Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24764
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 14 Ιούλ 2020, 00:40

Το φβ γεμησε με τουνυ και παπαριες, πάω στο γιουτιουμπ την βλέπω να λέειπααπριες και ένας φίλος μου που δεν το περίμενα με εκμεταλευτικε κτλ και κλαίει. Λέω αυτή κλαίει πιο ψεύτικα και από τους ηθοποιούς στην λάμψη. Γκουγκλαρω να δω το επίμαχο βίντεο και βλέπω ότι υπάρχει κάμεραμαν και ότι αυτή πρακτικά δεν φαίνεται. Θα μπορούσε άνετα να πει δεν είμαι εγώ και δεν θα μπορούσε να πει κανείς τίποτα. Έλα προφανώς η όλη φάση είναι στημένη και η συγκεκριμένη κάπως νομίζει ότι θα βγλαιε κάποια φράγκα από το όλο σχημα

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10164
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 14 Ιούλ 2020, 00:45

foscilis έγραψε:
14 Ιούλ 2020, 00:36
Καταλαβαινουμε ολοι ελπιζω οτι ο τυπος ειναι σκουπιδι εγκληματιας του κοινου ποινικου δικαιου και οτι οι πλακιτσες με το θεμα και το θυμα αρμοζουν σε φελαχους ή μαλλον σε φελαχισσες χοντροκατινες.
η κατασταση επιβαιβαιωνει την παροιμια . οι μαλακιες πληρω. Ξερεις δε γαμιουνται ολες οπου βρουν εχοντας πιει κατι τονους αλκοολ και μερικα τζι κοκας .

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23372
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 14 Ιούλ 2020, 00:49

Δημοκράτης έγραψε:
14 Ιούλ 2020, 00:40
Το φβ γεμησε με τουνυ και παπαριες, πάω στο γιουτιουμπ την βλέπω να λέειπααπριες και ένας φίλος μου που δεν το περίμενα με εκμεταλευτικε κτλ και κλαίει. Λέω αυτή κλαίει πιο ψεύτικα και από τους ηθοποιούς στην λάμψη. Γκουγκλαρω να δω το επίμαχο βίντεο και βλέπω ότι υπάρχει κάμεραμαν και ότι αυτή πρακτικά δεν φαίνεται. Θα μπορούσε άνετα να πει δεν είμαι εγώ και δεν θα μπορούσε να πει κανείς τίποτα. Έλα προφανώς η όλη φάση είναι στημένη και η συγκεκριμένη κάπως νομίζει ότι θα βγλαιε κάποια φράγκα από το όλο σχημα
έλεος πια με τις μαλακίες! Απ'τη μία εχουμε οσους θεωρείτε οτι το εστησε μονο και μονο επειδη ειναι τοσο μαζοχα που γουστάρει να σούρνει για ολη της τη ζωή τοσο μεγάλη ρετσινιά και κατακραυγή, επιδίωξε να τη χωρίσει ο γκόμενός της (κάπου ακουσα οτι ο νυν της τη χώρισε αμεσως μολις βγήκε το βιντεακι στη φορα χωρις να της σταθεί ούτε λεπτο, δεν ξερω αν ειναι αληθεια) και ενα σωρό αλλες συνεπειες που θα την κυνηγάνε σε ολη της την επαγγελματικη (και οχι μονο) ζωή. Και απ την αλλη εχουμε τις #γουιθΤουνι #ΦάιτΦορΙωάννα #μητοο κτλ φεμινιστριες του πληκτρολογιου που ξαφνικα εκαναν φεμινιστική σουφραζετοπαντιέρα την Τουνη. Ε, κάπου ώπα δηλαδή. Καπου στη μεση θα ειναι η αληθεια.
Το οτι μπορει να ηταν μαστουρωμένη/μεθυσμένη (οχι μονο αυτη, αλλα και οι υπολοιποι συμμετεχοντες στο σκηνικο), να τραβηξαν αυτο το βιντεακι και ο "φιλος" της να την απειλησε/εκβιασε μετα απο λιγο καιρο οτι θα το βγαλει στη φορα και να της ζητησε λεφτά ή ο,τι αλλο, ειναι μια πολυ πιθανη εκδοχή μέχρι στιγμης. Υπερβολες δεν χρειαζονται ουτε απο τη μια πλευρα ουτε απ την αλλη.

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24764
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 14 Ιούλ 2020, 00:56

Θα μπορούσε να ισχύει και αυτό και θα το πίστευα αν δεν την έβλεπα να ψευτοκλαιει6
Σήμερα σε κάτι κύκλους το να έχεις σεξ τειπ είναι απλά προυπηρεσια

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 14 Ιούλ 2020, 08:24

nowhere έγραψε:
13 Ιούλ 2020, 10:50
από βυζιά πως πας? να σου στείλω πιμι αν είναι
Και αυτα μεγαλύτερα απο της τουνη ειναι.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14616
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 14 Ιούλ 2020, 09:36

δεν ήξερα τι έγραφα πέρσι,είχα πιει κάτι παραπάνω,μας χωρίζει μια άβυσος,δεν μπορεί να γίνει κάτι μεταξύ μας

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιούλ 2020, 10:36

πέρσι δε νομίζω να πέσεις με μερικά γλυκόλογα ε, κι αν πέφτεις στείλε ρε μιά να δω βυζόμπαλα, λένε τπτ;
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 14 Ιούλ 2020, 18:39

vantono έγραψε:
14 Ιούλ 2020, 00:49
έλεος πια με τις μαλακίες! Απ'τη μία εχουμε οσους θεωρείτε οτι το εστησε μονο και μονο επειδη ειναι τοσο μαζοχα που γουστάρει να σούρνει για ολη της τη ζωή τοσο μεγάλη ρετσινιά και κατακραυγή, επιδίωξε να τη χωρίσει ο γκόμενός της (κάπου ακουσα οτι ο νυν της τη χώρισε αμεσως μολις βγήκε το βιντεακι στη φορα χωρις να της σταθεί ούτε λεπτο, δεν ξερω αν ειναι αληθεια) και ενα σωρό αλλες συνεπειες που θα την κυνηγάνε σε ολη της την επαγγελματικη (και οχι μονο) ζωή. Και απ την αλλη εχουμε τις #γουιθΤουνι #ΦάιτΦορΙωάννα #μητοο κτλ φεμινιστριες του πληκτρολογιου που ξαφνικα εκαναν φεμινιστική σουφραζετοπαντιέρα την Τουνη. Ε, κάπου ώπα δηλαδή. Καπου στη μεση θα ειναι η αληθεια.
Το οτι μπορει να ηταν μαστουρωμένη/μεθυσμένη (οχι μονο αυτη, αλλα και οι υπολοιποι συμμετεχοντες στο σκηνικο), να τραβηξαν αυτο το βιντεακι και ο "φιλος" της να την απειλησε/εκβιασε μετα απο λιγο καιρο οτι θα το βγαλει στη φορα και να της ζητησε λεφτά ή ο,τι αλλο, ειναι μια πολυ πιθανη εκδοχή μέχρι στιγμης. Υπερβολες δεν χρειαζονται ουτε απο τη μια πλευρα ουτε απ την αλλη.
Σε περιπτωση που το εκανε επιτηδες, δεν εχει συνεπειες τραγικες οπως λες. Σιγα μη δεν τις κλεινουν πλεον δουλειες η μηπως νομιζεις πως θα την φτυνουν στο δρομο και θα την λενε π...ανα; Δεν ζουμε πια σε τετοιες εποχες. Η οποια κατακραυγη ειναι μικρη και ξεχνιεται γρηγορα, εδω δε θυμαται κανεις σημαντικοτερα πραγματα οπως πχ τους δυο Ελληνες στρατιωτικους που κρατουσαν οι Τουρκοι. Αλλωστε ολα τα μηνυματα προς αυτην ηταν μηνυματα συμπαραστασης.

Τωρα για το αγορι της που λες, μπορει και να μην την ενοιαζε, να τον ειχε βαρεθει στο κατω-κατω.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 15 Ιούλ 2020, 08:54

sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2020, 10:36
πέρσι δε νομίζω να πέσεις με μερικά γλυκόλογα ε, κι αν πέφτεις στείλε ρε μιά να δω βυζόμπαλα, λένε τπτ;
Με την απορια θα μεινεις καλη μου

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 15 Ιούλ 2020, 11:04

perseus έγραψε:
15 Ιούλ 2020, 08:54
sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2020, 10:36
πέρσι δε νομίζω να πέσεις με μερικά γλυκόλογα ε, κι αν πέφτεις στείλε ρε μιά να δω βυζόμπαλα, λένε τπτ;
Με την απορια θα μεινεις καλη μου
Τουλάχιστο δε πέφτεις έτσι εύκολα, βυζόμπαλα βρίσκομαι.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 21 Ιούλ 2020, 15:31

Εικόνα
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 21 Ιούλ 2020, 16:19

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
21 Ιούλ 2020, 15:31
Εικόνα
Οχι μονο...εκανε και γυμνοστηθη φωτογραφιση με μια φιλη της. Κατ'αλλα την εχει πληγωσει βαρια ολο αυτο.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21441
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 21 Ιούλ 2020, 16:49

paul25 έγραψε:
21 Ιούλ 2020, 16:19
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
21 Ιούλ 2020, 15:31
Εικόνα
Οχι μονο...εκανε και γυμνοστηθη φωτογραφιση με μια φιλη της. Κατ'αλλα την εχει πληγωσει βαρια ολο αυτο.
γυμνόστηθη φωτογράφιση; μήπως ήταν μεθυσμένη και τη παρέσυρε ο φωτογράφος;
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5111
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 21 Ιούλ 2020, 19:09

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
21 Ιούλ 2020, 16:49
paul25 έγραψε:
21 Ιούλ 2020, 16:19
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
21 Ιούλ 2020, 15:31
Εικόνα
Οχι μονο...εκανε και γυμνοστηθη φωτογραφιση με μια φιλη της. Κατ'αλλα την εχει πληγωσει βαρια ολο αυτο.
γυμνόστηθη φωτογράφιση; μήπως ήταν μεθυσμένη και τη παρέσυρε ο φωτογράφος;
εμενα μου φαινεται γυμνοκωλη :smt017

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όποιος πρόλαβε, τον κύριο είδε

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2020, 19:17

Ζωντοβολαρα αυτός που έβαλε τον τιτλο στο πρώτο θέμα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών