Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 12 Οκτ 2021, 01:02

kongrosian έγραψε:
12 Οκτ 2021, 00:59
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 00:57
Βλεπω τι εγραψα χθες και προχθες εδω και σημερα ειμαι σε φαση να μου λεει ο υπευθυνος πηγαινε εξω σε παρακαλω να παρεις αερα να συνεχισω εγω, σε βλεπω που πας τριφτη..και εγω να του απανταω ουτε καν, δεν χρειαζεται, και να το εννοω. Και να ειμαι σε μουντ δεν υπαρχει θεμα, λατρευω την δουλεια μου και οντως να μην με απασχολει. Και σκεφτομαι οτι θα ερθει το τελος του μηνα και ΑΝ μου πουνε να συνεχισω εγω ΘΑ ΘΕΛΩ παρα πολυ αλλα δεν θα μπορω. Ακομη και να μπορω, δεν θα δεχθουν να πηγαινω μονο τα ΣΚ. Και εχω ηδη μπει σε μουντ νοσταλγιας... Νομιζω το επομενο Σαββατοκυριακο, ακομη κι’ αν ειναι σκατα, θα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα γιατι θα ξερω πως ολα αυτα θα τα σκεφτομαι και θα τα νοσταλγω τον Χειμωνα... ακομη κι’ αν εχω διαβασματα και πραγματα να κανω, την αγαπησα αυτη την δουλεια :(
:xena:
Στεναχωριεμαι που θα φυγω γμτ. Δεν θελω να αποχαιρετησω την δουλεια μου, αλλα ουτε και να με κρατανε πισω οι φοβιες μου για το διαβασμα. :-?

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4308
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 12 Οκτ 2021, 01:04

περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:02
kongrosian έγραψε:
12 Οκτ 2021, 00:59
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 00:57
Βλεπω τι εγραψα χθες και προχθες εδω και σημερα ειμαι σε φαση να μου λεει ο υπευθυνος πηγαινε εξω σε παρακαλω να παρεις αερα να συνεχισω εγω, σε βλεπω που πας τριφτη..και εγω να του απανταω ουτε καν, δεν χρειαζεται, και να το εννοω. Και να ειμαι σε μουντ δεν υπαρχει θεμα, λατρευω την δουλεια μου και οντως να μην με απασχολει. Και σκεφτομαι οτι θα ερθει το τελος του μηνα και ΑΝ μου πουνε να συνεχισω εγω ΘΑ ΘΕΛΩ παρα πολυ αλλα δεν θα μπορω. Ακομη και να μπορω, δεν θα δεχθουν να πηγαινω μονο τα ΣΚ. Και εχω ηδη μπει σε μουντ νοσταλγιας... Νομιζω το επομενο Σαββατοκυριακο, ακομη κι’ αν ειναι σκατα, θα ειμαι καλυτερα ψυχολογικα γιατι θα ξερω πως ολα αυτα θα τα σκεφτομαι και θα τα νοσταλγω τον Χειμωνα... ακομη κι’ αν εχω διαβασματα και πραγματα να κανω, την αγαπησα αυτη την δουλεια :(
:xena:
Στεναχωριεμαι που θα φυγω γμτ. Δεν θελω να αποχαιρετησω την δουλεια μου, αλλα ουτε και να με κρατανε πισω οι φοβιες μου για το διαβασμα. :-?
stockholm syndrome;;; :xena:

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 12 Οκτ 2021, 01:05

Τελικά υπάρχω!!!

Άβαταρ μέλους
last train to London
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: 12 Σεπ 2021, 23:20

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από last train to London » 12 Οκτ 2021, 01:05

Τελικά υπάρχω!!!

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 12 Οκτ 2021, 01:09

kongrosian έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:04
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:02
kongrosian έγραψε:
12 Οκτ 2021, 00:59


:xena:
Στεναχωριεμαι που θα φυγω γμτ. Δεν θελω να αποχαιρετησω την δουλεια μου, αλλα ουτε και να με κρατανε πισω οι φοβιες μου για το διαβασμα. :-?
stockholm syndrome;;; :xena:
Καθολου. Αν εξαιρεσεις τις φωνες και τις φασαριες με καποιους βλαμμενους επιβατες και οτι υπαρχουν μερες που οντως νιωθεις οτι θες να βρισεις ολο τον κοσμο και οτι θα χασεις την φωνη σου, η δουλεια ειναι ωραια. Και το εννοω. Πχ ηθελαν ατομο να ειναι μονο στο γραφειο, να κανονιζει τα διαδικαστικα και να απανταει τηλεφωνα. Ουτε καν το σκεφτηκα να παω. Προτιμω να ειμαι εξω με τον κοσμο. Οι περιπετειες ειναι το αλατοπιπερο. Και επειδη μου εχουν φερθει σκατα σε αλλες δουλειες, το να σου λεει ο υπευθυνος πηγαινε να συνεχισω εγω ή να σε ρωτουν αν εφαγες, που θα επρεπε να ειναι το αυτονοητο, για μενα που δεν το θεωρω δεδομενο επειδη δεν το συνηθισα, μου ειναι υπερ αρκετο.

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4308
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 12 Οκτ 2021, 01:16

περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:09
kongrosian έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:04
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:02


Στεναχωριεμαι που θα φυγω γμτ. Δεν θελω να αποχαιρετησω την δουλεια μου, αλλα ουτε και να με κρατανε πισω οι φοβιες μου για το διαβασμα. :-?
stockholm syndrome;;; :xena:
Καθολου. Αν εξαιρεσεις τις φωνες και τις φασαριες με καποιους βλαμμενους επιβατες και οτι υπαρχουν μερες που οντως νιωθεις οτι θες να βρισεις ολο τον κοσμο και οτι θα χασεις την φωνη σου, η δουλεια ειναι ωραια. Και το εννοω. Πχ ηθελαν ατομο να ειναι μονο στο γραφειο, να κανονιζει τα διαδικαστικα και να απανταει τηλεφωνα. Ουτε καν το σκεφτηκα να παω. Προτιμω να ειμαι εξω με τον κοσμο. Οι περιπετειες ειναι το αλατοπιπερο. Και επειδη μου εχουν φερθει σκατα σε αλλες δουλειες, το να σου λεει ο υπευθυνος πηγαινε να συνεχισω εγω ή να σε ρωτουν αν εφαγες, που θα επρεπε να ειναι το αυτονοητο, για μενα που δεν το θεωρω δεδομενο επειδη δεν το συνηθισα, μου ειναι υπερ αρκετο.
:e045::102::hammer:

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 12 Οκτ 2021, 02:01

Τα ευχαριστω και τα χαμογελα του κοσμου οταν τους βοηθας (αυτο για μενα ειναι το νουμερο 1, γι’ αυτο μ’ αρεσει η συναναστροφη), τα αεροπλανα και οι ανατολες ή και οι δυσεις στο αεροδρομιο, τα κοπλιμεντα των πιλοτων, το οτι δεν καθεσαι να βαριεσαι χωρις να κανεις τιποτα, οτι τις καθημερινες τυγχαινει να εχεις και αφθονο διαλειμμα που θα αξιοποιησεις οσο θες και οπως θες (ακομα και δουλευοντας), η παρεα με τους συναδελφους, οι γκαφες των αλλων αλλα και οι δικες σου (πχ να ειναι Τσεχος και να τον ρωτας αν εχει καρτα διαμονης της Τσεχιας και οταν το αντιλαμβανεσαι και στην δινει να προσπαθεις να μην σκασεις απ’ τα γελια και την κοιτας σαν να ειπες κατι απολυτα φυσιολογικο), να τρεχεις να προλαβεις τους επιβατες κατω στο αεροπλανο γιατι ανοιξαν μονοι τους πορτα emergency επειδη ξεφυγαν απ’ την ηλιθια συναδελφο που ξεκινησε χωρις ατομο για συνοδεια, επεισοδια με την αστυνομια ειδικα την ωρα που εσυ εισαι χαλαρη και καθεσαι και παρακολουθεις και αλλα τοσα που δεν θελω να σκεφτω, θα εχω μπολικο χρονο να τα νοσταλγησω. Αχ.. :hebit:

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4308
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 12 Οκτ 2021, 08:46

περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 02:01
Τα ευχαριστω και τα χαμογελα του κοσμου οταν τους βοηθας (αυτο για μενα ειναι το νουμερο 1, γι’ αυτο μ’ αρεσει η συναναστροφη), τα αεροπλανα και οι ανατολες ή και οι δυσεις στο αεροδρομιο, τα κοπλιμεντα των πιλοτων, το οτι δεν καθεσαι να βαριεσαι χωρις να κανεις τιποτα, οτι τις καθημερινες τυγχαινει να εχεις και αφθονο διαλειμμα που θα αξιοποιησεις οσο θες και οπως θες (ακομα και δουλευοντας), η παρεα με τους συναδελφους, οι γκαφες των αλλων αλλα και οι δικες σου (πχ να ειναι Τσεχος και να τον ρωτας αν εχει καρτα διαμονης της Τσεχιας και οταν το αντιλαμβανεσαι και στην δινει να προσπαθεις να μην σκασεις απ’ τα γελια και την κοιτας σαν να ειπες κατι απολυτα φυσιολογικο), να τρεχεις να προλαβεις τους επιβατες κατω στο αεροπλανο γιατι ανοιξαν μονοι τους πορτα emergency επειδη ξεφυγαν απ’ την ηλιθια συναδελφο που ξεκινησε χωρις ατομο για συνοδεια, επεισοδια με την αστυνομια ειδικα την ωρα που εσυ εισαι χαλαρη και καθεσαι και παρακολουθεις και αλλα τοσα που δεν θελω να σκεφτω, θα εχω μπολικο χρονο να τα νοσταλγησω. Αχ.. :hebit:
έχεις βρει μια διέξοδο με την δουλειά... να ζείς ε; οκ.

τι περίεργος κόσμος. :xena:

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 12 Οκτ 2021, 10:47

kongrosian έγραψε:
12 Οκτ 2021, 08:46
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 02:01
Τα ευχαριστω και τα χαμογελα του κοσμου οταν τους βοηθας (αυτο για μενα ειναι το νουμερο 1, γι’ αυτο μ’ αρεσει η συναναστροφη), τα αεροπλανα και οι ανατολες ή και οι δυσεις στο αεροδρομιο, τα κοπλιμεντα των πιλοτων, το οτι δεν καθεσαι να βαριεσαι χωρις να κανεις τιποτα, οτι τις καθημερινες τυγχαινει να εχεις και αφθονο διαλειμμα που θα αξιοποιησεις οσο θες και οπως θες (ακομα και δουλευοντας), η παρεα με τους συναδελφους, οι γκαφες των αλλων αλλα και οι δικες σου (πχ να ειναι Τσεχος και να τον ρωτας αν εχει καρτα διαμονης της Τσεχιας και οταν το αντιλαμβανεσαι και στην δινει να προσπαθεις να μην σκασεις απ’ τα γελια και την κοιτας σαν να ειπες κατι απολυτα φυσιολογικο), να τρεχεις να προλαβεις τους επιβατες κατω στο αεροπλανο γιατι ανοιξαν μονοι τους πορτα emergency επειδη ξεφυγαν απ’ την ηλιθια συναδελφο που ξεκινησε χωρις ατομο για συνοδεια, επεισοδια με την αστυνομια ειδικα την ωρα που εσυ εισαι χαλαρη και καθεσαι και παρακολουθεις και αλλα τοσα που δεν θελω να σκεφτω, θα εχω μπολικο χρονο να τα νοσταλγησω. Αχ.. :hebit:
έχεις βρει μια διέξοδο με την δουλειά... να ζείς ε; οκ.

τι περίεργος κόσμος. :xena:
:smt005:

Ζω μωρε. Σημερα με πηραν ΠΑΛΙ για να παω εξτρα στη δουλεια (εχω ρεπο) και ειπα οχι για πρωτη φορα. Θα βγω με την φιλη μου να μου εξηγησει τι εχασα ως τωρα στο μαστερ και για να φαμε. Μιλαμε βεβαια για ξεφρενες καταστασεις, αλλα τι να κανουμε, εγω ετσι διασκεδαζω :smt005::wave:

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 8551
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 12 Οκτ 2021, 11:44

περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 10:47

Θα βγω με την φιλη μου να μου εξηγησει τι εχασα ως τωρα στο μαστερ και για να φαμε.
Τι θέμα είναι το μάστερ σου;
Yippie Kay Yay

Fixer66
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: 08 Οκτ 2021, 09:48

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fixer66 » 12 Οκτ 2021, 11:48

Airman68 έγραψε:
12 Οκτ 2021, 11:44
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 10:47

Θα βγω με την φιλη μου να μου εξηγησει τι εχασα ως τωρα στο μαστερ και για να φαμε.
Τι θέμα είναι το μάστερ σου;
:xena::smt126:vp14::vp15:

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 8551
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 12 Οκτ 2021, 11:49

Fixer66 έγραψε:
12 Οκτ 2021, 11:48
Airman68 έγραψε:
12 Οκτ 2021, 11:44
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 10:47

Θα βγω με την φιλη μου να μου εξηγησει τι εχασα ως τωρα στο μαστερ και για να φαμε.
Τι θέμα είναι το μάστερ σου;
:xena::smt126:vp14::vp15:
:smt017
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 2150
Εγγραφή: 24 Σεπ 2019, 15:07

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ » 12 Οκτ 2021, 11:58

last train to London έγραψε:
12 Οκτ 2021, 01:05
Τελικά υπάρχω!!!
Χωρίς το Cogito άραγε μπροστά; :wink
Από την αποπλανητική έλξη στον σημειωτικό τυχοδιωκτισμό μια αμφίκρημνη παλινδρομία

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 12 Οκτ 2021, 20:03

Airman68 έγραψε:
12 Οκτ 2021, 11:44
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 10:47

Θα βγω με την φιλη μου να μου εξηγησει τι εχασα ως τωρα στο μαστερ και για να φαμε.
Τι θέμα είναι το μάστερ σου;
Data analytics! Μακάρι να τα καταφέρω!

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4308
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 12 Οκτ 2021, 20:09

περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 20:03
Airman68 έγραψε:
12 Οκτ 2021, 11:44
περαστική έγραψε:
12 Οκτ 2021, 10:47

Θα βγω με την φιλη μου να μου εξηγησει τι εχασα ως τωρα στο μαστερ και για να φαμε.
Τι θέμα είναι το μάστερ σου;
Data analytics! Μακάρι να τα καταφέρω!
όταν θα γίνεις μεγαλοστέλεχος σε πολυεθνική και θα διαχειρίζεσαι petabydes of data, θα μας θυμάσαι ακόμα; :c040:

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών