Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2021, 19:30

Jolly Roger έγραψε:
15 Μάιος 2021, 16:19
379 σχόλια μόνο για τσουτσούνια, μεγέθη, στραπόν, ταμπόν, δονητές, τραβελοσέξ, κι ένας ζιγκολό "του χώρου" που αποκαλύπτει πώς ντύνεται στα επαγγελματικά ραντεβού ο Μένιος ο Φουρφούρ
SpoilerShow
ΖΙΓΚΟΛΟ says:
5 June 2018 at 02:18
ο φουρθιωτης οταν με καλουσε μεσω του πρακτορειου για ραντεβου ειχαν πολλες ιδιατεροτητες τα ραντεβου αυτα κ περιεργες απατιτησεις παντα του φουρθιωτη,οπως το να ντυνεται παντα γυναικα φορωντας γυναικειες περουκες κ καλωντας κ αλλους εκδιδομενους αντρες μην γνωριζοντας το,αλλα δεν ηταν μονο αυτες…

ΖΙΓΚΟΛΟ says:
5 June 2018 at 02:30
τις δυο φορες θυμαμαι φορουσε ξανθια περουκα κ μια αλλη ειχε ντυθει παλι γυναικα με εναν φιλο του με καλεσμενους παντα αλλους εκδιδομενους αντρες χωρις να το γνωριζω αυτο για σεξ οργιο αν κ πληρωθηκα κανονικα κ με το παραπανω,τα γραφω αυτα γιατι ο τυπος ειναι επικινδυνος κ απροβλεπτος.
https://freegossip.gr/apokalypsi-gia-ch ... -anthropi/
έπος, διάβασα λίγο και το έκανα μπούκμαρκ
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 15 Μάιος 2021, 19:31

Αρίστος έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:17
Εγω εχω κρατημενα ποστ απο το παλιο πχορουμ, απο το παλιο esoterica και απο το παλιο innernet.

Οποτε βρω χρονο θα δω τι μπορω να ανεβασω.

.
Περιμένουμε με αγωνία να διαπιστώσουμε το πόσο αργόσχολος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος.
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16183
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 15 Μάιος 2021, 19:34

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Μάιος 2021, 20:12
Το νήμα που μέχρι να το διαβάσετε, δεν ξέρατε ότι το χρειαζόσασταν! :smt023
:smt023:smt023:D
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38771
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 15 Μάιος 2021, 19:35

waldorf έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:31
Αρίστος έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:17
Εγω εχω κρατημενα ποστ απο το παλιο πχορουμ, απο το παλιο esoterica και απο το παλιο innernet.

Οποτε βρω χρονο θα δω τι μπορω να ανεβασω.

.
Περιμένουμε με αγωνία να διαπιστώσουμε το πόσο αργόσχολος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος.


Οκευ, δεν ανεβαζω τιποτα, θα κρατησω την αναπνοη μου μεχρι να σκασω.

.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 15 Μάιος 2021, 19:39

Εικόνα
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37595
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 15 Μάιος 2021, 19:39

Τι μετα-νηματάρα είναι αυτή ρε Τεράστιε πάλι; τι;

Αλλά, και πάλι, γιατί δεν ειδοποιάτε ρε μονιά;
:a040:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 15 Μάιος 2021, 19:43

sys3x έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:39
Τι μετα-νηματάρα είναι αυτή ρε Τεράστιε πάλι; τι;

Αλλά, και πάλι, γιατί δεν ειδοποιάτε ρε μονιά;
:a040:
Γιατί έχεις πάρει φόρα και γράφεις μαλακίες για το Ισραήλ
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 15 Μάιος 2021, 19:48

Αρίστος έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:35
waldorf έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:31
Αρίστος έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:17
Εγω εχω κρατημενα ποστ απο το παλιο πχορουμ, απο το παλιο esoterica και απο το παλιο innernet.

Οποτε βρω χρονο θα δω τι μπορω να ανεβασω.

.
Περιμένουμε με αγωνία να διαπιστώσουμε το πόσο αργόσχολος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος.


Οκευ, δεν ανεβαζω τιποτα, θα κρατησω την αναπνοη μου μεχρι να σκασω.

.
ανέβασε, μην τους ακούς

αν έχεις το "ΤΑΥΓΕΤΗΣ Ο ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΤΙΝΟΓΑΜΗΣ" από το 2006 ανέβασέ το.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37595
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 15 Μάιος 2021, 20:28

Beria έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:43
sys3x έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:39
Τι μετα-νηματάρα είναι αυτή ρε Τεράστιε πάλι; τι;

Αλλά, και πάλι, γιατί δεν ειδοποιάτε ρε μονιά;
:a040:
Γιατί έχεις πάρει φόρα και γράφεις μαλακίες για το Ισραήλ
Κάτσε, ακόμη δεν άρχισα καν, περιμένω να τελειώσει ο νάνος, θα σας περιλάβω εγώ μετά.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 38771
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 15 Μάιος 2021, 20:31

Jolly Roger έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:48
Αρίστος έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:35
waldorf έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:31


Περιμένουμε με αγωνία να διαπιστώσουμε το πόσο αργόσχολος μπορεί να είναι ένας άνθρωπος.


Οκευ, δεν ανεβαζω τιποτα, θα κρατησω την αναπνοη μου μεχρι να σκασω.

.
ανέβασε, μην τους ακούς

αν έχεις το "ΤΑΥΓΕΤΗΣ Ο ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΑΤΙΝΟΓΑΜΗΣ" από το 2006 ανέβασέ το.


Απο Ταυγετη εχω μερικα, νομιζω σε αυτο δινει ρεσιταλ. Ειρωνευεται χοντρα ενα Νικο απο Καλλιθεα που τον ειπε αλητη και χαφιε.



Προς Νικο απο Καλλιθεα ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Φιλε ΝΙΚΟ μου εγραψες
<<Πάντως φωτογραφίες με τέτοια πράγματα δεν έχουνε βγει ,αντιθέτως φωτογραφίες απο βασανισμένους στην χούντα και κρεμασμένα κεφάλια κομμουνιστών στον εμφύλιο υπάρχουνε . Αυτό δείχνει ξεκάθαρα ποιοι είναι οι βάρβαροι , ποιοι είναι αυτοί που το μόνο που γουστάρουν είναι να σφάζουν , και επιδοκιμάζουν τέτοιες ενέργεις Πάντως ρε ασφαλίτη ΤΑΥΓΕΤΗ είσαι πολύ άθλιο υποκείμενο ... απλά σκέψου τι κάνεις αυτή την στιγμή και τι έκανες σε όλη σου την ζωή ... λες ψέματα , ρουφιανεύεις , και αν κάποτε το έκανες για να πάρεις έναν μισθό , σήμερα που είσαι συνταξιούχος συνεχίζεις ... αλλά βέβαια αφού μόνο να συκοφαντείς και να ρουφιανεύεις ξέρεις , θα μπορούσες να κάνεις και τίποτα άλλο ;

Χαφιέ , αλήτη , παρασιτικέ >>


Αγαπητε φιλε Νικο
Για το θεμα των φωτογραφιων εγραψα νωριτερα.Ειναι λοιπον ωρα να απαντησω για τα <<προσωπικα μου δεδομενα>>Κατ αρχην με ποιο δικαιωμα ασχοληθηκες με τα προσωπικα μου δεδομενα.
ΔΕΝ ξερεις οτι υπαρχει μια <<ανεξαρτητη αρχη >>αυτη του Δαφερμου ντε που με προστατευει;Τελος παντων δεν εδειξε αυτη η <<ανεξαρτητη αρχη>> διαθεση να με προστατεψει την ενδιαφερει ΜΟΝΟ να μην γραφεται το θρησκευμα στις ταυτοτητες!! Αυτα που λες για μενα ειναι οντως ολα αληθεια εστω και αν με την ηλικια μου με υπερασπιζεται ο Πολλαπλασιαστης που τον ευχαριστω πολυ για αυτό,και τα καλα του λογια .
1.Και χαφιες ειμαι (καρφωνω κομμουνιστες) κακό ειναι αυτό; Μα αφου ειναι εχθροι της πατριδος μου και του ανθρωπου; Καρφωνοντας τους προσφερω υπηρεσιες στον Ελληνικο λαο και οχι στους εχθρους των ελληνων και αλλοδαπους εγκληματιες οπως εσυ.
Αλλα σε ενοχλει που ειμαι χαφιες της αφαλεις και οχι Καπαπιτης; Καπαπιτες ως γνωστον ειναι οι χαφιεδες που παρακολουθουν τους εντος κομματος παντες και τα αναφερουν στο Κομμα.
2.Και ασφαλιτης ειμαι: Γιατι αυτο ειναι κακό ;Επειδη προσφέρω υπηρεσιες και φυλαγω τους συνανθρωπους μου απο τα εγκληματικα στοιχεια; Εσυ θα ηθελες η θα μπορουσες να ζησεις χωρίς αστυνομία;Να εισαι στο ελεος καθε ...φασιστα ;;;
3.Και αθλιο υποκειμενο ειμαι: Αλλα γιατι με λες ετσι; Τι εκανα;Εγω ξερω γιατι ειμαι αλλα εσυ;Τι ξερεις εκτος αν εχεις δει και τα ακρως απορρητα προσωπικα μου δεδομενα.
4. Και βανανιστης της Χουντας ημουν αυτο φαινεται απο οσα υπερ αυτης λεω. ΔΕΝ χρειαζονται αλλες αποδειξεις συμφωνα με τα κομμουνιστικα θεσφατα.Τοσοι και τοσοι βγηκαν χαφιεδεςς με τα ιδια στοιχει ΕΓΩ θα αποτελεσω εξαίρεση;
5.Περαν αυτων ομως ειμαι και ενα Τιτοϊκο καθαρμα ,Τροτσκιστής μεχρι αηδιας και ξεσκολισμενος χαφιες απο γεννησιμιου μου( Για οσους δεν ξερουν αυτη ηταν η κατηγορια που βαρυνε το 1952 τον Κομμουνιστη Πλουμπιδη απο το ιδιο του το κομμα,την στιγμη που καταδικαζοταν σε θανατο απο .....φασιστικο δικαστηριο)
6 Ειμαι και ρεβιζιονιστης και αναθεωρητης αρα καταλληλος για καψιμο ζωντανος.
7 ,Οπως θα εχεις δει εχω βγαλει και μερικα απορρητα εγγραφα της Ανταντ του Α παγκοσμιου πολεμου τα ετη 1914-1918 αν εχεις ακουστα.Πως μπορουσα να βγαλω τοσα απορρητα αν δεν ημουν τοτε μεγαλοπρακτορας Αγγλων ,Γαλλων και Τσαρικών; Πολυ καλη η σκεψη σου,.Το ομολογω ΗΜΟΥΝ τριπλος πρακτορας το 1914 και εντευθεν.
8.Επι κατοχης οπως θα ειδες κατι εχω βγαλει αρκετα.Ε δεν θελει και ερωτημα:!!! Ημουν ενα διαστημα στην GFP των Γερμανων μυστικη αστυνομια που πηγε στην Ακροναυπλια μαζι με βουλγαρους πρακτορες και παρα τις διαμαρτυριες της Ελληνικης χωροφυλακης απεφυλακισε ως Βουλγαρους Εθνικιστες τους 27 ελληνικης υπηκοότητος κομμουνιστες .Αυτο με οδηγησε να εχω απο τοτε μια στενη φιλια με τους υψηλα ισταμενους του κομμουνισμου εν Ελλαδι για αυτο πολλα απορρητα εχω βγαλει κατα καιρους .Αφου μου τα ελεγαν; Και ηξεραν ποιος ειμαι; Ασε που απο καποια στιγμη και μετα εγινα διπλος πρακτορας ΚΚΕ Γερμανων.Βεβαια καποια στιγμη ειχα κανει και συνδεσμος Γερμανων Ταγματων Ασφαλειας ανεκρινα εγω ο ΙΔΙΟΣ ως γνωριζων Ελληνικα πολλους κομμουνιστες άλλους σκοτωσα άλλους βασανισα ( μα δεν εχεις δει φωτογραφιες να βασανιζω λαΪκους αγωνιστες που ζεις;) και απεσπασα πολλες πληροφοριες τις οποιες χρημοποιω .Με τετοιες λοιπον πληροφοριες πως μπορετε να με αντιμετωπισετε; Μαλλον με θανατο.Για να επιβεβαιωσετε τα γραφομενα της Μαυρης Βιβλου.Παρεθεσε στο φορουμ ενα αποσπασμα απο την Μαυρη βιβλο για ανηκουστοο εγκλημα στην Κίνα.Το φαγωμα ενος <<αντιδραστικου>> εγκεφαλου απο κοκκινοφρουρό Ομολογω οτι το βρηκα ετοιμο στο θεμα για την Κινα ΔΕΝ ειναι δικο μου.
9.Με ειπες αθλιο υποκειμενο.Και απο αυτο ειμαι ως χαφιες κτλ αλλα εχεις στοιχεια;
10. Με ειπες συνταξιουχο Ε ματα απο τοσα χρονια στην ασφαλεια (απο το 1912 περιπου) δεν ειναι καιρος να ξεκουραστω λιγακι;
11.Με ειπες παραστικο.Γιατι ρε φιλε; ΔΕΝ εργαστηκα σκληρα ,ποτε ως πραχτορας ,ποτε ως βασανιστης ; Τσαμπα δουλευα τοσα χρόνια;Κανε λογαριασμο να δεις ΕΧΕΙΣ δει αλλον εργαζομενο με τοσα χρονια υπηρεσίας;

Φιλε Νικο
Με ειπες αλητη.Δέν ξερω αν υπαρχει αυτο στα προσωπικα μου δεδομενα που ειδες .Ισως ειδες πολλα και απο σεμνότητα δεν θελεις να τα πεις .Κανονικα θα επρεπε να σε πω και εσενα ετσι άλλα δεν ξερω αν εισαι.
Με την σειρα μου και εγω ειδα τα <<προσωπικα σου δεδομενα >>αλλοιως τι ασφαλιτης θα ημουν;;.
Κοιτωντας τα αυτα τα <<προσωπικα σου>>προσεξα κατι και προς το παρων θα αναφερω τα εξης και ας με συγχωρουν απο το φορουμ.(Οπως δημοσιευει ο Νίκος απο Καλλιθεα θα δημοσιευω και εγω)
1.Στον φακελο σου αναφερεται οτι εισαι οπαδος του Οθωμανικου δικαιου και με την διευκρινηση ...στην παθητικη του μορφη,.Μαλιστα υπαρχει και ιατροδικαστικη εκθεση που τονιζει οτι ο πρωκτικος σου σφιγγτηρας εχει διαμετρο ενος κερματος των 100 δραχμων.Ειναι βλεπεις η ιατροδικαστικη εκθεση προγενεστερη απο την ελευση του ΕΥΡΩ.Δεν σε ξανειδε γιατρος μωρε φιλε;
2.Πρακτορες της Αφαλειας δηλαδη συναδελφοι μου ( μα ποιος εισαι τελος παντων τοσο σημαντικος και σε παρακολουθουν;) σε ειδαν στην εκθεση αουτλουκ στο Γκαζι προ καιρου να χαζευεις τον γνωστο πινακα με το αντρικο μοριο που εριχνε τα υγρα του στον Σταυρο.Εξεθειαζες την τεχνη του καλλιτεχνη και μονολογουσες φωναχτα εκφραζοντας την επιθυμια να ηταν στην θεση του Σταυρου το δικο σου προσωπο!!! Ειδες λοιπον πληροφοριες που εχω;


Και αν ΔΕΝ ΑΠΟΣΥΡΕΙΣ ΛΕΞΕΙΣ ΥΒΡΙΣΤΙΚΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ θα βγαλω και άλλα <<προσωπικα σου δεδομενα>> Να μαθεις ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΣ. Και οχι να βριζεις
Ενταξει φιλε;
ΔΕΝ επιθυμω να επανέλθω. ΔΕΝ ειναι του στυλ μου.. Αν ομως επανελθεις!!!!
ΖΗΤΩ ΣΥΓΜΩΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΟΜΗΛΙΤΕΣ

.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 15 Μάιος 2021, 20:35

sys3x έγραψε:
15 Μάιος 2021, 20:28
Beria έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:43
sys3x έγραψε:
15 Μάιος 2021, 19:39
Τι μετα-νηματάρα είναι αυτή ρε Τεράστιε πάλι; τι;

Αλλά, και πάλι, γιατί δεν ειδοποιάτε ρε μονιά;
:a040:
Γιατί έχεις πάρει φόρα και γράφεις μαλακίες για το Ισραήλ
Κάτσε, ακόμη δεν άρχισα καν, περιμένω να τελειώσει ο νάνος, θα σας περιλάβω εγώ μετά.
Θα μας κάνεις το βρακί μαγιό
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Γιούντενφραϊ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 08 Ιαν 2021, 17:33

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιούντενφραϊ » 15 Μάιος 2021, 20:48

Το προσωπικό memoir του Χάρου 7.
Ως άλλος Ηλίας Πετρόπουλος καταγράφει τα έργα και τις ημέρες των combattant de rue.
Παρ' ότι αυτήκοος και αυτόπτης των γεγονότων, εκατοντάδες άλλοι ιστοριοδίφες αμφισβητούν την καταγραφή.

Όσοι έχετε λεπτό γούστο και καλλιεργημένη αισθητική θα βρείτε τα σχόλια απολαυστικά.

http://xaros7toukorydallou.blogspot.com ... y.html?m=1


http://xaros7toukorydallou.blogspot.com ... 1.html?m=1

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 15 Μάιος 2021, 22:04

Γιούντενφραϊ έγραψε:
15 Μάιος 2021, 20:48
Το προσωπικό memoir του Χάρου 7.
Ως άλλος Ηλίας Πετρόπουλος καταγράφει τα έργα και τις ημέρες των combattant de rue.
Παρ' ότι αυτήκοος και αυτόπτης των γεγονότων, εκατοντάδες άλλοι ιστοριοδίφες αμφισβητούν την καταγραφή.

Όσοι έχετε λεπτό γούστο και καλλιεργημένη αισθητική θα βρείτε τα σχόλια απολαυστικά.

http://xaros7toukorydallou.blogspot.com ... y.html?m=1


http://xaros7toukorydallou.blogspot.com ... 1.html?m=1
Ο Χαρος ειναι απολαυση,κανει και εκπομπη.Παραδοξως χαντακωνει και τον εαυτο του πχ καμαρωνει οτι τον φιλοξενησαν παοκια οταν ανεβηκε στη Τουμπα :lol:
Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 16 Μάιος 2021, 00:09

συντονιστάδες μην σβήσετε την παραπάνω ανάρτηση του Γιάνναρου (με το ακάου κάντε ό,τι θέτε, την απάντηση μη σβήσετε)

προστίθεται επάξια στα διαμάντια

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14649
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Διαμάντια του ελληνόφωνου ίντερνετ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 16 Μάιος 2021, 00:11

Jolly Roger έγραψε:
16 Μάιος 2021, 00:09
συντονιστάδες μην σβήσετε την παραπάνω ανάρτηση του Γιάνναρου (με το ακάου κάντε ό,τι θέτε, την απάντηση μη σβήσετε)

προστίθεται επάξια στα διαμάντια
βάλτο στο wayback και βγάλε screenshot, γρήορα
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών