Ψάχνω μέλος του phorum

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Ιούλ 2020, 14:34

μην πηζεις σε παρακαλω και πες αν θες τι σημαινει για σκενα σκρηνσοτ για να καταλαβουμε
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7879
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 07 Ιούλ 2020, 18:19

Yochanan έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 01:31
(αν και πλουσιος-οικονομικα ευρωστος)
Ποτέ δεν έγραψα ότι είμαι πλούσιος, έγραψα ότι εσένα προσωπικά σε πουλάω και σ' αγοράζω κι αυτό δεν είναι κάτι που χρειάζεται να είναι πλούσιος για να το κάνει κανείς.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Ιούλ 2020, 18:56

Δε σε κατηγόρησα οτι σου αρέσει να υπερηφανευεσαι για τα λεφτα σου. Ξέρω ότι δε σου αρέσει γιατι το έχεις γράψει. Αλλά δεν ήταν ξεκάθαρο οτι αναφερόσουν σε μενα προσωπικα γιατι το ποστ που εννοεις το εγραψες σαν απαντηση σε ποστ αλλου πχωρουμίτη. Εν πάσει περιπτώσει, το ότι κρατάς στο σπίτι σου ένα τέτοιο ποσο σε μάρκες, μόνο και μόνο επειδή βαριέσαι να πας στο ταμείο να τις αλλάξεις σε τιμά σαν άνεργο, σαν άεργο, σαν ΡΠΠ και σαν ζαιοναζί του διαδικτύου συνολικά. Και μπράβο σου.
Γάταρος έγραψε:
14 Ιουν 2020, 01:13
Δημοκράτης έγραψε:
14 Ιουν 2020, 00:55
Φίλε τα λεφτά στην online μο οπολυ που παίζεις δεν είναι πταηματικα
Απλά στο λέω για να ξες
Κοίτα κακομοίρη, δεν μου αρέσει να υπερηφανεύομαι για τα λεφτά μου, αλλά όταν κρατάω στο σπίτι μου αυτό το ποσό σε μάρκες μόνο και μόνο επειδή βαριέμαι να πάω στο ταμείο να τις αλλάξω, καταλαβαίνεις ότι κάτι λιγούρια σαν κι εσένα τα πουλάω και τ' αγοράζω.

Εικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7879
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 07 Ιούλ 2020, 20:59

Yochanan έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 18:56
Δε σε κατηγόρησα οτι σου αρέσει να υπερηφανευεσαι για τα λεφτα σου. Ξέρω ότι δε σου αρέσει γιατι το έχεις γράψει. Αλλά δεν ήταν ξεκάθαρο οτι αναφερόσουν σε μενα προσωπικα γιατι το ποστ που εννοεις το εγραψες σαν απαντηση σε ποστ αλλου πχωρουμίτη. Εν πάσει περιπτώσει, το ότι κρατάς στο σπίτι σου ένα τέτοιο ποσο σε μάρκες, μόνο και μόνο επειδή βαριέσαι να πας στο ταμείο να τις αλλάξεις σε τιμά σαν άνεργο, σαν άεργο, σαν ΡΠΠ και σαν ζαιοναζί του διαδικτύου συνολικά. Και μπράβο σου.
Σ' εσένα προσωπικά έγραψα ότι σε πουλάω και σε αγοράζω όταν πήγες να μου το παίξεις φορτωμένος. Μαζέψου γιατί δεν μου τη βγαίνεις πουθενά. Ούτε στα λεφτά, ούτε στη μόρφωση, ούτε στην ευφυία, ούτε στη μαγκιά, ούτε πουθενά. Ένα κακόμοιρο λιγούρι είσαι που κρυμμένο πίσω από τον υπολογιστή του τολμάει ν' απευθύνεται σ' εμένα με ασέβεια, γιατί από κοντά δεν παίζει.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Ιούλ 2020, 21:03

Γάταρος έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 20:59
Σ' εσένα προσωπικά έγραψα ότι σε πουλάω και σε αγοράζω όταν πήγες να μου το παίξεις φορτωμένος. Μαζέψου γιατί δεν μου τη βγαίνεις πουθενά. Ούτε στα λεφτά, ούτε στη μόρφωση, ούτε στην ευφυία, ούτε στη μαγκιά, ούτε πουθενά. Ένα κακόμοιρο λιγούρι είσαι που κρυμμένο πίσω από τον υπολογιστή του τολμάει ν' απευθύνεται σ' εμένα με ασέβεια, γιατί από κοντά δεν παίζει.
Τότε γιατι απαντησες στον Δημοκράτης; Εγώ δεν εχω πει ποτε οτι ειμαι φορτωμενος, αυτό που είπα είναι οτι εσύ είσαι ένας άνεργος που κυκλοφορεί το μεσημέρι σπιτι με τις πιτζάμες χρόνια πριν το λοκνταου. Ίσα ίσα που πιστεύω όντως ότι είσαι φορτωμένος, γιατι τις μαζεύεις πελατειακά.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7879
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 07 Ιούλ 2020, 21:07

Yochanan έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 21:03
Τότε γιατι απαντησες στον Δημοκράτης; Εγώ δεν εχω πει ποτε οτι ειμαι φορτωμενος, αυτό που είπα είναι οτι εσύ είσαι ένας άνεργος που κυκλοφορεί το μεσημέρι σπιτι με τις πιτζάμες χρόνια πριν το λοκνταου. Ίσα ίσα που πιστεύω όντως ότι είσαι φορτωμένος, γιατι τις μαζεύεις πελατειακά.
Απάντησα και στους δύο μετανάστες από την Ολλανδία που πήγαν να μου το παίξουν φορτωμένοι ενώ δεν μπορούν να σταθούν στην Ελλάδα γιατί πέφτει οικονομική καρπαζιά, εκτός απ' όλες τις άλλες.

Όσο και να κλαίγεσαι στους συντονιστές να διαγράφουν νήματα, δεν παύεις να είσαι ο Σεφερλής του phorum αφού οι μισές σου δημοσιεύσεις ακολουθούν τη μανιέρα του Σεφερλή που είναι τ' αστεία με τα λογοπαίγνια και οι άλλες μισές είναι απλώς φατσούλες που χαμογελάνε, οι οποίες κι αυτές προσθέτουν στο στοιχείο της κωμωδίας.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Ιούλ 2020, 21:33

Πότε πήγα να σου το παίξω φορτωμένος; Επειδή σου έγραψα ότι είσαι άνεργος, άεργος και τρως απο τα έτοιμα; Το νημα που ανοιξες μπατχερτιασμενος για μενα οχι μόνο δεν επιδιωξα να διαγραφει μα και λυπήθηκα που διαγράφηκε γιατι και εκει ακομα υπέστης μια αστικοτσιφλικάδικη ήττα που έβαλες και στις τσέπες. Του παντελονιού της πιτζάμας.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 7034
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 07 Ιούλ 2020, 21:43

Γατοκαυγάς...
Ευτυχώς είμαι πουλί και είμαι ασφαλής (για την ώρα...)

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16322
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 07 Ιούλ 2020, 21:45

Parrot έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 21:43
Γατοκαυγάς...
Ευτυχώς είμαι πουλί και είμαι ασφαλής (για την ώρα...)
Μην το λες. Είναι να μη σε πιάσει στο στόμα του ο Γάταρος. Εσένα ειδικα.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7879
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 07 Ιούλ 2020, 21:53

Yochanan έγραψε:
07 Ιούλ 2020, 21:45
Μην το λες. Είναι να μη σε πιάσει στο στόμα του ο Γάταρος. Εσένα ειδικα.
Δε θα χρειαστεί γιατί όπως βλέπουμε, έτρεξες να προλάβεις.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Απροπο
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: 07 Ιούλ 2020, 22:26

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απροπο » 08 Ιούλ 2020, 00:02

Τα καραγκιοζιλίκια είναι το αλάτι της ζωής. :smt047

Άβαταρ μέλους
like here nowhere
Δημοσιεύσεις: 353
Εγγραφή: 30 Ιουν 2020, 02:47

Re: Ψάχνω μέλος του phorum

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από like here nowhere » 11 Ιούλ 2020, 19:59

δυστυχως δεν βρηκα, οσο και αν προσπαθησα
Σωκράτης έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 21:04
Να σου πω πολύ επιθετικά μιλάς. Δεν πας στο διάολο;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών