Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13259
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 24 Νοέμ 2022, 13:37

kongrosian έγραψε:
24 Νοέμ 2022, 13:20
Πασιφάη έγραψε:
24 Νοέμ 2022, 11:31
kongrosian έγραψε:
24 Νοέμ 2022, 11:26


Αίγιο
Μερσί για την απάντηση και σόρρυ για την αδιακρισία.
ο Ακροβάτης στην πλατεία, χάλασε το κεμπάπ (σαν να τρως ψωμί είναι) και δεν κάνει μπεκρή μεζέ πλέον. :102:
ζούμε ένα δράμα με τον Όσιο Νικολάκη. πώς θα πιούμε;

οπότε πήγαμε Χασομέρ. έχει αναβαθμιστεί η κουζίνα σε σχέση με 20 χρόνια πριν, δε λέω. μεγάλωσαν οι θαμώνες (σε ηλικία), μεγάλωσαν και οι απαιτήσεις. :102:
Είναι καλός ο Γιάννης. Βαστάει την ποιότητα όσο μπορεί. Κι ευτυχώς που στηρίζουμε κι εμείς οι ''παλαιοί''. Στα 28 χρόνια τώρα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Casp
Δημοσιεύσεις: 2891
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 25 Νοέμ 2022, 00:04

Θα το πω στα κυπριακά το πώς αισθάνομαι. Φατσιημένη (δηλαδή τρελά ερωτευμένη :oops::hebit: ). Τα ρούχα μου, το πρόσωπο και ο λαιμός μου μυρίζουνε εκείνον. Και δεν θέλω να βάλω τα ρούχα πλυντήριο. Και τώρα βρίσκομαι σε δίλημμα. Δεν θέλω ούτε να πλύνω το πρόσωπό μου πριν τον ύπνο. Θέλω να κοιμηθώ έτσι ακριβώς όπως είμαι. :-?:hebit:

Και λέω στην κολλητή μου. Δεν πίστευα ποτέ πως θα υπήρχε ποτέ άνθρωπος που θα με έκανε να νιώθω έτσι. Και μου απαντάει «ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ». Ακόμα και για την αμηχανία που νιώθω μαζί του και της το είπα μου έλεγε «δεν θα μπορούσα ποτέ να σε φανταστώ ΕΣΕΝΑ αμήχανη». Του το είπα και με ρώτησε γιατί, και απλά του απάντησα ότι είναι αγγελάκι και όταν με κοιτάζει είναι τόσο κούκλος που δεν μπορώ να μην νιώσω αμηχανία, και με γέμισε στα φιλιά και μου είπε πόσο τυχερός νιώθει εκείνος :hebit:

(Δεν μπορώ να μην μοιραστώ την ευτυχία μου :oops: )
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9076
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 27 Νοέμ 2022, 00:35

Σκατα ..
Αλλά μέχρι αύριο θα είμαι ΟΚ...
Yippie Kay Yay

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 27 Νοέμ 2022, 17:03

Casp έγραψε:
25 Νοέμ 2022, 00:04
Θα το πω στα κυπριακά το πώς αισθάνομαι. Φατσιημένη (δηλαδή τρελά ερωτευμένη :oops::hebit: ). Τα ρούχα μου, το πρόσωπο και ο λαιμός μου μυρίζουνε εκείνον. Και δεν θέλω να βάλω τα ρούχα πλυντήριο. Και τώρα βρίσκομαι σε δίλημμα. Δεν θέλω ούτε να πλύνω το πρόσωπό μου πριν τον ύπνο. Θέλω να κοιμηθώ έτσι ακριβώς όπως είμαι. :-?:hebit:

Και λέω στην κολλητή μου. Δεν πίστευα ποτέ πως θα υπήρχε ποτέ άνθρωπος που θα με έκανε να νιώθω έτσι. Και μου απαντάει «ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ». Ακόμα και για την αμηχανία που νιώθω μαζί του και της το είπα μου έλεγε «δεν θα μπορούσα ποτέ να σε φανταστώ ΕΣΕΝΑ αμήχανη». Του το είπα και με ρώτησε γιατί, και απλά του απάντησα ότι είναι αγγελάκι και όταν με κοιτάζει είναι τόσο κούκλος που δεν μπορώ να μην νιώσω αμηχανία, και με γέμισε στα φιλιά και μου είπε πόσο τυχερός νιώθει εκείνος :hebit:

(Δεν μπορώ να μην μοιραστώ την ευτυχία μου :oops: )
Αφιερωμένο :g030:


Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Νοέμ 2022, 20:24

Μια συνεχόμενη πείνα χωρίς πείνα. Έφαγα το πρωί με το που ξυπνησα 9 η ώρα, πίτσα με BBQ sauce και πίτσα ελληνική. Μετά ένα ντέρμπι κάπου ξεχασμένο. Μετά μια κρέπα σοκολάτα μπανάνα μπισκότο, μετά μακαρονια με κιμα, τώρα ένα εκμεκ. Συν καφέ και κοακολα. Κάποιος να μου κλείσει το στόμα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28105
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 27 Νοέμ 2022, 20:34

Naida έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 20:24
Μια συνεχόμενη πείνα χωρίς πείνα. Έφαγα το πρωί με το που ξυπνησα 9 η ώρα, πίτσα με BBQ sauce και πίτσα ελληνική. Μετά ένα ντέρμπι κάπου ξεχασμένο. Μετά μια κρέπα σοκολάτα μπανάνα μπισκότο, μετά μακαρονια με κιμα, τώρα ένα εκμεκ. Συν καφέ και κοακολα. Κάποιος να μου κλείσει το στόμα.
https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/ ... i/3649709/
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Νοέμ 2022, 20:36

GoBack έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 20:34
Naida έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 20:24
Μια συνεχόμενη πείνα χωρίς πείνα. Έφαγα το πρωί με το που ξυπνησα 9 η ώρα, πίτσα με BBQ sauce και πίτσα ελληνική. Μετά ένα ντέρμπι κάπου ξεχασμένο. Μετά μια κρέπα σοκολάτα μπανάνα μπισκότο, μετά μακαρονια με κιμα, τώρα ένα εκμεκ. Συν καφέ και κοακολα. Κάποιος να μου κλείσει το στόμα.
https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/ ... i/3649709/
:smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11863
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 27 Νοέμ 2022, 22:38

Naida έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 20:24
Μια συνεχόμενη πείνα χωρίς πείνα. Έφαγα το πρωί με το που ξυπνησα 9 η ώρα, πίτσα με BBQ sauce και πίτσα ελληνική. Μετά ένα ντέρμπι κάπου ξεχασμένο. Μετά μια κρέπα σοκολάτα μπανάνα μπισκότο, μετά μακαρονια με κιμα, τώρα ένα εκμεκ. Συν καφέ και κοακολα. Κάποιος να μου κλείσει το στόμα.
Προβατίνα δεν έφαγες όμως.
Μην μπλέκεις κοακολα με καφέ.
Ένα απ τα 2.
Καφε καλύτερα και χωρίς ζάχαρη.
Σκέτο.
Να γυαλίζει το μάτι σου.
:g030:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Νοέμ 2022, 23:02

taliban έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 22:38
Naida έγραψε:
27 Νοέμ 2022, 20:24
Μια συνεχόμενη πείνα χωρίς πείνα. Έφαγα το πρωί με το που ξυπνησα 9 η ώρα, πίτσα με BBQ sauce και πίτσα ελληνική. Μετά ένα ντέρμπι κάπου ξεχασμένο. Μετά μια κρέπα σοκολάτα μπανάνα μπισκότο, μετά μακαρονια με κιμα, τώρα ένα εκμεκ. Συν καφέ και κοακολα. Κάποιος να μου κλείσει το στόμα.
Προβατίνα δεν έφαγες όμως.
Μην μπλέκεις κοακολα με καφέ.
Ένα απ τα 2.
Καφε καλύτερα και χωρίς ζάχαρη.
Σκέτο.
Να γυαλίζει το μάτι σου.
:g030:
προβατίνα δεν ειχα :cry αλλιώς να είσαι σιγουρος θα ετρωγα και απο αυτή. Καφέ ήπια το πρωί. Μέτριο τον πίνω, από αυριο αρχίζω σκέτο γιατί αποφάσισα να κάνω διατροφή. Το μάτι μου γυαλίζει ούτως ή άλλως :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10256
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 28 Νοέμ 2022, 00:07

Ηχοχρώματα ... ζωγραφίζετε!
Έχετε το πινέλο έχετε και τα χρώματα... :romance-hearteyes:
Μα-γεια.
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32633
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 28 Νοέμ 2022, 09:08

πονα η μεσημ.

επηγα γιατσελιες.

κονομησα ξυλεια για καναδυο χρονια. η χρηση του αλυσοπριονου, ειναι σχεδον ηδονικη. ακονιζω αλυσιδα, θα ξαναπαω.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 28 Νοέμ 2022, 10:38

Πήγε η Β' τάξη εκδρομή Θεσσαλονίκη και είχα σήμερα ένα πλήρες.. δίωρο .Like a boss :8)

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13259
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Νοέμ 2022, 11:54

Αηδία. Που σκάνε μύτη, με αυτό το ''συναίσθημα αλληλεγγυης'' ενεκα των ημερών, ψυχικοί κακοποιητές ετών και σου λένε πως πρέπει να είναι η όποια κατάσταση, με θρασος 1000 καρδιναλίων. Εκεί απλά τους λες ένα ''άντε γαμήσου, μην διαννοηθείς να ξαναενοχλήσεις''. Ενώ έχεις ''καθαρίσει το πιατάκι σου'' κατι χρόνια. Επιμένουν. Βλέπουν το σκότος και το έρεβος του θανάτου που έρχεται. Όξω σκυλιά μαύρα. Μακρυά από μένα ακόμη και ο ψόφος τους.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13259
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 28 Νοέμ 2022, 11:57

Ασέβαστος έγραψε:
28 Νοέμ 2022, 09:08
πονα η μεσημ.

επηγα γιατσελιες.

κονομησα ξυλεια για καναδυο χρονια. η χρηση του αλυσοπριονου, ειναι σχεδον ηδονικη. ακονιζω αλυσιδα, θα ξαναπαω.
Μαλάκα, πες μου κάτι. Να σε φοβηθεί το μάτι μου αν περάσω καμιά μέρα απ'το μαγαζί σου, μήπως βγεις σαν αλλος ψυχοπαθής των θρίλλερε και τραβιέται ο Φώτακας; :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32633
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 28 Νοέμ 2022, 13:36

Πασιφάη έγραψε:
28 Νοέμ 2022, 11:57
Ασέβαστος έγραψε:
28 Νοέμ 2022, 09:08
πονα η μεσημ.

επηγα γιατσελιες.

κονομησα ξυλεια για καναδυο χρονια. η χρηση του αλυσοπριονου, ειναι σχεδον ηδονικη. ακονιζω αλυσιδα, θα ξαναπαω.
Μαλάκα, πες μου κάτι. Να σε φοβηθεί το μάτι μου αν περάσω καμιά μέρα απ'το μαγαζί σου, μήπως βγεις σαν αλλος ψυχοπαθής των θρίλλερε και τραβιέται ο Φώτακας; :lol:
ενα σου λεω. βρωμερη διχρονιλα, στους κοφτες. :003:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών