Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9970
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 17 Απρ 2022, 15:35

περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:29
Naida έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:20
περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:15
Επειδη εχουμε και μια αξιοπρεπεια, δεν μενεις εκει που δεν σε θελουν και εκει που σε κανουν να νιωθεις ασχημα. Οποτε σας αδειαζω την γωνια με διαγραφη αυτη την φορα. Φιλουρες
Κάτσε μαρη. Εμείς που σε θέλουμε εδώ δηλαδή δεν μετράμε;
Θελω ουτως ή αλλως να κανω οριστικη απεξαρτηση. Ε καποιοι μου το κανουν ακομα πιο ευκολο :lol:
vagabondo έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:24

Και από πότε ο Άγις είναι εκπρόσωπος του πχώρουμ;
Εκει που δουλεύεις σε θέλουν όλοι δηλαδή; Αν όχι, γιατί δεν έχεις της αξιοπρέπεια να φύγεις από την δουλειά;
Έλεος πια με τις διαγραφές και επανεγγραφές. :hammer:
Η αληθεια ειναι πως στη δουλεια δεν εχει βρεθει ατομο που να εχει θεμα μαζι μου ή να μου την πει ασχημα ή κατι. Μπορει να μην συμπαθω εγω καποιον λογω του χαρακτηρα και της συμπεριφορας του, αλλα εχω εκπαιδευτει στο πώς θα του συμπεριφερθω για να ειμαστε ολοι οκ :wink αλλα δεν συγκρινεις εργασια (που ΠΛΗΡΩΝΕΣΑΙ και που επισης αγαπας και λατρευεις) με χομπυ οπως ειναι το φορουμ που μπαινεις για να περασεις ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ την ωρα σου. Αν ο σκοπος που μπαινεις παυει να υπαρχει (δηλαδη στεναχωριεσαι) ε τοτε θα ηταν μαζοχισμος να συνεχιζεις να το κανεις. Επισης δεν θα ξανακανω επαναγγραφη, μην αγχωνεσαι.
Αυτή που σε ανέφερε, από αγάπη το έκανε. :roll:
Επίσης, από αυτά που γράφεις, πιο πολύ στεναχωριέσαι από τους γύρω σου παρά από εδώ. Που σιγά, ούτε που γνωριζόμαστε, γιατί να στεναχωριέται κανείς;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69798
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Απρ 2022, 15:46

περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:29
Αν ο σκοπος που μπαινεις παυει να υπαρχει (δηλαδη στεναχωριεσαι) ε τοτε θα ηταν μαζοχισμος να συνεχιζεις να το κανεις.
Ok, παίζει κι αλλιώς. Και στη δουλειά σου (που λατρεύεις) κάποιες ώρες περνάς ευχάριστα και κάποιες όχι, επειδή θα στην πουν ή θα σε δυσαρεστήσουν κάποιοι.

Μαζοχισμός θα ήταν να την εγκαταλείψεις εξαιτίας αυτών.

Αν λοιπόν δεν το κάνεις στη δουλειά σου, δεν βρίσκω ούτε έναν λόγο να επηρεάζεσαι τόσο από τη γνώμη ανθρώπων που δεν ξέρεις, σε έναν πολύ μικρότερης βαρύτητας χώρο.


Αυτά από τη πχορουμική σου μάνα. :P
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 17 Απρ 2022, 16:06

vagabondo έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:35
Αυτή που σε ανέφερε, από αγάπη το έκανε. :roll:
Επίσης, από αυτά που γράφεις, πιο πολύ στεναχωριέσαι από τους γύρω σου παρά από εδώ. Που σιγά, ούτε που γνωριζόμαστε, γιατί να στεναχωριέται κανείς;
Ποια με ανεφερε; Καπου σε εχασα. Αλλα δεν εχει σημασια.
Για ολα στεναχωριεμαι. Τι να κανουμε. Ετσι ειμαι. Δεν μπορω να αλλαξω.
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:46

Ok, παίζει κι αλλιώς. Και στη δουλειά σου (που λατρεύεις) κάποιες ώρες περνάς ευχάριστα και κάποιες όχι, επειδή θα στην πουν ή θα σε δυσαρεστήσουν κάποιοι.

Μαζοχισμός θα ήταν να την εγκαταλείψεις εξαιτίας αυτών.

Αν λοιπόν δεν το κάνεις στη δουλειά σου, δεν βρίσκω ούτε έναν λόγο να επηρεάζεσαι τόσο από τη γνώμη ανθρώπων που δεν ξέρεις, σε έναν πολύ μικρότερης βαρύτητας χώρο.


Αυτά από τη πχορουμική σου μάνα. :P
:lol:

Σ’ ευχαριστω ρε μανα :Ρ

Αλλα οπως ειπα και στον vag, στη δουλεια τουλαχιστον πληρωνομαι και τις πλειστες φορες περναω ωραια. Ειναι αλλη η φαση με τα χομπυ. Αν δεν περνας ωραια και μπαινεις απλα λογω εθισμου και στο τελος στεναχωριεσαι και απο πανω, ε τι να το κανεις; Καλο θα μου κανει και μενα η απεξαρτηση, γιατι το να μην δινω βαρυτητα σε γνωμη ατομων που δεν γνωριζω ή δεν με γνωριζουν, δεν μπορω δυστυχως να το καταφερω, οσο και αν προσπαθησα. :wave:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Απρ 2022, 16:09

περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:06


Ok, παίζει κι αλλιώς. Και στη δουλειά σου (που λατρεύεις) κάποιες ώρες περνάς ευχάριστα και κάποιες όχι, επειδή θα στην πουν ή θα σε δυσαρεστήσουν κάποιοι.

:lol:

Σ’ ευχαριστω ρε μανα :Ρ

Αλλα οπως ειπα και στον vag, στη δουλεια τουλαχιστον πληρωνομαι και τις πλειστες φορες περναω ωραια. Ειναι αλλη η φαση με τα χομπυ. Αν δεν περνας ωραια και μπαινεις απλα λογω εθισμου και στο τελος στεναχωριεσαι και απο πανω, ε τι να το κανεις; Καλο θα μου κανει και μενα η απεξαρτηση, γιατι το να μην δινω βαρυτητα σε γνωμη ατομων που δεν γνωριζω ή δεν με γνωριζουν, δεν μπορω δυστυχως να το καταφερω, οσο και αν προσπαθησα. :wave:
Μωρέ καμάρι μου, γραφτους στην μ@@@αρα σου. Δεν σε ξέρουν για να έχει αξία ο λόγος τους.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ψωνάρα τιντερού
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 21:02

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ψωνάρα τιντερού » 17 Απρ 2022, 16:16

Naida έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:09
γραφτους στην μ@@@αρα σου

:078: περαστικήν αυτό δεν πάει σε σένα, στον βόθρο της νάιδας πάει
Αυτό είναι ένα κείμενο που μπορεί να προστίθεται στις δημοσιεύσεις σας. Υπάρχει ένα όριο 255 κρυάδων. Το ξεπεράσατε.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69798
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 17 Απρ 2022, 16:17

περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:06
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:46

Ok, παίζει κι αλλιώς. Και στη δουλειά σου (που λατρεύεις) κάποιες ώρες περνάς ευχάριστα και κάποιες όχι, επειδή θα στην πουν ή θα σε δυσαρεστήσουν κάποιοι.

Μαζοχισμός θα ήταν να την εγκαταλείψεις εξαιτίας αυτών.

Αν λοιπόν δεν το κάνεις στη δουλειά σου, δεν βρίσκω ούτε έναν λόγο να επηρεάζεσαι τόσο από τη γνώμη ανθρώπων που δεν ξέρεις, σε έναν πολύ μικρότερης βαρύτητας χώρο.


Αυτά από τη πχορουμική σου μάνα. :P
:lol:

Σ’ ευχαριστω ρε μανα :Ρ

Αλλα οπως ειπα και στον vag, στη δουλεια τουλαχιστον πληρωνομαι και τις πλειστες φορες περναω ωραια. Ειναι αλλη η φαση με τα χομπυ. Αν δεν περνας ωραια και μπαινεις απλα λογω εθισμου και στο τελος στεναχωριεσαι και απο πανω, ε τι να το κανεις; Καλο θα μου κανει και μενα η απεξαρτηση, γιατι το να μην δινω βαρυτητα σε γνωμη ατομων που δεν γνωριζω ή δεν με γνωριζουν, δεν μπορω δυστυχως να το καταφερω, οσο και αν προσπαθησα. :wave:
Οκ, δεν είμαι από τις μάνες που τρέχουν πίσω από τα βλαστάρια τους με τα ταπεράκια.

Αν εσύ είσαι καλά, ακόμη και αν είμαστε μακριά, όλα καλά. :)

Το εννοώ και το ξέρεις.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9970
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 17 Απρ 2022, 16:31

περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:06
vagabondo έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:35
Αυτή που σε ανέφερε, από αγάπη το έκανε. :roll:
Επίσης, από αυτά που γράφεις, πιο πολύ στεναχωριέσαι από τους γύρω σου παρά από εδώ. Που σιγά, ούτε που γνωριζόμαστε, γιατί να στεναχωριέται κανείς;
Ποια με ανεφερε; Καπου σε εχασα.
vagabondo @ Τι σκέφτεσαι τώρα
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Απρ 2022, 16:49

ψωνάρα τιντερού έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:16
Naida έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:09
γραφτους στην μ@@@αρα σου

:078: περαστικήν αυτό δεν πάει σε σένα, στον βόθρο της νάιδας πάει
Ωχ θίχτηκε η ευαίσθητη ψυχούλα του ψυχάκια που σταλκαρει εμμονικά την περαστική. Τι λες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ψωνάρα τιντερού
Δημοσιεύσεις: 301
Εγγραφή: 25 Μαρ 2022, 21:02

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ψωνάρα τιντερού » 17 Απρ 2022, 16:52

:078:
Αυτό είναι ένα κείμενο που μπορεί να προστίθεται στις δημοσιεύσεις σας. Υπάρχει ένα όριο 255 κρυάδων. Το ξεπεράσατε.

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 17 Απρ 2022, 18:55

Naida έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:09
Μωρέ καμάρι μου, γραφτους στην μ@@@αρα σου. Δεν σε ξέρουν για να έχει αξία ο λόγος τους.
Αυτο ξαναπες το.
vagabondo έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:31

vagabondo @ Τι σκέφτεσαι τώρα
Επεσες τωρα στην περιπτωση. Εγινε μια φορα αναφορα περιστατικου στους 9 μηνες χωρις να μου δημιουργηθει καν προβλημα και ειχα αγχος για 3 μερες. That’s all και ακουω παλι την φωνη της στο τηλεφωνο που παιρνουμε για να ειδοποιουμε για τις πορτες και δεν μου κανει καν αισθηση. Λαθος παραδειγμα η δουλεια, στο ειπα :lol: και ακομα και αν δεν περνουσα καλα, θα αντεχα γιατι πληρωνομαι και επειδη σαν περιβαλλον ειναι ωραια. Που περναω υπεροχα. Ηδη θελω να επιστρεψω πισω. :D
ΓΑΛΗ έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:17
Οκ, δεν είμαι από τις μάνες που τρέχουν πίσω από τα βλαστάρια τους με τα ταπεράκια.

Αν εσύ είσαι καλά, ακόμη και αν είμαστε μακριά, όλα καλά. :)

Το εννοώ και το ξέρεις.
Ετσι. Αυτο ακριβως. Καλα να ειμαστε ολοι! Οπου και να βρισκομαστε :)

Σας χαιρετω ολους. :wave:

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 17 Απρ 2022, 22:30

περαστική , σιδερένια κορίτσι μου.
Επίσης δεν υπάρχει λόγος να στενοχωριέσαι για εδώ μέσα. Μαλάκες υπάρχουν παντού, έτσι κι αλλιώς. Ρίξε τους και κανα ''λιμανίσιο'', δεν βλάπτει. :lol::wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 17 Απρ 2022, 22:32

Naida έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:09
περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 16:06


Ok, παίζει κι αλλιώς. Και στη δουλειά σου (που λατρεύεις) κάποιες ώρες περνάς ευχάριστα και κάποιες όχι, επειδή θα στην πουν ή θα σε δυσαρεστήσουν κάποιοι.

:lol:

Σ’ ευχαριστω ρε μανα :Ρ

Αλλα οπως ειπα και στον vag, στη δουλεια τουλαχιστον πληρωνομαι και τις πλειστες φορες περναω ωραια. Ειναι αλλη η φαση με τα χομπυ. Αν δεν περνας ωραια και μπαινεις απλα λογω εθισμου και στο τελος στεναχωριεσαι και απο πανω, ε τι να το κανεις; Καλο θα μου κανει και μενα η απεξαρτηση, γιατι το να μην δινω βαρυτητα σε γνωμη ατομων που δεν γνωριζω ή δεν με γνωριζουν, δεν μπορω δυστυχως να το καταφερω, οσο και αν προσπαθησα. :wave:
Μωρέ καμάρι μου, γραφτους στην μ@@@αρα σου. Δεν σε ξέρουν για να έχει αξία ο λόγος τους.
Ν'αγιάσει ο στόμας σου μαρή. :smt038:lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25901
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Απρ 2022, 22:53

Ολα τα μωρα στην πιστα

SpoilerShow
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 18 Απρ 2022, 09:22

Naida έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:20
περαστική έγραψε:
17 Απρ 2022, 15:15
Επειδη εχουμε και μια αξιοπρεπεια, δεν μενεις εκει που δεν σε θελουν και εκει που σε κανουν να νιωθεις ασχημα. Οποτε σας αδειαζω την γωνια με διαγραφη αυτη την φορα. Φιλουρες
Κάτσε μαρη. Εμείς που σε θέλουμε εδώ δηλαδή δεν μετράμε;
:+1:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 18 Απρ 2022, 22:01

Κομμάτια. Αλλά χαρούμενη γιατί άλλαξα μαλλιά και μ αρέσουν :g094:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών