Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 22 Ιαν 2022, 00:23

Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:16
paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:12
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:07



Μα δεν αντιλέγω στο ότι θέλει να αρέσει. Αυτό που λέω οτι άσχετα με το τι αρέσει στους άντρες, κάθε γυναίκα πρώτα αρέσει στην ιδια αυτο που βλέπει και μετά το πασάρει και στους υπόλοιπους να αρέσει κατα την δική της επιλογή.
Όχι σου λέω! Αν θες να αρέσεις αλλά είσαι υπέρβαρη (για να το πω κομψα) αλλά για κάποιο λόγο σου αρέσεις έτσι, δυστυχώς χαμηλώνεις τις πιθανότητες σου αρκετά. Απλά σε αυτή την περίπτωση δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις κάτι για να τις αυξήσεις αφού νιώθεις καλά, αλλά η πιθανότητα παραμένει μικρή όπως και να έχει άσχετα απο το τι νιώθεις εσύ. Κατάλαβες? Επομένως αν κάποια στιγμή το θέλω σου γυρίσει δυνατότερα προς την μεριά του να αρέσεις θα πρέπει να κάνει πολλά που ίσως δεν σου αρέσουν για να χάσεις βάρος.
Σωστό θα κάνεις κάτι που δεν σου αρέσει για να χάσεις βάρος για να αρέσεις στον εαυτό σου περισσότερο και κατ' επέκταση να αρέσεις και σε περισσότερους ανδρες. Πρώτα όμως και πάλι θα αρέσεις σε σενα. Δ
εν θα γίνεις κάτι που το κοιτάζεις στον καθρέφτη, δεν σου αρέσει αλλα αρέσει στους αντρες.
Μα αν δεν υπήρχαν οι άντρες δεν θα έμπαινες στην διαδικασία να χάσεις βάρος, μπορεί να συνέχιζες έτσι, αρά δεν είναι ¨γνήσιο" θέλω σου, ανεξάρτητο από αυτούς, που πηγάζει υποτίθεται από ένα εσώτερο εαυτό και αν το πρότυπο ομορφιάς ήταν οι υπέρβαρες? Δεν θα συνέχιζες να είσαι? Ας το πιάσουμε και καταναλωτικά, γιατί όταν βγαίνει ένα προιον πχ ποδήλατο με led και ας πούμε οτι πουλάει όλοι το θέλουν, τι ανάγκη το είχαν? Η ανάγκη προϋπήρχε ή δημιουργήθηκε? Ανέκαθεν ήθελαν ποδήλατο με λαμπάκια LED?
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Ιαν 2022, 00:26

paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:23
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:16
paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:12


Όχι σου λέω! Αν θες να αρέσεις αλλά είσαι υπέρβαρη (για να το πω κομψα) αλλά για κάποιο λόγο σου αρέσεις έτσι, δυστυχώς χαμηλώνεις τις πιθανότητες σου αρκετά. Απλά σε αυτή την περίπτωση δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις κάτι για να τις αυξήσεις αφού νιώθεις καλά, αλλά η πιθανότητα παραμένει μικρή όπως και να έχει άσχετα απο το τι νιώθεις εσύ. Κατάλαβες? Επομένως αν κάποια στιγμή το θέλω σου γυρίσει δυνατότερα προς την μεριά του να αρέσεις θα πρέπει να κάνει πολλά που ίσως δεν σου αρέσουν για να χάσεις βάρος.
Σωστό θα κάνεις κάτι που δεν σου αρέσει για να χάσεις βάρος για να αρέσεις στον εαυτό σου περισσότερο και κατ' επέκταση να αρέσεις και σε περισσότερους ανδρες. Πρώτα όμως και πάλι θα αρέσεις σε σενα. Δ
εν θα γίνεις κάτι που το κοιτάζεις στον καθρέφτη, δεν σου αρέσει αλλα αρέσει στους αντρες.
Μα αν δεν υπήρχαν οι άντρες δεν θα έμπαινες στην διαδικασία να χάσεις βάρος, μπορεί να συνέχιζες έτσι, αρά δεν είναι ¨γνήσιο" θέλω σου, ανεξάρτητο από αυτούς, που πηγάζει υποτίθεται από ένα εσώτερο εαυτό και αν το πρότυπο ομορφιάς ήταν οι υπέρβαρες? Δεν θα συνέχιζες να είσαι? Ας το πιάσουμε και καταναλωτικά, γιατί όταν βγαίνει ένα προιον πχ ποδήλατο με led και ας πούμε οτι πουλάει όλοι το θέλουν, τι ανάγκη το είχαν? Η ανάγκη προϋπήρχε ή δημιουργήθηκε? Ανέκαθεν ήθελαν ποδήλατο με λαμπάκια LED?
Τι είναι το γνήσιο θέλω; όλα τα θέλω ξεκινούν απο κάπου. Ειτε είναι η αποδοχή ειτε η απόρριψη ειτε χίλια δυο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
paul25
Δημοσιεύσεις: 6583
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 12:43

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paul25 » 22 Ιαν 2022, 00:29

Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:26
paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:23
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:16


Σωστό θα κάνεις κάτι που δεν σου αρέσει για να χάσεις βάρος για να αρέσεις στον εαυτό σου περισσότερο και κατ' επέκταση να αρέσεις και σε περισσότερους ανδρες. Πρώτα όμως και πάλι θα αρέσεις σε σενα. Δ
εν θα γίνεις κάτι που το κοιτάζεις στον καθρέφτη, δεν σου αρέσει αλλα αρέσει στους αντρες.
Μα αν δεν υπήρχαν οι άντρες δεν θα έμπαινες στην διαδικασία να χάσεις βάρος, μπορεί να συνέχιζες έτσι, αρά δεν είναι ¨γνήσιο" θέλω σου, ανεξάρτητο από αυτούς, που πηγάζει υποτίθεται από ένα εσώτερο εαυτό και αν το πρότυπο ομορφιάς ήταν οι υπέρβαρες? Δεν θα συνέχιζες να είσαι? Ας το πιάσουμε και καταναλωτικά, γιατί όταν βγαίνει ένα προιον πχ ποδήλατο με led και ας πούμε οτι πουλάει όλοι το θέλουν, τι ανάγκη το είχαν? Η ανάγκη προϋπήρχε ή δημιουργήθηκε? Ανέκαθεν ήθελαν ποδήλατο με λαμπάκια LED?
Τι είναι το γνήσιο θέλω; όλα τα θέλω ξεκινούν απο κάπου. Ειτε είναι η αποδοχή ειτε η απόρριψη ειτε χίλια δυο.
Άρα το "θέλω αυτό μου αρέσει" ξεκινά από κάπου έξω απο τον εαυτό μας σωστά? Οι επιλογές μας λοιπόν δεν είναι δικές μας.
«Μνημείο περιβαλλοντικού χάους, αρρώστιας και ανθρώπινου πόνου».
Για τον ΧΥΤΑ ΦΥΛΗΣ η Επιτροπη Αναφορων του Ευρωπαικου Κοινοβουλιου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Ιαν 2022, 00:50

paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:29
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:26
paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2022, 00:23


Μα αν δεν υπήρχαν οι άντρες δεν θα έμπαινες στην διαδικασία να χάσεις βάρος, μπορεί να συνέχιζες έτσι, αρά δεν είναι ¨γνήσιο" θέλω σου, ανεξάρτητο από αυτούς, που πηγάζει υποτίθεται από ένα εσώτερο εαυτό και αν το πρότυπο ομορφιάς ήταν οι υπέρβαρες? Δεν θα συνέχιζες να είσαι? Ας το πιάσουμε και καταναλωτικά, γιατί όταν βγαίνει ένα προιον πχ ποδήλατο με led και ας πούμε οτι πουλάει όλοι το θέλουν, τι ανάγκη το είχαν? Η ανάγκη προϋπήρχε ή δημιουργήθηκε? Ανέκαθεν ήθελαν ποδήλατο με λαμπάκια LED?
Τι είναι το γνήσιο θέλω; όλα τα θέλω ξεκινούν απο κάπου. Ειτε είναι η αποδοχή ειτε η απόρριψη ειτε χίλια δυο.
Άρα το "θέλω αυτό μου αρέσει" ξεκινά από κάπου έξω απο τον εαυτό μας σωστά? Οι επιλογές μας λοιπόν δεν είναι δικές μας.
Φυσικά και είναι. Η τελική επιλογή δική μας είναι και μοναδικό κριτήριο είναι ο εαυτός μας. Το οτι μπορεί το θέλω μας να έχει διαμορφωθεί από άλλους παράγοντες είναι άσχετο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 22 Ιαν 2022, 02:54

paul25 έγραψε:
21 Ιαν 2022, 15:40
Naida έγραψε:
28 Οκτ 2020, 14:37
Ρε συ το ότι αρέσει και στους άντρες δεν σημαίνει κάτι. Το παν συη καθεμία είναι να της αρέσει αυτό που βλέπει στον καθρέφτη.
Η αλήθεια είναι στην μέση. Το ότι αρέσει στους άντρες σημαίνει πολλά, ίσως έρχεται και πρώτο σε σημαντικότητα με αυτό που βλέπεις στον καθρέφτη.
Εικόνα

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 22 Ιαν 2022, 02:59

Naida έγραψε:
21 Ιαν 2022, 23:57
paul25 έγραψε:
21 Ιαν 2022, 23:53
Naida έγραψε:
21 Ιαν 2022, 23:49


Όχι δεν νομίζεις. Σου αρέσει. Το αν σου αρέσει επειδή είναι μόδα είναι διαφορετικό. Αλλα η ουσία είναι ότι αν δεν σου αρέσει αυτό που βλέπεις στον καθρέφτη δεν το φοράς.
Ενδεχομένως να μην υπάρχει "σου αρέσει" αυτό είναι όμως μεγάλη κουβέντα που την έχω κάνει σε άλλο νήμα, αν θες σε παραπέμπω. Εδω αυτό στο οποίο επενέβην ήταν στην φράση σου "Το οτι αρέσει στους άντρες δεν σημαίνει και πολλα" και φυσικά σημαίνει, σημαίνει οτι το να ξέρεις τι αρέσει στους άντρες αυξάνει τις πιθανότητες σου.
Αν αρέσει στους άντρες αλλά δεν αρέσει στην ιδια πάνω της, δεν το φοράει. Στο λέω γιατί εσύ το βλέπεις ως άντρας και εγω στο εξηγώ σαν γυναίκα.


0:44

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 22 Ιαν 2022, 03:16

Εικόνα

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 22 Ιαν 2022, 04:16

Στύγιος έγραψε:
22 Ιαν 2022, 03:16
Εικόνα
Στο λιβάδι από πισω, εισαι τύπε;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Ιαν 2022, 08:54

Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 02:59
Naida έγραψε:
21 Ιαν 2022, 23:57
paul25 έγραψε:
21 Ιαν 2022, 23:53


Ενδεχομένως να μην υπάρχει "σου αρέσει" αυτό είναι όμως μεγάλη κουβέντα που την έχω κάνει σε άλλο νήμα, αν θες σε παραπέμπω. Εδω αυτό στο οποίο επενέβην ήταν στην φράση σου "Το οτι αρέσει στους άντρες δεν σημαίνει και πολλα" και φυσικά σημαίνει, σημαίνει οτι το να ξέρεις τι αρέσει στους άντρες αυξάνει τις πιθανότητες σου.
Αν αρέσει στους άντρες αλλά δεν αρέσει στην ιδια πάνω της, δεν το φοράει. Στο λέω γιατί εσύ το βλέπεις ως άντρας και εγω στο εξηγώ σαν γυναίκα.


0:44
Μου βγάζει περιορισμούς ηλικιας. Τι έβαλες μικρέ ; την ντορα η εξερευνητρια;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 22 Ιαν 2022, 14:02

Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 08:54
Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 02:59
Naida έγραψε:
21 Ιαν 2022, 23:57


Αν αρέσει στους άντρες αλλά δεν αρέσει στην ιδια πάνω της, δεν το φοράει. Στο λέω γιατί εσύ το βλέπεις ως άντρας και εγω στο εξηγώ σαν γυναίκα.


0:44
Μου βγάζει περιορισμούς ηλικιας. Τι έβαλες μικρέ ; την ντορα η εξερευνητρια;
Μικρο να πεις το ενδεχόμενο να βαλεις μυαλο, σουργελο. Προβάλλει και την ηλικια το βόιδι, μιας και το έφαγε η πολύ ωριμότητα και κοντεύει τον εναν αιώνα σοφιας. Ουστ, σουργελο

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Ιαν 2022, 14:18

Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:02
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 08:54
Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 02:59




0:44
Μου βγάζει περιορισμούς ηλικιας. Τι έβαλες μικρέ ; την ντορα η εξερευνητρια;
Μικρο να πεις το ενδεχόμενο να βαλεις μυαλο, σουργελο. Προβάλλει και την ηλικια το βόιδι, μιας και το έφαγε η πολύ ωριμότητα και κοντεύει τον εναν αιώνα σοφιας. Ουστ, σουργελο
Γιατί τσιρίζεις μικρουλι; δεν έχω και πρόχειρο κανένα παιχνίδι να σου δώσω να ασχοληθείς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 22 Ιαν 2022, 14:20

Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:18
Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:02
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 08:54


Μου βγάζει περιορισμούς ηλικιας. Τι έβαλες μικρέ ; την ντορα η εξερευνητρια;
Μικρο να πεις το ενδεχόμενο να βαλεις μυαλο, σουργελο. Προβάλλει και την ηλικια το βόιδι, μιας και το έφαγε η πολύ ωριμότητα και κοντεύει τον εναν αιώνα σοφιας. Ουστ, σουργελο
Γιατί τσιρίζεις μικρουλι; δεν έχω και πρόχειρο κανένα παιχνίδι να σου δώσω να ασχοληθείς.
Ασχολησου εσυ με την κνε-εαακ την παράταξη των Τεχνών και των διεκδικήσεων, και το γελιο ειναι εξασφαλισμένο, σπορε

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 22 Ιαν 2022, 14:22

Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:20
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:18
Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:02


Μικρο να πεις το ενδεχόμενο να βαλεις μυαλο, σουργελο. Προβάλλει και την ηλικια το βόιδι, μιας και το έφαγε η πολύ ωριμότητα και κοντεύει τον εναν αιώνα σοφιας. Ουστ, σουργελο
Γιατί τσιρίζεις μικρουλι; δεν έχω και πρόχειρο κανένα παιχνίδι να σου δώσω να ασχοληθείς.
Ασχολησου εσυ με την κνε-εαακ την παράταξη των Τεχνών και των διεκδικήσεων, και το γελιο ειναι εξασφαλισμένο, σπορε
Μικρουλι βάλε nickelodeon τώρα να ηρεμήσεις και άσε τα υπόλοιπα για όταν μεγαλωσεις που θα μπορείς να τα καταλαβαίνεις.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
tanipteros
Δημοσιεύσεις: 8561
Εγγραφή: 07 Μάιος 2018, 15:39

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από tanipteros » 22 Ιαν 2022, 14:31

ωχ ... Ναιντομπερδέματα....!!!!
δεν βγαίνουνε...δεν βγαίνουνε, τα δόλια τα κατσίκια μας...
και μεις θα παλαβωσουμε..με όλα μας τα δίκια μας...!!!
:smt005:

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Φωτογραφίες με την μάσκα μας.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 22 Ιαν 2022, 14:31

Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:22
Menios_mikroulis έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:20
Naida έγραψε:
22 Ιαν 2022, 14:18


Γιατί τσιρίζεις μικρουλι; δεν έχω και πρόχειρο κανένα παιχνίδι να σου δώσω να ασχοληθείς.
Ασχολησου εσυ με την κνε-εαακ την παράταξη των Τεχνών και των διεκδικήσεων, και το γελιο ειναι εξασφαλισμένο, σπορε
Μικρουλι βάλε nickelodeon τώρα να ηρεμήσεις και άσε τα υπόλοιπα για όταν μεγαλωσεις που θα μπορείς να τα καταλαβαίνεις.
Σωστά. Θα ερθει η ηλικια που θα καταλαβω οτι τα πάρτυ με κοκες δινουν εμπειρία στον αντρα, εγω μονο δικαιούμαι να πατσαβουρολογώ, οι αλλοι ειναι σεξιστες και κάτω οι ψρκασμενοι αλλα εμενα στα αρχιδια μου η καραντινα οταν ειναι να τον φαω. Ανυπομονω για την σοφια της μεσης ηλικιας. Ουστ, σουργελο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών