησις" του Βασίλι Μεσμέντοφ (1884- 1912) εκεί που η υπηρέτρια Ρόζα σκοντάφτει στο πτώμα του τοπικού ταχυδρομικού υπαλλήλου Ντέντο στις λάσπες δίπλα από τις παλιές σιδηροδρομικές γραμμές την στιγμή που ακούγονται οι κυανοί ψίθυροι από την αποθήκη που κρύβεται ο προϊστάμενος της Υπηρεσίας Εσώκλειστων Πουα Φακέλων του Νοβογκαριστίντ που χτενίζει τον μύστακα πίνοντας ακαρ με φράουλες σχηματίζοντας φουσκάλες που μοιάζουν με τη νότια προβλήτα του λιμανιού της Μπαλακλάβα.
Dasein έγραψε:
22 Μαρ 2019, 17:13
Να με εκτελέσει με δύο σφαίρες- μία στο κεφάλι και μία στον θώρακα- ο γενικός γραμματέας της Ένωσης Ταχυδρομικών υπαλλήλων Κατοβίτσε την στιγμή που παρακολουθώ στην τηλεόραση το 6ο επεισόδιο του τρίτου κύκλου της αζέρικης υπερπαραγωγής "Βερετσένο στη θάλασσα προτού το χιόνι καθώς αλυχτά"


τον έχω μελετήσει, συνεπώς σιλάνς
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11380
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 15 Σεπ 2019, 15:17

Να γιατί φτιάχτηκε το τόπικ, εγώ τον Dasein δεν τον είχα δει διότι δεν συχνάζω πολύ στις ενότητες που γράφει.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP


istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 15 Σεπ 2019, 15:34

νύχτα έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:16
Otto Weininger έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:06

Όχι τρολ.
Dasein έγραψε:
05 Οκτ 2018, 22:35
Ήταν ένα παράξενο απόγευμα Παρασκευής. Συνηθίζω να κάθομαι στο Φίλιον στο τρίτο τραπέζι πρός την μεριά της εκκλησίας, έχοντας πολλές φορές δίπλα μου τον ποιητή και πρώην υπουργό Τηλέμαχο Χυτήρη. Σήμερα δεν ήρθε. Καθώς χάζευα, κάθισε δίπλα μου μια απόγονος του αειμνήστου Ιωάννη Κούμαρη, μου άφησε λίγα αμύγδαλα στο τραπέζι και ένα σημείωμα που έγραφε:«Η φυλετική υγιεινή, δηλαδή η προάσπισις της κληρονομικής γραμμής, από γενεάς εις γενεάν, έχει πατρίδα την Ελλάδα, με τον Καιάδα και τους νόμους του Λυκούργου». Ήπιε λίγο από τον καφέ μου και αποχώρησε, αφήνοντας με να μετράω τα φασόλια που κουβαλάω πάντοτε στην δεξιά μου τσέπη.
Dasein έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 13:46
Η Ειρήνη (Ίνα) Στεριανού είναι άξιο κορίτσι και με ηθικές οικογενειακές αρχές. Την γνωρίζω μέσω του θείου της- ξάδερφος από την μεριά του πατέρα- ο οποίος υπήρξε Επίτιμο Μέλος της Αντιμεταθετικής Εμπειριοκρατικής Σχολής του Ιδρύματος Καντ στην Ελλάδα. Ο Επαμεινώνδας Στεργιανός(1948-2001), έτσι υπέγραφε με γ, έχει εκπονήσει την σπουδαία μελέτη για την περιδίνηση της αναδυόμενης αντίληψης του αισθητικού που άνοιξε νέους ορίζοντες και δρόμους στην ελληνική ψυχιατρική. Μπορείτε να την αναζητήσετε μέσω του διαδικτύου, καθώς ολόκληρη η μελέτη έχει εξαφανισθεί μυστηριωδώς.
Dasein έγραψε:
30 Νοέμ 2018, 23:31
Στην 38η σελίδα του σπουδαίου λετονικού διηγήματος "Υπορροές Μεταποίησις" του Βασίλι Μεσμέντοφ (1884- 1912) εκεί που η υπηρέτρια Ρόζα σκοντάφτει στο πτώμα του τοπικού ταχυδρομικού υπαλλήλου Ντέντο στις λάσπες δίπλα από τις παλιές σιδηροδρομικές γραμμές την στιγμή που ακούγονται οι κυανοί ψίθυροι από την αποθήκη που κρύβεται ο προϊστάμενος της Υπηρεσίας Εσώκλειστων Πουα Φακέλων του Νοβογκαριστίντ που χτενίζει τον μύστακα πίνοντας ακαρ με φράουλες σχηματίζοντας φουσκάλες που μοιάζουν με τη νότια προβλήτα του λιμανιού της Μπαλακλάβα.
Dasein έγραψε:
22 Μαρ 2019, 17:13
Να με εκτελέσει με δύο σφαίρες- μία στο κεφάλι και μία στον θώρακα- ο γενικός γραμματέας της Ένωσης Ταχυδρομικών υπαλλήλων Κατοβίτσε την στιγμή που παρακολουθώ στην τηλεόραση το 6ο επεισόδιο του τρίτου κύκλου της αζέρικης υπερπαραγωγής "Βερετσένο στη θάλασσα προτού το χιόνι καθώς αλυχτά"


τον έχω μελετήσει, συνεπώς σιλάνς


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ο Γεράσιμος ειναι, τύπισσα;

Φαντάζομαι ο κυρ οττο εννοει οτι ειναι ολόκληρο προτζεκτ μελετημενο και οχι ανισόρροπο τρολ, δηλαδη σαν τίτλο τιμής το λέει
Μην αρπάζεσαι τοσο ευκολα (γενικως)
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27150
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Σεπ 2019, 15:40

Καλά ρε μλκς, γράφονται έπη σαν αυτά από πάνω και δε λέτε τίποτα; Και με αφήνετε να σκρολάρω με γυάλινο βλέμμα τις παπαροαναλύσεις του χαοτικού για τα κατοικίδια;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23237
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Σεπ 2019, 15:44

Πρότζεκτ πιστεύω είναι ο ΓΓ.

Ο Ορέστης είναι το απόλυτο τρολ αν και κάποιες φορές τον έχω πετύχει να έχει ξεχάσει παλιό του τρολαρισμα και να πέφτει σε αντιφάσεις.
Το πιθανότερο είναι πως δεν έχει καμία σχέση με αυτό που περιγράφει. Δλδ γαμικουλας, ανετοτατος οικονομικά, ομορφόπαιδο, χιουμορίστας. Πιθανό κάποιες φορές γράφει και παραλληλα η γκόμενά να βρίσκεται γονατισμενη
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

istoria m amartia m
Δημοσιεύσεις: 398
Εγγραφή: 05 Σεπ 2019, 02:49

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από istoria m amartia m » 15 Σεπ 2019, 15:45

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:40
Καλά ρε μλκς, γράφονται έπη σαν αυτά από πάνω και δε λέτε τίποτα; Και με αφήνετε να σκρολάρω με γυάλινο βλέμμα τις παπαροαναλύσεις του χαοτικού για τα κατοικίδια;

Και ο χαοτικος όμως μπορει να αγνοεί τον παραπάνω χρηστη και να αναλωνεται σε ανάγνωση δικών σου ποστ, αρα μια του και μια σου
η δε ΓΑΛΗ να φοβήται τον άνδρα

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 15 Σεπ 2019, 15:47

Ερμής έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:44
Πρότζεκτ πιστεύω είναι ο ΓΓ.

Ο Ορέστης είναι το απόλυτο τρολ
:p2: αν δεν το ξερεις, γραφει και σε αλλα φορουμ και δεν ειναι τρολ

Giorgos 574

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgos 574 » 15 Σεπ 2019, 15:47

Von Mackensen έγραψε:
15 Σεπ 2019, 14:58
Ο Γιωργης φοβάμαι μας παράτησε.
Εδώ και κατι εβδομάδες. Ζήτησε ο ίδιος διαγραφή.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 15 Σεπ 2019, 15:47

εκτος πραγματικοτητας λαιμαι :lol:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27150
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Σεπ 2019, 15:48

istoria m amartia m έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:45
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Σεπ 2019, 15:40
Καλά ρε μλκς, γράφονται έπη σαν αυτά από πάνω και δε λέτε τίποτα; Και με αφήνετε να σκρολάρω με γυάλινο βλέμμα τις παπαροαναλύσεις του χαοτικού για τα κατοικίδια;

Και ο χαοτικος όμως μπορει να αγνοεί τον παραπάνω χρηστη και να αναλωνεται σε ανάγνωση δικών σου ποστ, αρα μια του και μια σου
Ο εγκέφαλος αποφεύγει τις παπαροαναλύσεις, τύπε
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Δυνατά trolls

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 15 Σεπ 2019, 15:49

sys3x έγραψε:
15 Σεπ 2019, 14:46
Τι είναι τρολ;
Εσύ; :p2:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών