Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Μάιος 2021, 15:29

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:03
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30


φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
E και λοιπόν;

Αυτοί που προσπαθούν να αποφύγουν τον στρατό το κάνουν για να μην ταλαιπωρηθούν οι ίδιοι και όχι για να κάνουν αντίσταση στο νατο. :lol:
από το ένα point πηδάμε στο άλλο.
κι έτσι να είναι μόνο, φαντάσου πόσο γραμμένο τον έχουν το στρατό, την "πατρίδα" και κάτι απόψεις "πατριωτών" που συζητιούνται εδώ.
Ναι, επίσης βλέπω πόσο αξιόμαχοι είναι και οι πατριώτες χωρίς εισαγωγικά.

Πηδηχτούλικα κουνελάκια.

Γλυκύτατα για γουτσου-γουτσου, δε λέω.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Μάιος 2021, 17:53

Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:13
Ασέβαστος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 09:21
Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 01:05


Λες να συμφωνώ τυχαία;
Η μήπως με τη δικαιολογία 5, 10 σάπιων καραβανάδων, θα πετάξω τα ιδανικά μου στον κάλαθο; Σε εκτιμώ, αλλά κάποια πράγματα δεν τα διαπραγματεύομαι. Να'σαι καλά. :)
καλη μου πασι, δεν ειναι 5-10. δυστυχως. ειναι σχεδον ολοι.
δεν εχει καμμια σχεση ο στρατος με υπερασπιση πατριδας. καμμια.
Είναι η δική σου άποψη και καθ'όλα σεβαστή.
Ο στρατός υπάρχει για την διαφύλαξη της ειρήνης σε κάθε χώρα. Αυτό σαφέστατα συμπεριλαμβάνει και την υπεράσπισή της.
ευχομαι στη δικη μας να υπαρχει, και να κανει αυτο που λες, ο επαγγελματικος στρατος.
οι κληρωτοι, δεν ειναι στρατος. ειναι θεατρο, καραγκιοζιλικι.μακαρι να μην ηταν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Μάιος 2021, 17:57

Ασέβαστος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 17:53
Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:13
Ασέβαστος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 09:21


καλη μου πασι, δεν ειναι 5-10. δυστυχως. ειναι σχεδον ολοι.
δεν εχει καμμια σχεση ο στρατος με υπερασπιση πατριδας. καμμια.
Είναι η δική σου άποψη και καθ'όλα σεβαστή.
Ο στρατός υπάρχει για την διαφύλαξη της ειρήνης σε κάθε χώρα. Αυτό σαφέστατα συμπεριλαμβάνει και την υπεράσπισή της.
ευχομαι στη δικη μας να υπαρχει, και να κανει αυτο που λες, ο επαγγελματικος στρατος.
οι κληρωτοι, δεν ειναι στρατος. ειναι θεατρο, καραγκιοζιλικι.μακαρι να μην ηταν.
Από αυτά που έχω ζήσει εκεί μέσα, οι επαγγελματίες είναι το πραγματικό θέατρο. Κλάσεις ανώτερο.
Από αξιωματικούς με προβλήματα απλής αντίληψης και ναρκισσιστικό σαδισμό μέχρι υπαξιωματικούς που ψάχνουν μέρος να κοιμηθούν.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32769
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Μάιος 2021, 18:03

stavmanr έγραψε:
11 Μάιος 2021, 17:57
Ασέβαστος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 17:53
Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:13


Είναι η δική σου άποψη και καθ'όλα σεβαστή.
Ο στρατός υπάρχει για την διαφύλαξη της ειρήνης σε κάθε χώρα. Αυτό σαφέστατα συμπεριλαμβάνει και την υπεράσπισή της.
ευχομαι στη δικη μας να υπαρχει, και να κανει αυτο που λες, ο επαγγελματικος στρατος.
οι κληρωτοι, δεν ειναι στρατος. ειναι θεατρο, καραγκιοζιλικι.μακαρι να μην ηταν.
Από αυτά που έχω ζήσει εκεί μέσα, οι επαγγελματίες είναι το πραγματικό θέατρο. Κλάσεις ανώτερο.
Από αξιωματικούς με προβλήματα απλής αντίληψης και ναρκισσιστικό σαδισμό μέχρι υπαξιωματικούς που ψάχνουν μέρος να κοιμηθούν.
ναι, οι επαγγελματιες που δουλεια τους ειναι οι κληρωτοι. ετσι και χειροτερα.

αλλα θελω να πιστευω οτι οι ιπταμενοι, οι ναυτες στα υποβρυχια, κλπ κλπ, θα ειναι με σωας τας φρενας, και οτι σκαρτο εχει το επαγγελματικο στρατευμα το εχουν βαλει να περναει την ωρα του με τους κληρωτους.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 11 Μάιος 2021, 19:09

Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:45
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:03


E και λοιπόν;

Αυτοί που προσπαθούν να αποφύγουν τον στρατό το κάνουν για να μην ταλαιπωρηθούν οι ίδιοι και όχι για να κάνουν αντίσταση στο νατο. :lol:
από το ένα point πηδάμε στο άλλο.
κι έτσι να είναι μόνο, φαντάσου πόσο γραμμένο τον έχουν το στρατό, την "πατρίδα" και κάτι απόψεις "πατριωτών" που συζητιούνται εδώ.
Τί πρόβλημα έχεις με ανθρώπους που είναι όντως Πατριώτες; Σε χαλάει όταν σου λένε πως η σιχαμάρα που αισθάνεσαι για τη θητεία, είναι τουλάχιστον γελοία; Ενώ δεν το'χεις σε τίποτα να εκφράζεις απόψεις επί παντός επιστητού, με ύφος χιλίων καρδιναλίων; Δεν παίζει άλλο point. Αν εσύ δεν γουστάρεις να υπηρετήσεις, δικό σου πρόβλημα. Δεν μπορείς όμως να επιρρίπτεις ευθύνες σε άλλους που βλέπουν τα πράγματα διαφορετικά.
έχεις μπερδευτεί. εξηγώ πως το βλέπω εγώ, δεν ρίχνω καμία ευθύνη. αν σου φαίνεται γελοίο το σκεπτικό μου, τότε μάλλον εσύ πρέπει να αναρωτηθείς για το τι πρόβλημα έχεις με αυτό. εν τω μεταξύ κάτι παραπάνω έχω δει, έχοντας πάει στρατό και έχοντας δει δυο πράγματα. αν αυτός είναι ο πατριωτισμός, ευχαριστώ, δεν θα πάρω.

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 11 Μάιος 2021, 19:20

Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:49
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:24
Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:52


Όπως για παράδειγμα;
τι παράδειγμα; συμμετοχής της ελλάδας; στο αφγανιστάν για παράδειγμα.
Εε, χμ, δεν πήγαν φανταράκια με το ζόρι στο Αφγανιστάν...
αυτό έλειπε, να μπορεί να πείσει ο ελληνικός στρατός ότι πατριωτικό μας καθήκον είναι να βρεθούμε στο αφγανιστάν. εδώ δεν πείθει για την θητεία. τι λέμε τόση ώρα. πήγαν μισθοφόροι του. είναι καλά τα λεφτά. σε μένα, όπως και πολλούς άλλους, δεν αρέσει αυτό, κατ' επέκταση και η συμμετοχή σε ένα τέτοιο στρατό.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 9159
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 11 Μάιος 2021, 20:19

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 19:20
Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:49
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:24


τι παράδειγμα; συμμετοχής της ελλάδας; στο αφγανιστάν για παράδειγμα.
Εε, χμ, δεν πήγαν φανταράκια με το ζόρι στο Αφγανιστάν...
αυτό έλειπε, να μπορεί να πείσει ο ελληνικός στρατός ότι πατριωτικό μας καθήκον είναι να βρεθούμε στο αφγανιστάν. εδώ δεν πείθει για την θητεία. τι λέμε τόση ώρα. πήγαν μισθοφόροι του. είναι καλά τα λεφτά. σε μένα, όπως και πολλούς άλλους, δεν αρέσει αυτό, κατ' επέκταση και η συμμετοχή σε ένα τέτοιο στρατό.
Είχα την εντύπωση ότι το νήμα αναφέρεται στη στρατιωτική θητεία...
Yippie Kay Yay

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 11 Μάιος 2021, 20:21

Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 20:19
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 19:20
Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:49


Εε, χμ, δεν πήγαν φανταράκια με το ζόρι στο Αφγανιστάν...
αυτό έλειπε, να μπορεί να πείσει ο ελληνικός στρατός ότι πατριωτικό μας καθήκον είναι να βρεθούμε στο αφγανιστάν. εδώ δεν πείθει για την θητεία. τι λέμε τόση ώρα. πήγαν μισθοφόροι του. είναι καλά τα λεφτά. σε μένα, όπως και πολλούς άλλους, δεν αρέσει αυτό, κατ' επέκταση και η συμμετοχή σε ένα τέτοιο στρατό.
Είχα την εντύπωση ότι το νήμα αναφέρεται στη στρατιωτική θητεία...
αναφέρθηκε και ο ρόλος του στρατού.

Άβαταρ μέλους
Πάρταλος
Δημοσιεύσεις: 3387
Εγγραφή: 23 Ιούλ 2018, 06:13

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάρταλος » 12 Μάιος 2021, 09:27

ksk έγραψε:
11 Μάιος 2021, 15:10
Πάρταλος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:12
ksk έγραψε:
10 Μάιος 2021, 20:49

Εφόσον εχεις κανει στρατιωτικό...προς τι η ερώτηση;
Θέλω να πάρω μια ιδέα για το τι σκέφτεται το αντιθέτο φύλο.
Αυτό εννοείται αλλα γιατί θελεις να πάρεις αυτην την ιδέα;
Και για να μην παίζουμε τις κουμπάρες να σε ρωτήσω ευθέως...αφορά κάποιον φίλο 'η κάποιον αντίζηλο;
Γιατί όχι; Καθημερινά μου έρχονται ιδέες-απορίες στο μυαλό για διάφορα πράγματα, είπα να μοιραστώ μία από αυτές με το πχώρουμ.
Όχι.
- Άμμες ποκ΄ ήμες άλκιμοι νεανίαι.
- Άμμες δε γ΄ ειμέν, αι δε λης πείραν λάβε.
- Άμμες δε γ΄ εσσόμεθα πολλώ κάρρονες.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13357
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Μάιος 2021, 12:14

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 19:09
Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:45
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:20


από το ένα point πηδάμε στο άλλο.
κι έτσι να είναι μόνο, φαντάσου πόσο γραμμένο τον έχουν το στρατό, την "πατρίδα" και κάτι απόψεις "πατριωτών" που συζητιούνται εδώ.
Τί πρόβλημα έχεις με ανθρώπους που είναι όντως Πατριώτες; Σε χαλάει όταν σου λένε πως η σιχαμάρα που αισθάνεσαι για τη θητεία, είναι τουλάχιστον γελοία; Ενώ δεν το'χεις σε τίποτα να εκφράζεις απόψεις επί παντός επιστητού, με ύφος χιλίων καρδιναλίων; Δεν παίζει άλλο point. Αν εσύ δεν γουστάρεις να υπηρετήσεις, δικό σου πρόβλημα. Δεν μπορείς όμως να επιρρίπτεις ευθύνες σε άλλους που βλέπουν τα πράγματα διαφορετικά.
έχεις μπερδευτεί. εξηγώ πως το βλέπω εγώ, δεν ρίχνω καμία ευθύνη. αν σου φαίνεται γελοίο το σκεπτικό μου, τότε μάλλον εσύ πρέπει να αναρωτηθείς για το τι πρόβλημα έχεις με αυτό. εν τω μεταξύ κάτι παραπάνω έχω δει, έχοντας πάει στρατό και έχοντας δει δυο πράγματα. αν αυτός είναι ο πατριωτισμός, ευχαριστώ, δεν θα πάρω.
Δεν με αφορά η οπτική σου. Είδες αυτά που ήθελες να δεις. Δεκτόν.
Ενίσταμαι στο οτι δεν αντιλαμβάνεσαι πως ο σκοπός ύπαρξης του στρατού σε μια χώρα, είναι απαραίτητος για τη διαφύλαξή της. Πως κάποιοι άνθρωποι, ( όχι απαραίτητα Εθνικιστές..), βλέπουμε με υπερηφάνεια και σεβασμό όλους εκείνους που φυλάττουν τις ζωές μας. Ναι. Υπάρχουμε κι εμείς που είμαστε απλά Πατριώτες, δίχως τσιτάτα και φανφάρες.
Σαπιοκοιλιές υπάρχουν παντού. Κι εδω μέσα υπάρχουν. Τί πρέπει δλδ; Να πάψω να έχω ιδανικά και αξίες, για να κάνω το χατήρι οποιανού δεν συμφωνεί μαζί μου, μπας και γίνω αρεστή;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10314
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 12 Μάιος 2021, 15:24

Πάρταλος έγραψε:
12 Μάιος 2021, 09:27
ksk έγραψε:
11 Μάιος 2021, 15:10
Πάρταλος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:12

Θέλω να πάρω μια ιδέα για το τι σκέφτεται το αντιθέτο φύλο.
Αυτό εννοείται αλλα γιατί θελεις να πάρεις αυτην την ιδέα;
Και για να μην παίζουμε τις κουμπάρες να σε ρωτήσω ευθέως...αφορά κάποιον φίλο 'η κάποιον αντίζηλο;
Γιατί όχι; Καθημερινά μου έρχονται ιδέες-απορίες στο μυαλό για διάφορα πράγματα, είπα να μοιραστώ μία από αυτές με το πχώρουμ.
Όχι.
Οκεικ αλλα απο που προκλήθηκε η διέγερση του νευρικού σου κυττάρου;
Εκ του μηδενος υπάρχει μια δημιουργία και αυτη αμφισβητειται :102:
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10314
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 12 Μάιος 2021, 15:25

Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 12:14
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 19:09
Πασιφάη έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:45


Τί πρόβλημα έχεις με ανθρώπους που είναι όντως Πατριώτες; Σε χαλάει όταν σου λένε πως η σιχαμάρα που αισθάνεσαι για τη θητεία, είναι τουλάχιστον γελοία; Ενώ δεν το'χεις σε τίποτα να εκφράζεις απόψεις επί παντός επιστητού, με ύφος χιλίων καρδιναλίων; Δεν παίζει άλλο point. Αν εσύ δεν γουστάρεις να υπηρετήσεις, δικό σου πρόβλημα. Δεν μπορείς όμως να επιρρίπτεις ευθύνες σε άλλους που βλέπουν τα πράγματα διαφορετικά.
έχεις μπερδευτεί. εξηγώ πως το βλέπω εγώ, δεν ρίχνω καμία ευθύνη. αν σου φαίνεται γελοίο το σκεπτικό μου, τότε μάλλον εσύ πρέπει να αναρωτηθείς για το τι πρόβλημα έχεις με αυτό. εν τω μεταξύ κάτι παραπάνω έχω δει, έχοντας πάει στρατό και έχοντας δει δυο πράγματα. αν αυτός είναι ο πατριωτισμός, ευχαριστώ, δεν θα πάρω.
Δεν με αφορά η οπτική σου. Είδες αυτά που ήθελες να δεις. Δεκτόν.
Ενίσταμαι στο οτι δεν αντιλαμβάνεσαι πως ο σκοπός ύπαρξης του στρατού σε μια χώρα, είναι απαραίτητος για τη διαφύλαξή της. Πως κάποιοι άνθρωποι, ( όχι απαραίτητα Εθνικιστές..), βλέπουμε με υπερηφάνεια και σεβασμό όλους εκείνους που φυλάττουν τις ζωές μας. Ναι. Υπάρχουμε κι εμείς που είμαστε απλά Πατριώτες, δίχως τσιτάτα και φανφάρες.
Σαπιοκοιλιές υπάρχουν παντού. Κι εδω μέσα υπάρχουν. Τί πρέπει δλδ; Να πάψω να έχω ιδανικά και αξίες, για να κάνω το χατήρι οποιανού δεν συμφωνεί μαζί μου, μπας και γίνω αρεστή;
:+1:
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8759
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 12 Μάιος 2021, 16:49

Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 12:14

Δεν με αφορά η οπτική σου.
Πασιφάη τι λες να ηρεμήσεις λίγο;
τις οπτικές μας μοιραζόμαστε εδώ και τυχαινει απλά να μη συμφωνούμε, ευτυχώς δηλαδή

όπως γουστάρεις εσύ στρατιλικια και πατρίδες, έτσι εμείς δεν τα γουστάρουμε


για ηρεμησε λίγο με τα δάχτυλα και τα ζοριλικια
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8759
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 12 Μάιος 2021, 16:55

ο σκοπος θα ΕΠΡΕΠΕ να είναι η διαφύλαξη της χώρας, αλλά έτσι όπως λειτουργεί το σύστημα (σύμφωνα με μαρτυρίες στρατιωτικών δηλαδή), ελάχιστα σχετικά πραγματακια μαθαίνουν, και το 95% όσων ολοκλήρωσαν τη θητεία τους, την παρουσιάζουν σαν χαμένο χρόνο

πρώτη φορά από εμάς το ακούσατε δηλαδή;
θα τρελαθουμε εντελώς εδώ μέσα;

ας υπάρχει στρατός όπως είθισται, μα με μισθοφόρους, που θα καυλωνουν κιόλας με τα παιχνιδάκια εξουσιας
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13357
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 12 Μάιος 2021, 17:00

νύχτα έγραψε:
12 Μάιος 2021, 16:49
Πασιφάη έγραψε:
12 Μάιος 2021, 12:14

Δεν με αφορά η οπτική σου.
Πασιφάη τι λες να ηρεμήσεις λίγο;
τις οπτικές μας μοιραζόμαστε εδώ και τυχαινει απλά να μη συμφωνούμε, ευτυχώς δηλαδή

όπως γουστάρεις εσύ στρατιλικια και πατρίδες, έτσι εμείς δεν τα γουστάρουμε


για ηρεμησε λίγο με τα δάχτυλα και τα ζοριλικια
Μια χαρά ήρεμη είμαι. Εσύ αρπάζεσαι. Είπα εγώ οτι δεν είναι δικαίωμά σου;
Δεν κατέχετε το αλάθητο στην άποψη.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών