Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 19521
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 22 Νοέμ 2020, 14:28

isuldar έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 09:47
Green Dragon έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 09:44


Ο Γιανόπουλος είναι αυτός;
Αυτή ήταν η πρώτη απορία που σου δημιουργήθηκε βλέποντας κάποιον να παραβιάζει κατά συρροή τον μισό Κ. Ο. Κ.;
Ναι.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 22 Νοέμ 2020, 19:58

Ποιος υποπτεύεστε για γιαννοπουλο τυποι ?

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40683
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Νοέμ 2020, 21:50

isuldar έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 10:13
O hellegennes αν έβλεπε αυτοκίνητο να πατάει γατάκι και να φεύγει θα έκανε καταγγελία με φωτογραφίες και αριθμό πινακίδων.
Τώρα τι θα κάνει;
Πρώτα απ' όλα, νομικά τίποτα, γιατί δεν ήμουν αυτόπτης μάρτυρας και το οπτικοακουστικό υλικό δεν στοιχειοθετεί κατηγορία στην ελληνική νομοθεσία.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

isuldar
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 07 Σεπ 2020, 00:23

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από isuldar » 22 Νοέμ 2020, 21:55

hellegennes έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 21:50
Πρώτα απ' όλα, νομικά τίποτα, γιατί δεν ήμουν αυτόπτης μάρτυρας και το οπτικοακουστικό υλικό δεν στοιχειοθετεί κατηγορία στην ελληνική νομοθεσία.
Υποκριτή

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40683
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 22 Νοέμ 2020, 22:38

Είμαι υποκριτής που δεν έχω την νομική δυνατότητα να καταγγείλω παρανομία στην οποία δεν ήμουν αυτόπτης μάρτυρας;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

isuldar
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 07 Σεπ 2020, 00:23

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από isuldar » 22 Νοέμ 2020, 23:24

hellegennes έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 22:38
Είμαι υποκριτής που δεν έχω την νομική δυνατότητα να καταγγείλω παρανομία στην οποία δεν ήμουν αυτόπτης μάρτυρας;
Είσαι υποκριτής καταρχάς που δεν τοποθετήθηκες καν για την ουσία και για το τι π.χ. θα έπρεπε να γίνει με τις δημοσιεύσεις του μέλους αυτού.
Έχεις τοποθετηθεί για εκατομμυρια θέματα αλλά για ένα θέμα για το οποίο αν ήσουν αυτόπτης μάρτυρας θα έκανες καταγγελία δεν είπες τίποτα.
Όπως υποκρίτρια είναι και η Naida η οποία τηρεί σιγή ιχθύος, ενώ σε θέματα με τροχαία και παραβάσεις πετάει λάβα εναντιων των παραβατών.
Όπως υποκριτές είναι και οι περισσότεροι που μπήκαν στο topic..

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 22 Νοέμ 2020, 23:41

Απο θέση αρχής στηρίζω τον σεπτό αγώνα του isuldar για ασφαλείς δρόμους, λιγότερη καγκουριά και υποκρισία, δικαιοσύνη, δημοκρατία.

Οργισμένος :003:
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 22 Νοέμ 2020, 23:45

Τελικά είδες που καταλήξαμε; Κατά τα άλλα μου έλεγες ιστορίες με γκιφάκια για ντρίπλες και αγρίους!
the end

isuldar
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 07 Σεπ 2020, 00:23

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από isuldar » 22 Νοέμ 2020, 23:49

Πάνας έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 23:45
Τελικά είδες που καταλήξαμε; Κατά τα άλλα μου έλεγες ιστορίες με γκιφάκια για ντρίπλες και αγρίους!
Ομερτα

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 22 Νοέμ 2020, 23:57

Όλοι οδηγούμε και ξέρουμε τους κανόνες θέλω να πιστεύω. Από εκεί και πέρα δεν υπάρχει κανείς απαράβατος, ειδικά με μοτοσυκλέτα γιατί από τις συνθήκες αναγκάζεται να συμπεριφερθεί διαφορετικά.
Και εγώ σε ένα δρόμο επαρχιακό με διπλή ανάλογα το τι στροφές έχει θα κάτσω πίσω από το αυτοκίνητο για λίγο μέχρι να καταλάβω ότι με έχει πάρει χαμπάρι, θα παίξω τα φώτα θα βγάλω φλάς και θα περάσω χωρίς να τρομάξει κανείς. Και χωρίς να παρεξηγηθεί κανείς γιατί καταλαβαίνει πως δεν μπορεί να κάτσει η μοτοσυκλέτα πίσω από ένα αυτοκίνητο που δεν τραβάει στην ανηφόρα.

Και σύ μη μου πεις ότι είσαι τέλειος συνέχεια.. επικίνδυνος να μη γίνεσαι, αυτό προσπαθώ και γω.
the end

isuldar
Δημοσιεύσεις: 318
Εγγραφή: 07 Σεπ 2020, 00:23

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από isuldar » 23 Νοέμ 2020, 00:13

Πάνας έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 23:57
Όλοι οδηγούμε και ξέρουμε τους κανόνες θέλω να πιστεύω. Από εκεί και πέρα δεν υπάρχει κανείς απαράβατος, ειδικά με μοτοσυκλέτα γιατί από τις συνθήκες αναγκάζεται να συμπεριφερθεί διαφορετικά.
Και εγώ σε ένα δρόμο επαρχιακό με διπλή ανάλογα το τι στροφές έχει θα κάτσω πίσω από το αυτοκίνητο για λίγο μέχρι να καταλάβω ότι με έχει πάρει χαμπάρι, θα παίξω τα φώτα θα βγάλω φλάς και θα περάσω χωρίς να τρομάξει κανείς. Και χωρίς να παρεξηγηθεί κανείς γιατί καταλαβαίνει πως δεν μπορεί να κάτσει η μοτοσυκλέτα πίσω από ένα αυτοκίνητο που δεν τραβάει στην ανηφόρα.

Και σύ μη μου πεις ότι είσαι τέλειος συνέχεια.. επικίνδυνος να μη γίνεσαι, αυτό προσπαθώ και γω.
Στο νήμα για τον γιο του Βακακη την Πόρσε και τον Πατμανογλου και στον νήμα για τον οδηγό της Κορβετ δεν διάβασα σχόλια σαν αυτό που έκανες μόλις τώρα
Δεν είναι περίεργο;

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2020, 00:30

isuldar έγραψε:
23 Νοέμ 2020, 00:13
Πάνας έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 23:57
Όλοι οδηγούμε και ξέρουμε τους κανόνες θέλω να πιστεύω. Από εκεί και πέρα δεν υπάρχει κανείς απαράβατος, ειδικά με μοτοσυκλέτα γιατί από τις συνθήκες αναγκάζεται να συμπεριφερθεί διαφορετικά.
Και εγώ σε ένα δρόμο επαρχιακό με διπλή ανάλογα το τι στροφές έχει θα κάτσω πίσω από το αυτοκίνητο για λίγο μέχρι να καταλάβω ότι με έχει πάρει χαμπάρι, θα παίξω τα φώτα θα βγάλω φλάς και θα περάσω χωρίς να τρομάξει κανείς. Και χωρίς να παρεξηγηθεί κανείς γιατί καταλαβαίνει πως δεν μπορεί να κάτσει η μοτοσυκλέτα πίσω από ένα αυτοκίνητο που δεν τραβάει στην ανηφόρα.

Και σύ μη μου πεις ότι είσαι τέλειος συνέχεια.. επικίνδυνος να μη γίνεσαι, αυτό προσπαθώ και γω.
Στο νήμα για τον γιο του Βακακη την Πόρσε και τον Πατμανογλου και στον νήμα για τον οδηγό της Κορβετ δεν διάβασα σχόλια σαν αυτό που έκανες μόλις τώρα
Δεν είναι περίεργο;
Δεν είναι υποστήριξη στον σύντροχο, η αλήθεια είναι.
Από την μεριά μου... για το μόνο που έχω κλάψει εδώ μέσα ήταν όταν μου πήρε ο γερανός την μηχανή σε αλκοτέστ όπου είχα 12 και το όριο είναι 9 για τις μοτοσυκλέτες ενώ για τα αυτοκίνητα 25!!!
the end

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14895
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 23 Νοέμ 2020, 00:36

Δημοκρατικός έγραψε:
22 Νοέμ 2020, 23:41
Απο θέση αρχής στηρίζω τον σεπτό αγώνα του isuldar για ασφαλείς δρόμους, λιγότερη καγκουριά και υποκρισία, δικαιοσύνη, δημοκρατία.

Οργισμένος :003:
Στηριζω Γιαννο αν και ειναι γαβρος θεσνικης.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 23 Νοέμ 2020, 00:38

Οδηγούν και σουρωμένοι δηλαδή;
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Αν ήταν ο Ιαβέρης διαχειριστής....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 23 Νοέμ 2020, 00:41

Δημοκρατικός έγραψε:
23 Νοέμ 2020, 00:38
Οδηγούν και σουρωμένοι δηλαδή;
Αν πάει σε εμένα η ερώτηση είναι σχεδόν ναι... το 12 είναι το μισό από τα αυτοκίνητα και το 9 σχεδόν τρείς φορές επάνω. Αυτός είναι ο νόμος. Αυτοκίνητα 25 μοτοσυκλέτες 9.
the end

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών