ΑΠΌ ΤΑ ΑΠΆΤΗΤΑ ΒΟΥΝΆ ΤΗΣ ΡΟΎΜΕΛΗΣ ΣΤΑ ΧΡΌΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΙΟΥ..

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

ΑΠΌ ΤΑ ΑΠΆΤΗΤΑ ΒΟΥΝΆ ΤΗΣ ΡΟΎΜΕΛΗΣ ΣΤΑ ΧΡΌΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΙΟΥ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Μάιος 2020, 23:22

.. μαθαίνω ξαφνικά μέσω ίντερνετ με τι μια από τις φίλες της γυναίκας μου η οποία έκανε έρωτα μαζί μου για έναν λογαριασμό κινητής τηλεφωνίας η για μια ψώνια σούπερ μάρκετ , προκειμένου να ταιζει τον ακάματη άντρα της ο οποίος το έπαιζε γκόμενος στο καφενείο στις σερβιτόρες και εγώ τον κερνσγα προκειμένου να έχω πρόσβαση στο κορμό της γυναίκας του , αυτή λοιπόν η γυναίκα που τόσο έρωτα είχε κάνει μαζί μου με αντάλλαγμα την οικονομική βοήθεια μου , ..έδιωξε τον ακάματη άντρα της και τα έφτιαξε με ένα καλό παιδί που έχει δουλειά καλή και αυτή δεν θα χρειάζεται να μου κάθεται για ένα καρβέλι ψωμί ...
Έχω πάθει ερωτική κατάθλιψη από την όλη υπόθεση ..νιώθω σαν να έχασα ενα υπέροχο κορμί ...(το χάσαμε το κορμί πατριώτη....) ...

Τελικά εάν πάψουν οι γυναίκες να σε έχουν οικονομική ανάγκη .... :a040:

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΑΠΌ ΤΑ ΑΠΆΤΗΤΑ ΒΟΥΝΆ ΤΗΣ ΡΟΎΜΕΛΗΣ ΣΤΑ ΧΡΌΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΙΟΥ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Μάιος 2020, 23:25

Αν πάψουν οι (Ελληνίδες η αλλοδαπές ... αδιάφορο..) .. γυναίκες να σε έχουν ανάγκη για το πορτοφόλι σου ..εμείς οι μικροαστοί .. wannabe πλούσιοι ..πως θα την βγάζουμε;;;

Με ...μ_λ_κια ;;;

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΑΠΌ ΤΑ ΑΠΆΤΗΤΑ ΒΟΥΝΆ ΤΗΣ ΡΟΎΜΕΛΗΣ ΣΤΑ ΧΡΌΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΙΟΥ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Μάιος 2020, 23:29

Από τα απάτητα βουνά της Ρούμελης ..σε καφενείο δίπλα από αστυνομικό τμήμα , όπου ο ιδιοκτήτης του καφενείου ο οποίος είναι συγγενής με τον διοικητή του αστυνομικού τμήματος ..δεν έκλεισε το καθόλου τα χρόνια του Κορωνοιου ...πίνω τα ποτά μου και ..έχοντας επικοινωνία με τον άντρα της λεγσμμενης ο οποίος πίνει για να ξεχάσει τον πόνο του καθισμένος στο δάπεδο ενός καφενείου της Αττικής ..μαζί με άλλα άτομα όπου καθισμένοι στο δάπεδο και κρυφά από τα περιπολικά της αστυνομίας πίνουν τα ποτά τους ..
κλαίμε τον πόνο μας ..

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΑΠΌ ΤΑ ΑΠΆΤΗΤΑ ΒΟΥΝΆ ΤΗΣ ΡΟΎΜΕΛΗΣ ΣΤΑ ΧΡΌΝΙΑ ΤΟΥ ΚΟΡΩΝΟΙΟΥ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 15 Μάιος 2020, 23:32

Ω ..χαριτωμένη ερωτευσιμη κακούργα παντρεμένη με τον ακάματη φίλο μου μάγισσα ..που σε εκμεταλλεύονται ερωτικά οι κάθε ΑΙΝΕΙΑΝ ..και μου μας απαρατησες και μας εγκατέλειψες εμένα και τον άντρα σου ..μόλις βρηκες την κατάλληλη ευκαιρία ..
μας λείπεις ..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών