Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
zoltan
Δημοσιεύσεις: 1108
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:40
Phorum.gr user: zoltan

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zoltan » 11 Μάιος 2021, 13:16

Gewponos90 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:08
Όταν υπηρετούσα εγώ, ένας μαλάκας επειδή τον νευρίασαν είπε στο στρατόπεδο <<τι θέλετε ρε, να αυτοκτονήσω;>>. Την άλλη μέρα παίρνουσε από επιτροπή. Αυτός δεν ήθελε αναβολή με τίποτα γιατί του γαμουσε όλο τον σχεδιασμό. Παρακαλούσε από εδώ, παρακαλουσε από εκεί, έπαιρνε την μάνα του να τό βρει μέσο, μέχρι το απόγευμα του είχαν δώσει την αναβολή με το ζορι
Ενδιαφέρον. Στη μονάδα μου είχαμε 3 που είχαν πει "θα αυτοκτονήσω" (ο ένας πιο μαλάκας από τον άλλον). Οι 2 ξεκουμπιστήκαν με απαλλαγή.
Ο άλλος, μου λένε ένα βράδυ σε μια περίοδο που μας πήγαινε εμπλοκή "zoltan πάνε τώρα να κάνεις 4ο νούμερο κεντρική πύλη". Λέω στον ΕΜΘ επιλοχία "τι έγινε και με χώνετε έτσι", λέει "ο Κ. λέει θα αυτοκτονήσει, δεν αντέχει, άστον αυτόν έφυγε με απαλλαγή".
Ο Κ. τέντωσε ωραία στον ύπνο στο ΣΤΕΠ, ούτε απαλλαγή πήρε ούτε τίποτα, βυσματώθηκε στο ΚΕΑΠ, και απολυθήκαμε μαζί (σειρά μου ήταν).

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Μάιος 2021, 13:23

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:07
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:37
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 00:05
που αν πας στρατό, αυτό ακριβώς θα βιώσεις (κάποιους να βάζουν κατώτερους ή "κορόιδα" να κάνουν την βρώμικη δουλειά), αλλά οκ, θα είσαι αξιοπρεπής κατά τα άλλα και όχι υπόλογος στο έθνος. :smt005:
Καμμία σχέση. Δεν είναι υπόλογοι στο έθνος αλλά στον εαυτό τους.
Και έχουν μια στοιχειώδη αντίληψη των δημοκρατικών υποχρεώσεων και δικαιωμάτων.



Και όλως τυχαίως, υπάρχουν πολλές ομοιότητες μεταξύ των αρνητών στράτευσης και των αρνητών εμβολίων, που περιμένουν κάποια άλλα πειραματόζωα να κάνουν τη βρώμικη δουλειά για πάρτη τους.
Καμία σχέση. Το κοινωνικό συμφέρον δεν ταυτίζεται με το εθνικό, ποσο μαλλον με το οικονομικο κ γεωπολιτικο. Φαντασου να ησουν φανταρος στον βομβαρδισμό του Ιράκ ή στο Αφγανιστάν.
Δεν χρειάζεται.

Φαντάζομαι απλώς το πόσο δικαιωμένοι θα ήταν όσοι σιχαίνονται τη θητεία, αν κάποιοι βομβάρδιζαν την Ελλάδα και επιχειρούσαν επέμβαση, χωρίς να υπάρχει ούτε ένας χαζούλης πιλότος ή φαντάρος να την υπερασπίσει.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 11 Μάιος 2021, 13:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:23
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:07
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:37


Καμμία σχέση. Δεν είναι υπόλογοι στο έθνος αλλά στον εαυτό τους.
Και έχουν μια στοιχειώδη αντίληψη των δημοκρατικών υποχρεώσεων και δικαιωμάτων.



Και όλως τυχαίως, υπάρχουν πολλές ομοιότητες μεταξύ των αρνητών στράτευσης και των αρνητών εμβολίων, που περιμένουν κάποια άλλα πειραματόζωα να κάνουν τη βρώμικη δουλειά για πάρτη τους.
Καμία σχέση. Το κοινωνικό συμφέρον δεν ταυτίζεται με το εθνικό, ποσο μαλλον με το οικονομικο κ γεωπολιτικο. Φαντασου να ησουν φανταρος στον βομβαρδισμό του Ιράκ ή στο Αφγανιστάν.
Δεν χρειάζεται.

Φαντάζομαι απλώς το πόσο δικαιωμένοι θα ήταν όσοι σιχαίνονται τη θητεία, αν κάποιοι βομβάρδιζαν την Ελλάδα και επιχειρούσαν επέμβαση, χωρίς να υπάρχει ούτε ένας χαζούλης πιλότος ή φαντάρος να την υπερασπίσει.
φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Μάιος 2021, 13:31

zoltan έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:16
Gewponos90 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:08
Όταν υπηρετούσα εγώ, ένας μαλάκας επειδή τον νευρίασαν είπε στο στρατόπεδο <<τι θέλετε ρε, να αυτοκτονήσω;>>. Την άλλη μέρα παίρνουσε από επιτροπή. Αυτός δεν ήθελε αναβολή με τίποτα γιατί του γαμουσε όλο τον σχεδιασμό. Παρακαλούσε από εδώ, παρακαλουσε από εκεί, έπαιρνε την μάνα του να τό βρει μέσο, μέχρι το απόγευμα του είχαν δώσει την αναβολή με το ζορι
Ενδιαφέρον. Στη μονάδα μου είχαμε 3 που είχαν πει "θα αυτοκτονήσω" (ο ένας πιο μαλάκας από τον άλλον). Οι 2 ξεκουμπιστήκαν με απαλλαγή.
Ο άλλος, μου λένε ένα βράδυ σε μια περίοδο που μας πήγαινε εμπλοκή "zoltan πάνε τώρα να κάνεις 4ο νούμερο κεντρική πύλη". Λέω στον ΕΜΘ επιλοχία "τι έγινε και με χώνετε έτσι", λέει "ο Κ. λέει θα αυτοκτονήσει, δεν αντέχει, άστον αυτόν έφυγε με απαλλαγή".
Ο Κ. τέντωσε ωραία στον ύπνο στο ΣΤΕΠ, ούτε απαλλαγή πήρε ούτε τίποτα, βυσματώθηκε στο ΚΕΑΠ, και απολυθήκαμε μαζί (σειρά μου ήταν).
Είχα βγει έφοδο σε υπερυψωμένη σκοπιά που ο σκοπός στέκονταν από κάτω και μου έλεγε ότι επάνω έχει δηλητηριώδη ανθρωποφάγα βατράχια.
Ανέβηκα, τα ...σκότωσα και συνέχισε τη σκοπιά του.

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 8551
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 11 Μάιος 2021, 13:52

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:23
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:07


Καμία σχέση. Το κοινωνικό συμφέρον δεν ταυτίζεται με το εθνικό, ποσο μαλλον με το οικονομικο κ γεωπολιτικο. Φαντασου να ησουν φανταρος στον βομβαρδισμό του Ιράκ ή στο Αφγανιστάν.
Δεν χρειάζεται.

Φαντάζομαι απλώς το πόσο δικαιωμένοι θα ήταν όσοι σιχαίνονται τη θητεία, αν κάποιοι βομβάρδιζαν την Ελλάδα και επιχειρούσαν επέμβαση, χωρίς να υπάρχει ούτε ένας χαζούλης πιλότος ή φαντάρος να την υπερασπίσει.
φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
Όπως για παράδειγμα;
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Μάιος 2021, 14:03

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:23
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:07


Καμία σχέση. Το κοινωνικό συμφέρον δεν ταυτίζεται με το εθνικό, ποσο μαλλον με το οικονομικο κ γεωπολιτικο. Φαντασου να ησουν φανταρος στον βομβαρδισμό του Ιράκ ή στο Αφγανιστάν.
Δεν χρειάζεται.

Φαντάζομαι απλώς το πόσο δικαιωμένοι θα ήταν όσοι σιχαίνονται τη θητεία, αν κάποιοι βομβάρδιζαν την Ελλάδα και επιχειρούσαν επέμβαση, χωρίς να υπάρχει ούτε ένας χαζούλης πιλότος ή φαντάρος να την υπερασπίσει.
φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
E και λοιπόν;

Αυτοί που προσπαθούν να αποφύγουν τον στρατό το κάνουν για να μην ταλαιπωρηθούν οι ίδιοι και όχι για να κάνουν αντίσταση στο νατο. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Μάιος 2021, 14:15

Εμένα μου είναι τελείως αδιάφορο το να έχει κάποιος κάνει στρατό, πχ άνετα θα ήμουν με κάποιον από χώρα που δεν έχει υποχρεωτική στράτευση, όπως και άνετα θα ήμουν με κάποιον που έκανε στρατό του κώλου, επειδή πχ είχε μεταλλική πλάκα στο πόδι. Αυτό που θα με ενοχλούσε, όμως, είναι το να αποφύγει την υποχρέωση με γελοίους τρόπους. Δε θα τον έπαιρνα σοβαρά εννοώ σαν άντρα. Αλλά το "δεν κάνω στρατό" σαν έννοια, δεν με αφορά ιδιαίτερα. Άσε που βαριέμαι όσο τίποτα τις άπειρες συζητήσεις που έχω κατά καιρούς φάει στη μάπα, γιατί έτυχε και ο δικός μου ήθελε να κάνει στρατό σοβαρά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 11 Μάιος 2021, 14:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:03
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:23


Δεν χρειάζεται.

Φαντάζομαι απλώς το πόσο δικαιωμένοι θα ήταν όσοι σιχαίνονται τη θητεία, αν κάποιοι βομβάρδιζαν την Ελλάδα και επιχειρούσαν επέμβαση, χωρίς να υπάρχει ούτε ένας χαζούλης πιλότος ή φαντάρος να την υπερασπίσει.
φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
E και λοιπόν;

Αυτοί που προσπαθούν να αποφύγουν τον στρατό το κάνουν για να μην ταλαιπωρηθούν οι ίδιοι και όχι για να κάνουν αντίσταση στο νατο. :lol:
από το ένα point πηδάμε στο άλλο.
κι έτσι να είναι μόνο, φαντάσου πόσο γραμμένο τον έχουν το στρατό, την "πατρίδα" και κάτι απόψεις "πατριωτών" που συζητιούνται εδώ.

the comet the course the tail

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 11 Μάιος 2021, 14:24

Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:52
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:23


Δεν χρειάζεται.

Φαντάζομαι απλώς το πόσο δικαιωμένοι θα ήταν όσοι σιχαίνονται τη θητεία, αν κάποιοι βομβάρδιζαν την Ελλάδα και επιχειρούσαν επέμβαση, χωρίς να υπάρχει ούτε ένας χαζούλης πιλότος ή φαντάρος να την υπερασπίσει.
φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
Όπως για παράδειγμα;
τι παράδειγμα; συμμετοχής της ελλάδας; στο αφγανιστάν για παράδειγμα.

- Casper -

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Μάιος 2021, 14:39

Πάρταλος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:25
- Casper - έγραψε:
11 Μάιος 2021, 00:17
Πάρταλος έγραψε:
09 Μάιος 2021, 14:11
.. που χρησιμοποίησαν δόλια μέσα ώστε να αποφύγουν τη στράτευση;
Μιλάς για τους Ι5;

Υπάρχουν άνθρωποι με ευάλωτο ψυχισμό που αυτοκτόνησαν στον στρατό. Γνωρίζω έναν δυστυχώς.

Είναι ίσως το μοναδικό πράγμα στον κόσμο που θα συμφωνούσα να το έκαναν για να το αποφύγουν. Αν είναι να χάσεις την αξιοπρέπειά σου για μια στιγμή, χίλιες φορές προτιμότερο από το να την χάνεις, μαζί με τον χρόνο σου, για μήνες (παλιά στην Κύπρο ήτανε 2 ολόκληρα χρόνια).
Μιλάω για όσους έβαλαν λυτούς και δεμένους και χρησιμοποίησαν κάθε τρόπο για να αποφύγουν τη θητεία χωρίς να το δικαιούνται.
Α οκ. Είμαι υπέρ!

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12704
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 11 Μάιος 2021, 14:45

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:03
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30


φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
E και λοιπόν;

Αυτοί που προσπαθούν να αποφύγουν τον στρατό το κάνουν για να μην ταλαιπωρηθούν οι ίδιοι και όχι για να κάνουν αντίσταση στο νατο. :lol:
από το ένα point πηδάμε στο άλλο.
κι έτσι να είναι μόνο, φαντάσου πόσο γραμμένο τον έχουν το στρατό, την "πατρίδα" και κάτι απόψεις "πατριωτών" που συζητιούνται εδώ.
Τί πρόβλημα έχεις με ανθρώπους που είναι όντως Πατριώτες; Σε χαλάει όταν σου λένε πως η σιχαμάρα που αισθάνεσαι για τη θητεία, είναι τουλάχιστον γελοία; Ενώ δεν το'χεις σε τίποτα να εκφράζεις απόψεις επί παντός επιστητού, με ύφος χιλίων καρδιναλίων; Δεν παίζει άλλο point. Αν εσύ δεν γουστάρεις να υπηρετήσεις, δικό σου πρόβλημα. Δεν μπορείς όμως να επιρρίπτεις ευθύνες σε άλλους που βλέπουν τα πράγματα διαφορετικά.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Airman68
Δημοσιεύσεις: 8551
Εγγραφή: 09 Ιαν 2019, 20:22
Phorum.gr user: Airman68
Τοποθεσία: UK

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Airman68 » 11 Μάιος 2021, 14:49

the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:24
Airman68 έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:52
the comet the course the tail έγραψε:
11 Μάιος 2021, 13:30


φαντάσου ό,τι θες. άλλο σενάριο είναι αυτό, άλλη κουβέντα.
προς το παρόν η Ελλάδα συμμετέχει άμεσα (με έμψυχο δυναμικό) ή έμμεσα (παρέχοντας λιμάνια, αεροδρόμια, δίοδο) στις ορέξεις του ΝΑΤΟ.
Όπως για παράδειγμα;
τι παράδειγμα; συμμετοχής της ελλάδας; στο αφγανιστάν για παράδειγμα.
Εε, χμ, δεν πήγαν φανταράκια με το ζόρι στο Αφγανιστάν...
Yippie Kay Yay

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24348
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 11 Μάιος 2021, 14:50

Cecily Anne έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:15
Εμένα μου είναι τελείως αδιάφορο το να έχει κάποιος κάνει στρατό, πχ άνετα θα ήμουν με κάποιον από χώρα που δεν έχει υποχρεωτική στράτευση, όπως και άνετα θα ήμουν με κάποιον που έκανε στρατό του κώλου, επειδή πχ είχε μεταλλική πλάκα στο πόδι. Αυτό που θα με ενοχλούσε, όμως, είναι το να αποφύγει την υποχρέωση με γελοίους τρόπους.
Δεν ξέρεις όμως αν θα την είχε όντως αποφύγει με γελοίους τρόπους. Μπορεί απλά να ήθελε να πάει 5 χρόνια μετά, όταν θα είναι πιο ώριμες οι συνθήκες.

Όπως για παράδειγμα κάνει μια 35χρονη που ακόμα δεν έχει γεννήσει παιδί.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Μάιος 2021, 14:52

foscilis έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:50
Cecily Anne έγραψε:
11 Μάιος 2021, 14:15
Εμένα μου είναι τελείως αδιάφορο το να έχει κάποιος κάνει στρατό, πχ άνετα θα ήμουν με κάποιον από χώρα που δεν έχει υποχρεωτική στράτευση, όπως και άνετα θα ήμουν με κάποιον που έκανε στρατό του κώλου, επειδή πχ είχε μεταλλική πλάκα στο πόδι. Αυτό που θα με ενοχλούσε, όμως, είναι το να αποφύγει την υποχρέωση με γελοίους τρόπους.
Δεν ξέρεις όμως αν θα την είχε όντως αποφύγει με γελοίους τρόπους. Μπορεί απλά να ήθελε να πάει 5 χρόνια μετά, όταν θα είναι πιο ώριμες οι συνθήκες.

Όπως για παράδειγμα κάνει μια 35χρονη που ακόμα δεν έχει γεννήσει παιδί.
Δεν έχω πρόβλημα να έχει πάει αργότερα, εφόσον είχε σοβαρό λόγο να το κάνει. ΠΧ Αν ήταν εκτός Ελλάδας μόνιμα για σπουδές και δουλειά και αποφάσισε να γυρίσει Ελλάδα, καλώς έκανε και μπήκε στρατό. Εγώ σχολίασα το να μην πάει καν, τα άλλα δεν με ενοχλούν καθόλου.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10047
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ποια η γνώμη των γυναικών για τους άνδρες....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 11 Μάιος 2021, 15:10

Πάρταλος έγραψε:
11 Μάιος 2021, 12:12
ksk έγραψε:
10 Μάιος 2021, 20:49

Εφόσον εχεις κανει στρατιωτικό...προς τι η ερώτηση;
Θέλω να πάρω μια ιδέα για το τι σκέφτεται το αντιθέτο φύλο.
Αυτό εννοείται αλλα γιατί θελεις να πάρεις αυτην την ιδέα;
Και για να μην παίζουμε τις κουμπάρες να σε ρωτήσω ευθέως...αφορά κάποιον φίλο 'η κάποιον αντίζηλο;
Παρατηρητής...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών