Είμαι μαλάκας

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 11 Ιουν 2021, 14:31

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:19
Dwarven Blacksmith έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:14
EKPLIKTIKOS έγραψε:
11 Ιουν 2021, 13:59


Το ξέρω. Το γράφω και το ξαναγράφω: ή θα αρχίσει το κράτος να μοιράζει καρπούς από τα λεφτοδεντρα, ή πάμε για ανεξέλεγκτο crash. Όποιος δεν το βλέπει αυτό, πχ επειδή ο ίδιος δε βιώνει την απελπισία του να ζεις σε ένα χρεοκωπημενο σύστημα που ακόμα δεν έμαθε τα λάθη του και δεν έχει ανακάμψει από την κρίση που το βρήκε πριν 10 χρόνια (δε μιλάω μόνο για την Ελλάδα) θα εκπλαγεί δυσάρεστα από τον κινεζοκομμουνιστικο σοσιαλισμό με αγγλοσαξωνικα χαρακτηριστικά που θα φέρουν οι ζουμερς. Δεν είμαστε πια στο 2000. Αν υπάρχει αντίπαλον δέος -και σήμερα υπάρχει- που σου προσφέρει εναλλακτική στην απελπισία, αδιάφορο τι λέμε οι old worlders. Η ιστορία θα μας προσπεράσει και όποιος δεν ξέρει κολύμπι θα βουλιάξει σαν πέτρα.
:8)
Λίγα τα ψωμιά μου. Να έρθετε σε καμια πορεία για την απελευθέρωση μου ε.
Βασίσου πάνω μας. :lol:
We got your back.
:003:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3945
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 11 Ιουν 2021, 14:31

-Πώς μοιράζετε το σουβλάκι, κύριε;
-Από τα δεξιά.
-7 ευρώ, νεεεεεεξτ.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9970
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 11 Ιουν 2021, 14:32

- Casper - έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:19
Βρε και 2000 μισθό να μου έδινες δεν ερχόμουνα σε σένα. Τους ανθρώπους με πραγματική άμεση ανάγκη για επιβίωση σκέφτομαι και λυπάμαι.

Δεν σε ενδιαφέρει λες τι δίνουν ΟΛΟΙ αλλά πετάγεσαι να πεις τι δίνεις ΕΣΥ και το παρουσιάζεις σαν να είναι ο μισθός όλων. Δηλαδή εντάξει, συνεννόηση μπουζούκι. Ή απλά το κάνεις επίτηδες για να υποβιβάσεις το πρόβλημα.
Αυτό με τα κόκκινα, που το είδες;



Ε; Καλός; :8)
5,5 ευρώ, τελευταία προσφορά. :003:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 11 Ιουν 2021, 14:38

Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 09:22
Papa John έγραψε:
11 Ιουν 2021, 01:16
Πάντως,επειδή τα έχω βάλει κάτω και τα έχω υπολογίσει αρκετές φορές,στην Ελλάδα σήμερα,ένα (1) άτομο,που ζει στο ενοίκιο,σε μία μεγάλη πόλη (=άνω των 50-60.000 κατοίκων),με αυτοκίνητο (μικρομεσαίο),χρειάζεται τουλάχιστον 1600-1700 ευρώ το μήνα,για να καλύψει όλα τα έξοδα (βασικές ανάγκες,μετακίνηση,φαγητό κλπ) + να του μένει το πολύ ένα 300ευρω να βάζει στην άκρη και να μπορεί να κάνει και μία έξτρα αγορά το μήνα (ρουχισμό,παπούτσια,τηλέφωνο,αξεσουάρ για το αμάξι κλπ)

Λεφτά που δεν πρόκειται ποτέ να δούμε,όσοι τουλάχιστον δεν έχουμε πλούσιο μπαμπά ή δεν είμαστε ΕΕ με κερδοφόρα επιχείρηση.

αρα οσοι δεν πληρώνονται 1700, δεν ψωνιζουν ρουχα, δεν εχουν αμαξι, και δεν καλυπτουν τις βασικες αναγκες τους.

και μετα λες οτι εγω ειμαι για να μου πετανε αβγα, ε;
Γεια σου ημιμαθή ψαροντουφεκά,όλα καλά ; :wave:

Ρούχα αμφιβάλλω αν ψωνίζουν πλέον,αμάξι έχουν (συνήθως χωρίς αρκετή βενζίνη) και όχι,τις βασικές ανάγκες δεν τις καλύπτουν με 600 ευρώ.
Πρέπει να είσαι αδιανόητος μαλακοτρίφτης για να πιστεύεις ότι μπορείς να καλύψεις ενοίκιο,αμάξι + βασικές ανάγκες με 600 ευρώ !
Οι περισσότεροι είναι χρεωμένοι εννοείται,απορώ τι συζητάμε.

Όχι μόνο αυγά αλλά και γιαούρτια θέλετε.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 11 Ιουν 2021, 14:42

talaipwros έγραψε:
11 Ιουν 2021, 12:46
Ναύτης έγραψε:
11 Ιουν 2021, 12:38
talaipwros έγραψε:
11 Ιουν 2021, 12:00


Μεγάλη η χάρη Της.

Δεν είπες ομως αγαπητέ, να δώσει το κρατος λεφτα στους ιδιωτικούς υπαλλήλους, μεταφέροντας κονδυλια απο το δημόσιο και τις συντάξεις του δημοσίου;
Βεβαίως, αγαπητέ.
Προτείνω η εξοικονόμηση των κονδυλίων υπέρ του ιδιωτικού τομέα να ξεκινήσει από την κατάργηση της αστυνομίας και τού στρατού.
Δεν φαντάζομαι να έχεις αντίρρηση;
Εχω διοτι ειναι χαμηλοεισοδηματιες αυτοι, προτεινω κυριως πρωτοκολητζουδες - που ειναι και παντελως αχρηστες - και υπαλληλους στα υπουργεια που παιρνουν και τα πολλα.

Σιγουρα συμφωνεις;


Εγώ συμφωνώ. Ο κύριος Χατζηδάκης είμαστε σίγουροι ότι συμφωνεί;
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32643
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 11 Ιουν 2021, 14:43

Papa John έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:38
Ασέβαστος έγραψε:
11 Ιουν 2021, 09:22
Papa John έγραψε:
11 Ιουν 2021, 01:16
Πάντως,επειδή τα έχω βάλει κάτω και τα έχω υπολογίσει αρκετές φορές,στην Ελλάδα σήμερα,ένα (1) άτομο,που ζει στο ενοίκιο,σε μία μεγάλη πόλη (=άνω των 50-60.000 κατοίκων),με αυτοκίνητο (μικρομεσαίο),χρειάζεται τουλάχιστον 1600-1700 ευρώ το μήνα,για να καλύψει όλα τα έξοδα (βασικές ανάγκες,μετακίνηση,φαγητό κλπ) + να του μένει το πολύ ένα 300ευρω να βάζει στην άκρη και να μπορεί να κάνει και μία έξτρα αγορά το μήνα (ρουχισμό,παπούτσια,τηλέφωνο,αξεσουάρ για το αμάξι κλπ)

Λεφτά που δεν πρόκειται ποτέ να δούμε,όσοι τουλάχιστον δεν έχουμε πλούσιο μπαμπά ή δεν είμαστε ΕΕ με κερδοφόρα επιχείρηση.

αρα οσοι δεν πληρώνονται 1700, δεν ψωνιζουν ρουχα, δεν εχουν αμαξι, και δεν καλυπτουν τις βασικες αναγκες τους.

και μετα λες οτι εγω ειμαι για να μου πετανε αβγα, ε;
Γεια σου ημιμαθή ψαροντουφεκά,όλα καλά ; :wave:

Ρούχα αμφιβάλλω αν ψωνίζουν πλέον,αμάξι έχουν (συνήθως χωρίς αρκετή βενζίνη) και όχι,τις βασικές ανάγκες δεν τις καλύπτουν με 600 ευρώ.
Πρέπει να είσαι αδιανόητος μαλακοτρίφτης για να πιστεύεις ότι μπορείς να καλύψεις ενοίκιο,αμάξι + βασικές ανάγκες με 600 ευρώ !
Οι περισσότεροι είναι χρεωμένοι εννοείται,απορώ τι συζητάμε.

Όχι μόνο αυγά αλλά και γιαούρτια θέλετε.
δε λες για 600.

λες τουλαχιστον 1600.

αρα με 1500, δεν καλυπτουν τις βασικες αναγκες, να υποθεσω. :102:

γω λεω οποιος παιρνει χιλιαρικο και πανω δεν δικαιουται να κλαιγεται.
πιο κατω, δικαιουται, αλλα να κοιταξει να δει τι θα κανει, μην περιμενει να βρεξει λεφτα με πορειες και ντουντουκες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8043
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 11 Ιουν 2021, 14:48

ΠΡΑΤΗΡΙΟ υγρών καυσίμων στον Ασπρόπυργο αναζητά υπαλλήλους για πλήρη απασχόληση Απαιτούνται: βασικές γνώσεις Η/Υ πνεύμα καλής συνεργασίας προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση, τιμή 600€, 10:00-21:00
ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ ΟΠΑΠ ζητεί άτομο για μόνιμη απασχόληση (6μερο) ή ημιαπασχόληση(3μερο), βιογραφικά στο email: , τιμή 650€,
Η τάδε SECURITY αναζητεί προσωπικό ασφαλείας με άδεια Ι.Ε.Π.Υ.Α. για την φύλαξη καταστημάτων λιανικής μεγάλης αλυσίδας ενδυμάτων στο Κέντρο Αθηνών

, τιμή 650€, συζητήσιμη
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ γυναικείων ενδυμάτων στην Αγ. Παρασκευή ζητεί πωλήτριες άγαμες έως 27 ετών, πλήρης ή μερική απασχόληση, μισθός βασικός με δυνατότητες εξέλιξης, προτιμούνται κάτοικοι Αγ. Παρασκευής και γύρω περιοχών, αποστολή βιογραφικών στο email: , τιμή 580€, συζητήσιμη
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ για απογευματινή απασχόληση σε ψιλικο στην για 6ημερο/εβδ, ρεπό καθημερινή, απογευματινή βάρδια 16:00 - 00:00, απαραίτητη προϋπόθεση προϋπηρεσία (αποστολή βιογραφικού) και μεταφορικό μέσο

, τιμή 750€,
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

- Casper -

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιουν 2021, 14:53

vagabondo έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:32
- Casper - έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:19
Βρε και 2000 μισθό να μου έδινες δεν ερχόμουνα σε σένα. Τους ανθρώπους με πραγματική άμεση ανάγκη για επιβίωση σκέφτομαι και λυπάμαι.

Δεν σε ενδιαφέρει λες τι δίνουν ΟΛΟΙ αλλά πετάγεσαι να πεις τι δίνεις ΕΣΥ και το παρουσιάζεις σαν να είναι ο μισθός όλων. Δηλαδή εντάξει, συνεννόηση μπουζούκι. Ή απλά το κάνεις επίτηδες για να υποβιβάσεις το πρόβλημα.
Αυτό με τα κόκκινα, που το είδες;



Ε; Καλός; :8)
5,5 ευρώ, τελευταία προσφορά. :003:
Μα δεν με παίρνει στην δουλειά. Το κασπεράκι μου ήδη κλαίει.
Το training της Δευτέρας είναι στα 6.20 καθαρά αεροδρόμιο. Σκότωμα αλλά θα αντέξω. Εκεί θα πάω. :003: εκτός κι' αν μου πληρώνεις διαμέρισμα στην Τούμπα και με στείλεις σε συνάδελφο του Σιντ που επίσης δίνει 7αρια για μισθούς έτσι;

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8043
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 11 Ιουν 2021, 14:57

ΚΥΡΙΑ 18-40 ετών, με άνεση σε χρήση Η/Υ (διαδίκτυο, Windows, MS Office), σχετική εμπειρία σε γραμματειακή υποστήριξη, υπευθυνότητα στην επικοινωνία με τους πελάτες.

Για την συνομιλία με τους πελάτες και προμηθευτές απαραίτητη προυπόθεση είναι η γνώση αγγλικών.

Μετά από 6μηνη εκπαίδευση στα προϊόντα της εταιρείας, δυνατότητα εξέλιξης προς τον εμπορικό τομέα με extra bonus.

Στείλτε βιογραφικό απαντώντας στην αγγελία με φωτογραφία.

Ωράριο καταστήματος:
Δευτέρα - Σάββατο: 9:00 - 15:00
Άτομα με προϋπηρεσία θα αμειφθούν ανάλογα με την προϋπηρεσία τους .

, τιμή 500€, συζητήσιμη

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου νεος έως 40 ετών εισαγωγική εταιρεία ειδών χαρτοπωλείου κέντρο Αθήνας, βασικές γνώσεις λογιστικής, εξυπηρέτηση πελατών/τηλεφωνική παραγγελιοληψία , θα εκτιμηθεί γνώση Κεφαλαίου-εμπειρια στον χώρο, βασικός-μισθός. Βιογραφικά στο
, τιμή 600€, συζητήσιμη,
ΖΗΤΕΊΤΑΙ υπάλληλος γραφείου στην περιοχη του Ασπροπυργου με τα παρακάτω προσόντα.
1) απολυτήριο λύκειου

2) πτυχίο αγγλικών

3) άριστες γνώσεις εμπορικής διαχείρησης

4) γνώσεις λογιστικής

5) προαιρετικα γνώσεις εμπορικού προγράματος control της singular

, τιμή 800€
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 11 Ιουν 2021, 15:07

stella έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:31
-Πώς μοιράζετε το σουβλάκι, κύριε;
-Από τα δεξιά.
-7 ευρώ, νεεεεεεξτ.
Κέντρο, λογική και μετριοπάθεια
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 11 Ιουν 2021, 15:11

vagabondo έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:32
- Casper - έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:19
Βρε και 2000 μισθό να μου έδινες δεν ερχόμουνα σε σένα. Τους ανθρώπους με πραγματική άμεση ανάγκη για επιβίωση σκέφτομαι και λυπάμαι.

Δεν σε ενδιαφέρει λες τι δίνουν ΟΛΟΙ αλλά πετάγεσαι να πεις τι δίνεις ΕΣΥ και το παρουσιάζεις σαν να είναι ο μισθός όλων. Δηλαδή εντάξει, συνεννόηση μπουζούκι. Ή απλά το κάνεις επίτηδες για να υποβιβάσεις το πρόβλημα.
Αυτό με τα κόκκινα, που το είδες;



Ε; Καλός; :8)
5,5 ευρώ, τελευταία προσφορά. :003:
Αν χρειαζόμουν θα σε έλεγα! Θα πρέπει να επεκτείνω το ωράριο για να χρειαστώ και άλλο άτομο, να δουλεύω δηλαδή περισσότερες ώρες, δεν ήρθα στην ζωή για να δουλεύω αλλά για να γράφω στο φορουμ :011:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 11 Ιουν 2021, 15:16

- Casper - έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:53
vagabondo έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:32
- Casper - έγραψε:
11 Ιουν 2021, 14:19
Βρε και 2000 μισθό να μου έδινες δεν ερχόμουνα σε σένα. Τους ανθρώπους με πραγματική άμεση ανάγκη για επιβίωση σκέφτομαι και λυπάμαι.

Δεν σε ενδιαφέρει λες τι δίνουν ΟΛΟΙ αλλά πετάγεσαι να πεις τι δίνεις ΕΣΥ και το παρουσιάζεις σαν να είναι ο μισθός όλων. Δηλαδή εντάξει, συνεννόηση μπουζούκι. Ή απλά το κάνεις επίτηδες για να υποβιβάσεις το πρόβλημα.
Αυτό με τα κόκκινα, που το είδες;



Ε; Καλός; :8)
5,5 ευρώ, τελευταία προσφορά. :003:
Μα δεν με παίρνει στην δουλειά. Το κασπεράκι μου ήδη κλαίει.
Το training της Δευτέρας είναι στα 6.20 καθαρά αεροδρόμιο. Σκότωμα αλλά θα αντέξω. Εκεί θα πάω. :003: εκτός κι' αν μου πληρώνεις διαμέρισμα στην Τούμπα και με στείλεις σε συνάδελφο του Σιντ που επίσης δίνει 7αρια για μισθούς έτσι;
Δεν σε προσλαμβανω, δεν απαντησες στις ερωτησεις για εοκα και λαθρο.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 11 Ιουν 2021, 15:20

EKPLIKTIKOS έγραψε:
11 Ιουν 2021, 13:59
Το ξέρω. Το γράφω και το ξαναγράφω: ή θα αρχίσει το κράτος να μοιράζει καρπούς από τα λεφτοδεντρα, ή πάμε για ανεξέλεγκτο crash.
Τα λεφτόδεντρα ξεράθηκαν παγκοσμίως. Κάποιοι επιμένουν να τυπώνουν ακόμα και δεν έχουν καταλάβει τι πάει να γίνει.

Ειδικά για την περίπτωση της Ελλάδας αν δεν εξαφανιστεί η προσφορά φθηνής εργασίας δεν πρόκειται να βελτιωθεί η ζωή του μέσου πολίτη. Όλα ξεκινάνε από την υπερπροσφορά φθηνής εργασίας κάτω από το κόστος ζωής. Αυτό δεν θα το λύσει το περισσότερο πληθωριστικό χρήμα, θα το κάνει πολύ χειρότερο.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11531
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 11 Ιουν 2021, 15:22

Αφήνω προσεχτικά αυτό εδώ...


"Το ωρομίσθιο των εφημεριών ορίζεται, ανά βαθμό ή βαθμίδα, ως εξής:

-Συντονιστής Διευθυντής και Καθηγητής Πανεπιστημίου, επτά ευρώ και σαράντα δύο λεπτά (7,42)

-Διευθυντής και Αναπληρωτής Καθηγητής Πανεπιστημίου, επτά ευρώ και πέντε λεπτά (7,05 )

-Επιμελητής Α΄ και Επίκουρος Καθηγητής Πανεπιστημίου, έξι ευρώ και εβδομήντα τρία λεπτά (6,73)

-Επιμελητής Β΄, Λέκτορας και ειδικευμένοι ιατροί που αμείβονται με ενιαίο μισθολόγιο, πέντε ευρώ και ογδόντα οκτώ λεπτά (5,88 )

-Έμμισθος ειδικευόμενος, τέσσερα ευρώ και σαράντα οκτώ λεπτά (4,48)."


Μικτά προ φόρου.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25200
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Είμαι μαλάκας

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 11 Ιουν 2021, 15:24

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
11 Ιουν 2021, 15:22
Αφήνω προσεχτικά αυτό εδώ...


"Το ωρομίσθιο των εφημεριών ορίζεται, ανά βαθμό ή βαθμίδα, ως εξής:

-Συντονιστής Διευθυντής και Καθηγητής Πανεπιστημίου, επτά ευρώ και σαράντα δύο λεπτά (7,42)

-Διευθυντής και Αναπληρωτής Καθηγητής Πανεπιστημίου, επτά ευρώ και πέντε λεπτά (7,05 )

-Επιμελητής Α΄ και Επίκουρος Καθηγητής Πανεπιστημίου, έξι ευρώ και εβδομήντα τρία λεπτά (6,73)

-Επιμελητής Β΄, Λέκτορας και ειδικευμένοι ιατροί που αμείβονται με ενιαίο μισθολόγιο, πέντε ευρώ και ογδόντα οκτώ λεπτά (5,88 )

-Έμμισθος ειδικευόμενος, τέσσερα ευρώ και σαράντα οκτώ λεπτά (4,48)."


Μικτά προ φόρου.
Συριζα αγαπητέ, δεν ηθελες καπιταλισμό, δεν σου αρεσε η Θατσερ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών