Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29758
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 09 Ιούλ 2020, 09:30

Σίγουρα θα δούμε κάποιον gay non binary-gender fluid μισή μερίδα, που θα παρουσιαστεί σαν αντρικό μοντέλο αλλά με γυναικείο στυλ στα ρούχα, κοντός (για μοντέλο) όπου κάνα 10λεπτο θα μας λέει για το bulling που δεχόταν σαν ήτανε μικρός


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Giorgos
Δημοσιεύσεις: 1115
Εγγραφή: 20 Ιαν 2019, 21:36

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgos » 09 Ιούλ 2020, 09:43

Υπάρχουν βούρλα που συνεχίζουν να βλέπουν GNTM;Αν κάποιος θέλει να δει μοντέλα το Instagram έχει πολλές σχετικές σελίδες με φωτογραφίες. Το να χάνεις τον χρόνο σου με το GNTM είναι ανοησία

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29693
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Ιούλ 2020, 09:48

Με φίλτρα τα βλέπετε τα μοντέλα στο ινστα ή χωρίς;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Giorgos
Δημοσιεύσεις: 1115
Εγγραφή: 20 Ιαν 2019, 21:36

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgos » 09 Ιούλ 2020, 09:57

Gherschaagk έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 09:48
Με φίλτρα τα βλέπετε τα μοντέλα στο ινστα ή χωρίς;
Υπάρχουν σελίδες στο Instagram που ανεβάζουν φωτογραφίες. Απλά τους κάνες follow( μπορείς να δεις φώτο και χωρίς να κανείς follow) και βλέπεις. Απλά πράγματα. Αυτό το λέω για όσους λένε ότι το GNTM είναι το μόνο μέρος να δεις μοντέλα σήμερα στην Ελλάδα.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29693
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Ιούλ 2020, 10:01

Giorgos έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 09:57
Gherschaagk έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 09:48
Με φίλτρα τα βλέπετε τα μοντέλα στο ινστα ή χωρίς;
Υπάρχουν σελίδες στο Instagram που ανεβάζουν φωτογραφίες. Απλά τους κάνες follow( μπορείς να δεις φώτο και χωρίς να κανείς follow) και βλέπεις. Απλά πράγματα. Αυτό το λέω για όσους λένε ότι το GNTM είναι το μόνο μέρος να δεις μοντέλα σήμερα στην Ελλάδα.
Με φίλτρα ή χωρίς;
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9710
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 09 Ιούλ 2020, 10:01

Που είναι το μοντέλο; Εγώ βλέπω ένα βαρέλι.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 09 Ιούλ 2020, 10:43

EKPLIKTIKOS έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 22:32
Σενέκας έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 22:30

για τους άντρες μιλάμε μόνο ή για όλους;
Ολους φυσικά. Σε εκπομπές τυπου gntm, μαγειρικής, shopping star, ολα αυτα. Πανε εκει περα οικειοθελώς κ γελοιοποιουνται
Ειδικά για το shoping star απορώ πώς μπορούν και βρίσκουν κόσμο για τόσες εκπομπές. Κανονικά θα έπρεπε μετά από πολύ κόπο να βρουν παίκτριες για μια εκπομπή και μετά να σταματούσαν επειδή δεν θα είχαν συμμετοχές. Πραγματικά απορώ.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Marios
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: 13 Φεβ 2019, 14:41
Phorum.gr user: Μάριος

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Marios » 09 Ιούλ 2020, 10:45

Γάταρος έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:43
EKPLIKTIKOS έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 22:32
Σενέκας έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 22:30

για τους άντρες μιλάμε μόνο ή για όλους;
Ολους φυσικά. Σε εκπομπές τυπου gntm, μαγειρικής, shopping star, ολα αυτα. Πανε εκει περα οικειοθελώς κ γελοιοποιουνται
Ειδικά για το shoping star απορώ πώς μπορούν και βρίσκουν κόσμο για τόσες εκπομπές. Κανονικά θα έπρεπε μετά από πολύ κόπο να βρουν παίκτριες για μια εκπομπή και μετά να σταματούσαν επειδή δεν θα είχαν συμμετοχές. Πραγματικά απορώ.
Στο shopping star όσα αγοράζουν οι γυναίκες διαφόρων ηλικιών που συμμετέχουν(που είναι απο 18 μέχρι και....70 ετών) ότι αγοράζουν το κρατάνε μετά.Οπότε βλέπουν ευκαιρία να ψωνίσουν τζάμπα.

Άβαταρ μέλους
Giorgos
Δημοσιεύσεις: 1115
Εγγραφή: 20 Ιαν 2019, 21:36

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgos » 09 Ιούλ 2020, 10:47

Gherschaagk έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:01
Giorgos έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 09:57
Gherschaagk έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 09:48
Με φίλτρα τα βλέπετε τα μοντέλα στο ινστα ή χωρίς;
Υπάρχουν σελίδες στο Instagram που ανεβάζουν φωτογραφίες. Απλά τους κάνες follow( μπορείς να δεις φώτο και χωρίς να κανείς follow) και βλέπεις. Απλά πράγματα. Αυτό το λέω για όσους λένε ότι το GNTM είναι το μόνο μέρος να δεις μοντέλα σήμερα στην Ελλάδα.
Με φίλτρα ή χωρίς;
Χωρίς.Σε κάποιες σελίδες μάλιστα μαζί με την φωτογραφία παραθέτουν και το όνομα του προφιλ της κοπέλας που είναι στην φώτο

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7854
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 09 Ιούλ 2020, 10:49

Marios έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:45
Στο shopping star όσα αγοράζουν οι γυναίκες διαφόρων ηλικιών που συμμετέχουν(που είναι απο 18 μέχρι και....70 ετών) ότι αγοράζουν το κρατάνε μετά.Οπότε βλέπουν ευκαιρία να ψωνίσουν τζάμπα.
Σίγουρα δεν το περνάνε όλο αυτό δωρεάν αλλά και πάλι δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Καταρχήν δεν είναι δίκαιο. Ψηφίζουν οι ίδιες οι διαγωνιζόμενες οπότε όποια βάλει χαμηλούς βαθμούς στις υπόλοιπες μπορεί να βγει νικήτρια.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Marios
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: 13 Φεβ 2019, 14:41
Phorum.gr user: Μάριος

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Marios » 09 Ιούλ 2020, 11:03

Γάταρος έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:49
Marios έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:45
Στο shopping star όσα αγοράζουν οι γυναίκες διαφόρων ηλικιών που συμμετέχουν(που είναι απο 18 μέχρι και....70 ετών) ότι αγοράζουν το κρατάνε μετά.Οπότε βλέπουν ευκαιρία να ψωνίσουν τζάμπα.
Σίγουρα δεν το περνάνε όλο αυτό δωρεάν αλλά και πάλι δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Καταρχήν δεν είναι δίκαιο. Ψηφίζουν οι ίδιες οι διαγωνιζόμενες οπότε όποια βάλει χαμηλούς βαθμούς στις υπόλοιπες μπορεί να βγει νικήτρια.
Δεν σκέφτονται με αυτόν τον τρόπο οι περισσότερες γυναίκες.Αυτή η εκπομπή είναι ιδιαίτερα αγαπητή στο γυναικείο κοινό και σε αυτήν παίρνουν μέρος απο 18χρονες μέχρι 65χρονες κτλ.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 09 Ιούλ 2020, 12:19

Σενέκας έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 20:42
«Δεν απογοητεύτηκα που δε με πήραν, αυτοί χάνουν… Θα με ζητάν με κλάματα, μα θα ‘ναι αργά για θαύματα» δήλωσε ο ίδιος
Στην κάμερα της εκπομπής «Καλοκαίρι# Not» μίλησε ο Δημήτρης Γκουγκουστάμος, ο οποίος συμμετείχε στο casting για την επιλογή των υποψήφιων μοντέλων που θα συμμετέχουν στον επόμενο, τρίτο κύκλο του GNTM.

«Δήλωσα συμμετοχή στο GNTM 3 και πέρασα από casting στη Θεσσαλονίκη. Ήταν όλα ωραία, έδωσα συνέντευξη. Ενθουσιάστηκαν μπορώ να πω. Περίμενα να με καλέσουν στην οντισιόν στην Αθήνα με τους κριτές, αλλά δε με κάλεσαν. Με τα άτομα που έβλεπα να περιμένουν έξω, πίστευα θα έχω πολλές πιθανότητες να περάσω. Δεν μου άρεσαν…» ανέφερε ο ίδιος ο οποίος σύμφωνα με τη σελίδα του στο Facebook, εργάζεται ως φωτογράφος και είναι εγκατεστημένος στον Αμπελώνα Λαρίσης.

«Ψώνιο δεν είμαι, αλλά πίστευα πως είμαι ο πιο ωραίος και πιο άνετος στον χώρο. Μπαίνω μέσα και ενώ όλοι έβγαιναν στο πεντάλεπτο, εγώ ήμουν μισή ώρα μέσα. Δεν απογοητεύτηκα που δε με πήραν, αυτοί χάνουν. Θα με ζητάν με κλάματα, μα θα ‘ναι αργά για θαύματα » κατέληξε γελώντας.

https://www.protothema.gr/life-style/ar ... o-casting/
Εικόνα

Μάλλον δε θα έχουν ελπίδα ο Daje και ο ΑΙΝΕΙΑΝ06 :a040::a040::a040:
Εγώ ο ΑΙΝΕΙΑΝ δεν το παίζω μοντέλο
Με τον ..παρά μου και την Αρχοντιά μου γ_μ_αω τις φίλες της γυναίκας μου για έναν λογαριασμό κινητού η για μια ΔΕΗ .. :003:

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 09 Ιούλ 2020, 12:23

τι μοντέλο, το πολύ για ψήστης στη γραφική Πάργα Πρεβέζης, ενώ φοράει κοντομάνικο Α.Σ. Θρασύβουλα Σουλίου
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Χρυσολωράς
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: 11 Ιουν 2020, 22:04

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χρυσολωράς » 09 Ιούλ 2020, 12:30

Ανεξάρτητα από το γεγονός ότι ο συγκεκριμένος το παίζει ντίβα, κάτι που είναι αμυντικός μηχανισμός για την αντιμετώπιση της απόρριψης, φυσικά και πρέπει να υπάρχουν μοντέλα, και άντρες και γυναίκες, με διαφορετικούς σωματότυπους και βάρος. Δεν ντύνονται μόνο οι Απολλώνιοι, ούτε ο ρόλος των μοντέλων κανονικά είναι να ξερογλείφονται οι από κάτω με κώλους και βυζιά. Ψηλοί, κοντοί, αδύνατοι, χοντροί θέλουν να φορέσουν ρούχα τα οποία να δείχνουν ωραία πάνω τους.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7496
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Αποκλείστηκε απο το gntm το πρώτο αρσενικό plus size μοντέλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 09 Ιούλ 2020, 12:51

Γάταρος έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:49
Marios έγραψε:
09 Ιούλ 2020, 10:45
Στο shopping star όσα αγοράζουν οι γυναίκες διαφόρων ηλικιών που συμμετέχουν(που είναι απο 18 μέχρι και....70 ετών) ότι αγοράζουν το κρατάνε μετά.Οπότε βλέπουν ευκαιρία να ψωνίσουν τζάμπα.
Σίγουρα δεν το περνάνε όλο αυτό δωρεάν αλλά και πάλι δε νομίζω ότι αξίζει τον κόπο. Καταρχήν δεν είναι δίκαιο. Ψηφίζουν οι ίδιες οι διαγωνιζόμενες οπότε όποια βάλει χαμηλούς βαθμούς στις υπόλοιπες μπορεί να βγει νικήτρια.
ψηφιζει η καγια στο τελος οποτε οτι και να βαλουν οι αλλες αυτη βγαζει την νικητρια
Μπίστης έγραψε:
08 Ιούλ 2020, 21:05
Καλά κάνει ο άντρακλας, θα τον καλέσουν και σε 2-3 μεσημεριανά, τρέλλα θα πουλήσει, ψωμάκι θα φάει, αρκετές (και άνω του μετρίου) θα τσιμπήσουν και θα τον ψάξουν γιά να τις γαμήσει ...
ετσι που τον ειδα μαλλον αρκετοι θα τον ψαξουν οχι αρκετες

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών