Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Συμμετέχουν στα πολιτικά και ειρωνεύονται, χωρίς οι ίδιοι ν' αποκαλύπτουν την πολιτική της ταυτότητα

Μάγκες
8
31%
Κοτάρες
18
69%
 
Σύνολο ψήφων: 26

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 08 Ιούλ 2018, 22:48

Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:45
Χελώνε, με το χέρι στην καρδιά, σε εμπνέει ο Μιχαλολιάκος ως ηγέτης; :lol:
Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11611
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 08 Ιούλ 2018, 22:54

Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:48
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:45
Χελώνε, με το χέρι στην καρδιά, σε εμπνέει ο Μιχαλολιάκος ως ηγέτης; :lol:
Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
Όσο βλέπω εσάς και τους ζαίους να βρίζετε τον Κυριάκο, τόσο βεβαιώνομαι ότι είναι η σωστή επιλογή.

Κέρνα πόνο Κυριάκο!
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3497
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 08 Ιούλ 2018, 22:56

Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:54
Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:48
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:45
Χελώνε, με το χέρι στην καρδιά, σε εμπνέει ο Μιχαλολιάκος ως ηγέτης; :lol:
Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
Όσο βλέπω εσάς και τους ζαίους να βρίζετε τον Κυριάκο, τόσο βεβαιώνομαι ότι είναι η σωστή επιλογή.

Κέρνα πόνο Κυριάκο!
Τι ακριβώς σου εμπνέει ο Μητσοτάκης;
Πιστευεις ότι θα κάνει κάτι διαφορετικό από τον Τσίπρα και τους προηγούμενους;

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 08 Ιούλ 2018, 22:57

Είμαι πολύ πολύ περίεργη να καταλάβω την "πολιτική" ζύμωση που γινόταν, αν γινόταν στο φόρουμ, πριν το 2012 που εμφανίστηκαν τα μποτς κάνοντας δήθεν ότι ήταν κανονικοί χρήστες και γιατί ήταν απαραίτητο, αν ήταν, να είναι δηλωμένος πριν το 2012 σε κάποιο κόμμα. Και γιατί δηλαδή να είσαι μποτ ειναι νορμάλ και δεν είναι νορμάλ να μην είσαι μποτ; Για αυτό δεν μιλάμε; Για κάποιον κολλημένο ολίγον;

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 08 Ιούλ 2018, 23:08

Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:54
Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:48
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:45
Χελώνε, με το χέρι στην καρδιά, σε εμπνέει ο Μιχαλολιάκος ως ηγέτης; :lol:
Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
Όσο βλέπω εσάς και τους ζαίους να βρίζετε τον Κυριάκο, τόσο βεβαιώνομαι ότι είναι η σωστή επιλογή.

Κέρνα πόνο Κυριάκο!
Εικόνα

:giggle:
Είμαι πολύ πολύ περίεργη να καταλάβω την "πολιτική" ζύμωση που γινόταν, αν γινόταν στο φόρουμ, πριν το 2012 που εμφανίστηκαν τα μποτς κάνοντας δήθεν ότι ήταν κανονικοί χρήστες και γιατί ήταν απαραίτητο, αν ήταν, να είναι δηλωμένος πριν το 2012 σε κάποιο κόμμα. Και γιατί δηλαδή να είσαι μποτ ειναι νορμάλ και δεν είναι νορμάλ να μην είσαι μποτ; Για αυτό δεν μιλάμε; Για κάποιον κολλημένο ολίγον;
Δε κατάλαβες. Το θέμα είναι οτι κάποιοι θέλουν να ασκούν κριτική στους άλλους, χωρίς να εκθέτουν τις δικές τους απόψεις. Μια χαρά είναι να διαφωνείς, ακόμα και να κοροϊδεύεις, αλλά πές μας κι εσύ τί πιστεύεις. Αλλιώς είσαι για τα πανηγύρια.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 08 Ιούλ 2018, 23:10

Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 23:08
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:54
Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:48


Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
Όσο βλέπω εσάς και τους ζαίους να βρίζετε τον Κυριάκο, τόσο βεβαιώνομαι ότι είναι η σωστή επιλογή.

Κέρνα πόνο Κυριάκο!
Εικόνα

:giggle:
Είμαι πολύ πολύ περίεργη να καταλάβω την "πολιτική" ζύμωση που γινόταν, αν γινόταν στο φόρουμ, πριν το 2012 που εμφανίστηκαν τα μποτς κάνοντας δήθεν ότι ήταν κανονικοί χρήστες και γιατί ήταν απαραίτητο, αν ήταν, να είναι δηλωμένος πριν το 2012 σε κάποιο κόμμα. Και γιατί δηλαδή να είσαι μποτ ειναι νορμάλ και δεν είναι νορμάλ να μην είσαι μποτ; Για αυτό δεν μιλάμε; Για κάποιον κολλημένο ολίγον;
Δε κατάλαβες. Το θέμα είναι οτι κάποιοι θέλουν να ασκούν κριτική στους άλλους, χωρίς να εκθέτουν τις δικές τους απόψεις. Μια χαρά είναι να διαφωνείς, ακόμα και να κοροϊδεύεις, αλλά πές μας κι εσύ τί πιστεύεις. Αλλιώς είσαι για τα πανηγύρια.
Τι θα πει τι πιστεύω; Δεν πιστεύω ότι πρέπει να είμαι το σκυλάκι κανενός, αλλά φαντάζομαι δεν θεωρείς την απάντηση αυτή αποδεκτή!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Ιούλ 2018, 00:17

Τι θα πει τι πιστεύω; Δεν πιστεύω ότι πρέπει να είμαι το σκυλάκι κανενός, αλλά φαντάζομαι δεν θεωρείς την απάντηση αυτή αποδεκτή!
Ποιό σκυλάκι? Τί θέση έχεις εσύ (οχι εσύ προσωπικά, ο συνομιλητής) στο ζήτημα που συζητάμε περιμένω ν' ακούσω (πχ λαθρομετανάστευση). Αλλιώς αν είναι να χωθείς μόνο για να πετάξεις την ατάκα σου και να κοροϊδέψεις να το παίξεις κάποιος, μη μιλάς. Ο άλλος τουλάχιστον προτείνει κάποια λύση, εσύ τί προτείνεις?
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 09 Ιούλ 2018, 00:22

Kauldron έγραψε:
09 Ιούλ 2018, 00:17
Τι θα πει τι πιστεύω; Δεν πιστεύω ότι πρέπει να είμαι το σκυλάκι κανενός, αλλά φαντάζομαι δεν θεωρείς την απάντηση αυτή αποδεκτή!
Ποιό σκυλάκι? Τί θέση έχεις εσύ (οχι εσύ προσωπικά, ο συνομιλητής) στο ζήτημα που συζητάμε περιμένω ν' ακούσω (πχ λαθρομετανάστευση). Αλλιώς αν είναι να χωθείς μόνο για να πετάξεις την ατάκα σου και να κοροϊδέψεις να το παίξεις κάποιος, μη μιλάς. Ο άλλος τουλάχιστον προτείνει κάποια λύση, εσύ τί προτείνεις?
Πώς είναι δυνατόν, μετά από τόσα χρόνια κρίσης και κωλοτούμπας, να είναι ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ, σίγουρος για το ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κόμμα ότι έχει τη σωστή λύση, δεν μπορώ να το καταλάβω. Αλήθεια, δεν μπορώ. Για αυτό ήμουν πολύ δύσπιστη με τη φόρα που είχε πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ τότε και θεωρούσα ότι το λογικό ειναι να κρατάει κανείς μικρό καλάθι. Που εκεί έξω, έτσι γίνεται. Δεν έρχεται κανείς να σου πουλήσει τη σίγουρη λύση. Οπότε αν κάποιος δεν περιμένει τη γραμμή ενός κόμματος για να μιλήσει, όσο και αν σου φαίνεται απίστευτο το 2018 για οποιοδήποτε πολιτικό θέμα, δεν έχει δικαίωμα να μιλάει, έτσι;

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Ιούλ 2018, 00:39

Πώς είναι δυνατόν, μετά από τόσα χρόνια κρίσης και κωλοτούμπας, να είναι ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ, σίγουρος για το ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ κόμμα ότι έχει τη σωστή λύση, δεν μπορώ να το καταλάβω. Αλήθεια, δεν μπορώ. Για αυτό ήμουν πολύ δύσπιστη με τη φόρα που είχε πάρει ο ΣΥΡΙΖΑ τότε και θεωρούσα ότι το λογικό ειναι να κρατάει κανείς μικρό καλάθι. Που εκεί έξω, έτσι γίνεται. Δεν έρχεται κανείς να σου πουλήσει τη σίγουρη λύση. Οπότε αν κάποιος δεν περιμένει τη γραμμή ενός κόμματος για να μιλήσει, όσο και αν σου φαίνεται απίστευτο το 2018 για οποιοδήποτε πολιτικό θέμα, δεν έχει δικαίωμα να μιλάει, έτσι;
Εντάξει, δε συννενοούμαστε.
Θέλεις να λέω ένα πράγμα, οπότε όπως και να εξηγήσω τη θέση μου, καταλήγεις στο συμπέρασμα που έχεις ήδη βγάλει.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32124
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Ιούλ 2018, 09:24

Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:48
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:45
Χελώνε, με το χέρι στην καρδιά, σε εμπνέει ο Μιχαλολιάκος ως ηγέτης; :lol:
Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
να σου πω εγω που εινμαι και ακομματιστος (κοτα);

ΟΛΟΙ. του κουτσουμπα συμπεριλαμβανομενου.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16178
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 09 Ιούλ 2018, 09:36

:giggle::giggle:

Εικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 09 Ιούλ 2018, 10:31

Εδώ δηλώνουμε τι θα ψηφίσουμε για να μπορέσουν να τακτοποιήσουν τα κουτάκια τους τα μποτάκια; :roll:
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48026
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 09 Ιούλ 2018, 14:00

Ασέβαστος έγραψε:
09 Ιούλ 2018, 09:24
Kauldron έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:48
Φωτιά στα τόπια έγραψε:
08 Ιούλ 2018, 22:45
Χελώνε, με το χέρι στην καρδιά, σε εμπνέει ο Μιχαλολιάκος ως ηγέτης; :lol:
Για πές μου κάποιον καλύτερο. Από το υπάρχον πολιτικό προσωπικό.
Εσένα ειλικρινά, σ' εμπνέει ο Μητσοτάκης? Το παιδί είναι ζαβό βρε, δε το βλέπετε?
να σου πω εγω που εινμαι και ακομματιστος (κοτα);

ΟΛΟΙ. του κουτσουμπα συμπεριλαμβανομενου.
Ακομμάτιστος? Ωραία. Το απλουστεύω.
Λαθρομετανάστες, μέσα ή έξω?
Εδώ δηλώνουμε τι θα ψηφίσουμε για να μπορέσουν να τακτοποιήσουν τα κουτάκια τους τα μποτάκια; :roll:
Μποτάκι της ΝΔ που (κάνει οτι) δεν κατάλαβε ντιτέκτιντ. Σε ρωτάω κι εσένα, να το απλουστεύσω. Λαθρομετανάστες, μέσα ή έξω?
Yochanan έγραψε:
09 Ιούλ 2018, 09:36
:giggle::giggle:

Εικόνα
7-14 νικάνε οι κότες ρε γατί. :lol: Αλλά και πάλι, τους ρωτάς συγκεκριμένα πράγματα, και άλλα τους λές άλλα κάνουν οτι καταλαβαίνουν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kauldron την 09 Ιούλ 2018, 14:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 09 Ιούλ 2018, 14:05

Kauldron έγραψε:
09 Ιούλ 2018, 14:00

Λαθρομετανάστες, μέσα ή έξω?

Μονο αν ειναι υψηλης βαρυτητας.

Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32124
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Χρήστες που συμμετέχουν στα πολιτικά...

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 09 Ιούλ 2018, 14:22

Kauldron έγραψε:
09 Ιούλ 2018, 14:00
Ακομμάτιστος? Ωραία. Το απλουστεύω.
Λαθρομετανάστες, μέσα ή έξω?
μεσα μικρα, αθωα παιδια. μεσα ενηλικες που εχουν σκοπο να ενσωματωθουν, να δουλεψουν και να προκοψουν.

εξω μουσουλμανοι, εγκληματιες, και οσοι ερχονται για benefits και τεμπελιο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών