ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2021, 16:08

..είναι το να συλλέγω πληροφορίες για τον κάθε χρήστη του phorum πληροφορίες τις οποίες ο ίδιος δεν θέλει να τις δώσει και τις δινει άθελά του μέσω των αναρτήσεων και ποστ που κάνει

Όταν γράφουμε κάτι , πολλές φορές φανερωνουμε πολύ περισσότερα πράγματα από αυτά που θέλουμε να δώσουμε
Οι πληροφορίες που δίνουμε για το άτομο μας είναι ασήμαντες μεν αλλά εάν τις συνδιάσει κανείς όπως τα κομματάκια του παζλ βγαίνουν πολύ σημαντικά πράγματα .. :D

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48049
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 26 Ιαν 2021, 16:10

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11643
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 26 Ιαν 2021, 16:20

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:08
..είναι το να συλλέγω πληροφορίες για τον κάθε χρήστη του phorum πληροφορίες τις οποίες ο ίδιος δεν θέλει να τις δώσει και τις δινει άθελά του μέσω των αναρτήσεων και ποστ που κάνει

Όταν γράφουμε κάτι , πολλές φορές φανερωνουμε πολύ περισσότερα πράγματα από αυτά που θέλουμε να δώσουμε
Οι πληροφορίες που δίνουμε για το άτομο μας είναι ασήμαντες μεν αλλά εάν τις συνδιάσει κανείς όπως τα κομματάκια του παζλ βγαίνουν πολύ σημαντικά πράγματα .. :D

Εικόνα

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2021, 16:24

Δεν ρουφιανεψα κανέναν απλά ..όσοι γράφουν στο φόρουμ δίνουν περισσότερα στοιχεία για το άτομο τους από αυτά που ίσως θέλουν να δώσουν


Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 26 Ιαν 2021, 16:28

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:24
Δεν ρουφιανεψα κανέναν απλά ..όσοι γράφουν στο φόρουμ δίνουν περισσότερα στοιχεία για το άτομο τους από αυτά που ίσως θέλουν να δώσουν
Εισαι της ΚΥΠ?
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ
Δημοσιεύσεις: 7077
Εγγραφή: 11 Αύγ 2019, 16:23
Phorum.gr user: ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΦΙΛΕΛΕ ΚΑΙ ΤΡΟΛΕΛΕ » 26 Ιαν 2021, 16:29

Εγω νόμιζα πως το χόμπι σου είναι να γράφεις τη λέξη συμφέρον σε όλες τις πτώσεις :D

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 26 Ιαν 2021, 16:29

Obi Wan Iakobi έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:28
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:24
Δεν ρουφιανεψα κανέναν απλά ..όσοι γράφουν στο φόρουμ δίνουν περισσότερα στοιχεία για το άτομο τους από αυτά που ίσως θέλουν να δώσουν
Εισαι της ΚΥΠ?
......



..των Ισραηλινών μυστικών υπηρεσιών .
:roll:

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 26 Ιαν 2021, 16:32

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:08
...
Αυτά να τα βλέπουν οι υπόλοιποι. Σε όσους λες "μη μοιράζεστε προσωπικά στοιχεία στο internet γιατί δε ξέρετε ποιος ανώμαλος σας διαβάζει" και σου απαντάνε "έλα μωρέ, εμένα θα διαβάσει ο κάθε ψυχάκιας;".

Εσένα θα διαβάσει.

Και όσο απλώς συλλέγεις πληροφορίες και φτιάχνεις profiles, οκ απλώς σπαταλάς το χρόνο σου. Αλλά η συνήθεια σου αυτή δύναται να σε καταστήσει από ενοχλητικό έως επικίνδυνο για κάποιος μέλος. Αν κάποτε σου τη βαρέσει, εσένα ή κάποιου άλλου που κάνει το ίδιο.

Οκ, μετά από τόσο χρόνια υπάρχει μία οικειότητα με το χαρακτήρα ΑΙΝΕΙΑΝ αλλά είναι ακριβώς αυτή η οικειότητα που χαλαρώνει τις άμυνες και κάνει κάποιον να ανοίγεται.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 26 Ιαν 2021, 16:33

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:08
..είναι το να συλλέγω πληροφορίες για τον κάθε χρήστη του phorum πληροφορίες τις οποίες ο ίδιος δεν θέλει να τις δώσει και τις δινει άθελά του μέσω των αναρτήσεων και ποστ που κάνει

Όταν γράφουμε κάτι , πολλές φορές φανερωνουμε πολύ περισσότερα πράγματα από αυτά που θέλουμε να δώσουμε
Οι πληροφορίες που δίνουμε για το άτομο μας είναι ασήμαντες μεν αλλά εάν τις συνδιάσει κανείς όπως τα κομματάκια του παζλ βγαίνουν πολύ σημαντικά πράγματα .. :D
Τύπε, σημείωσε ότι είμαι 16 χρόνων, συνταξιούχος, ψηλός (πάνω από 1.42) με μαύρα κατάξανθα μαλλιά.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 26 Ιαν 2021, 16:33

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:29


......



..των Ισραηλινών μυστικών υπηρεσιών .
:roll:
Σε ειχα παρει γραμμη.

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10375
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 26 Ιαν 2021, 16:38

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:08
..είναι το να συλλέγω πληροφορίες για τον κάθε χρήστη του phorum πληροφορίες τις οποίες ο ίδιος δεν θέλει να τις δώσει και τις δινει άθελά του μέσω των αναρτήσεων και ποστ που κάνει

Όταν γράφουμε κάτι , πολλές φορές φανερωνουμε πολύ περισσότερα πράγματα από αυτά που θέλουμε να δώσουμε
Οι πληροφορίες που δίνουμε για το άτομο μας είναι ασήμαντες μεν αλλά εάν τις συνδιάσει κανείς όπως τα κομματάκια του παζλ βγαίνουν πολύ σημαντικά πράγματα .. :D
Ήμουν σίγουρος ότι η μόνη σχέση σου με το σοσιαλισμό ήταν το engineering
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
Jimmy81
Δημοσιεύσεις: 6239
Εγγραφή: 04 Ιαν 2019, 05:42
Phorum.gr user: Jimmy81
Τοποθεσία: Ουκρανικές στέπες

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jimmy81 » 26 Ιαν 2021, 16:46

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:24
Δεν ρουφιανεψα κανέναν απλά ..όσοι γράφουν στο φόρουμ δίνουν περισσότερα στοιχεία για το άτομο τους από αυτά που ίσως θέλουν να δώσουν
Αντίθετα εγώ πιστεύω ότι πολλοί το κάνουν επίτηδες αφού η αυτοπροβολή μέχρι ένα safe σημείο σε κάνει να νιώθεις ωραία.
Ροζάκης-Κοτζιάς-Δένδιας: Οι 3 σύγχρονοι Τιτάνες της ελληνικής εξωτερικής πολιτικής
Κράτη με Σύνθετη Ονομασία αλλά ιθαγένεια από τη μία λέξη της κρατικής ονομασίας

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16183
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 26 Ιαν 2021, 16:47

Awesomatic έγραψε:
26 Ιαν 2021, 16:33
Τύπε, σημείωσε ότι είμαι 16 χρόνων, συνταξιούχος, ψηλός (πάνω από 1.42) με μαύρα κατάξανθα μαλλιά.
:smt005::smt005::smt005:

υγ: παντα ημουνα σιγουρος οτι κατι παει στραβα με το γλιτσα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14597
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: ΕΝΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΟ ΜΟΥ ΧΟΜΠΥ ΣΧΕΤΙΚΆ ΜΕ ΤΟ PHORUM.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 26 Ιαν 2021, 17:04

Ωραίο χόμπυ, έχεις καταφέρει να εντοπίσεις κάποιον με ονοματεπώνυμο ή να πας στην δουλειά του και να πεις πχωρουμίτη τάδε κερνάω καφέ στο κυλικείο, ή να τον προσθέσεις στο φβ και στα ίνμποξ να τον αναφέρεις με το νικ ή να σου ξέφυγε στα σχόλια ;

Πιστεύω ο Στύγιος να σε διευκόλυνε πάρα πολύ ... :P


Στείλε σε πμ πόσο κοντά είσαι στα ίχνη μου :a040:
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών