Αγρια γκομενακια

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 21 Σεπ 2019, 21:26

Otto Weininger έγραψε:
21 Σεπ 2019, 13:55
bolek έγραψε:
21 Σεπ 2019, 12:46
ρε παιδια ετσι απο περιεργεια, εαν πιασει μια τετοια ενας ερασιτεχνης γυμνασμενος μονο βαρακια θα την κανει τουμπες η οχι;
Ούτε για αστείο.
α ρε κακομοιρη ...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23309
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Σεπ 2019, 21:28

Πλάκα πλάκα μιας και το αναφέρετε σήμερα στο gym ήταν ένας τύπος πενηντάρης κτήνος μουστακλης με μια πλάτη σα τη Πελοπόννησο που σήκωνε τα άπειρα και μας έβαλε τα γυαλιά σε όλους τους 35ρηδες. Λέω ο Περσέας κατέβηκε στο μεγάλο χωριό. Εδώ είσαι ρε;;;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 21 Σεπ 2019, 21:36

Η τελευταία και η τρίτη απ το τέλος από μένα είναι Ναι.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 21 Σεπ 2019, 21:56

Ερμής έγραψε:
21 Σεπ 2019, 21:28
Πλάκα πλάκα μιας και το αναφέρετε σήμερα στο gym ήταν ένας τύπος πενηντάρης κτήνος μουστακλης με μια πλάτη σα τη Πελοπόννησο που σήκωνε τα άπειρα και μας έβαλε τα γυαλιά σε όλους τους 35ρηδες. Λέω ο Περσέας κατέβηκε στο μεγάλο χωριό. Εδώ είσαι ρε;;;
Μπα τα εχω κοψει ολα ,την τελευταια φορα εκανα 6 μηνες να συνελθω απο μια τενοντιτιδα ,εχω και τεννις ελμποου, γκολφερς ελμποου ,ενα καρπο σπασμενο τουλαχιστον 8 δακτυλα σπασμενα ,ολα αυτα πονανε και εφοσον δεν μπορω να συγκρατηθω,απλα σταματαω ,ισως σε λιγο ξαναρχισω τρεξιμο σε ιμαντα παω και 54 χρονων σε 3 μηνες.

Ορέστης 35

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Σεπ 2019, 22:00

Εγω οσο μεγαλωνω νιωθω πιο πολυ ενεργεια. Γενικα ολοι οι προγονοι μου ηταν ατυπικοι βιολογικα. Εχουμε καποιο προβληματικο γονιδιο.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 21 Σεπ 2019, 22:06

Ορέστης 35 έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:00
Εγω οσο μεγαλωνω νιωθω πιο πολυ ενεργεια. Γενικα ολοι οι προγονοι μου ηταν ατυπικοι βιολογικα. Εχουμε καποιο προβληματικο γονιδιο.
Τι ήταν οι πρόγονοί σου;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 21 Σεπ 2019, 22:14

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
21 Σεπ 2019, 21:36

Η τελευταία και η τρίτη απ το τέλος από μένα είναι Ναι.


Xoρχίτο αυτά εδώ, τα δες τι απόγνωση βγάζουν;

Εικόνα


αν και σε σέβομαι περισσότερο τώρα που ξέρω πως δεν κοιτάς τις γυναίκες στα μάτια :102:

the comet the course the tail

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 21 Σεπ 2019, 22:15

Χουργιατς έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:14
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
21 Σεπ 2019, 21:36

Η τελευταία και η τρίτη απ το τέλος από μένα είναι Ναι.


Xoρχίτο αυτά εδώ, τα δες τι απόγνωση βγάζουν;

Εικόνα


αν και σε σέβομαι περισσότερο τώρα που ξέρω πως δεν κοιτάς τις γυναίκες στα μάτια :102:
Χουργιάτ σε έχει φάει το μινάρισμα. :e040:

Ορέστης 35

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 21 Σεπ 2019, 22:21

Gherschaagk έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:06
Ορέστης 35 έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:00
Εγω οσο μεγαλωνω νιωθω πιο πολυ ενεργεια. Γενικα ολοι οι προγονοι μου ηταν ατυπικοι βιολογικα. Εχουμε καποιο προβληματικο γονιδιο.
Τι ήταν οι πρόγονοί σου;
Οι παππουδες μου ηταν πολυ ανεπτυγμενοι σωματικα, σχεδον περιβοητοι για την κραση τους, τον προπαππου τον δολοφονησαν οι συγχωριανοι μας μπροστα στα ματια του γιου του που ηταν πεντε ετων γιατι δουλευε μανιωδως και ειχε γινει πλουσιος, η μανα μου δουλευε μεχρι τα 67 σε βαρια εργασια ενω ο πατερας μου εζησε μεν τεμπελικα αλλα ξενυχτουσε σε γλεντια μεχρι τα 60+ του και ειχε την ενεργεια να βριζει και να φωναζει απο το πρωι ως το βραδυ χωρις να εξαντλειται ή να λιποθυμαει απο την αυξηση της αρτηριακης πιεσης. Μονο η γυναικα του παππου, που την ειχε φερει απο αλλη περιοχη της Ελλαδος ηταν αδυναμη σωματικα. Μια μικροσκοπικη γυναικα, που λενε οτι ξεχωριζε για την καλοσυνη της και πεθανε νεα, χτυπημενη απο καρκινο. Αν γινω σαν αυτους μεγαλωνοντας δε θα χωραω πουθενα στη συγχρονη κοινωνια, θα πρεπει να παω να ζησω σε ενα βουνο μονος μου, σαν λυκανθρωπος, για να μη βλαψω κανεναν.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 21 Σεπ 2019, 22:35

Ορέστης 35 έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:21
Gherschaagk έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:06
Ορέστης 35 έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:00
Εγω οσο μεγαλωνω νιωθω πιο πολυ ενεργεια. Γενικα ολοι οι προγονοι μου ηταν ατυπικοι βιολογικα. Εχουμε καποιο προβληματικο γονιδιο.
Τι ήταν οι πρόγονοί σου;
Οι παππουδες μου ηταν πολυ ανεπτυγμενοι σωματικα, σχεδον περιβοητοι για την κραση τους, τον προπαππου τον δολοφονησαν οι συγχωριανοι μας μπροστα στα ματια του γιου του που ηταν πεντε ετων γιατι δουλευε μανιωδως και ειχε γινει πλουσιος, η μανα μου δουλευε μεχρι τα 67 σε βαρια εργασια ενω ο πατερας μου εζησε μεν τεμπελικα αλλα ξενυχτουσε σε γλεντια μεχρι τα 60+ του και ειχε την ενεργεια να βριζει και να φωναζει απο το πρωι ως το βραδυ χωρις να εξαντλειται ή να λιποθυμαει απο την αυξηση της αρτηριακης πιεσης. Μονο η γυναικα του παππου, που την ειχε φερει απο αλλη περιοχη της Ελλαδος ηταν αδυναμη σωματικα. Μια μικροσκοπικη γυναικα, που λενε οτι ξεχωριζε για την καλοσυνη της και πεθανε νεα, χτυπημενη απο καρκινο. Αν γινω σαν αυτους μεγαλωνοντας δε θα χωραω πουθενα στη συγχρονη κοινωνια, θα πρεπει να παω να ζησω σε ενα βουνο μονος μου, σαν λυκανθρωπος, για να μη βλαψω κανεναν.
Είσαι ακόμη στην ανάπτυξη;;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 21 Σεπ 2019, 23:59

τον προπαππου τον δολοφονησαν οι συγχωριανοι μας μπροστα στα ματια του γιου του που ηταν πεντε ετων γιατι δουλευε μανιωδως και ειχε γινει πλουσιος
Περίεργος λόγος... επί κατοχής έγιναν αυτά;
the end

Ορέστης 35

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Σεπ 2019, 00:22

Πάνας έγραψε:
21 Σεπ 2019, 23:59
τον προπαππου τον δολοφονησαν οι συγχωριανοι μας μπροστα στα ματια του γιου του που ηταν πεντε ετων γιατι δουλευε μανιωδως και ειχε γινει πλουσιος
Περίεργος λόγος... επί κατοχής έγιναν αυτά;
Προπολεμικα. Μιλαμε για μεγαλα καθικια.

Ορέστης 35

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 22 Σεπ 2019, 00:23

Gherschaagk έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:35
Ορέστης 35 έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:21
Gherschaagk έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:06


Τι ήταν οι πρόγονοί σου;
Οι παππουδες μου ηταν πολυ ανεπτυγμενοι σωματικα, σχεδον περιβοητοι για την κραση τους, τον προπαππου τον δολοφονησαν οι συγχωριανοι μας μπροστα στα ματια του γιου του που ηταν πεντε ετων γιατι δουλευε μανιωδως και ειχε γινει πλουσιος, η μανα μου δουλευε μεχρι τα 67 σε βαρια εργασια ενω ο πατερας μου εζησε μεν τεμπελικα αλλα ξενυχτουσε σε γλεντια μεχρι τα 60+ του και ειχε την ενεργεια να βριζει και να φωναζει απο το πρωι ως το βραδυ χωρις να εξαντλειται ή να λιποθυμαει απο την αυξηση της αρτηριακης πιεσης. Μονο η γυναικα του παππου, που την ειχε φερει απο αλλη περιοχη της Ελλαδος ηταν αδυναμη σωματικα. Μια μικροσκοπικη γυναικα, που λενε οτι ξεχωριζε για την καλοσυνη της και πεθανε νεα, χτυπημενη απο καρκινο. Αν γινω σαν αυτους μεγαλωνοντας δε θα χωραω πουθενα στη συγχρονη κοινωνια, θα πρεπει να παω να ζησω σε ενα βουνο μονος μου, σαν λυκανθρωπος, για να μη βλαψω κανεναν.
Είσαι ακόμη στην ανάπτυξη;;
Απο τη μεση και κατω.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Αγρια γκομενακια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 22 Σεπ 2019, 00:32

Ορέστης 35 έγραψε:
21 Σεπ 2019, 22:21
τον προπαππου τον δολοφονησαν οι συγχωριανοι μας μπροστα στα ματια του γιου του που ηταν πεντε ετων γιατι δουλευε μανιωδως και ειχε γινει πλουσιος
Πρώτη φορά ακούω κάτι παρόμοιο :smt017

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών