Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μαρ 2021, 13:04

Maspoli έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:01
Ενδιαφέρον, από ψυχολογικής άποψης, το οτι της είπε θέλει πως να μείνει μόνος κτλ., λίγο μετά το θάνατο της μάνας του.
Θέλω να μείνω λίγο μόνος/η να σκεφτώ. :smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9288
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 22 Μαρ 2021, 13:04

Εγκατάλειψη συζυγικής στέγης από τον Πατούλη. Βάσιμος λόγος διαζυγίου. Πάρε το διαζύγιο και τη διατροφή Μαρίνα και θα είμαστε εδώ να σε περιμένουμε :hebit::g094:

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25524
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μαρ 2021, 13:12

Ναύτης έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:48
ΝΑ ρωτήσω κάτι για να μην κάθομαι να διαβάζω όλες τις ενδιάμεσες σελίδες;
Έπαιξε κέρατο με τη γοργόνα κι έχει τσινίσει έτσι άσχημα ο μούτσος;
Εμ τετοια συμπεριφορα... πληγωμενος δειχνει

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20264
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μαρ 2021, 13:13

Υδράργυρος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:12
Ναύτης έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:48
ΝΑ ρωτήσω κάτι για να μην κάθομαι να διαβάζω όλες τις ενδιάμεσες σελίδες;
Έπαιξε κέρατο με τη γοργόνα κι έχει τσινίσει έτσι άσχημα ο μούτσος;
Εμ τετοια συμπεριφορα... πληγωμενος δειχνει
Εγώ ψυλλιάζομαι γεροντοέρωτα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Jack Shephard
Δημοσιεύσεις: 1837
Εγγραφή: 24 Απρ 2018, 20:06
Phorum.gr user: Jack Shephard

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jack Shephard » 22 Μαρ 2021, 13:15

Αυτά δεν είναι πολιτική, δε πρέπει να αφορούν κανένα. Και η Πατούλη κακώς τα βγάζει δημόσια.

Ο Πατούλης έχει υποχρεώσεις απέναντι στο παιδί του και αν τις αρνείται πρέπει να τον υποχρεώσει κάποιο δικαστήριο να τις αναλάβει. Τι θα κάνουν δύο ενήλικοι άνθρωποι με τη σχέση τους δεν αφορά κανένα τρίτο.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15040
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 22 Μαρ 2021, 13:16

«Καμιά γυναίκα να μη βιώσει αυτό που περνάω. Η μόνη επαφή που έχω με τον Γιώργο είναι μέσα από τα media, που παρακολουθώ τις δράσεις του. Δεν έχω καμία άλλη επικοινωνία παρά τις απέλπιδες προσπάθειες που έχω κάνει. Προσπαθώ εδώ και δύο μήνες να επικοινωνήσω μαζί του και απαξιώνει να μου μιλήσει ακόμα και στα μηνύματα. Δεν ξέρω αν του έχω κάνει κάτι, απλά εξαφανίστηκε. Δεν ξέρω καν που μένει. Δεν έχω καμία εικόνα. Το θέμα είναι ότι έχω ένα παιδί στην εφηβεία το οποίο αντιμετωπίζει πολύ σημαντικά προβλήματα, τον έχω προσκαλέσει για να τα συζητήσουμε και με ειδικούς, να πάρουμε κοινές αποφάσεις, δεν μου απαντάει καν» είπε.

«Ένα ωραίο απόγευμα μου ανακοίνωσε ότι θέλει να μείνει μόνος του, να έχει την ψυχική του ηρεμία. Από εκεί και πέρα δεν έχουμε ξαναμιλήσει. Ο Γιώργος είναι ο άντρας της ζωής μου, περνάω έναν θάνατο και αυτός ο ζωντανός θάνατος είναι ακόμα χειρότερος. Σε μια πορεία 35 ετών μπορεί να υπάρξουν τρίτα πρόσωπα, η γυναίκα κρατάει στο σπίτι. Νομίζω γίνομαι κατανοητή. Εμένα δεν με αφορά το τρίτο πρόσωπο, η οικογένεια είναι πάνω. Η μεγαλύτερη βία, είναι η βία της σιωπής. Για ποιο λόγο; Θα ήθελα να το ξέρω! Τον προκαλώ και μέσα από την εκπομπή σου. Θα προσπαθήσω να μπορέσω μόνη μου πια να στήσω το σπίτι. το παιδί, τον εαυτό μου…» ανέφερε.

«Είναι ένας σοβαρός, αξιόλογος άνθρωπος και αυτή την εικόνα είχα γι’ αυτόν όλα αυτά τα χρόνια που είμαι δίπλα του. Πραγματικά, βλέπω έναν άλλον άνθρωπο. Με ξενίζουν πάρα πολλά και στην πολιτική του πορεία και στις επιλογές του και στην περιθωριοποίηση που έχει κάνει σε εμένα στο οποίο δεν μπορώ να δώσω απαντήσεις. Ελπίζω να ακούσει τις εκκλήσεις μου και να μας απαντήσει» κατέληξε η Μαρίνα Πατούλη.
προφανώς αυτόν την κεράτωσε. Η Κα Μαρίνα επέλεξε να το προσπεράσει και να κάνει τα στραβά μάτια για χάρη της οικογένειας, αλλά το ρεμάλι εξαφανίστηκε και μένει με την γκόμενα. Αυτό καταλαβαίνω απο τα συμφραζόμενα :011::011::011:
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17556
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 22 Μαρ 2021, 13:23

Jack Shephard έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:15
Αυτά δεν είναι πολιτική, δε πρέπει να αφορούν κανένα. Και η Πατούλη κακώς τα βγάζει δημόσια.

Ο Πατούλης έχει υποχρεώσεις απέναντι στο παιδί του και αν τις αρνείται πρέπει να τον υποχρεώσει κάποιο δικαστήριο να τις αναλάβει. Τι θα κάνουν δύο ενήλικοι άνθρωποι με τη σχέση τους δεν αφορά κανένα τρίτο.
Διαφωνώ.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17556
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 22 Μαρ 2021, 13:25

Σενέκας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:16

προφανώς αυτόν την κεράτωσε. Η Κα Μαρίνα επέλεξε να το προσπεράσει και να κάνει τα στραβά μάτια για χάρη της οικογένειας, αλλά το ρεμάλι εξαφανίστηκε και μένει με την γκόμενα. Αυτό καταλαβαίνω απο τα συμφραζόμενα :011::011::011:
Τα κερατώματα είναι αδιάφορα. ΟΙ υποχρεώσεις προς το παιδί από την άλλη, είναι κομβικής σημασίας ζήτημα.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 22 Μαρ 2021, 13:53

Jack Shephard έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:15
Αυτά δεν είναι πολιτική, δε πρέπει να αφορούν κανένα. Και η Πατούλη κακώς τα βγάζει δημόσια.

Ο Πατούλης έχει υποχρεώσεις απέναντι στο παιδί του και αν τις αρνείται πρέπει να τον υποχρεώσει κάποιο δικαστήριο να τις αναλάβει. Τι θα κάνουν δύο ενήλικοι άνθρωποι με τη σχέση τους δεν αφορά κανένα τρίτο.
Εφόσον ψηλέ μου είναι πρόσωπα που ζητούν την ψήφο του λαού, η ηθική τους συμπεριφορά αφορα τους πολίτες. Πχ αν ο αλλος εξαφανίζεται από την οικογένειά του κ δεν απαντά ούτε σε μηνύματα κτλ τότε είναι μαλακας με πατέντα. Ή πολιτική δεν ειναι άσχετη με την ηθική

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 22 Μαρ 2021, 14:00

Maspoli έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:14
Αν ισχύουν τα σχετικά με το παιδί και την επικοινωνία μαζί του, ο Πατούλης είναι ένα ζώο. Πρέπει να ξεκαθαριστεί η υπόθεση.

Αποδεικνύεται βέβαια ότι η ρήση "δε μας ενδιαφέρει η προσωπική ζωή ενός πολιτικού" είναι ενίοτε, μια ηλίθια ρήση.
+1
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70013
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 22 Μαρ 2021, 14:17

Η αστείρευτη πληθωρικότητα της Μαρίνας είναι ακαταμάχητη.

Και μου είναι πολύ πιο συμπαθής από τον Πατούλη.

Στηρίζω. :smt023
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25524
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μαρ 2021, 14:21

Cecily Anne έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:13
Υδράργυρος έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:12
Ναύτης έγραψε:
22 Μαρ 2021, 12:48
ΝΑ ρωτήσω κάτι για να μην κάθομαι να διαβάζω όλες τις ενδιάμεσες σελίδες;
Έπαιξε κέρατο με τη γοργόνα κι έχει τσινίσει έτσι άσχημα ο μούτσος;
Εμ τετοια συμπεριφορα... πληγωμενος δειχνει
Εγώ ψυλλιάζομαι γεροντοέρωτα.
Δεν εξαφανιζεται ο αντρας για γεροντοερωτα. Καθεται εκει και κανει το κοροιδο, ποτε εχει συσκεψη, ποτε ρσντεβου, ποτε σημαντικη συναντηση, μεχρι να παρει ποδι. Ειδικα αμα εισαι δημοσιο προσωπο.
Το να εξαφανιστει και να μη σηκωνει τηλεφωνα δειχνει οτι ειναι πληγωμενο το καημενο :alright:

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25524
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μαρ 2021, 14:24

EKPLIKTIKOS έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:53
Jack Shephard έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:15
Αυτά δεν είναι πολιτική, δε πρέπει να αφορούν κανένα. Και η Πατούλη κακώς τα βγάζει δημόσια.

Ο Πατούλης έχει υποχρεώσεις απέναντι στο παιδί του και αν τις αρνείται πρέπει να τον υποχρεώσει κάποιο δικαστήριο να τις αναλάβει. Τι θα κάνουν δύο ενήλικοι άνθρωποι με τη σχέση τους δεν αφορά κανένα τρίτο.
Εφόσον ψηλέ μου είναι πρόσωπα που ζητούν την ψήφο του λαού, η ηθική τους συμπεριφορά αφορα τους πολίτες. Πχ αν ο αλλος εξαφανίζεται από την οικογένειά του κ δεν απαντά ούτε σε μηνύματα κτλ τότε είναι μαλακας με πατέντα. Ή πολιτική δεν ειναι άσχετη με την ηθική
Δηλαδη τη σχεση του με την πατουλαινα περιμενες για να καταλαβεις την ηθικη ενος ατομου που παρεδωσε το δημο αμαρουσιου βυθισμενο στα χρεη; τα χρεη τι ειναι; τα εχουνε φαει

independent44
Δημοσιεύσεις: 1890
Εγγραφή: 09 Φεβ 2021, 23:36
Phorum.gr user: independent_44

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από independent44 » 22 Μαρ 2021, 14:25

Είναι σαν τους σταρ του Χολιγουντ που χωρίζουν λίγους μήνες μετά το γάμο.
Δεν χωρίζουν για κάποιο λόγο, το έκαναν το κομμάτι τους, ξέρουν ότι τους περιμένουν τόσοι και τόσες

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25524
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Διαζύγιο βόμβα για Γιώργο και Μαρίνα Πατούλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μαρ 2021, 14:26

Σενέκας έγραψε:
22 Μαρ 2021, 13:16
«Καμιά γυναίκα να μη βιώσει αυτό που περνάω. Η μόνη επαφή που έχω με τον Γιώργο είναι μέσα από τα media, που παρακολουθώ τις δράσεις του. Δεν έχω καμία άλλη επικοινωνία παρά τις απέλπιδες προσπάθειες που έχω κάνει. Προσπαθώ εδώ και δύο μήνες να επικοινωνήσω μαζί του και απαξιώνει να μου μιλήσει ακόμα και στα μηνύματα. Δεν ξέρω αν του έχω κάνει κάτι, απλά εξαφανίστηκε. Δεν ξέρω καν που μένει. Δεν έχω καμία εικόνα. Το θέμα είναι ότι έχω ένα παιδί στην εφηβεία το οποίο αντιμετωπίζει πολύ σημαντικά προβλήματα, τον έχω προσκαλέσει για να τα συζητήσουμε και με ειδικούς, να πάρουμε κοινές αποφάσεις, δεν μου απαντάει καν» είπε.

«Ένα ωραίο απόγευμα μου ανακοίνωσε ότι θέλει να μείνει μόνος του, να έχει την ψυχική του ηρεμία. Από εκεί και πέρα δεν έχουμε ξαναμιλήσει. Ο Γιώργος είναι ο άντρας της ζωής μου, περνάω έναν θάνατο και αυτός ο ζωντανός θάνατος είναι ακόμα χειρότερος. Σε μια πορεία 35 ετών μπορεί να υπάρξουν τρίτα πρόσωπα, η γυναίκα κρατάει στο σπίτι. Νομίζω γίνομαι κατανοητή. Εμένα δεν με αφορά το τρίτο πρόσωπο, η οικογένεια είναι πάνω. Η μεγαλύτερη βία, είναι η βία της σιωπής. Για ποιο λόγο; Θα ήθελα να το ξέρω! Τον προκαλώ και μέσα από την εκπομπή σου. Θα προσπαθήσω να μπορέσω μόνη μου πια να στήσω το σπίτι. το παιδί, τον εαυτό μου…» ανέφερε.

«Είναι ένας σοβαρός, αξιόλογος άνθρωπος και αυτή την εικόνα είχα γι’ αυτόν όλα αυτά τα χρόνια που είμαι δίπλα του. Πραγματικά, βλέπω έναν άλλον άνθρωπο. Με ξενίζουν πάρα πολλά και στην πολιτική του πορεία και στις επιλογές του και στην περιθωριοποίηση που έχει κάνει σε εμένα στο οποίο δεν μπορώ να δώσω απαντήσεις. Ελπίζω να ακούσει τις εκκλήσεις μου και να μας απαντήσει» κατέληξε η Μαρίνα Πατούλη.
προφανώς αυτόν την κεράτωσε. Η Κα Μαρίνα επέλεξε να το προσπεράσει και να κάνει τα στραβά μάτια για χάρη της οικογένειας, αλλά το ρεμάλι εξαφανίστηκε και μένει με την γκόμενα. Αυτό καταλαβαίνω απο τα συμφραζόμενα :011::011::011:
Αυτο εχει και δευτερη αναγνωση. Μπορει το τριτο ατομο να ειναι στη μερια της πατουλαινας και να του λεει "πως κανεις ετσι μωρε για ενα τοσοδουλι κερατακι"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών