Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 23:28

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ » 10 Σεπ 2021, 18:44

Αισθάνομαι χάλια. Έχω πυρετό 38 από το πρωί. Πήρα depon έπεσε λίγο και τώρα αισθάνομαι να ξανανεβαίνει. Είμαι πλήρως εμβολιασμενος όμως.
Σκάι Ξεφτίλες.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Σεπ 2021, 20:37

ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
10 Σεπ 2021, 18:44
Αισθάνομαι χάλια. Έχω πυρετό 38 από το πρωί. Πήρα depon έπεσε λίγο και τώρα αισθάνομαι να ξανανεβαίνει. Είμαι πλήρως εμβολιασμενος όμως.
Περαστικά σου! Άλλαξε ο καιρός κιόλας μπορεί ν κρυώσες. Αλλά κάνε κάνα τεστ να δεις αν είναι κοβιντ να πάρεις σωστή αγωγή αν χρειάζεται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: 05 Δεκ 2018, 23:28

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ » 10 Σεπ 2021, 20:39

Naida έγραψε:
10 Σεπ 2021, 20:37
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
10 Σεπ 2021, 18:44
Αισθάνομαι χάλια. Έχω πυρετό 38 από το πρωί. Πήρα depon έπεσε λίγο και τώρα αισθάνομαι να ξανανεβαίνει. Είμαι πλήρως εμβολιασμενος όμως.
Περαστικά σου! Άλλαξε ο καιρός κιόλας μπορεί ν κρυώσες. Αλλά κάνε κάνα τεστ να δεις αν είναι κοβιντ να πάρεις σωστή αγωγή αν χρειάζεται.
Έχω εμβολιαστεί και προσέχω πολύ. Δεν πρέπει να είναι covid.
Σκάι Ξεφτίλες.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Σεπ 2021, 20:45

ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
10 Σεπ 2021, 20:39
Naida έγραψε:
10 Σεπ 2021, 20:37
ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
10 Σεπ 2021, 18:44
Αισθάνομαι χάλια. Έχω πυρετό 38 από το πρωί. Πήρα depon έπεσε λίγο και τώρα αισθάνομαι να ξανανεβαίνει. Είμαι πλήρως εμβολιασμενος όμως.
Περαστικά σου! Άλλαξε ο καιρός κιόλας μπορεί ν κρυώσες. Αλλά κάνε κάνα τεστ να δεις αν είναι κοβιντ να πάρεις σωστή αγωγή αν χρειάζεται.
Έχω εμβολιαστεί και προσέχω πολύ. Δεν πρέπει να είναι covid.
Μπορεί να κρυώσες απλά. Αλλά όπως και να έχει, εφοσον είσαι και εμβολιασμένος και κοβιντ να είναι θα το περάσεις ήπια. Αλλά καλό είναι να ξέρεις αν είναι κοβιντ πρώτον για να πάρεις, αν χρειάζεται, σωστή αγωγή και δεύτερον να μην το μεταδόσεις εν αγνοία σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10061
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 10 Σεπ 2021, 21:37

ΑΝΤΙ-ΔΕΞΙΑ έγραψε:
10 Σεπ 2021, 18:44
Αισθάνομαι χάλια. Έχω πυρετό 38 από το πρωί. Πήρα depon έπεσε λίγο και τώρα αισθάνομαι να ξανανεβαίνει. Είμαι πλήρως εμβολιασμενος όμως.
Κανονικά θα ανεβεί κι άλλο το βραδάκι...
Αλλα συμπτώματα;
Παρατηρητής...

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 10 Σεπ 2021, 21:49

Σ κ α τ ά

Άβαταρ μέλους
MasterofDope
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: 15 Οκτ 2019, 00:06

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MasterofDope » 12 Σεπ 2021, 20:12

Μελαγχολία και μια περίεργη αναμονη
Have you seen the writing on the wall?
Have you seen that writing?
Can you see the riders on the storm?

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2140
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 12 Σεπ 2021, 21:25

~~¥~~
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Σεπ 2021, 17:41

Λες και πέρασε από πάνω μου φορτηγό και έκανε και όπισθεν και ξαναπέρασε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10061
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 16 Σεπ 2021, 00:16

Αρχίζει να επηρεάζει τους ανθρώπους ...
Ο χειμώνας θα το δυσκολέψει...
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 16 Σεπ 2021, 01:48

Ένα μάτσο χάλια.

Πείτε τίποτα. Βαριέμαι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10061
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 16 Σεπ 2021, 15:28

Gherschaagk έγραψε:
16 Σεπ 2021, 01:48
Ένα μάτσο χάλια.

Πείτε τίποτα. Βαριέμαι.
Τίποτα.
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
kongrosian
Δημοσιεύσεις: 4310
Εγγραφή: 30 Μάιος 2020, 13:26
Τοποθεσία: πάω για τσιγάρα

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kongrosian » 17 Σεπ 2021, 00:26

Εικόνα

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 09 Οκτ 2021, 22:45

Αυτη την στιγμη θελω να κλαψω απο τα νευρα μου. Δεν προλαβα να παω ουτε τουαλετα σημερα. Ημουνα σε αλλη πτηση και με εστειλαν να κανω easyjet 3 πτησεις ταυτοχρονα για Αγγλια, δεν σταματησα να μιλαω για 3 ωρες (η μασκα το εκανε εφιαλτικο, νομιζα πως θα χασω την φωνη μου), 5 counters ολα κι ολα και να μενω τελευταια να τις κλεισω ολες, να ερχονται επιβατες τελευταια στιγμη και να φωναζουν, ο ενας να προσπαθει να κανει το plf και ο συναδελφος απο πριν να μην τον ενημερωνει πως χρειαζεται να κανει book και το τεστ του για να του στειλουν το reference number. Και εγω να επρεπε να εχω κλεισει ηδη την πτηση 15 λεπτα πριν, να προσπαθω να τον βοηθησω (που αυτη ΔΕΝ ειναι η δουλεια μου) και στο τελος να βριζει τον συναδελφο επειδη δεν του ειπε για το τεστ. Να του λεω εγω πως θα επρεπε να το γνωριζει και να μου ζηταει το ονομα του και οτι θελει να μιλησει με manager. Του δινω το δικο μου και μου λεει πως εγω δεν του φταιω σε κατι ενω την ιδια ωρα με τραβουσε βιντεο λεγοντας πως θα κανει complaint. Δεν ηξερα καν το ονομα του συναδελφου και ουτε επιτρεπεται να δωσω ονομα ΑΛΛΟΥ. Στεκοταν στην ουρα 3 ωρες και οντως δεν του το ειπε καν (ενω πηγε μπροστα για να ρωτησει) αλλα δεν ειναι καν αυτη η δουλεια μας γμτ ποσο μαλλον οταν τρεχεις να προλαβεις με λιγο προσωπικο. Αν ερχοταν σε μενα επειδη θελω να βοηθαω θα του το ελεγα, αλλα δεν φταιει ο συναδελφος αν ερχεσαι να ταξιδεψεις και δεν ξερεις που σου παν τα 4 ρε γμτ. Ηρθε η αστυνομια και συνεχιζε να φωναζει και εγω ημουν στα ορια νευρικου κλονισμου γιατι δεν προλαβα να πιω ουτε νερο και κοντευα να χασω την φωνη μου. Και μου ειχαν αφησει ολοι τους 5 καλαθακια για να τα κουβαλησω στο γραφειο. Μεχρι και οι επιβατες που ερχονται μας λενε πως αντεχετε και οτι πρεπει να εχουμε φοβερη υπομονη. Ε στο διαολο πια για την υπομονη. Επρεπε να ξεσπασω!

περαστική

Re: Πώς αισθάνεσαι τώρα;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 11 Οκτ 2021, 00:56

Εξουθενωμενη νιωθω, και σωματικα αλλα κυριως ΨΥΧΙΚΑ. Δεν ξερω αν θα τα καταφερω να παω αυριο δουλεια. Νιωθω πως θα χασω την φωνη μου. Χωρις πλακα. Δεν σταματησα να μιλαω παλι σημερα. Δουλευα 10ωρο χωρις διαλειμμα και εχουν γινει ΤΟΟΣΑ περιστατικα που αν κατσω να τα γραψω θα βγει μυθιστορημα. Το πιο κυριο που θυμαμαι που εγινε με την εναρξη της βαρδιας ειναι να μου φωναζει ενας επιβατης «fuck u» σε ολο το αεροδρομιο και η κλικα του δεν με αφηνε σε ησυχια πανω απο μια ωρα. Το φακ γιου σε δημοσιο χωρο ειναι κανονικη εξυβριση με φυλακιση. Αν καλουσα την αστυνομια (οπως με συμβουλεψε διπλα ο συναδελφος) δεν θα σταματουσε εκει το θεμα αλλα ηθελα απλα να ΦΥΓΕΙ απο μπροστα μου να μην τον βλεπω για να ηρεμησω. Το μονο που του ειπα/φωναξα ειναι πως θα καλεσω την αστυνομια (χωρις να το κανω τελικα) και οτι κουραστηκα να λεω συνεχως τα ιδια (γιατι ηταν ολοι κουρδισμενοι για καυγα και δεν με αφηναν να συνεχισω το τσεκ ιν) και ηρθε ξανα μετα ηρεμος σαν αρνακι για να τον εξυπηρετησει ο συναδελφος. Βλεμμα δεν του εριξα. Μαλακισμενα υποκειμενα. Και να εχω διπλα την φιλη του να μου κανει με υφακι οτι ειμαι υπαλληλος και ΠΡΕΠΕΙ να τους εξυπηρετησω, με υποβιβαστικο υφος, και να της λεω πως αυτο ακριβως κανω, την δουλεια μου, και οτι θα πρεπει να πληρωσουν :003:

Αν δεν παθω κανα εγκεφαλικο αυτες τις μερες δεν θα το παθω ποτε. Ερχομαι σπιτι και δεν εχω κουραγιο ουτε να κανω μπανιο ουτε να φαω ουτε τιποτα. 12ωρο θα ριξω στον υπνο για να συνελθω.

Απάντηση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών