"Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 12 Οκτ 2019, 13:37

Απο τον μητσοτακη και τους νεο δημοκράτες πιο τιμια δουλεια κανουν

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 12 Οκτ 2019, 16:56

LEONAS έγραψε:
12 Οκτ 2019, 10:50
Ήρθε η ανάπτυξη
Τι μλκς :smt005:

Αρρηνmax41postspermonth
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 18:31
Phorum.gr user: Μητσάκος

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρρηνmax41postspermonth » 12 Οκτ 2019, 17:43

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 13:31
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
12 Οκτ 2019, 13:20
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 13:15


Εγώ που είμαι και ζιγκολό σαν δεύτερο επάγγελμα , έχω ξεκαθαρίσει ότι πάω μόνο με γυναίκες .. :003:
Σε κάποιους μπορεί το σχόλιο σας να προκαλέσει θυμηδία, αλλα εγώ διαχωριζω τη θέση μου.

Στην εποχή του ιντερνέτ και της ελεύθερης οικονομιας, είναι σίγουρο πως υπάρχει μια ανάγκη της αγοράς (μικρή η μεγάλη θα φανει) , για φαλακρους, στραβοχυμενους συνταξιούχους καραβανάδες.

Και αυτήν ακριβώς έρχεται να καλυψει ο χρηστης αινειαν.

Ρεπορταζ στον αλφα " έκανε την κρίση ευκαιρια"
Η γοητεία σε έναν αντρα είναι η φαλάκρα και η κοιλιά του
Συν η ηλικία του
Και άμα μυρίζει σκόρδο ή τζατζίκι το στόμα του και ιδρώτα οι μασχάλες τιυ .. :smt005::003:
Πολλοί θα βιαστούν να σε ειρωνευτούν, πριν το κάνουν όμως
θα τους παρακαλέσω να διαβάσουν
εμπεριστατωμένα
περί βίου και πολιτείας του Ρoν Τζέρεμυ...Αυτό μόνο !!!
Aράζω ξάπλα oλημερίς
και κάνω μαύρες σκέψεις:
Mην πεις για τoν Mελιγαλά,
Aρ(ρ)η(ν) (!!!!), γιατί θα μπλέξεις...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 12 Οκτ 2019, 21:12

Οι γυναίκες είναι περίεργα όντα και ..τους αρέσουν περίεργοι άντρες ..
Κάτι ομορφοπαιδα μένουν ρέστα και μπακουρια και κάτι πανασχημοι άντρες πηζουν στις γκόμενες ...

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8705
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 13 Οκτ 2019, 20:10

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 21:12
Οι γυναίκες είναι περίεργα όντα και ..τους αρέσουν περίεργοι άντρες ..
νομίζω πως ισχύει στην πλειοψηφία
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 21:12
Κάτι ομορφοπαιδα μένουν ρέστα και μπακουρια και κάτι πανασχημοι άντρες πηζουν στις γκόμενες ...
ντάξει, πανάσχημος άνθρωπος είτε πρόκειται για άνδρα, είτε για γυναίκα,
είναι πολύ σπάνια περίπτωση, προφανώς όμως έχουν άλλα χαρίσματα
fear as night can’t be shut off

Αρρηνmax41postspermonth
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 18:31
Phorum.gr user: Μητσάκος

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρρηνmax41postspermonth » 17 Οκτ 2019, 01:00

νύχτα έγραψε:
13 Οκτ 2019, 20:10
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 21:12
Οι γυναίκες είναι περίεργα όντα και ..τους αρέσουν περίεργοι άντρες ..
νομίζω πως ισχύει στην πλειοψηφία
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
12 Οκτ 2019, 21:12
Κάτι ομορφοπαιδα μένουν ρέστα και μπακουρια και κάτι πανασχημοι άντρες πηζουν στις γκόμενες ...
ντάξει, πανάσχημος άνθρωπος είτε πρόκειται για άνδρα, είτε για γυναίκα,
είναι πολύ σπάνια περίπτωση, προφανώς όμως έχουν άλλα χαρίσματα
Ναι βέβαια , μπορεί ο Κουασιμόδος να είναι και πολύ βαρβάτο αρσενικό με πολύ αντρίλα ,η δε κακάσχημη να είναι και πολύ σεξουλιαρα στο κρεβάτι να σου πετάει τα μάτια έξω και να πέφτεις ξερός για ύπνο .
Αν υπάρχει κανείς Κουασιμόδος με το αντίστοιχο στυλ που περιέγραψα παρακαλώ πολύ να το αναφέρει ,πιστεύω πως θα χαρούμε πάρα πολύ οι άντρες για λογαριασμό του..
Aράζω ξάπλα oλημερίς
και κάνω μαύρες σκέψεις:
Mην πεις για τoν Mελιγαλά,
Aρ(ρ)η(ν) (!!!!), γιατί θα μπλέξεις...

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Οκτ 2019, 01:13

enterprise-psi έγραψε:
12 Οκτ 2019, 11:22
Μέχρι να δει την γλυκα , μην έτσι , όχι έτσι , γιατί σου πέφτει , μην χύσεις ή χύσε τώρα , κλπ κλπ
Πρεπει να σαι εντελως γιδι για να ζηλέψεις τέτοια '' δουλειά '' δλδ να μη σου περνά απο το μυαλό τίποτα απ όλα τα αρνητικά που ήδη αναφέρθηκαν . ( καταχρήσεις - ρουτινοποίηση μιας εκ των απολαύσεων της ζωής , εκμετάλλευση αργά η γρήγορα κοκ κοκ ) :011::011:

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 17 Οκτ 2019, 01:51

Ρουτινοποίηση; Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να πάψεις να απολαμβάνεις ένα πράγμα που δεν παύει να γίνεται βαρετό ακόμη κι αν το κάνεις πολλές φορές την μέρα. Το ίδιο ισχύει για το φαγητό. Δεν νομίζω ότι σιχαίνεται κανείς το φαγητό επειδή δουλεύει σε φαγάδικο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 03:17
Τοποθεσία: https://www.xo.gr/profile/profile-906875676/el/
Επικοινωνία:

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ντεμέκ Φερμαδόρος με Φούιτ » 17 Οκτ 2019, 02:04

hellegennes έγραψε:
17 Οκτ 2019, 01:51
Ρουτινοποίηση; Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να πάψεις να απολαμβάνεις ένα πράγμα που δεν παύει να γίνεται βαρετό ακόμη κι αν το κάνεις πολλές φορές την μέρα. Το ίδιο ισχύει για το φαγητό. Δεν νομίζω ότι σιχαίνεται κανείς το φαγητό επειδή δουλεύει σε φαγάδικο.
Δεν είναι ακριβως το ιδιο πυτε. Αλλο να ετοιμάζεις 20 φορες την ημερα παϊδάκια για να γλειψουν με μανία άγνωστοι και άλλο να εισαι εσύ το παϊδάκι
ωραία πύτισσα η ζωή

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Οκτ 2019, 02:30

hellegennes έγραψε:
17 Οκτ 2019, 01:51
Ρουτινοποίηση; Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να πάψεις να απολαμβάνεις ένα πράγμα που δεν παύει να γίνεται βαρετό ακόμη κι αν το κάνεις πολλές φορές την μέρα. Το ίδιο ισχύει για το φαγητό. Δεν νομίζω ότι σιχαίνεται κανείς το φαγητό επειδή δουλεύει σε φαγάδικο.
Δεν ειναι οι πολλές φορες τη μέρα -μόνο- . Είναι οτι το κάνεις για το χρήμα . δηλαδή το κανεις θες δε θες επειδη πρεπει να γινει πχ την ταδε μερα ταδε ωρα που θα ειναι το συνεργειο και θα εχετε ραντεβου σου σηκωθει δε σου σηκωθει ( χελη απο το δω το βιαγκρα , βιαγκρα απο δω ο χελης ) , Το αντίστοιχο παράδειγμα που προσπαθείς να φέρεις δεν ειναι οτι θα σιχαθεις το φαγητο αν δουλεψεις σε γυραδικο αλλα το οτι θα σιχαθεις ( ενα συγκεκριμενο αγαπημένο φαγητο ) αν το τρως συνεχεια σε καθημερινη βαση επειδη πρεπει να γινει για συγκεκριμενο σκοπο . στην προκειμενη επαγγελματικο .

Αρρηνmax41postspermonth
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 18:31
Phorum.gr user: Μητσάκος

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρρηνmax41postspermonth » 17 Οκτ 2019, 02:32

Νon4me έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:30
hellegennes έγραψε:
17 Οκτ 2019, 01:51
Ρουτινοποίηση; Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να πάψεις να απολαμβάνεις ένα πράγμα που δεν παύει να γίνεται βαρετό ακόμη κι αν το κάνεις πολλές φορές την μέρα. Το ίδιο ισχύει για το φαγητό. Δεν νομίζω ότι σιχαίνεται κανείς το φαγητό επειδή δουλεύει σε φαγάδικο.
Δεν ειναι οι πολλές φορες τη μέρα -μόνο- . Είναι οτι το κάνεις για το χρήμα . δηλαδή το κανεις θες δε θες επειδη πρεπει να γινει πχ την ταδε μερα ταδε ωρα που θα ειναι το συνεργειο και θα εχετε ραντεβου σου σηκωθει δε σου σηκωθει ( χελη απο το δω το βιαγκρα , βιαγκρα απο δω ο χελης ) , Το αντίστοιχο παράδειγμα που προσπαθείς να φέρεις δεν ειναι οτι θα σιχαθεις το φαγητο αν δουλεψεις σε γυραδικο αλλα το οτι θα σιχαθεις ( ενα συγκεκριμενο αγαπημένο φαγητο ) αν το τρως συνεχεια σε καθημερινη βαση επειδη πρεπει
Για να μη λογαριάζουμε χωρίς τον ξενοδόχο μπείτε στα social media βρείτε το Ζαφείρη Οικονομου πρώην Ντούρο και προσκαλέστε τον να έρθει να δώσει εδώ διευκρινίσεις.
Aράζω ξάπλα oλημερίς
και κάνω μαύρες σκέψεις:
Mην πεις για τoν Mελιγαλά,
Aρ(ρ)η(ν) (!!!!), γιατί θα μπλέξεις...

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Οκτ 2019, 02:37

Αρρηνmax41postspermonth έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:32
Νon4me έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:30
hellegennes έγραψε:
17 Οκτ 2019, 01:51
Ρουτινοποίηση; Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορείς να πάψεις να απολαμβάνεις ένα πράγμα που δεν παύει να γίνεται βαρετό ακόμη κι αν το κάνεις πολλές φορές την μέρα. Το ίδιο ισχύει για το φαγητό. Δεν νομίζω ότι σιχαίνεται κανείς το φαγητό επειδή δουλεύει σε φαγάδικο.
Δεν ειναι οι πολλές φορες τη μέρα -μόνο- . Είναι οτι το κάνεις για το χρήμα . δηλαδή το κανεις θες δε θες επειδη πρεπει να γινει πχ την ταδε μερα ταδε ωρα που θα ειναι το συνεργειο και θα εχετε ραντεβου σου σηκωθει δε σου σηκωθει ( χελη απο το δω το βιαγκρα , βιαγκρα απο δω ο χελης ) , Το αντίστοιχο παράδειγμα που προσπαθείς να φέρεις δεν ειναι οτι θα σιχαθεις το φαγητο αν δουλεψεις σε γυραδικο αλλα το οτι θα σιχαθεις ( ενα συγκεκριμενο αγαπημένο φαγητο ) αν το τρως συνεχεια σε καθημερινη βαση επειδη πρεπει
Για να μη λογαριάζουμε χωρίς τον ξενοδόχο μπείτε στα social media βρείτε το Ζαφείρη Οικονομου πρώην Ντούρο και προσκαλέστε τον να έρθει να δώσει εδώ διευκρινίσεις.
Εχει τυχει σε ασχετη φαση να διαβασω σε αρθρο ( ισως στο Ε της ελευθεροτυπιας κανα 20++ χρονια πριν ) πρωην πορνοσταρ περιεγραφε τη φαση καπως οπως ανεφερα . Οτι δλδ στην αρχη κανα 3 με 6μηνο ηταν διασκεδαστικα προς απλως καλα , και μετα τα παρατραγουδα . Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη απλα πραγματα ειναι . :lol:

parafrwn
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 2590
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 07:52

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από parafrwn » 17 Οκτ 2019, 02:42

Σας σιχάθηκε η ψυχή μου.

Αρρηνmax41postspermonth
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: 30 Μάιος 2018, 18:31
Phorum.gr user: Μητσάκος

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρρηνmax41postspermonth » 17 Οκτ 2019, 03:03

Νon4me έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:37
Αρρηνmax41postspermonth έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:32
Νon4me έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:30


Δεν ειναι οι πολλές φορες τη μέρα -μόνο- . Είναι οτι το κάνεις για το χρήμα . δηλαδή το κανεις θες δε θες επειδη πρεπει να γινει πχ την ταδε μερα ταδε ωρα που θα ειναι το συνεργειο και θα εχετε ραντεβου σου σηκωθει δε σου σηκωθει ( χελη απο το δω το βιαγκρα , βιαγκρα απο δω ο χελης ) , Το αντίστοιχο παράδειγμα που προσπαθείς να φέρεις δεν ειναι οτι θα σιχαθεις το φαγητο αν δουλεψεις σε γυραδικο αλλα το οτι θα σιχαθεις ( ενα συγκεκριμενο αγαπημένο φαγητο ) αν το τρως συνεχεια σε καθημερινη βαση επειδη πρεπει
Για να μη λογαριάζουμε χωρίς τον ξενοδόχο μπείτε στα social media βρείτε το Ζαφείρη Οικονομου πρώην Ντούρο και προσκαλέστε τον να έρθει να δώσει εδώ διευκρινίσεις.
Εχει τυχει σε ασχετη φαση να διαβασω σε αρθρο ( ισως στο Ε της ελευθεροτυπιας κανα 20++ χρονια πριν ) πρωην πορνοσταρ περιεγραφε τη φαση καπως οπως ανεφερα . Οτι δλδ στην αρχη κανα 3 με 6μηνο ηταν διασκεδαστικα προς απλως καλα , και μετα τα παρατραγουδα . Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη απλα πραγματα ειναι . :lol:
τότε πως την παλέψε για τόσες δεκαετίες ο ρον Jeremie ; ελπίζω να βέβαια να πήρατε χαμπάρι ότι η συζήτηση είναι ακριβώς για τον φαλλον ... Στην κυριολεξία όμως!!!
Aράζω ξάπλα oλημερίς
και κάνω μαύρες σκέψεις:
Mην πεις για τoν Mελιγαλά,
Aρ(ρ)η(ν) (!!!!), γιατί θα μπλέξεις...

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: "Το όνειρό μου είναι να γίνω πορνοσταρ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 17 Οκτ 2019, 03:07

Αρρηνmax41postspermonth έγραψε:
17 Οκτ 2019, 03:03
Νon4me έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:37
Αρρηνmax41postspermonth έγραψε:
17 Οκτ 2019, 02:32

Για να μη λογαριάζουμε χωρίς τον ξενοδόχο μπείτε στα social media βρείτε το Ζαφείρη Οικονομου πρώην Ντούρο και προσκαλέστε τον να έρθει να δώσει εδώ διευκρινίσεις.
Εχει τυχει σε ασχετη φαση να διαβασω σε αρθρο ( ισως στο Ε της ελευθεροτυπιας κανα 20++ χρονια πριν ) πρωην πορνοσταρ περιεγραφε τη φαση καπως οπως ανεφερα . Οτι δλδ στην αρχη κανα 3 με 6μηνο ηταν διασκεδαστικα προς απλως καλα , και μετα τα παρατραγουδα . Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη απλα πραγματα ειναι . :lol:
τότε πως την παλέψε για τόσες δεκαετίες ο ρον Jeremie ; ελπίζω να βέβαια να πήρατε χαμπάρι ότι η συζήτηση είναι ακριβώς για τον φαλλον ... Στην κυριολεξία όμως!!!
Μα δεν είπε κανείς πως περνάς μέσω blackhole σε αλλη διασταση και εξαφανίζεσαι . Απλα γινεται ρουτινα η πραξη του σεξ , :102:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών