Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8760
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 12 Μάιος 2021, 17:25

Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:00
νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 16:49
Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 12:14

Δεν με αφορά η οπτική σου.
Πασιφάη τι λες να ηρεμήσεις λίγο;
τις οπτικές μας μοιραζόμαστε εδώ και τυχαινει απλά να μη συμφωνούμε, ευτυχώς δηλαδή

όπως γουστάρεις εσύ στρατιλικια και πατρίδες, έτσι εμείς δεν τα γουστάρουμε


για ηρεμησε λίγο με τα δάχτυλα και τα ζοριλικια
Μια χαρά ήρεμη είμαι. Εσύ αρπάζεσαι. Είπα εγώ οτι δεν είναι δικαίωμά σου;
Δεν κατέχετε το αλάθητο στην άποψη.
οι περισσότεροι υποστηρίζουν ότι ο στρατός κ το φανταριλικι δεν λειτουργούν σωστά, κι εσύ λες του 42ου ότι είδε αυτά που ήθελε να δει κι επομένως δεν σε αφορά η οπτική του, όταν εσύ η ίδια του έχεις προηγουμένως απευθύνει ερωτήματα


άρα την απαξιώνεις και ο διάλογος που επιχειρείς είναι απλά για να μας πεις πόσο σταρχιδια σου γράφεις τη γνώμη των άλλων και άλλες αυτοαναφορικες ζορικομαγκιες άνευ ουσίας

ποιο αλάθητο διεκδικήσαμε;
σου ζήτησε κανείς να ασπαστείς αντίθετες ιδέες από αυτές που ήδη έχεις;
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Δημοσιεύσεις: 3387
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2018, 06:13

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάρταλος » 12 Μάιος 2021, 17:28

ksk έγραψε:
12 Μάιος 2021, 15:24

Οκεικ αλλα απο που προκλήθηκε η διέγερση του νευρικού σου κυττάρου;
Εκ του μηδενος υπάρχει μια δημιουργία και αυτη αμφισβητειται :102:
Ειλικρινά δεν ξέρω και δεν καταλαβαίνω γιατί έχει σημασία. Το μόνο σίγουρο είναι πως, αφού τη θυμάμαι ακόμη, πρέπει να τη σκέφτηκα χειμώνα. Οι καλύτερες ιδέες και απορίες μου έρχονται όταν είμαι μέσα στη θάλασσα αλλά τις ξεχνάω όταν βγαίνω και σκουπίζομαι :D
- Άμμες ποκ΄ ήμες άλκιμοι νεανίαι.
- Άμμες δε γ΄ ειμέν, αι δε λης πείραν λάβε.
- Άμμες δε γ΄ εσσόμεθα πολλώ κάρρονες.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8760
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 12 Μάιος 2021, 17:34

zoltan έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:16
Gewponos90 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:08
Όταν υπηρετούσα εγώ, ένας μαλάκας επειδή τον νευρίασαν είπε στο στρατόπεδο <<τι θέλετε ρε, να αυτοκτονήσω;>>. Την άλλη μέρα παίρνουσε από επιτροπή. Αυτός δεν ήθελε αναβολή με τίποτα γιατί του γαμουσε όλο τον σχεδιασμό. Παρακαλούσε από εδώ, παρακαλουσε από εκεί, έπαιρνε την μάνα του να τό βρει μέσο, μέχρι το απόγευμα του είχαν δώσει την αναβολή με το ζορι
Ενδιαφέρον. Στη μονάδα μου είχαμε 3 που είχαν πει "θα αυτοκτονήσω" (ο ένας πιο μαλάκας από τον άλλον). Οι 2 ξεκουμπιστήκαν με απαλλαγή.
Ο άλλος, μου λένε ένα βράδυ σε μια περίοδο που μας πήγαινε εμπλοκή "zoltan πάνε τώρα να κάνεις 4ο νούμερο κεντρική πύλη". Λέω στον ΕΜΘ επιλοχία "τι έγινε και με χώνετε έτσι", λέει "ο Κ. λέει θα αυτοκτονήσει, δεν αντέχει, άστον αυτόν έφυγε με απαλλαγή".
Ο Κ. τέντωσε ωραία στον ύπνο στο ΣΤΕΠ, ούτε απαλλαγή πήρε ούτε τίποτα, βυσματώθηκε στο ΚΕΑΠ, και απολυθήκαμε μαζί (σειρά μου ήταν).
ο φίλος σου αν έπαιρνε απαλλαγή θα ήταν λαμόγιο, σύμφωνα με την φορουμοπατριωτικη εθνοφρουρα, ενώ τώρα που έχει εκτίσει την θητεία του κανονικά, δεν είναι

:lol:
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
zoltan
Δημοσιεύσεις: 1121
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:40
Phorum.gr user: zoltan

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zoltan » 12 Μάιος 2021, 17:41

νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:34
zoltan έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:16
Gewponos90 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:08
Όταν υπηρετούσα εγώ, ένας μαλάκας επειδή τον νευρίασαν είπε στο στρατόπεδο <<τι θέλετε ρε, να αυτοκτονήσω;>>. Την άλλη μέρα παίρνουσε από επιτροπή. Αυτός δεν ήθελε αναβολή με τίποτα γιατί του γαμουσε όλο τον σχεδιασμό. Παρακαλούσε από εδώ, παρακαλουσε από εκεί, έπαιρνε την μάνα του να τό βρει μέσο, μέχρι το απόγευμα του είχαν δώσει την αναβολή με το ζορι
Ενδιαφέρον. Στη μονάδα μου είχαμε 3 που είχαν πει "θα αυτοκτονήσω" (ο ένας πιο μαλάκας από τον άλλον). Οι 2 ξεκουμπιστήκαν με απαλλαγή.
Ο άλλος, μου λένε ένα βράδυ σε μια περίοδο που μας πήγαινε εμπλοκή "zoltan πάνε τώρα να κάνεις 4ο νούμερο κεντρική πύλη". Λέω στον ΕΜΘ επιλοχία "τι έγινε και με χώνετε έτσι", λέει "ο Κ. λέει θα αυτοκτονήσει, δεν αντέχει, άστον αυτόν έφυγε με απαλλαγή".
Ο Κ. τέντωσε ωραία στον ύπνο στο ΣΤΕΠ, ούτε απαλλαγή πήρε ούτε τίποτα, βυσματώθηκε στο ΚΕΑΠ, και απολυθήκαμε μαζί (σειρά μου ήταν).
ο φίλος σου αν έπαιρνε απαλλαγή θα ήταν λαμόγιο, σύμφωνα με την φορουμοπατριωτικη εθνοφρουρα, ενώ τώρα που έχει εκτίσει την θητεία του κανονικά, δεν είναι

:lol:
έκανα λάθος, αναβολή εννοούσα, όχι απαλλαγή

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9165
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 12 Μάιος 2021, 17:43

νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:34
zoltan έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:16
Gewponos90 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:08
Όταν υπηρετούσα εγώ, ένας μαλάκας επειδή τον νευρίασαν είπε στο στρατόπεδο <<τι θέλετε ρε, να αυτοκτονήσω;>>. Την άλλη μέρα παίρνουσε από επιτροπή. Αυτός δεν ήθελε αναβολή με τίποτα γιατί του γαμουσε όλο τον σχεδιασμό. Παρακαλούσε από εδώ, παρακαλουσε από εκεί, έπαιρνε την μάνα του να τό βρει μέσο, μέχρι το απόγευμα του είχαν δώσει την αναβολή με το ζορι
Ενδιαφέρον. Στη μονάδα μου είχαμε 3 που είχαν πει "θα αυτοκτονήσω" (ο ένας πιο μαλάκας από τον άλλον). Οι 2 ξεκουμπιστήκαν με απαλλαγή.
Ο άλλος, μου λένε ένα βράδυ σε μια περίοδο που μας πήγαινε εμπλοκή "zoltan πάνε τώρα να κάνεις 4ο νούμερο κεντρική πύλη". Λέω στον ΕΜΘ επιλοχία "τι έγινε και με χώνετε έτσι", λέει "ο Κ. λέει θα αυτοκτονήσει, δεν αντέχει, άστον αυτόν έφυγε με απαλλαγή".
Ο Κ. τέντωσε ωραία στον ύπνο στο ΣΤΕΠ, ούτε απαλλαγή πήρε ούτε τίποτα, βυσματώθηκε στο ΚΕΑΠ, και απολυθήκαμε μαζί (σειρά μου ήταν).
ο φίλος σου αν έπαιρνε απαλλαγή θα ήταν λαμόγιο, σύμφωνα με την φορουμοπατριωτικη εθνοφρουρα, ενώ τώρα που έχει εκτίσει την θητεία του κανονικά, δεν είναι

:lol:
Και στις 2 περιπτώσεις λαμόγιο είναι...
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13379
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Μάιος 2021, 17:47

νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:25
Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:00
νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 16:49


Πασιφάη τι λες να ηρεμήσεις λίγο;
τις οπτικές μας μοιραζόμαστε εδώ και τυχαινει απλά να μη συμφωνούμε, ευτυχώς δηλαδή

όπως γουστάρεις εσύ στρατιλικια και πατρίδες, έτσι εμείς δεν τα γουστάρουμε


για ηρεμησε λίγο με τα δάχτυλα και τα ζοριλικια
Μια χαρά ήρεμη είμαι. Εσύ αρπάζεσαι. Είπα εγώ οτι δεν είναι δικαίωμά σου;
Δεν κατέχετε το αλάθητο στην άποψη.
οι περισσότεροι υποστηρίζουν ότι ο στρατός κ το φανταριλικι δεν λειτουργούν σωστά, κι εσύ λες του 42ου ότι είδε αυτά που ήθελε να δει κι επομένως δεν σε αφορά η οπτική του, όταν εσύ η ίδια του έχεις προηγουμένως απευθύνει ερωτήματα


άρα την απαξιώνεις και ο διάλογος που επιχειρείς είναι απλά για να μας πεις πόσο σταρχιδια σου γράφεις τη γνώμη των άλλων και άλλες αυτοαναφορικες ζορικομαγκιες άνευ ουσίας

ποιο αλάθητο διεκδικήσαμε;
σου ζήτησε κανείς να ασπαστείς αντίθετες ιδέες από αυτές που ήδη έχεις;
Το γεγονός οτι μπαίνεις στη διαδικασία να εικάσεις και να βγάλεις συμπεράσματα για το δικό μου σκεπτικό, με εκπλήσσει.
Η οπτική του 42 και η δική σου, όχι, δεν με καλύπτουν και ξεκαθάρισα το γιατί. Συμπερασματικά το λοιπόν, δεν με αφορούν.
Το να εκφράζεις μιαν άποψη, δεν σημαίνει πως την ασπάζονται οι υπόλοιποι ως θέσφατο. Τελεία.

Αν σας έγραφα στ'αρχίδια μου, θα το είχατε καταλάβει, όπως επίσης και το ζοριλίκι του πραγματικού μου εαυτού, ουχί της περσόνας που διαβάζεις εδώ μέσα. Δεν επιθυμώ κάτι τέτοιο.
Έχω την εντύπωση όμως, πως μάλλον εσύ θες να το παίξεις αρχιδάτη, δίχως λόγο. Θα σου πρότεινα όντως να ηρεμήσεις.
Μην δημιουργείς μανούρα.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8760
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 12 Μάιος 2021, 17:52

τα βύσματα που εκτίουν κανονικά τη θητεία τους, αλλά με συνθήκη μια μέσα-τρεις έξω είναι λαμόγια ή είναι πειθήνια στρατιωτάκια;

:p2:

Πασιφάη, ο,τι γουστάρω θα κάνω, και όποτε γουστάρω

εσύ για αρχή μάθε να διαβάζεις τι σου γράφει ο άλλος και αφού μπαίνεις σε διαδικασία να απαντήσεις, να απαντάς σχετικώς


αντιός
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13379
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Μάιος 2021, 17:56

νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:52


Πασιφάη, ο,τι γουστάρω θα κάνω, και όποτε γουστάρω

εσύ για αρχή μάθε να διαβάζεις τι σου γράφει ο άλλος και αφού μπαίνεις σε διαδικασία να απαντήσεις, να απαντάς σχετικώς


αντιός
Όμορφα. Άρα δεν θα ενοχληθεί κάποιος και με τα δικά μου γούστα.
Άραξε και πάψε να μου κουνάς το δικό σου δακτυλάκι στην τελική. Δεν μιλάς με μαλάκα.

Άντε γεια.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10317
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 12 Μάιος 2021, 20:32

Πάρταλος έγραψε:
12 Μάιος 2021, 17:28
ksk έγραψε:
12 Μάιος 2021, 15:24

Οκεικ αλλα απο που προκλήθηκε η διέγερση του νευρικού σου κυττάρου;
Εκ του μηδενος υπάρχει μια δημιουργία και αυτη αμφισβητειται :102:
Ειλικρινά δεν ξέρω και δεν καταλαβαίνω γιατί έχει σημασία. Το μόνο σίγουρο είναι πως, αφού τη θυμάμαι ακόμη, πρέπει να τη σκέφτηκα χειμώνα. Οι καλύτερες ιδέες και απορίες μου έρχονται όταν είμαι μέσα στη θάλασσα αλλά τις ξεχνάω όταν βγαίνω και σκουπίζομαι :D
Τα αιτια φωτογραφίζουν...
Αυτη λοιπόν την απορια την σκέφτηκες τον χειμώνα και διάλεξες μετά απο καιρό να την δημοσιεύσεις...γιατί;
Είσαι χειμερινός κολυμβητής;
Αν οχι τοτε αυτη δεν ηταν και τόσο καλή ιδέα...προς τι η δημοσίευση; :roll:
Παρατηρητής...

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 12 Μάιος 2021, 20:38

Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 12:14
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 19:09
Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:45


Τί πρόβλημα έχεις με ανθρώπους που είναι όντως Πατριώτες; Σε χαλάει όταν σου λένε πως η σιχαμάρα που αισθάνεσαι για τη θητεία, είναι τουλάχιστον γελοία; Ενώ δεν το'χεις σε τίποτα να εκφράζεις απόψεις επί παντός επιστητού, με ύφος χιλίων καρδιναλίων; Δεν παίζει άλλο point. Αν εσύ δεν γουστάρεις να υπηρετήσεις, δικό σου πρόβλημα. Δεν μπορείς όμως να επιρρίπτεις ευθύνες σε άλλους που βλέπουν τα πράγματα διαφορετικά.
έχεις μπερδευτεί. εξηγώ πως το βλέπω εγώ, δεν ρίχνω καμία ευθύνη. αν σου φαίνεται γελοίο το σκεπτικό μου, τότε μάλλον εσύ πρέπει να αναρωτηθείς για το τι πρόβλημα έχεις με αυτό. εν τω μεταξύ κάτι παραπάνω έχω δει, έχοντας πάει στρατό και έχοντας δει δυο πράγματα. αν αυτός είναι ο πατριωτισμός, ευχαριστώ, δεν θα πάρω.
Δεν με αφορά η οπτική σου. Είδες αυτά που ήθελες να δεις. Δεκτόν.
Ενίσταμαι στο οτι δεν αντιλαμβάνεσαι πως ο σκοπός ύπαρξης του στρατού σε μια χώρα, είναι απαραίτητος για τη διαφύλαξή της. Πως κάποιοι άνθρωποι, ( όχι απαραίτητα Εθνικιστές..), βλέπουμε με υπερηφάνεια και σεβασμό όλους εκείνους που φυλάττουν τις ζωές μας. Ναι. Υπάρχουμε κι εμείς που είμαστε απλά Πατριώτες, δίχως τσιτάτα και φανφάρες.
Σαπιοκοιλιές υπάρχουν παντού. Κι εδω μέσα υπάρχουν. Τί πρέπει δλδ; Να πάψω να έχω ιδανικά και αξίες, για να κάνω το χατήρι οποιανού δεν συμφωνεί μαζί μου, μπας και γίνω αρεστή;
ε, μωρέ. έχουμε διαφορετική άποψη για το τι είναι πατριωτικό. :102:

Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Δημοσιεύσεις: 3387
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2018, 06:13

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάρταλος » 12 Μάιος 2021, 21:40

ksk έγραψε:
12 Μάιος 2021, 20:32


Τα αιτια φωτογραφίζουν...
Αυτη λοιπόν την απορια την σκέφτηκες τον χειμώνα και διάλεξες μετά απο καιρό να την δημοσιεύσεις...γιατί;
Είσαι χειμερινός κολυμβητής;
Αν οχι τοτε αυτη δεν ηταν και τόσο καλή ιδέα...προς τι η δημοσίευση; :roll:
Με ρώτησες κάτι ευθέως και σου απάντησα. Μάταια ψάχνεις να βρεις κάτι εκεί που δεν υπάρχει, μπορείς βέβαια να συνεχίσεις το σκάψιμο αλλά μην περιμένεις να φέρω αξίνα.
- Άμμες ποκ΄ ήμες άλκιμοι νεανίαι.
- Άμμες δε γ΄ ειμέν, αι δε λης πείραν λάβε.
- Άμμες δε γ΄ εσσόμεθα πολλώ κάρρονες.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10317
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 13 Μάιος 2021, 00:04

Πάρταλος έγραψε:
12 Μάιος 2021, 21:40
ksk έγραψε:
12 Μάιος 2021, 20:32


Τα αιτια φωτογραφίζουν...
Αυτη λοιπόν την απορια την σκέφτηκες τον χειμώνα και διάλεξες μετά απο καιρό να την δημοσιεύσεις...γιατί;
Είσαι χειμερινός κολυμβητής;
Αν οχι τοτε αυτη δεν ηταν και τόσο καλή ιδέα...προς τι η δημοσίευση; :roll:
Με ρώτησες κάτι ευθέως και σου απάντησα. Μάταια ψάχνεις να βρεις κάτι εκεί που δεν υπάρχει, μπορείς βέβαια να συνεχίσεις το σκάψιμο αλλά μην περιμένεις να φέρω αξίνα.
Εσυ δεν εχεις αξίνα, ειναι ηλίου φαεινότερον, έφερα την δικιά μου αλλα δεν σου αρέσουν τα βάθη στα οποία βέβαια δεν μπορείς να βρεις τι κρύβουν χωρίς σκάψιμο...
Φυσιολογικό ειναι το μάταιο σύμφωνα με το πεδίο οπτικής σου.
Όσα έρθουν και όσα πάνε ε;
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Δημοσιεύσεις: 3387
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2018, 06:13

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάρταλος » 13 Μάιος 2021, 00:14

ksk έγραψε:
13 Μάιος 2021, 00:04
Εσυ δεν εχεις αξίνα, ειναι ηλίου φαεινότερον, έφερα την δικιά μου αλλα δεν σου αρέσουν τα βάθη στα οποία βέβαια δεν μπορείς να βρεις τι κρύβουν χωρίς σκάψιμο...
Φυσιολογικό ειναι το μάταιο σύμφωνα με το πεδίο οπτικής σου.
Όσα έρθουν και όσα πάνε ε;
Άτσα, ήρθε και το ψυχογράφημα :lol:
- Άμμες ποκ΄ ήμες άλκιμοι νεανίαι.
- Άμμες δε γ΄ ειμέν, αι δε λης πείραν λάβε.
- Άμμες δε γ΄ εσσόμεθα πολλώ κάρρονες.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10317
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 13 Μάιος 2021, 00:16

Πάρταλος έγραψε:
13 Μάιος 2021, 00:14
ksk έγραψε:
13 Μάιος 2021, 00:04
Εσυ δεν εχεις αξίνα, ειναι ηλίου φαεινότερον, έφερα την δικιά μου αλλα δεν σου αρέσουν τα βάθη στα οποία βέβαια δεν μπορείς να βρεις τι κρύβουν χωρίς σκάψιμο...
Φυσιολογικό ειναι το μάταιο σύμφωνα με το πεδίο οπτικής σου.
Όσα έρθουν και όσα πάνε ε;
Άτσα, ήρθε και το ψυχογράφημα :lol:
:c065:
Παρατηρητής...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών