ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4342
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 12 Απρ 2021, 14:42

vagabondo έγραψε:
12 Απρ 2021, 09:38
Naranjita έγραψε:
12 Απρ 2021, 08:34

πως θα απαλλαγώ από αυτήν, μου λέτε?
Εικόνα

:003:
τιμούλα?

:003:



-80 ευρά. μπεκ και πεταλουδα. :cry
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 12 Απρ 2021, 14:49

Δεν υπάρχει κόσμος που θα ήθελε να την γνωρίζει σε γνωστούς του; :003:
Η κοπέλα είναι θησαυρός. Δεν έχω ξαναδιαβάσει τέτοια ιστορία. :lol:

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Απρ 2021, 15:11

Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 12 Απρ 2021, 15:14

EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?
Για να μην το δοκίμασε τόσα χρόνια, μάλλον δεν του αρέσεις :102:

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Απρ 2021, 15:16

jason0 έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:14

Για να μην το δοκίμασε τόσα χρόνια, μάλλον δεν του αρέσεις :102:
Ναι ρε αλλα τώρα του τα σκασε φαίνεται. Έχει βρει έναν 25χρονο κ τον έχει κάνει σκαμπό. Ε του είπα χθες να φοράει προφυλακτικό τουλάχιστον

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14909
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Απρ 2021, 15:24

Naranjita έγραψε:
04 Απρ 2021, 14:53
το 2006 ήταν μια χρονιά πολύ άσχημη για μένα. έχασα σχεδόν όλες μου τις φίλες και μου χε μεινει μόνο μία την οποία δεν έβλεπα συχνά γιατι την είχα απλώς φίλη και όχι κολλητή.
σαν να χε πέσει η κατάρα της μούμιας πάνω μου.
πέρασα ένα μεγάλο διάστημα μόνη, χωρίς παρέες μέχρι που άλλαξα περιβάλλον στην δουλειά και εκεί γνώρισα ένα σωρό άλλες κοπέλες που κάναμε παρέα και μάλιστα μία από αυτές έγινε κουμπάρα μου.
τελικά, η ζωή μου άλλαξε από τότε που ξέκοψα αυτήν την φίλη, η οποία ήταν μεγάλη γκαντεμόσαυρα. πως το κατάλαβα αυτό?
είχα κάνει νέο κύκλο αλλά δεν της είχα πει κουβέντα πρώτον. δεύτερον, το 2019 που έχασα τον πατέρα μου, έπεσε ξερή η μάνα μου από την άνοια (και δεν αποκλειεται και εγκεφαλικά) έκανα περισσότερο παρέα μαζί της, ενώ πριν την έβλεπα μια δυο φορές τον μήνα.
θα πείτε, μωρή γαιδουρα, η κοπελα σου σταθηκε και εσυ την έκανες περα?
ναι την έκανα και ναι ειμαι γαιδουρα (στην προκειμένη για λογους επιβίωσης)
όποτε βγαίναμε, κάτι παθαινα στο καπάκι.
μέσα σε έξι μήνες χάλασαν 2 πλυντηρια, ένα ψυγείο, μια κουζίνα, το αμαξι το πηγαινα απο μαστορα σε μαστορα, βουλωσαν οι νεροχυτες, σπασανε τα καζανακια (3), έσπασαν μετα απο αερα κλαρια από τα δεντρα εξω απο το σπιτι και πεσαν γυρω γυρω απο το αμαξι μου (αλλα τοτε ειχα αρχισει να λιβανιζω καθημερινα), μεχρι και ενα γαμημενο ΦΙΔΙ βρεθηκε στην αυλή ενώ ειμαι σε κατοικημενη περιοχη και 500μ από το κεντρο της πόλης.

εκτοτε αρχισα πρωτον να λιβανιζω, δευτερον βρηκα εναν πατερ στο γιουτιουμπ και ελεγε κατι τροπαρια του αγιου κυπριανου, τα οποια επαιζα καθημερινα. τριτον την ξεκοψα. προσπαθησε για κανα χρονο εναμιση να τα ξαναβρουμε γιατι δεν ηξερε γιατι την εκανα εξαφανιζολ.

ε οποτε εστελνε μηνυμα, όλο και καποια συμφορα μας έβρισκε.

πχ μια μερα στην δουλεια λιγα λεπτα μετα το μηνυμα οπως προχωρουσα να παω στο φωτοτυπικο, στα καλα καθουμενα επεσε ο πυροσβεστηρας που ηταν ακουμπισμενος στον τοιχο στο ποδι μου και με ξερανε.

προκειται περι βουντου ή δεν ξερω και γω τι αλλο.

τι να σου πω βρε βλημα. ριξε κανα λιβανι, κανε υπομονη να περασει το χτικιο, μπαινε εδω πιο συχνα, γραψε στα φρυδια σου τα κοθμονια και δες αισιοδοξα την ζωη.

hugggggg


υ.γ.

την πρωτη φορα που συνειδητοποιησα οτι ειναι γκαντεμοσαυρα, ηταν στο Καρπενησι.
είχαμε παει ρομαντικο διημερο με τον συζυγο και οπως κατσαμε να φαμε, μεχρι να ερθουν τα φαγητα, μπηκα λιγο στο φεις.

κατευθειαν, μεσα εισαι? δεν θα πατε καμια βολτα, γιατι το ενα και γιατι το αλλο με αρχισε. δεν της ειπα οτι ειμαστε εκδρομη, αλλα οτι θα βγουμε σε λιγο.
κλεινω το φεις, παμε να φαμε και λιγο αργοτερα ακουω ενα μπαφ πανω απο το κεφαλι μου.

ε δεν θα το πιστεψετε τι εγινε. ενα απο αυτα τα στρογγυλα που μπαινουν τα καλωδια στον τοιχο, το οποιο βρισκοταν πανω απο το κεφαλι μου,
ΠΗΡΕ ΦΩΤΙΑ. ναι φωτια σας λεω. τρεχαμε να βγουμε εξω απο το μαγαζι εντρομοι.

:o:o:o:o
Αυτα τα οποια γραφεις ειναι ισως χειροτερα και απο αυτα του βληματος. Ρε πατε καθολου καλα;;;
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14909
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 12 Απρ 2021, 15:26

Naranjita έγραψε:
12 Απρ 2021, 08:34
ούτε βδομάδα δεν πέρασε, έπαθα ζημιά.

σήμερα πήγαμε να βάλουμε μπροστά το αμάξι, και έβγαλε βλάβη.

ούτε βδομάδα, μετά το καταραμένο μηνυμα.

πως θα απαλλαγώ από αυτήν, μου λέτε?
Πηγαινε στον γιατρο και θα απαλλαγεις.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7882
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 12 Απρ 2021, 15:27

Γιατί είναι χειρότερα; Θα ήθελα να είχα το χάρισμα της κοπελιάς.

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5101
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 12 Απρ 2021, 15:32

EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?
Το ότι αντεξες να πιεις καφέ μαζι του χωρίς να σιχαίνεσαι σε κάνει κατά 50% γκέι.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Απρ 2021, 15:38

nick έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:32
EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?
Το ότι αντεξες να πιεις καφέ μαζι του χωρίς να σιχαίνεσαι σε κάνει κατά 50% γκέι.
Είμαι οικογενειάρχης άνθρωπος τυπε, καμία σχέση με ανωμαλίες, δεν τον φίλησα κιόλας, πλατεία κάτσαμε να πιούμε έναν καφέ κ να ακούσω τις κωλομπαριστικες ιστορίες του :102:

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5101
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 12 Απρ 2021, 16:44

EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:38
nick έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:32
EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?
Το ότι αντεξες να πιεις καφέ μαζι του χωρίς να σιχαίνεσαι σε κάνει κατά 50% γκέι.
Είμαι οικογενειάρχης άνθρωπος τυπε, καμία σχέση με ανωμαλίες, δεν τον φίλησα κιόλας, πλατεία κάτσαμε να πιούμε έναν καφέ κ να ακούσω τις κωλομπαριστικες ιστορίες του :102:
Εγω δεν θα μπορούσα να πιω ξανά καφέ (μόνος μου) μετα απο αυτο.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 12 Απρ 2021, 17:18

nick έγραψε:
12 Απρ 2021, 16:44
Εγω δεν θα μπορούσα να πιω ξανά καφέ (μόνος μου) μετα απο αυτο.
Άμα δεν ξαναεπινα καφέ με τον καθένα που έχει το κουσουρακι του δε θα μιλαγα με άνθρωπο σήμερα

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28125
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 12 Απρ 2021, 17:21

EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια)
:lol:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 11870
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 12 Απρ 2021, 17:24

EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?
Ε σκυψε και συ να σου λυθεί η απορία :smt005:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: ΔΕΝ-ΜΠΟΡΩ-ΑΛΛΟ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Απρ 2021, 18:07

EKPLIKTIKOS έγραψε:
12 Απρ 2021, 15:11
Εμένα ο κολλητός από το σχολείο μου είπε πριν λίγο καιρό ότι έκανε σχέση με άντρα (κωλομπα είναι ο κύριος τελικά, ενώ τόσα χρόνια ήταν straight υποτίθεται, αν κ είχε παει κ με κάτι τραβελια παλια αλλα δεν είχα δώσει σημασια). Βασικά εγώ είμαι πολύ open minded τύπος κ δεν τρώω τέτοια κολλήματα, επίσης επειδή οι φίλοι μου είναι όλοι απο την εποχή του Χριστού (Δημοτικό ξέρω γω) τους δέχομαι όπως είναι, αλλά χθες που πήγαμε για καφέ σκεφτόμουν ρε μαλακα λες να του έχει περάσει από το μυαλό να μου τον φερμαρει κ μένα; :-?
Έλα ρε συ! Σοκαρίστηκες;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών