Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Μάιος 2021, 12:36

the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:33
Naida έγραψε:
03 Μάιος 2021, 22:25
Πολύ κομμάτια και έφαγα και έχω ταχυπαλμια νομίζω.
είσαι καλύτερα σήμερα μπουμπού; :c040:
Ουυυ άψογα. Φτου μη με ματιαξω. Εσύ;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 12:36

Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:36
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:33
Naida έγραψε:
03 Μάιος 2021, 22:25
Πολύ κομμάτια και έφαγα και έχω ταχυπαλμια νομίζω.
είσαι καλύτερα σήμερα μπουμπού; :c040:
Ουυυ άψογα. Φτου μη με ματιαξω. Εσύ;
το παλεύω. :102:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Μάιος 2021, 12:43

the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:36
Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:36
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:33


είσαι καλύτερα σήμερα μπουμπού; :c040:
Ουυυ άψογα. Φτου μη με ματιαξω. Εσύ;
το παλεύω. :102:
Θα ανέβεις :D
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 12:54

Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:43
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:36
Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:36


Ουυυ άψογα. Φτου μη με ματιαξω. Εσύ;
το παλεύω. :102:
Θα ανέβεις :D
θα ανέβω σε μια κορφή βουνού να βρω την ησυχία μου. :bored:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Μάιος 2021, 12:55

the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:54
Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:43
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:36


το παλεύω. :102:
Θα ανέβεις :D
θα ανέβω σε μια κορφή βουνού να βρω την ησυχία μου. :bored:
Θα με πάρεις μαζί;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 13:01

Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:55
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:54
Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:43


Θα ανέβεις :D
θα ανέβω σε μια κορφή βουνού να βρω την ησυχία μου. :bored:
Θα με πάρεις μαζί;
θα δούμε. :bored:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Μάιος 2021, 13:08

the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 13:01
Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:55
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:54


θα ανέβω σε μια κορφή βουνού να βρω την ησυχία μου. :bored:
Θα με πάρεις μαζί;
θα δούμε. :bored:
Δεν θα σε ενοχλώ, ούτε καν θα σου μιλάω. Καλά μπορεί να μιλάω λίγο άμα βλέπω τη φύση. Να θαυμάζω δηλαδή όχι κάτι άλλο. Στον εαυτό μου θα μιλάω, όχι σε σένα. Αλλά εντάξει θα με ακούς. Θα μου πει; θα μπορούσες να τα λες από μέσα σου. Ε εντάξει ναι θα μπορούσα αλλά άμα τα βλέπω θέλω να το λέω.
Τόσο κακό είναι πια; δεν σου είπα να μου απαντάς κιόλας :evil:
Δηλαδή δεν φτάνει που θα σε πάρω μαζί μου, θα μου τη λες κιόλας. Ασε ρε δε πάμε πουθενά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 13:19

Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 13:08
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 13:01
Naida έγραψε:
04 Μάιος 2021, 12:55


Θα με πάρεις μαζί;
θα δούμε. :bored:
Δεν θα σε ενοχλώ, ούτε καν θα σου μιλάω. Καλά μπορεί να μιλάω λίγο άμα βλέπω τη φύση. Να θαυμάζω δηλαδή όχι κάτι άλλο. Στον εαυτό μου θα μιλάω, όχι σε σένα. Αλλά εντάξει θα με ακούς. Θα μου πει; θα μπορούσες να τα λες από μέσα σου. Ε εντάξει ναι θα μπορούσα αλλά άμα τα βλέπω θέλω να το λέω.
Τόσο κακό είναι πια; δεν σου είπα να μου απαντάς κιόλας :evil:
Δηλαδή δεν φτάνει που θα σε πάρω μαζί μου, θα μου τη λες κιόλας. Ασε ρε δε πάμε πουθενά.
με έχεις παρεξηγήσει. μ' αρέσει να ακούω, να συζητάω, να μου λένε τα εσώψυχά τους. μέχρι εκεί. μετά θέλω να πάω για ύπνο. δεν μπορώ να ανταποκριθώ σε άλλες απαιτήσεις. κουράστηκα. :102:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Μάιος 2021, 13:23

the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 13:19


με έχεις παρεξηγήσει. μ' αρέσει να ακούω, να συζητάω, να μου λένε τα εσώψυχά τους. μέχρι εκεί. μετά θέλω να πάω για ύπνο. δεν μπορώ να ανταποκριθώ σε άλλες απαιτήσεις. κουράστηκα. :102:
Όχι θα πίνουμε μπύρα από το κουτάκι, θα μου πεις εσύ τα σωψυχα σου και μετά θα πας για υπνο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
tipiti klop
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:24

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tipiti klop » 04 Μάιος 2021, 20:55

Cecily Anne έγραψε: ↑
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.

Έφυγα για κάποιες ώρες να αποτελειώσω υπολείμματα πασχαλινού αρνιού, και στην επιστροφή βρήκα κλειδωμένη την πόρτα. :lol:
Οπότε κατέληξα στο "τι αισθάνεσαι τώρα"....

Δεν έχω πρόβλημα που ο Εξαρχίδης έφαγε μπαν. Πιθανότατα το άξιζε, ίσως το πέρμα μπαν να ήταν υπερβολικό, αλλά πραγματικά δεν είμαι σε θέση να έχω μια αντικειμενική εικόνα. Θεωρώ πιθανό επίσης τα αντανακλαστικά της Πασιφάης να ήταν ολόσωστα όταν διαμαρτυρήθηκε για αυτά που έγραψε.
Το επίμαχο νήμα λοιπόν διαγράφτηκε,τα μπαν έπεσαν, και ό,τι μέσον είχε το φόρουμ για να αποκαταστήσει την τάξη χρησιμοποιήθηκε και μάλιστα στην έσχατη μορφή του.

Εκείνο όμως που για μένα έγινε κόκκινο πανί, ήταν όταν σε ένα άλλο παράλληλο νήμα η Πασιφάη πέρασε σε δεύτερο επίπεδο:

Απλά δεν μας χρειάζονται τέτοιες περσόνες.
Αλλιώς επώνυμα, να διευκρυνίσουν την αρρώστεια τους, και να απομονωθούν .


Και εδώ δικαιολογημένα αναρωτιέται κανείς: Ποια είναι αυτή που ξέρει "απλά" τι περσόνες μας χρειάζονται; Που απαιτεί από χρήστες να δηλώσουν το πραγματικό τους όνομα, να κατονομάσουν δημόσια την αρρώστια τους, και να απομονωθούν από όλους εμάς τους υπολοίπους;

Να πω τώρα εγώ με τη σειρά μου, ότι δεν την ξέρω την Πασιφάη, δεν έχω παρακολουθήσει το γράψιμό της, και δεν είχα καμία προηγούμενη εμπάθεια μαζί της. Μπορεί να έχει χίλια χαρίσματα.

Μιλάω λοιπόν, μόνο για αυτό που βλέπω σε ένα δυο τόπικ.
Και αυτό που βλέπω είναι ένα ύφος βαρύμαγκα, που φορώντας την καρναβαλίστικη μουτσούνα του Μόρισσον (μπροστά του ο Εξαρχίδης είναι αγγελάκι), με προτρέπει να διαπομπέψω "τελεσίδικα" ένα χρήστη που έχει ήδη τιμωρηθεί στο μέγιστο βαθμό από το φόρουμ. Από εκεί ξεκινά και το σχόλιό μου, ότι δεν ήθελε απλά μια δίκαιη τιμωρία. "αλλά την κεφαλή του επί πίνακι". Και όλο αυτό μου φάνηκε εξίσου άρρωστο και σαδιστικό. Εξ ου και η επίθεσή μου. Υπερβολική; Ναι, μπορεί. Αλλά η Πασιφάη άνοιξε τον δρόμο...

Με την επιφύλαξη πάντα, κάτι να μην έχω καταλάβει καλά...


ΥΓ. Για μένα ο Εξαρχίδης ήταν ο PHYLAX του φόρουμ. Μια κόκκινη ανθρωπόμορφη σαύρα με αγγελικά φτερά σε περίοπτη θέση. Οι λιτανείες, οι εξορκισμοί, τα φάσκελα, ήταν για μένα μια πηγή μεγάλης διασκέδασης , όμως ποτέ μέχρι τώρα δεν ένιωσα ότι ήταν ο εξαποδώ αυτοπροσώπως.
Κατά τα φαινόμενα το παρατράβηξε.
Έχε γεια φίλε Εξαρχίδη, καλά σου κάνανε και σε μπανάρανε (όξω από δω),\. Μπορείς να αρχίσεις την αργή εξιλέωσή σου μοιράζοντας σκυλογκοφρέτες σε σχήμα καρδούλας στα αδέσποτα της περιοχής σου.
Σοβαρολογώ.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Μάιος 2021, 21:00

tipiti klop έγραψε:
04 Μάιος 2021, 20:55
Cecily Anne έγραψε: ↑
Ρε συ tipitiklop , ξέρεις πόσοι γκρινιάζουν καθημερινά για άλλο χρήστη ? Θεωρείς ότι όποιος γκρινιαζει μπορεί να οδηγήσει συντονιστή σε Μπαν? Αντί να κράζεις την Πασιφάη , λες και του έριξε αυτή το Μπαν, ρωτα το συντονισμό. Μετά από ένα σημείο δηλαδή είναι παράλογη η αντίδραση σου.

Έφυγα για κάποιες ώρες να αποτελειώσω υπολείμματα πασχαλινού αρνιού, και στην επιστροφή βρήκα κλειδωμένη την πόρτα. :lol:
Οπότε κατέληξα στο "τι αισθάνεσαι τώρα"....

Δεν έχω πρόβλημα που ο Εξαρχίδης έφαγε μπαν. Πιθανότατα το άξιζε, ίσως το πέρμα μπαν να ήταν υπερβολικό, αλλά πραγματικά δεν είμαι σε θέση να έχω μια αντικειμενική εικόνα. Θεωρώ πιθανό επίσης τα αντανακλαστικά της Πασιφάης να ήταν ολόσωστα όταν διαμαρτυρήθηκε για αυτά που έγραψε.
Το επίμαχο νήμα λοιπόν διαγράφτηκε,τα μπαν έπεσαν, και ό,τι μέσον είχε το φόρουμ για να αποκαταστήσει την τάξη χρησιμοποιήθηκε και μάλιστα στην έσχατη μορφή του.

Εκείνο όμως που για μένα έγινε κόκκινο πανί, ήταν όταν σε ένα άλλο παράλληλο νήμα η Πασιφάη πέρασε σε δεύτερο επίπεδο:

Απλά δεν μας χρειάζονται τέτοιες περσόνες.
Αλλιώς επώνυμα, να διευκρυνίσουν την αρρώστεια τους, και να απομονωθούν .


Και εδώ δικαιολογημένα αναρωτιέται κανείς: Ποια είναι αυτή που ξέρει "απλά" τι περσόνες μας χρειάζονται; Που απαιτεί από χρήστες να δηλώσουν το πραγματικό τους όνομα, να κατονομάσουν δημόσια την αρρώστια τους, και να απομονωθούν από όλους εμάς τους υπολοίπους;

Να πω τώρα εγώ με τη σειρά μου, ότι δεν την ξέρω την Πασιφάη, δεν έχω παρακολουθήσει το γράψιμό της, και δεν είχα καμία προηγούμενη εμπάθεια μαζί της. Μπορεί να έχει χίλια χαρίσματα.

Μιλάω λοιπόν, μόνο για αυτό που βλέπω σε ένα δυο τόπικ.
Και αυτό που βλέπω είναι ένα ύφος βαρύμαγκα, που φορώντας την καρναβαλίστικη μουτσούνα του Μόρισσον (μπροστά του ο Εξαρχίδης είναι αγγελάκι), με προτρέπει να διαπομπέψω "τελεσίδικα" ένα χρήστη που έχει ήδη τιμωρηθεί στο μέγιστο βαθμό από το φόρουμ. Από εκεί ξεκινά και το σχόλιό μου, ότι δεν ήθελε απλά μια δίκαιη τιμωρία. "αλλά την κεφαλή του επί πίνακι". Και όλο αυτό μου φάνηκε εξίσου άρρωστο και σαδιστικό. Εξ ου και η επίθεσή μου. Υπερβολική; Ναι, μπορεί. Αλλά η Πασιφάη άνοιξε τον δρόμο...

Με την επιφύλαξη πάντα, κάτι να μην έχω καταλάβει καλά...


ΥΓ. Για μένα ο Εξαρχίδης ήταν ο PHYLAX του φόρουμ. Μια κόκκινη ανθρωπόμορφη σαύρα με αγγελικά φτερά σε περίοπτη θέση. Οι λιτανείες, οι εξορκισμοί, τα φάσκελα, ήταν για μένα μια πηγή μεγάλης διασκέδασης , όμως ποτέ μέχρι τώρα δεν ένιωσα ότι ήταν ο εξαποδώ αυτοπροσώπως.
Κατά τα φαινόμενα το παρατράβηξε.
Έχε γεια φίλε Εξαρχίδη, καλά σου κάνανε και σε μπανάρανε (όξω από δω),\. Μπορείς να αρχίσεις την αργή εξιλέωσή σου μοιράζοντας σκυλογκοφρέτες σε σχήμα καρδούλας στα αδέσποτα της περιοχής σου.
Σοβαρολογώ.
Α δεν έχω δει το νήμα στο οποίο αναφέρεσαι, ούτε μπορούσα να το καταλάβω από το διάλογό σας. Το σχόλιό μου αφορούσε μόνο το νήμα στο οποίο έκανα κουότ, γιατί μου φάνηκε υπερβολική η όλη αντίδραση. Πάντως, έχω την ίδια άποψη και για το άλλο νήμα, στο οποίο αναφέρεσαι τώρα, ότι δηλαδή δε θα αποφασίζει ο κάθε χρήστης ποιός μπορεί να γράφει, θα αποφασίζει αυτός στον οποίο ανήκει το φόρουμ, δηλαδή ο Σπύρος, βασει των κανόνων που θέτει. Εφόσον κάποιος δεν τηρεί όσα απαιτεί ο ιδιοκτήτης, τότε καλώς κάνει και τον μπανάρει. Τώρα, αν κάποιος μπαναριστεί άδικα, τότε καταλαβαίνω να "ζητήσεις" κάποια εξήγηση από τον διαχειριστή, αλλά δεν έχει καμία δουλειά άλλος χρήστης.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 21:32

tipiti klop επέτρεψέ μου να πω την γνώμη μου και ας φανώ λίγο κουτσομπόλης.

ούτε την Πασιφάη παρακολουθώ φανατικά (παλιά έγραφε πολύ στην θρησκειολογία και κάτι τέτοιες ενότητες που δεν πατάω), ούτε τον Πορφύριο. Αλλά έχω πάρει μια γεύση.

Εδώ λοιπόν έχουμε το εξής θέμα. μια σύγκρουση 2 διαφορετικών ιντερνετικών κόσμων.

από την μια έχουμε την Πασιφάη, η οποία πέρα από το ότι είναι μαγκάκι, the dude, και καλά κάνει, κυρίως είναι αληθινή-ευθύς. αυτό που λέει, αυτό είναι. όπως και ο Nandros και άλλοι χρήστες. αυτό είναι το βασικό της στοιχείο.

από την άλλη, ο Πορφύριος Εξαρχίδης τρολλάρει. τόσο πολύ, που έκανε και την περσόνα Άλεξλαμπ για να τον συνετίσει. πιστεύω, ίσως και λογω του άβαταρ που έχει βάλει, ίσως κρίνοντας κι από μένα, τρολλάρει τόσο πολύ, που σε κάποιες φάσεις χάνεται και ο ίδιος. δεν ξέρει τι είναι πραγματικό και τι όχι. τι σωστό και τι όχι και πότε ξεπερνάει τα όρια.

αναπόφευκτα όταν διασταυρώνονται 2 τέτοιοι χρήστες σε κάποιο ζήτημα, θα υπάρξει σύγκρουσις.

αυτά συνοπτικά.

Cecily Anne πήξε :wave:

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 21:46

να προσθέσω επίσης ότι δεν τρέχει τίποτα. τόσα χρόνια έχω δει και έχω ζήσει πολύ χειρότερα. :wave:

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 04 Μάιος 2021, 21:49

the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 21:32
tipiti klop επέτρεψέ μου να πω την γνώμη μου και ας φανώ λίγο κουτσομπόλης.

ούτε την Πασιφάη παρακολουθώ φανατικά (παλιά έγραφε πολύ στην θρησκειολογία και κάτι τέτοιες ενότητες που δεν πατάω), ούτε τον Πορφύριο. Αλλά έχω πάρει μια γεύση.

Εδώ λοιπόν έχουμε το εξής θέμα. μια σύγκρουση 2 διαφορετικών ιντερνετικών κόσμων.

από την μια έχουμε την Πασιφάη, η οποία πέρα από το ότι είναι μαγκάκι, the dude, και καλά κάνει, κυρίως είναι αληθινή-ευθύς. αυτό που λέει, αυτό είναι. όπως και ο Nandros και άλλοι χρήστες. αυτό είναι το βασικό της στοιχείο.

από την άλλη, ο Πορφύριος Εξαρχίδης τρολλάρει. τόσο πολύ, που έκανε και την περσόνα Άλεξλαμπ για να τον συνετίσει. πιστεύω, ίσως και λογω του άβαταρ που έχει βάλει, ίσως κρίνοντας κι από μένα, τρολλάρει τόσο πολύ, που σε κάποιες φάσεις χάνεται και ο ίδιος. δεν ξέρει τι είναι πραγματικό και τι όχι. τι σωστό και τι όχι και πότε ξεπερνάει τα όρια.

αναπόφευκτα όταν διασταυρώνονται 2 τέτοιοι χρήστες σε κάποιο ζήτημα, θα υπάρξει σύγκρουσις.

αυτά συνοπτικά.

Cecily Anne πήξε :wave:
Eγώ γιατί να πήξω καλέ;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

the comet the course the tail

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 04 Μάιος 2021, 21:52

Cecily Anne έγραψε:
04 Μάιος 2021, 21:49
the comet the course the tail έγραψε:
04 Μάιος 2021, 21:32
tipiti klop επέτρεψέ μου να πω την γνώμη μου και ας φανώ λίγο κουτσομπόλης.

ούτε την Πασιφάη παρακολουθώ φανατικά (παλιά έγραφε πολύ στην θρησκειολογία και κάτι τέτοιες ενότητες που δεν πατάω), ούτε τον Πορφύριο. Αλλά έχω πάρει μια γεύση.

Εδώ λοιπόν έχουμε το εξής θέμα. μια σύγκρουση 2 διαφορετικών ιντερνετικών κόσμων.

από την μια έχουμε την Πασιφάη, η οποία πέρα από το ότι είναι μαγκάκι, the dude, και καλά κάνει, κυρίως είναι αληθινή-ευθύς. αυτό που λέει, αυτό είναι. όπως και ο Nandros και άλλοι χρήστες. αυτό είναι το βασικό της στοιχείο.

από την άλλη, ο Πορφύριος Εξαρχίδης τρολλάρει. τόσο πολύ, που έκανε και την περσόνα Άλεξλαμπ για να τον συνετίσει. πιστεύω, ίσως και λογω του άβαταρ που έχει βάλει, ίσως κρίνοντας κι από μένα, τρολλάρει τόσο πολύ, που σε κάποιες φάσεις χάνεται και ο ίδιος. δεν ξέρει τι είναι πραγματικό και τι όχι. τι σωστό και τι όχι και πότε ξεπερνάει τα όρια.

αναπόφευκτα όταν διασταυρώνονται 2 τέτοιοι χρήστες σε κάποιο ζήτημα, θα υπάρξει σύγκρουσις.

αυτά συνοπτικά.

Cecily Anne πήξε :wave:
Eγώ γιατί να πήξω καλέ;
έτσι, για πλάκα το είπα. :bored:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών