Ερωτικές συμβουλές για άνδρες

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40677
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Ερωτικές συμβουλές για άνδρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 13 Φεβ 2020, 18:21

Αγαπητέ Α, Μπάμια,

Σου γράφω στην στήλη σου στο περιοδικό γLifo για να σου διηγηθώ μια τραυματική μου εμπειρία και να ζητήσω την συμβουλή σου.

Προχθές είχα πάει σε ένα κλαμπάκι με τον κολλητό μου, για να πιούμε ποτό και να λουφάξουμε σε μια γωνιά. Ξαφνικά μας την έπεσαν δυο πιθηκοειδή με βυζιά -σχεδόν- μεγαλύτερα από τα δικά μας. Το ένα άρχισε να μου μιλάει, αλλά δεν είχα διάθεση να του πολυμιλήσω γιατί το φοβόμουν. Τα στήθη του ήταν πιο μυτερά από τα δικά μου και τα χείλη του αφύσικα έντονα, θαρρείς και είχε πιει... μπρρρ... αίμα! Ο φίλος μου είχε ξαπλωθεί στον καναπέ από το άλλο πιθηκοειδές και τον δάγκωνε ήδη στον λαιμό. Φρίκαρα! Ξαφνικά, το άλλο πιθηκοειδές με έπιασε από την μέση και πήγε να μου γλείψει την κοιλιά απότομα. Το έσμπρωξα μακριά με ένα κλωτσίδι. Ο φίλος μου με πήρε από χέρι και φώναξε στα πιθηκοειδή ότι θα πάρει τον μπόγια να τα μαζέψει.

Φύγαμε θορυβημένοι και το ένα πιθήκι μάς ακολούθησε.
«Τι θες ρε, μαλακισμένο; Τι σου 'χω κάνει; Δεν καταλαβαίνεις ότι θα φωνάξω τον μπόγια;»
«Δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σου», μού απάντησε, αυτό, ψύχραιμα.
«Σκάσε, ηλίθια», φώναξε ο φίλος μου και τρέξαμε στο αυτοκίνητό μας.

Θα έπρεπε να έχω πάρει τον μπόγια; Τι λες εσύ, Α, Μπάμια; Εμπιστεύομαι την στήλη σου και με έχεις κάνει να αισθάνομαι δυνατότερος άντρας. Σε ευχαριστώ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32624
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτικές συμβουλές για άνδρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Φεβ 2020, 19:38

hellegennes έγραψε:
13 Φεβ 2020, 18:21
Αγαπητέ Α, Μπάμια,

Σου γράφω στην στήλη σου στο περιοδικό γLifo για να σου διηγηθώ μια τραυματική μου εμπειρία και να ζητήσω την συμβουλή σου.

Προχθές είχα πάει σε ένα κλαμπάκι με τον κολλητό μου, για να πιούμε ποτό και να λουφάξουμε σε μια γωνιά. Ξαφνικά μας την έπεσαν δυο πιθηκοειδή με βυζιά -σχεδόν- μεγαλύτερα από τα δικά μας. Το ένα άρχισε να μου μιλάει, αλλά δεν είχα διάθεση να του πολυμιλήσω γιατί το φοβόμουν. Τα στήθη του ήταν πιο μυτερά από τα δικά μου και τα χείλη του αφύσικα έντονα, θαρρείς και είχε πιει... μπρρρ... αίμα! Ο φίλος μου είχε ξαπλωθεί στον καναπέ από το άλλο πιθηκοειδές και τον δάγκωνε ήδη στον λαιμό. Φρίκαρα! Ξαφνικά, το άλλο πιθηκοειδές με έπιασε από την μέση και πήγε να μου γλείψει την κοιλιά απότομα. Το έσμπρωξα μακριά με ένα κλωτσίδι. Ο φίλος μου με πήρε από χέρι (nohomo) και φώναξε στα πιθηκοειδή ότι θα πάρει τον μπόγια να τα μαζέψει.

Φύγαμε θορυβημένοι και το ένα πιθήκι μάς ακολούθησε.
«Τι θες ρε, μαλακισμένο; Τι σου 'χω κάνει; Δεν καταλαβαίνεις ότι θα φωνάξω τον μπόγια;»
«Δεν καταλαβαίνω την έκρηξή σου», μού απάντησε, αυτό, ψύχραιμα.
«Σκάσε, ηλίθια», φώναξε ο φίλος μου και τρέξαμε στο αυτοκίνητό μας.

Θα έπρεπε να έχω πάρει τον μπόγια; Τι λες εσύ, Α, Μπάμια; Εμπιστεύομαι την στήλη σου και με έχεις κάνει να αισθάνομαι δυνατότερος άντρας. Σε ευχαριστώ.
fixed.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Bipsco
Δημοσιεύσεις: 3148
Εγγραφή: 15 Δεκ 2018, 14:25

Re: Ερωτικές συμβουλές για άνδρες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bipsco » 14 Φεβ 2020, 01:03

Αυτή είναι η πατριαρχία! Καταπιέζει φίλους που θέλουν να πιάνονται χέρι-χέρι και είναι διαχυτικοί μεταξύ τους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών